WMM Paint 0.2.1

Pod záštitou WMManie právě vzniká úplně nový nástroj, umožňující kreslit anebo vytvářet psané poznámky. Jeho předností je extrémní rychlost a podpora pro jakékoli rozlišení displeje. Pracuje se všemi nejznámějšími formáty, jako je PNG, JPG, GIF a BMP. Obsahuje nejen všechny základní nástroje, ale i některé bonusové.

WMM PaintHlavní obrazovka poskytuje maximum prostoru pro plátno, všechny volby jsou proto uklizeny v nabídkách. Nástroje se mění v „Tools“ -> „Format“: „Line“ je klasická tužka, „Point“ vykresluje místo čáry oddělené čtverečky, „Bubbles“ je bonusový nástroj, který kreslí náhodně veliké bublinky :o) a „Point-to-point“ spojí dva vybrané body (nejprve vyberete na plátně jedno místo a potom druhé – vykreslí se mezi nimi úsečka). „Tools“ -> „Color“ umožňuje vybrat rychle jednu ze šesti základních barev, ale samozřejmě není problém vybrat libovolnou v paletě stiskem „Custom…“ anebo „Pick color…“ pro výběr přímo z obrázku (pří výběru se náhled barvy aktualizuje ve vrchní části včetně výpisu jejího hexa kódu). „Tools“ -> „Pen width“ určuje tloušťku pera pro všechny nástroje, od „Thin“ po „Fat“. V „Tools“ -> „Settings“ -> „User palette…“ najdete jednu méně obvyklou (a přesto velmi praktickou) možnost – můžete si vybrat libovolný obrázek a použít ho jako zdroj barevné palety (v „Tools“ -> „Color“ -> „Custom...“ se poté nová paleta zobrazí). Pravá nabídka „Menu“ může vrátit jeden krok zpět („Undo“) načíst prázdné plátno („New“), načíst některý z už nakreslených obrázků („Load“), uložit aktuální („Save“) a pokud ještě nebyl uložen, tak uložit jako („Save as…“). Ukládat lze do čtyř nejpoužívanějších grafických formátů (PNG, JPG, GIF a BMP).


Aplikace se neinstaluje! Pouze ji rozbalte, nakopírujte do zařízení a spusťte „WMMPaint.exe“! Poté si můžete vytvořit zástupce například do Programů.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(31.01.): Podpora nových funkcí usnadňujících nahrávání videa. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 31 | 01 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím