Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Úpravy TF3D/Sense (3.DÍL)- Zobrazení úkolů a nové rozložení

Nová verze 2.2.3. Dnes si představíme další "vychytávku", kterou si každý může vylepšit HTC Sense. Jedna se o zcela nové rozložení prvků na úvodní obrazovce s podporou zobrazení úkolů. Vše perfektně funguje s aplikací Co0kie's Home Tab Editor.
an>

Aktualizace (14.5): Vydána verze 2.2.3

  • Podpora notifikační lišty, kterou přináší poslední verze CHTE. (V této liště se objeví 4. položka s počítadlem nesplněných úkolů)
  • Opravena řada drobných chyb.
  • Podpora alternativních aplikací pro úpravu úkolů (PocketInformant, SBSH Calendar, Agenda One).
  • Speciální hotfix pro uživatele používající GTX Theme.

 

 

Aktualizace (27.4): Vydána verze 2.2.2

Nová verze je kompatibilní s aktuální verzí CHT 1.7.1, byla přidána podpora ThumbCal, počítadlo úkolů a barevné odlišení. Byla také opravena řada chyb a celá aplikace prošla dalšími drobnými úpravami.

advanced home tab


Aktualizace (13.4): Vydána verze 2.1

Největší novinkou je rozdělení na dvě verze. Verze Standard přidává zobrazení úkolů do klasického rozložení HTC Sense (tedy velké hodiny a počasí). Verze Full pak nabízí původní rozložení (malé hodiny a počasí.). Ve verzi 2.1 byla odstraněna řada chyb a mírně upraveno zobrazení.

----------------------------------

Programároři z XDA-Developers si pro nás připravili další lahůdku, kterou je zcela nové rozložení první záložky s podporou zobrazení úkolů. Každý, kdo někdy HTC Sense používal, si určitě všiml, že na úvodní obrazovce chybí celá řada prvků a velice se plácá místem. Prvním perfektním doplňkem, který tento problém částečně řešil a přidával další funkce (ztracená volání, zobrazení více upomínek a ikon atd.), je  Co0kie's Home Tab Editor. Více se dočtete v tomto článku. Přímo na toto rozšíření navazuje i dnešní úprava, která navíc přidává podporu zobrazení úkolů a zcela přeorganizovává úvodní obrazovku.

Jak vlastní panel s úkoly a celá karta vypadá, se podívejte na přiložené obrázky. Jelikož tento doplněk je podmíněn instalací Co0kie's Home Tab, nepřijdete tak o všechyny vylepšení, které tento program nabízí. V praxi to vypadá tak, že získáte spoustu místa ve kterém se zobrazuje seznam úkolu. Tažením prstu ve vodorovném směru se můžete pohodlně přepnout na zobrazení upomínek. Podporováno je také automatické skrývání např. zameškaných hovorů.

Osobně se mi toto řešení velice líbí díky své praktičnosti a promyšlenosti. HTC Sense je tak zase o stupínek povýšeno.


Postup instalace:

1. Nainstalujte Co0kie's Home Tab 1.6.1

2. Nainstalujte Advanced Home Tab.

3. Restartujte zařízení.


Postup aktualizace: (nahrání novější verze)

1. Vypněte HTC Sense (Settings/Today)

2. Odinstalujte původní verzi Advanced Home Tab

3. Soft reset

4. Instalujte novější verzi (Advanced Home Tab 2.1)

5. Soft reset

6. Zapněte HTC Sense


Verze Standard:

advanced home tab advanced home tab


Verze Full:

advanced home tab


Možnosti nastavení:

Veškeré nastavení naleznete v registru HKCUSoftwareHTCManila (změňte hodnoty v následujících klíčích)


* Hulzer.SortBy (řadit dle:)

o 0 - Status (stav)

o 1 - Priority (priorita)

o 2 - Subject (předmět)

o 3 - Start Date (datum začátku)

o 4 - Due Date (datum platnosti)


* Hulzer.ShowComplete (zobrazovat:)

o 0 - Show incomplete tasks only (zobrazit pouze nedokončené úkoly)

o x - Show tasks completed within the last x days (zobrazit dokončené úkoly za posledních x dnů)


* Hulzer.TasksLink

o Path to launch custom application instead of Pocket Outlook when pressing the date bar (cesta ke spuštění vlastní aplikace místo Pocket Outlooku při stisku lišty s datumem)Další informace naleznete v domovském fóru.
Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Jak správně nabíjet akumulátory (baterie) v mobilních zařízeních? (aktualizováno)

V tomto podrobném článku se zaměříme na problematiku baterií (akumulátorů) a poradíme, jak je správně nabíjet, skladovat a jak o ně celkově vhodně pečovat. Vyvrátíme také mýty, kterých je plný internet a které přebírají i některé média.

Jindřich Lukeš | návody 19 | 08 | 15

Tipy a triky pro Windows Phone 8.1 (3) – Klávesnice a SMS

V tomto novém seriálu naleznete desítky tipů, triků a návodů, jak efektivně využívat operační systém Windows Phone 8.1 vč. jeho skrytých funkcí.

Jindřich Lukeš | návody 17 | 10 | 14

Vydrží HTC One s Windows Phone 2x déle než s Androidem? (test)

Podle údajů výrobce by HTC One s Windows Phone mělo vydržet na jedno nabití 2x déle než stejný model s Androidem. Potvrdí tyto papírové údaje také praktickém výsledky?

Jindřich Lukeš | články 27 | 08 | 14

HTC One (M8) s Windows Phone 8.1 – Oficiálně představeno

Aktualizace (20.8.): Včera bylo HTC One (M8) s Windows Phone oficiálně představeno. HTC připravuje první letošní model vybavený operačním systémem Windows Phone 8.1 (GDR1), který bude patřit do té nejvyšší kategorie. V tomto článku naleznete souhrn všech zatím dostupných informací.

Jindřich Lukeš | články 20 | 08 | 14

Recenze: Samsung Vehicle Dock – Povedený univerzální držák do auta

Sháníte kvalitní univerzální držák do auta, kam umístíte v podstatě jakýkoliv telefon? Máme pro vás tip na povedený kousek od Samsungu, který využijete nejen pro Nokii 520 ale i 1520. Porobnosti naleznete v naší recenzi.

Jindřich Lukeš | recenze 19 | 08 | 14