WMM Shops 1.2

Už jste se někdy cíleně ocitli před obchodem, restaurací nebo třeba poštou a bylo tam zavřeno? Pod hlavičkou serveru WMMania.cz vznikla originální aplikace pro kompletní přehled otevírací doby obchodů, restaurací nebo jakýchkoli institucí, které se pravidelně otevírají a zavírají :o). Vždy budete mít přehled, kde je právě otevřeno a kam můžete v klidu vyrazit.

Aktualizace: (7.3.10): Vydána verze 1.2
- upraveny nabídky na hlavní obrazovce a pro výběr filtrů, umožňují ovládání pomocí prstů
- přidána možnost zálohování a obnovy databáze obchodů (soubor lze volitelně přejmenovat a tak používat více databází)
- zálohu a obnovu můžeme umístit do vnitřní paměti nebo kartu, do vybrané složky

 

wmm shops

Po prvním spuštění v programu nebudou předdefinované žádné skutečné obchody, neboť nikdo neví, kde nakupujete. Výhoda je právě v tom, že si obchody sami určíte. V nastavení si lze vybrat jeden z pěti jazyků včetně češtiny (defaultní je angličtina).


Nová verze 1.0.2 podporuje i WVGA a VGA displeje a opravuje drobné chyby.


Nový obchod se přidává v „Nástroje“ -> „Nový“, kde jednoduše vyplňte pole „Název“, popřípadě i „Adresa“ a „Telefon“. Ze seznamu „Typ zboží“ vyberte kategorii (ty je možné v „Nástroje“ -> „Kategorie“ editovat) a podle známých informací vyplňte tabulku s otevírací dobou (v polích „Čas“ si nastavte hodnoty, které potom označením pole a stiskem zelené šipky vkládejte - postupně otevírací dobu a zavírací dobu pro každý den v týdnu). Jakmile vyplněnou obrazovku potvrdíte zeleným odfajfkováním, bude obchod v databázi, takže se hned zobrazí na hlavní obrazovce se všemi položkami, které je dále možné filtrovat podle typu zboží (kategorie). Od teď máte přehled, zda je v daném obchodu právě „OTEVŘENO“ nebo „ZAVŘENO“. Vytvořené obchody lze v nabídce „Nástroje“ „Změnit“ nebo „Smazat“, při prohlížení detailu do nich můžete stiskem telefonu zavolat (pokud jste vyplnili číslo). Je tu i pokročilejší funkce pro případ, že máte položek v databázi opravdu hodně: „Hledej“ umí zobrazit všechny položky podle času otevření, dnu otevření anebo kategorie.


Váš pracně vytvořený seznam obchodů, restaurací, pošt, kadeřnictví, autoservisů, barů, lékáren, lékařů či heren je samozřejmě možné zálohovat. Ve složce „Program FilesWMM Shops“ se nachází soubor „shops.csv“, ve kterém jsou všechny informace uloženy.

 

Další informace naleznete v našem fóru.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(31.01.): Podpora nových funkcí usnadňujících nahrávání videa. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 31 | 01 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím