XAP Deployer – Instalace aplikací z paměti přístroje

XAP Deployer je instalátor neoficiálních aplikací přímo z paměti přístroje, tedy bez nutnosti připojovat přístroj k PC.

Za tento krátký článek děkuji našemu čtenáři s nickem pavlik.mracek.

XAP Deployer je instalátor XAP, který má oproti standartnímu IE instalátoru mnohem více funkcí. První takovou funkcí je, že se dá jedním tapnutím asociovat ke XAPům a tím pádem se stane výchozím instalátorem místo IE.

Další dobrá věc je možnost procházet složky a najít instalační XAP v nich (přes průzkumníka). Osobně se mi také hodně líbí, při vybrání jednoho XAPu, krásný přehled o různých informacích (konkrétně celý název, verzi, obrázek, autora, informaci k čemu bude mít aplikace přístup, informaci zda je hra v případě Xbox Live správně napatchovaná, velikost souboru a informaci, zda je aplikace nainstalovaná).

XAP Deployer XAP Deployer XAP Deployer

A nakonec má aplikace jednu perličku: Dokáže otevřít EXE nebo EXE7 soubory, které jsou k tomu přizpůsobené. Tuto funkci jsem sám zkoušel - Opera Mini i Mobile bez problémů, stejně také aplikace ve složce Windows, avšak nic jiného jsem nerozjel (žádnou další aplikaci pro CE). Sice jsem někdy dostal zprávu o úspěšném otevření, po odsouhlasení se ale nezobrazilo nic. Aplikaci můžete stahovat na Bazaaru.

Komentáře (3)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Flynn

16 | 02 | 13 18:19
Mám v telefonu také BT File Transfer a neodesílá vůbec, umí jen přijímat. Aplikace není asi moc spolehlivá a nelze ji jednoduše odinstalovat. Jsou tam ovladače, které se neodinstalují, jedině hard resetem. To jsem se dočetl na XDA Developers fóru. A kombinace s aplikací Sdílení BT od Nokie, to vše asi podělá úplně, protože mi nefunguje ani ta, tedy ano, ale jen přijímání souborů. 0

Jardahor

16 | 02 | 13 17:18
Mám dotaz k tomuto manageru. Když odesílám přes bluetooth povede se odeslat jednou potom musím telefon restartovat a zase to jednou jde a pak už nevidí žádná zařízení zase jen po restartu. Telefon mám HTC HD7 Dynamic rom 7,8 verze systému 7.10.8858. Děkuji za radu co s tim. 0

pavlik.mracek

16 | 07 | 12 22:35
Zdravím, chtěl bych se s vámi podělit o dvě nové aplikace, které mi padly do oko při šmejdění na Bazaaru. Unique File Manager http://www.zabavy-akce.cz/A/host/imgs/hd2/wp7/IMG_1659.JPG Jedná se o skvělý prohlížeč souborů, který je zas o něco napřed oproti TouchXploreru, který je z nepochopitelných důvodů stále v první verzi. Tento průzkumník řeší (alespoň pro mně) všechny nedostatky které TouchXplorer má, tedy je v něm možné: - vytvářet a mazat složky - extrahovat ZIP archívy - zobrazit jakýkoli soubor jako text - díky propůjčení části kódu od DFT vybrat soubory či složky a odelat je přes Bluetooth - otevřít jakýkoli soubor, který systém podporuje (TouchXplorer vždy, i s Full-unlocknutým telefonem, napsal chybu "NativeAcess" XAP Deployer http://www.zabavy-akce.cz/A/host/imgs/hd2/wp7/IMG_1660.JPG http://www.zabavy-akce.cz/A/host/imgs/hd2/wp7/IMG_1663.JPG http://www.zabavy-akce.cz/A/host/imgs/hd2/wp7/IMG_1665.JPG http://www.zabavy-akce.cz/A/host/imgs/hd2/wp7/IMG_1666.JPG Jde o instalátor XAP, který má oproti standartnímu IE instalátoru mnohem více funkcí. První takovou funkcí je, že se dá jedním tapnutím asociovat ke XAPům a tím pádem se stane výchozím instalátorem místo IE. Další dobrá věc je možnost procházet soubory a najít instalační XAP v nich (přes průzkumníka). Mě osobně se také hodně líbí, při vybrání jednoho XAPu, krásný přehled o různých informacích (konkrétně celý název, verzi, obrázek, autora, informaci k čemu bude mít aplikace přístup, informaci zda je hra v případě Xbox Live správně napatchovaná, velikost souboru a informaci, zda je aplikace nainstalovaná). A nakonec má aplikace jednu perličku: Dokáže otevřít EXE nebo EXE7 soubory, které jsou k tomu přizpůsobené. Tuto funkci jsem sám zkoušel - Opera Mini i Mobile bez problémů, stějně také aplikace ve složce Windows, avšak nic jiného jsem nerozjel (žádnou další aplikaci pro CE). Sice jsem někdy dostal zprávu o úspěšném otevření, po odsouhlasení se ale nezobrazilo nic. Obě aplikace jsou k získání přes Bazaar. 0

Mohlo by vás zajímat

Outlook Mail a Kalendář pro Windows 10 (Mobile) - detailní pohled (aktualizováno)

(25.10.): Interaktivní notifikace a další funkce ve verzi pro PC.// Podrobná recenze systémové aplikace sloužící ke správě e-mailů a kalendáře ve Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody 24 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 10 | 16

Fotky pro Windows 10 Mobile (IP) - detailní pohled (aktualizováno)

(6.10.): Nová verze pro Insidery s řadou grafických změn a funkcí pro PC. // Detailní pohled na další systémovou aplikaci ve Windows 10 Mobile. Tentokrát se jedná o výchozí galerii neboli aplikaci Fotky.

Jindřich Lukeš | software 20 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím