Youtubeplay 1.0.0.11

Skvělá aplikace, díky níž můžete snadno a rychle vyhledávat, přehrávat nebo stahovat videa z YouTube přímo na vašem zařízení. Nestahují se omezené a málo kvalitní MPEG4 (3GP) verze, jako je tomu u většiny ostatních mobilních YouTube přehrávačů, ale plnohodnotný formát FLV. Aplikace používá vlastní FFMPEG dekodér, samotné jádro pro přehrávač je převzato z oblíbeného TCPMP.

youtube playPo spuštění stačí napsat klíčové slovo pro vyhledávání a kliknout na „YouTube“. Vyhledají se a stáhnou náhledy videí, po kliku se zobrazí podrobnosti. „Related“ zobrazí podobná videa, „Play“ přehraje vybrané. Pod videem se zobrazí klasické ovládací prvky potřebné pro přehrávání (lze použít i HW tlačítka). Celoobrazovkový režim se aktivuje klikem na video. Na hlavní obrazovce můžete video díky „File“ -> „Save“ dokonce stáhnout a uložit do svého zařízení. Stažená anebo jakákoli jiná offline FLV videa v zařízení můžete zase načíst pomocí „Load“. „Config“ slouží pro detailnější nastavení, jako je velikost bufferu pro videa („Buffer size“), počet zobrazených výsledků při hledání („Results returned“ – 5 až 50), „AV Offset Milliseconds“ pro přesnou synchronizaci videa a zvuku, možnost přehrávání menších MP4 v HTC Streaming Media, obrácené otočení při celé obrazovce, asociaci v systému s FLV soubory a použité vykreslování.


Pochopitelně je nutné rychlé a pokud možno neomezené připojení k internetu (Wi-Fi, 3G…), neboť jsou přenosy FLV videí datově velmi náročné. Jejich přehrávání třeba přes GPRS není téměř možné.


Další důležité informace najdete v oficiální diskusi na xda-developers.com.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 2 hod.

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 8 hod.

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím