Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

WMM Shops 1.2

Už jste se někdy cíleně ocitli před obchodem, restaurací nebo třeba poštou a bylo tam zavřeno? Pod hlavičkou serveru WMMania.cz vznikla originální aplikace pro kompletní přehled otevírací doby obchodů, restaurací nebo jakýchkoli institucí, které se pravidelně otevírají a zavírají :o). Vždy budete mít přehled, kde je právě otevřeno a kam můžete v klidu vyrazit.

Aktualizace: (7.3.10): Vydána verze 1.2
- upraveny nabídky na hlavní obrazovce a pro výběr filtrů, umožňují ovládání pomocí prstů
- přidána možnost zálohování a obnovy databáze obchodů (soubor lze volitelně přejmenovat a tak používat více databází)
- zálohu a obnovu můžeme umístit do vnitřní paměti nebo kartu, do vybrané složky

 

wmm shops

Po prvním spuštění v programu nebudou předdefinované žádné skutečné obchody, neboť nikdo neví, kde nakupujete. Výhoda je právě v tom, že si obchody sami určíte. V nastavení si lze vybrat jeden z pěti jazyků včetně češtiny (defaultní je angličtina).


Nová verze 1.0.2 podporuje i WVGA a VGA displeje a opravuje drobné chyby.


Nový obchod se přidává v „Nástroje“ -> „Nový“, kde jednoduše vyplňte pole „Název“, popřípadě i „Adresa“ a „Telefon“. Ze seznamu „Typ zboží“ vyberte kategorii (ty je možné v „Nástroje“ -> „Kategorie“ editovat) a podle známých informací vyplňte tabulku s otevírací dobou (v polích „Čas“ si nastavte hodnoty, které potom označením pole a stiskem zelené šipky vkládejte - postupně otevírací dobu a zavírací dobu pro každý den v týdnu). Jakmile vyplněnou obrazovku potvrdíte zeleným odfajfkováním, bude obchod v databázi, takže se hned zobrazí na hlavní obrazovce se všemi položkami, které je dále možné filtrovat podle typu zboží (kategorie). Od teď máte přehled, zda je v daném obchodu právě „OTEVŘENO“ nebo „ZAVŘENO“. Vytvořené obchody lze v nabídce „Nástroje“ „Změnit“ nebo „Smazat“, při prohlížení detailu do nich můžete stiskem telefonu zavolat (pokud jste vyplnili číslo). Je tu i pokročilejší funkce pro případ, že máte položek v databázi opravdu hodně: „Hledej“ umí zobrazit všechny položky podle času otevření, dnu otevření anebo kategorie.


Váš pracně vytvořený seznam obchodů, restaurací, pošt, kadeřnictví, autoservisů, barů, lékáren, lékařů či heren je samozřejmě možné zálohovat. Ve složce „Program FilesWMM Shops“ se nachází soubor „shops.csv“, ve kterém jsou všechny informace uloženy.

 

Další informace naleznete v našem fóru.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17