VAlert - aneb vibrace na 1000 způsobů

Asi víte, že telefony s Windows Mobile umí v případě vibrací při příchozím hovoru jen vibrovat, vibrovat a zvonit nebo nejdřív zavibrovat a pak zvonit. Tím defaultní výčet možností končí, není možné volit jiné sekvence nebo typy vibrací, jako je tomu i u některých hloupých telefonů bez operačního systému. S touto aplikací není problém použít vlastnoručně sestavené vibrace.

valertPo instalaci se program spustí na pozadí (nyní zabere jen okolo 4 kB RAM) a při příchozím hovoru bude vibrovat podle skriptu. Pro správnou funkci musíte mít v „Start“ -> „Nastavení“ -> „Telefon“ zvoleno v typu vyzvánění „Vibrovat a zvonit“ („Vibrate and ring“). Pro otevření okna programu spusťte znovu „\Program Files\VAlert\VAlert.exe“. Uvidíte pouze dialogovou nabídku „Menu“ pro otestování skriptu vibrace („Test“) a opětovné skrytí programu („Hide“). Levé tlačítko „Close“ zcela ukončí program.


V důležitém souboru „script.txt“ jsou samotné informace, podle kterých se vibrace řídí. Jde o čas trvání vibrace a čekání oddělené čárkou po jednotlivých řádcích (například řádek „100,600“ znamená, že bude telefon 100 milisekund vibrovat a 600 čekat). Tento soubor lze editovat libovolným textovým editorem (pokud pro tento účet použijete mobilní Word, nedovolte mu soubor změnit z TXT na DOC nebo DOCX formát).


V oficiální diskusi na fóru xda-developers.com najdete další informace.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím