Youtubeplay 1.0.0.11

Skvělá aplikace, díky níž můžete snadno a rychle vyhledávat, přehrávat nebo stahovat videa z YouTube přímo na vašem zařízení. Nestahují se omezené a málo kvalitní MPEG4 (3GP) verze, jako je tomu u většiny ostatních mobilních YouTube přehrávačů, ale plnohodnotný formát FLV. Aplikace používá vlastní FFMPEG dekodér, samotné jádro pro přehrávač je převzato z oblíbeného TCPMP.

youtube playPo spuštění stačí napsat klíčové slovo pro vyhledávání a kliknout na „YouTube“. Vyhledají se a stáhnou náhledy videí, po kliku se zobrazí podrobnosti. „Related“ zobrazí podobná videa, „Play“ přehraje vybrané. Pod videem se zobrazí klasické ovládací prvky potřebné pro přehrávání (lze použít i HW tlačítka). Celoobrazovkový režim se aktivuje klikem na video. Na hlavní obrazovce můžete video díky „File“ -> „Save“ dokonce stáhnout a uložit do svého zařízení. Stažená anebo jakákoli jiná offline FLV videa v zařízení můžete zase načíst pomocí „Load“. „Config“ slouží pro detailnější nastavení, jako je velikost bufferu pro videa („Buffer size“), počet zobrazených výsledků při hledání („Results returned“ – 5 až 50), „AV Offset Milliseconds“ pro přesnou synchronizaci videa a zvuku, možnost přehrávání menších MP4 v HTC Streaming Media, obrácené otočení při celé obrazovce, asociaci v systému s FLV soubory a použité vykreslování.


Pochopitelně je nutné rychlé a pokud možno neomezené připojení k internetu (Wi-Fi, 3G…), neboť jsou přenosy FLV videí datově velmi náročné. Jejich přehrávání třeba přes GPRS není téměř možné.


Další důležité informace najdete v oficiální diskusi na xda-developers.com.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím