Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Zobrazení svátků (CZ i SK) na obrazovce Dnes

Často se na fóru objevují dotazy, jak jednoduše zobrazit na úvodní (Dnes) obrazovce, kdo má právě svátek. Programů, pomocí kterých si svátky můžeme zobrazit, je nepřeberné množství. problém je v tom, že někdy jsou svátky jen jednou z funkcí rozsáhlé aplikace nebo zabírají moc prostoru na displeji, popř. nenabízí ani základní nastavení.
Po testování několika aplikací mi nejvíce vyhovovala aplikace Namedays od společnosti Mobilnaut.

Tato aplikace nabízí základní funkce, kterými jsou zobrazení svátku na aktuální den popř. na den dopředu.
Po kliknutí na jméno, které se zobrazuje na displeji, se nám otevře nastavení samotné aplikace. V první kartě "Hledat jméno" stačí zadat požadované jméno a program nám ukáže datum na kdy připadá svátek.V druhé kartě toto funguje přesně opačně. Stačí zadat datum a zobrazí se jméno.Poslední karta obsahuje vlastní nastavení aplikace. Můžeme nastavit, zda chceme zobrazovat pouze aktuální svátek nebo i následující, tučné zvýraznění a výběr, zda použít české nebo slovenské svátky.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se