WMM Notes v0.5.1 - Perfektní rychlé poznámky

Dnes si představíme další aplikaci, jejíž vývoj je zaštítěn naším webem. Jedná se o velice povedenou aplikaci, která zatím nemá konkurenci. Její hlavní funkcí je velice rychlé a dostupné psaní nejrůznějších poznámek, které jsou vždy přístupné pomocí ikony v liště tray.

Aktualizace 24.02: Vydána verze 0.5.2 - Přidána možnost automatického spouštění aplikace po spuštění zařízení. Odstraněna podpora displejů s rozlišením 240x240px.

------------------------

 

Tento perfektní program vznikl na podnět jednoho z našich čtenářů (i Vy si můžete nechat napsat program dle svých představ. Více info ZDE).

Úvodem je třeba říci, že se jedná o freeware, který je stále vyvíjen. Další informace, připomínky a názory můžete směrovat do našeho fóra.

Jak již bylo v úvodu zmíněno, hlavní funkcí toho programu je psaní různých poznámek. I když programů s podobným zaměřením je celá řada, tento má jednu obrovskou výhodu, která spočívá v okamžité dostupnosti. Nyní již nemusíte procházet nabídku Start a potřebný program složitě hledat, WMM Notes vytvoří zástupce (ikonu) přímo do lišty tray, pomocí kterého získáte poznámky jediným kliknutím. Aplikaci je však také možno spouštět klasickým způsobem, což je vhodné zejména pro uživatele Windows Mobile 6.5, kde je obrazovka Dnes řešena jiným způsobem.

wmm notes wmm notes

Po spuštění programu Vás přivítá jednoduché uživatelské prostředí. První kroky budou určitě směřovat do nastavení aplikace (ikonka vlevo), kde máte k dispozici nejrůznější možnosti. Zvolit můžete jazyk, zobrazení ikonky v liště tray, zda se má program skrýt po startu a poté nastavení počtu záložek a jejich vlastnosti. Každá záložka má své číslo. Po vybrání konkrétní záložky (čísla) si můžete nastavit pozadí a vlastní formátování textu (barvu, velikost, přeškrtnutí, zvýraznění a kurzívu).

wmm notes wmm notes

Po zdárném nastavení budete rovnou přesměrováni na úvodní kartu, kde již můžete vytvořit svojí první poznámku. Na závěr ještě vysvětlím funkce jednotlivých ikon, které se nacházejí pod lištou s názvy karet. První ikonku zleva již znáte, druhá slouží k rychlé minimalizaci programu, třetí k ukončení programu a poslední ke zobrazení informací o autorovi.

wmm notes wmm notes wmm notes wmm notes

V budoucnu autor ještě plánuje spoustu zajímavých funkcí, tak nezapomeňte sledovat aktuální vývoj ve fóru.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(22.12.): Podpora živých videí, vylepšeny soukromé zprávy. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím