Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Více sloupců v nabídce Start (WM 6.5)

Jednoduchá aplikace pomocí které si každý může nastavit libovolný počet sloupců v nabídce Start u WM 6.5.  

WM 6.5 přinesly nový vzhled nabídky Start, který je optimalizován pro lepší ovládání prsty. Bohužel však matice rozložení ikon a jejich velikost není uplně nejšťastněji zvolena. Na velkých dipslejích jsou ikony přímo obrovské a dochází tak ke zbytečnému plácání místem. Pomocí této aplikace je možno nastavit více sloupců ikon a optimalizovat tak prostor v nabídce Start. Aplikace je jednoduchá. Stačí stahnout jeden s přiložených souborů. Číslo v názvu vždy obsahuje počet sloupců. Tento soubor nainstalovat a restartovat zařízení. Podporovány jsou rozlišení VGA (480x640), WVGA (480x800), QVGA (240x320) a WQVGA (240x400).

start menu 6.5

start menu 6.5

 

Více info zde.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Auto Call Recording - Automatické nahrávání hovorů

Aktualizace (5.6.11): Vydána nová verze 1.2.5. Auto Call Recorder je jednoduchá a velice užitečná aplikace, která slouží k automatickému obousměrnému nahrávaní probíhajícího hovoru.

Jindřich Lukeš | software 05 | 06 | 11