Tipy na vánoční dárky (3) – Nokia Lumia 920 za neodolatelnou cenu

Přemýšlíte nad nákupem nového mobilního telefonu k Vánocům? Vašemu výběru by jistě neměla uniknout špičkové vybavená Nokia Lumia 920, která se prodává za překvapivě nízkou cenu na hranice low-endů.

V tomto seriálu článků, který bude vycházet každý týden, se zaměříme na různé předvánoční akce, výhodné nabídky a doporučíme zajímavá produkty ze světa Windows Phone a Windows 8 (vč. univerzálního příslušenství).

Další tipy:
Tipy na vánoční dárky (1) - Tablet + klávesnice + XBOX + Office za 10990 Kč
Tipy na vánoční dárky (2) – Samsung Ativ S za 4990 Kč

Zlevněné produkty v sekci Mobilní telefony

 

Nokia Lumia 920

V tomto díle se zaměříme na další ze zajímavých nákupů Windows Phone přístrojů. Tentokrát se jedná o Lumii 920, jejíž cena po půl roce prodeje klesla o více jak polovinu původní částky. Tento model se před několika týdny prodával dokonce ještě výhodněji, ale změny kurzu Eura ceny opět trochu navýšili. Další pokles ceny se již bohužel nepředpokládá, jelikož Nokia oficiálně ukončila výrobu 920tky a nyní se již budou doprodávat pouze skladové zásoby.

I přes drobný nárůst ceny v posledních několika týdnech, se stále jedná o jednu z nejvýhodnějších koupí letošního roku. Ve své cenové kategorii je totiž Lumia 920 svou hardwarovou výbavou bezkonkurenční.

Nokia Lumia 920 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Za zmínku stojí kvalitní 4,5“ HD displej se skvělou čitelností na přímém slunci s mozností ovládání nehty a v rukavicích, jeden z nejlepších fotoaparátů mezi mobilními telefony, bezdrátové nabíjení, 32 GB vnitřní paměti a mnoho dalších špičkových parametrů.

Další informace naleznete v našich recenzích: Nokia Lumia 920 – Praktické zkušenosti (po měsíci používání), Exkluzivní recenze: Nokia Lumia 920 – Královna přichází.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Fotky pro Windows 10 Mobile (IP) - detailní pohled (aktualizováno)

(6.10.): Nová verze pro Insidery s řadou grafických změn a funkcí pro PC. // Detailní pohled na další systémovou aplikaci ve Windows 10 Mobile. Tentokrát se jedná o výchozí galerii neboli aplikaci Fotky.

Jindřich Lukeš | software včera v 12:59

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Automobilová navigace Sygic v akci se slevou až 70%

Jindřich Lukeš | software 14 | 10 | 16

Microsoft Band 2 - přehled všech aktualizací firmwaru vč. podrobného popisu novinek a vylepšení (aktualizováno)

(14.10.): Dobré opravy a vylepšení. // V tomto článku naleznete přehled všech aktualizací, které byly doposud vydány pro Microsoft Band 2, a to vč. podrobného popisu novinek a vylepšení v nich obsažených.

Jindřich Lukeš | články 14 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(7.10.): Nová verze s podporou zálohy na OneDrive a dalšími novinkami.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 07 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím