Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

WebTV 3.71

Díky internetu se můžete ve svém zařízení dívat na tisíce různých televizí z celého světa (včetně Česka). Tato aplikace má jejich obrovský seznam (cca 1000 kanálů), takže si jen vyberete tu pravou, a už se můžete začít dívat v přehrávači, který si určíte (defaultně Windows Media Player). Jako bonus jsou přítomny i přímé přenosy z různých kamer umístěných na významných místech.

web tvProgramy se řadí do jednotlivých záložek, ale defaultně je programů přednastaveno jen několik. Je totiž na vás, jak si je do záložek umístíte. První záložka „Info“ obsahuje defaultně zpravodajské pořady (a to i jejich archiv, ve kterém můžete listovat otevřením nabídky „Date“ a vybráním staršího data). „FRA“ je několik francouzských televizí, „ENG“ několik anglických, „Movies“ několik anglických filmových a „Others“ výběr několika přímých kamer. Pravděpodobně ale budete chtít vlastní pořady, takže přepněte na poslední záložku „Setup“: Zde můžete v poli „Player“ vybrat upřednostňovaný přehrávač (pokud je nainstalován i jiný, než Windows Media Player), vedle „Tabs Name“ vybrat číslo záložky a vedle zvolit její jiné jméno, odtrhnout zobrazení výběru data na první záložce („Date Selector / Tab1“) a hlavně vybrat další kanály tlačítkem „Channels …“: V poli nahoře zvolte některou ze 71 zemí (například „Czech Republic“) a v tabulce dole se vypíší nashromážděné kanály, popřípadě kamery. Sloupeček „Name“ je jméno kanálu, „Type“ jeho zaměření a „Tab“ případná už nastavená záložka. Označením a stiskem „Play“ můžete začít kanál hned přehrávat nebo vybrat dole v poli „Tab“ některou záložku a stisknout „Edit“: Teď je možné tlačítkem „Add“ vybraný kanál nahoře umístit do této editované záložky (pro další úpravu záložky slouží tlačítka „Up“ – posunout kanál nahoru, „Down“ – dolů, „Del“ – odstranit kanál ze seznamu a „Clear“ vymazat všechny kanály na záložce). Po dokončení úprav záložky stiskněte „End Edit“ a pravé „Exit“ pro ukončení nastavení (provedené změny bude nutné ještě uložit potvrzením v zobrazeném okně).Kanály v různých záložkách začnete přehrávat jejich dvojitým stiskem, podržením zobrazíte nabídku přehrávačů, pokud chcete použít jiný (než defaultně nastavený). Mějte na paměti, že některé zahraniční kanály mohou mít blokování pro přehrávání z jiných zemí, takže nemusí fungovat nebo mohou být aktuálně neaktivní.Pro rozsáhlejší informace čtěte přiložený „ReadMe.txt“, kde se dozvíte o použití jiných přehrávačů, přidání dalších kanálů a podobně. Oficiální diskusi na fóru xda-developers.com najdete zde.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17