Total Commander Pocket 2.52 beta 3

Je docela možné, že vám základní Průzkumník souborů z Windows Mobile nebude z různých důvodů stačit. Kromě toho je relativně pomalý a občas mu trvá delší dobu načíst složku s více soubory. Zato Total Commander jistě není třeba představovat a určitě jste již slyšeli o jeho verzi pro osobní počítače. Jedná se o jeden z nejlepších, nejrychlejších a nejpoužívanějších souborových správců. V zařízení by vám tedy neměla chybět jeho mobilní verze.

total commander

Aktualizace (11.8.): Vydána nová verze 2.52 beta 3. Kompletní seznam změn naleznete ZDE.

------------------------------------------

Tato verze pro kapesní počítače není o nic horší a podporuje všechny hlavní funkce, na které jste zvyklí z jeho stolní verze. Samozřejmostí je přesouvání, kopírování, vytváření, přejmenovávání a mazání souborů i složek. Můžete použít praktickou funkci „táhni a pusť“. Lze pracovat se ZIP archivy nebo vyhledávat v souborech. Je obsažen dokonce i FTP klient, přístup k LAN síti, editor registrů, možnost zobrazení souborů ve více oknech...


Prostě souborový správce, jak má být, který toho umí ještě mnohem víc. Rozhodně by neměl chybět v žádném zařízení, neboť ohromně usnadňuje práci a plní nejdůležitější úkoly, jak je třeba.


V programu je obsažena Čeština a je nutné jí zvolit při instalaci z PC.

 

Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Jindřich Lukeš

13 | 08 | 10 23:26
Je docela možné, že vám základní Průzkumník souborů z Windows Mobile nebude z různých důvodů stačit. Kromě toho je relativně pomalý a občas mu trvá delší dobu načíst složku s více soubory. Zato Total Commander jistě není třeba představovat a určitě jste již slyšeli o jeho verzi pro osobní počítače. Jedná se o jeden z nejlepších, nejrychlejších a nejpoužívanějších souborových správců. V zařízení by vám tedy neměla chybět jeho mobilní verze. http://wmmania.cz/software/system/total-commander/ 0

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím