WiFi Monster 1.0.51.145 - Perfektní správce bezdrátových sítí

Pokud se připojujete k Wi-Fi sítím i jinde, než jen doma nebo v zaměstnání, bude se vám hodit tento skvěle zpracovaný správce bezdrátových sítí, který je o mnoho pohodlnější, než ten defaultní v systému. Můžete ho ovládat pouze prsty s vibrační odezvou, dokáže se sám připojit k té nejvhodnější síti, zobrazuje všechny potřebné detailní informace a umí automaticky šetřit energii.

wifimonsterPo spuštění uvidíte obrazovku s informacemi o programu, pokud ji příště zobrazovat nechcete, odtrhněte „Show this dialog on startup“ a pokračujte zeleným tlačítkem. Začne se zjišťovat stav Wi-Fi, pokud je vypnuté, aplikace vám doporučí stisk levé modré zeměkoule, která zapne Wi-Fi modul a vyhledá všechny dostupné sítě. Ty se zobrazí v seznamu, který kromě názvu a síly signálu ukazuje i další informace. Aplikace automaticky vyhodnotí, která síť je aktuálně nejvhodnější k připojení a připojí se k ní. Pak už uvidíte obrazovku věnovanou pouze aktuálnímu připojení, která zobrazí informace jako označení sítě, vaši aktuální IP adresu, sílu signálu v dB včetně velkého grafického ukazatele nahoře, rychlost a počet přijatých i odeslaných bajtů. Spodní část „Battery power guard“ ukazuje informace o baterii, protože aplikace může Wi-Fi připojení při zvoleném poklesu baterie vypnout (defaultně pod 40%). Šedivá zeměkoule připojení vypne.


Ozubené kolo vstoupí do nastavení, kde lze na první záložce „Battery Guard“ nastavit časový limit pro vypnutí připojení při neaktivitě („Inactivity limit“), včetně nevypínání při napájení ze sítě „Disable on AC power“. Na stejné záložce můžete určit limit baterie („Battery limit“) pro přerušení připojení při poklesu baterie pod zvolenou úroveň. Druhá záložka „Misc“ může zrušit zobrazení úvodní obrazovky, potvrzení vypnutí, vypnutí Wi-Fi při ukončení a vibraci tlačítek. Třetí záložka „Network Browser“ obsahuje nastavení detailů pro zobrazení sítí (minimální síla signálu, průměrování).


Navštivte oficiální diskusi na fóru xda-developers.com pro další informace.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím