WinXplore 0.5.5.1

Zajímá vás, kam si systém co ukládá? Určitě, pokud je to pro vás nějak důležité nebo užitečné. Tato aplikace umí pracovat s umístěním různých položek, které se mohou ručně špatně hledat (například položky po spuštění, písma, vyzvánění, data aplikací, nabídku Start, programy, hry, oblíbené a konkrétní typy souborů). S položkami lze pracovat jako v klasickém správci souborů, lze je editovat, otevírat, přesouvat, mazat, vytvářet nové zástupce a podobně.

WinXplore

V hlavním okně vyberte požadovanou položku z nabídky „Folder:“, zobrazí se její umístění („Path:“) a obsah (názvy souborů a jejich velikosti). Dvojklikem se soubor otevře defaultním programem, podržením stylusu získáte obsáhlou nabídku pro práci s položkou. Toho můžete dosáhnout také otevřením podrobnější nabídky „Tools“, kde je mimo jiné možnost vytvoření zástupce (například pro nabídku Start). V „Menu“ -> „Folder“ lze odtrhnout „Hide Folders“ a budou zobrazovány i složky (někdy je to nutné); „Create Folder“ potom vytvoří složku novou. Kdybyste náhodou chtěli prozkoumat destinaci v klasickém Průzkumníku souborů, můžete použít „Explore Path“.

Zkušenější uživatel si již nyní představil mnoho využití: Lze snadno spravovat písma, vyzvánění a zvuky, oblíbené položky aplikace spouštěné spolu se systémem, pracovat s konkrétními formáty souborů ve Windows, formovat si nabídku Start podle svého (organizace zástupců do podsložek, tvorba nových) a spousty dalšího.

Podívejte se na oficiální stránky aplikace pro další informace a možnost podpořit autora.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím