WMM Notes v0.5.1 - Perfektní rychlé poznámky

Dnes si představíme další aplikaci, jejíž vývoj je zaštítěn naším webem. Jedná se o velice povedenou aplikaci, která zatím nemá konkurenci. Její hlavní funkcí je velice rychlé a dostupné psaní nejrůznějších poznámek, které jsou vždy přístupné pomocí ikony v liště tray.

Aktualizace 24.02: Vydána verze 0.5.2 - Přidána možnost automatického spouštění aplikace po spuštění zařízení. Odstraněna podpora displejů s rozlišením 240x240px.

------------------------

 

Tento perfektní program vznikl na podnět jednoho z našich čtenářů (i Vy si můžete nechat napsat program dle svých představ. Více info ZDE).

Úvodem je třeba říci, že se jedná o freeware, který je stále vyvíjen. Další informace, připomínky a názory můžete směrovat do našeho fóra.

Jak již bylo v úvodu zmíněno, hlavní funkcí toho programu je psaní různých poznámek. I když programů s podobným zaměřením je celá řada, tento má jednu obrovskou výhodu, která spočívá v okamžité dostupnosti. Nyní již nemusíte procházet nabídku Start a potřebný program složitě hledat, WMM Notes vytvoří zástupce (ikonu) přímo do lišty tray, pomocí kterého získáte poznámky jediným kliknutím. Aplikaci je však také možno spouštět klasickým způsobem, což je vhodné zejména pro uživatele Windows Mobile 6.5, kde je obrazovka Dnes řešena jiným způsobem.

wmm notes wmm notes

Po spuštění programu Vás přivítá jednoduché uživatelské prostředí. První kroky budou určitě směřovat do nastavení aplikace (ikonka vlevo), kde máte k dispozici nejrůznější možnosti. Zvolit můžete jazyk, zobrazení ikonky v liště tray, zda se má program skrýt po startu a poté nastavení počtu záložek a jejich vlastnosti. Každá záložka má své číslo. Po vybrání konkrétní záložky (čísla) si můžete nastavit pozadí a vlastní formátování textu (barvu, velikost, přeškrtnutí, zvýraznění a kurzívu).

wmm notes wmm notes

Po zdárném nastavení budete rovnou přesměrováni na úvodní kartu, kde již můžete vytvořit svojí první poznámku. Na závěr ještě vysvětlím funkce jednotlivých ikon, které se nacházejí pod lištou s názvy karet. První ikonku zleva již znáte, druhá slouží k rychlé minimalizaci programu, třetí k ukončení programu a poslední ke zobrazení informací o autorovi.

wmm notes wmm notes wmm notes wmm notes

V budoucnu autor ještě plánuje spoustu zajímavých funkcí, tak nezapomeňte sledovat aktuální vývoj ve fóru.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(14.10.): Nově vydána plně funkční verze i pro PC (Windows 10) // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(7.10.): Nová verze s podporou zálohy na OneDrive a dalšími novinkami.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 07 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím