Zařízení od HTC (zatím) nezískají GDR1 pro WP8.1 – Jaké jsou důvody?

Aktuálně: WP8.1 GDR1 pro HTC 8S nebude k dispozici. Verze pro HTC 8X se již testuje.

Aktualizace (6.8.): K dispozici je oficiální vyjádření HTC, ve kterém stojí, že GDR1 pro WP 8.1 nebude pro HTC 8S vůbec dostupný (důvod nebyl uveden). Na úpravách/testování firmwaru pro HTC 8X se již pracuje a měl by být v dohledné době k dispozici.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Microsoft včera v rámci vývojářského programu zveřejnil první větší aktualizaci Windows Phone 8.1 označovanou jako GDR1. Všechny novinky a vylepšení naleznete v samostatném článku: GDR1 pro Windows Phone 8.1 – Přehled novinek a vylepšení v první aktualizaci WP8.1

.

Ačkoliv je vývojářský program dostupný pro všechny modely bez ohledu na výrobce, GDR1 bohužel zatím pro všechny dostupný není. Jak se totiž ukázalo, pro instalaci této aktualizace je třeba aktualizovat některé ovladače zařízení, což musí provést samotný výrobce. Dokud se tak nestane, GDR1 nebude pro tato zařízení k dispozici. Tento problém se netýká žádné Nokie, ale v podstatě všech HTC a Samsungů s Windows Phone. Jejich majitelé tak budou muset počkat, až (a jestli) výrobci vydají potřebné aktualizace.

Pokud vám v posledních dnech nějaká aktualizace dorazila, nejedná se o GDR1 (verze systému 8.10.14147.180), ale pouze o předchozí dílčí aktualizaci s verzí systému 8.10.12400.899. vše je možné ověřit v nastavení zařízení.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Outlook Mail a Kalendář pro Windows 10 (Mobile) - detailní pohled (aktualizováno)

(25.10.): Interaktivní notifikace a další funkce ve verzi pro PC.// Podrobná recenze systémové aplikace sloužící ke správě e-mailů a kalendáře ve Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:19

Microsoft ukončil podporu Skypu pro Windows Phone 8.1 a starší

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody 24 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím