Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

WMM Wallpaper Changer (v.1.2.7.) - Automatická změna pozadí

Dnes si představíme další aplikaci jejíž vývoj je zaštítěn naším webem. Jedná se o velice povedenou aplikaci, která zatím nemá konkurenci. Její hlavní funkcí je automatická změna tapety na obrazovce Dnes (popř. Touch Flo 3D/ Sense) po daném časovém úseku. K dispozici je také možnost dalšího detailního nastavení v podobě různých časových intervalů, velikosti tapet a rychlosti změny...

Aktuálně: Vydána verze 1.2.7 Poslední verze přináší celou řadu změn a vylepšení. Na své si určitě přijdou uživatelé HTC zařízení, jelikož nyní je možné měnit nejen tapetu na klasické obrazovce Dnes, ale také podkladní tapetu Touch Flo/Sense. Další novinkou je možnost přidávání obrázků i z podsložek a také lepší využití prostoru na WVGA displejích. Optimalizací také prošlo ovladaní, které je nyní přívětivější k ovládání prsty.

__________________________________

Tento perfektní program vznikl na podnět jednoho z našich čtenářů (i Vy si můžete nechat napsat program dle svých představ. Více info ZDE).

Úvodem je třeba řící, že se jedná o freeware, který je stále vyvíjen. Další informace, připomínky a názory můžete směrovat do našeho fóra.

 

Jak již bylo výše zmíněno, hlavním cílem aplikace je automatická změna pozadí na Today. Interval změny můžeme volit v rozmezí od 10sec do 24h nebo můžeme nastavit časové úseky, ve kterých bude určitý obrázek zobrazen (maximálně 5 úseků).


Tip:

Pokud používáte WkTASK nebo jiného správce úloh, doporučuji přidat aplikaci do "Vyloučené aplikace", aby nebylo vidět, že program běží. Opětovným spuštěním se aplikace obnoví a můžete ji upravovat nebo vypnout.

 

wmm wallpaper changer

1.karta: "Pictures" Zde se tlačítkem "Add" nebo "Add folder" přidávají do seznamu obrázky, které se budou měnit (Pouze při změnách za interval). Tlačítkem "Delete" se ze seznamu vymaže označený obrázek. "Delete all" smaže celý seznam.

 

wmm wallpaper changer

2.karta: "Settings" Zde se nastavuje úprava obrázku. Nejlepší je použít obrázky v rozlišení Vašeho displeje a zvolit "Use original size". Pokud ale používáte obrázky, které nesedí přímo na displej, využijete jednu z ostatních funkcí. Dále můžete zaškrtnout "Random picture" (Pouze při změnách za interval), pokud je nezaškrtnutý, obrázky se střídají dle seznamu odshora dolu, stále dokola. Pokud je funkce zapnuta, obrázky se střídají náhodně.

 

wmm wallpaper changer

3.karta: "Timer" Nejprve vyberete druh změn "Interval" nebo "In time". Pro "Interval" stačí nastavit čas intervalu. Pokud však zvolíte funkci "In Time", je toho třeba nastavit více. Tlačítky napravo vyberete obrázek pro daný časový úsek, poté nastavíte čas od kdy do kdy má být zobrazen a zaškrtávacím polem zařadíte do funkce.

 

wmm wallpaper changer

4.karta: "Status" Zobrazuje stav, zda aplikace běží a jaký je obrázek zrovna nastaven na pozadí.

 

wmm wallpaper changer

5.karta: "About" Zobrazuje informace o Autorech.

 

wmm wallpaper changer

Pokud máte vše nastaveno, nezbýva než spustit tlačítkem "Start". Tlačítkem "Stop" se cyklace obrázků zastaví a můžete ji upravit. Tlačítkem "Close" úplně vypnete aplikaci a tlačítkem "Minimize" se aplikace minimalizuje.

Další informace naleznete v našem fóru.

 

Upozornění: Celková rychlost je ovlivněna velikostí obrázku a počtu itemů na Today. (Platí pouze pro zařízení s malou operační pamětí) --> Při použití obrázku ve vysokém rozlišení může program padat z důvodu nedostatku paměti!!!

 

Tímto bych chtěl také poděkovat autorovi aplikace Martinu Míkovi (MikyWOW) za perfektně odvedenou práci a našemu grafikovi s nickem mydyingbride za pěkné grafické ztvárnění.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17