Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

WkTASK 1.2.0.2

Jeden z nejoblíbenějších, nejlepších a také nejobsáhlejších task managerů pro Windows Mobile. Přepínání mezi programy na liště Start můžete zobrazit stejně, jako ve stolních Windows nebo pomocí ikon. Mezi běžícími aplikacemi potom můžete přepínat jediným stiskem. Navíc je přítomno zobrazení stavu baterie, rychlý spouštěč, ovládání podsvícení a hlasitosti a další.

WkTASK

V aplikaci je obražena čeština. Po instalaci a spuštění podržte stylus v pravém vrchním rohu lišty Start a zvolte „Preferences…“ -> záložku „About“ -> „Czech“. Běžící aplikace jsou vykresleny na liště Start, klikem na konkrétní ji aktivujete, podržením můžete vybrat další možnosti, včetně úplného skrytí (například pro ActiveSync, který nechcete vidět – detailnější volby v nastavení na záložce „Vyloučené aplikace“) nebo okamžitého ukončení (pokud aplikace neodpovídá). Podržení stylusu v pravém horním rohu přináší další možnosti, v podnabídce „Funkce“ můžete otáčet obrazovku, vypnout podsvícení, aktivovat režim spánku, resetovat zařízení, připojit/odpojit datové přenosy a ukončit samotný WkTASK. „Panel Rychlé spuštění“ zobrazí 12 předem nastavených aplikací, akcí nebo kontaktů, které můžete jediným prstem nebo tlačítkem na klávesnici spustit (konfiguruje se v nastavení na záložce „Rychlé spuštění“). „Jas/Hlasitost…“ umožňuje tyto prvky snadno měnit (nastavení na záložce „Podsvícení“ a „Všeobecné2“).

Opravdu rozsáhlé nastavení na jednotlivých záložkách umožňuje přizpůsobení do detailů. Na první záložce „Vseobecné1“ se volí velikost a chování tlačítek, zatrhněte „Skrýt panel úkolů pokud není akt. žádný úkol“, pokud nechcete vidět nahrazený nápis „Start“. Záložka „Všeobecné2“ nastavuje okno jasu a hlasitosti, orientaci, ukazatel baterie a obsluhu klávesami. Záložka „Tlačítko X/Ok“ umožňuje nastavit akci pro různá gesta. Záložka „Vzhled“ dokáže načíst jiný skin tohoto tlačítka a povolit redukování RAM. Na záložce „Vzhled tlačítek“ se nastavuje styl zobrazení tlačítek spuštěných aplikací („Smíšené zobrazení“,“ Jenom ikony“, „Styl jako na PC“), barevné téma a velikost písma.

Na oficiálních stránkách najdete mnoho dalších informací, video z používání, skiny tlačítek, často kladené otázky a odpovědi, možnost podpory a další.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17