Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

WMM Notes v0.5.1 - Perfektní rychlé poznámky

Dnes si představíme další aplikaci, jejíž vývoj je zaštítěn naším webem. Jedná se o velice povedenou aplikaci, která zatím nemá konkurenci. Její hlavní funkcí je velice rychlé a dostupné psaní nejrůznějších poznámek, které jsou vždy přístupné pomocí ikony v liště tray.

Aktualizace 24.02: Vydána verze 0.5.2 - Přidána možnost automatického spouštění aplikace po spuštění zařízení. Odstraněna podpora displejů s rozlišením 240x240px.

------------------------

 

Tento perfektní program vznikl na podnět jednoho z našich čtenářů (i Vy si můžete nechat napsat program dle svých představ. Více info ZDE).

Úvodem je třeba říci, že se jedná o freeware, který je stále vyvíjen. Další informace, připomínky a názory můžete směrovat do našeho fóra.

Jak již bylo v úvodu zmíněno, hlavní funkcí toho programu je psaní různých poznámek. I když programů s podobným zaměřením je celá řada, tento má jednu obrovskou výhodu, která spočívá v okamžité dostupnosti. Nyní již nemusíte procházet nabídku Start a potřebný program složitě hledat, WMM Notes vytvoří zástupce (ikonu) přímo do lišty tray, pomocí kterého získáte poznámky jediným kliknutím. Aplikaci je však také možno spouštět klasickým způsobem, což je vhodné zejména pro uživatele Windows Mobile 6.5, kde je obrazovka Dnes řešena jiným způsobem.

wmm notes wmm notes

Po spuštění programu Vás přivítá jednoduché uživatelské prostředí. První kroky budou určitě směřovat do nastavení aplikace (ikonka vlevo), kde máte k dispozici nejrůznější možnosti. Zvolit můžete jazyk, zobrazení ikonky v liště tray, zda se má program skrýt po startu a poté nastavení počtu záložek a jejich vlastnosti. Každá záložka má své číslo. Po vybrání konkrétní záložky (čísla) si můžete nastavit pozadí a vlastní formátování textu (barvu, velikost, přeškrtnutí, zvýraznění a kurzívu).

wmm notes wmm notes

Po zdárném nastavení budete rovnou přesměrováni na úvodní kartu, kde již můžete vytvořit svojí první poznámku. Na závěr ještě vysvětlím funkce jednotlivých ikon, které se nacházejí pod lištou s názvy karet. První ikonku zleva již znáte, druhá slouží k rychlé minimalizaci programu, třetí k ukončení programu a poslední ke zobrazení informací o autorovi.

wmm notes wmm notes wmm notes wmm notes

V budoucnu autor ještě plánuje spoustu zajímavých funkcí, tak nezapomeňte sledovat aktuální vývoj ve fóru.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17