wmVista 0.2 Beta

Není snadné tuto aplikaci zařadit do nějaké kategorie. Má to být emulátor Windows Vista, ale ve skutečnosti je to hlavně rychlý spouštěč a zástupce částí Windows Mobile, který vypadá vážně poutavě a obsahuje typické zvuky :o). Nejde ani tak o moc užitečný nástroj, ale pokud rádi zkoušíte originální věci, bude se vám tohle líbit.

wmVista

Po typickém spuštění budete dotázání na vaše heslo. Pokud ještě žádné nemáte, jen stiskněte „Login“. Uvidíte plochu se zástupci, lištou Start a postranní lištou - typickou pouze pro Windows Vista. Dvojitým stiskem zástupce „Computer“ můžete otevřít systémového Windows Mobile Průzkumníka pro vestavěné úložiště („Internal Flash“) a paměťovou kartu („Removable Flash“). „Systém Settings“ vstoupí po potvrzení do nastavení vašeho uživatelského obrázku a hesla (do tohoto nastavení lze vstoupit i stiskem uživatelského obrázku v nabídce Start). Druhá ikona na ploše „Windows Media Player“ otevře tento přehrávač ve Windows Mobile. Postranní lišta s hodinami a kalendářem je pouze falešná pro okrasu (stejně jako hodiny na liště Start).


Samotná nabídka Start obsahuje zástupce na mobilní Internet Explorer, mobilní zprávy, vlastní telefonní dialer, mobilní kontakty a mobilní kalendář. Na pravé straně je funkční odkaz do mobilních dokumentů a funguje i „Connect To“, což zobrazí okno s odkazy na nastavení Wi-Fi a Bluetoothu. Žluté tlačítko vypnutí ukončí aplikaci.


Aplikace se teprve vyvíjí a toto je raná verze, takže se v budoucnu dočkáme širších verzí s více schopnostmi. Tato zatím podporuje pouze QVGA displeje. Další informace můžete najít v této diskusi na fóru xda-developers.com včetně odkazu na předváděcí videa.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 1 den

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím