Kdo jsme?

WMMania.cz vznikla v roce 2010 jako projekt několika nadšenců zajímajících se především o mobilní operační systém Windows Mobile (později Windows Phone). Během několika let se však díky svému originálnímu obsahu stala největším českým webem zaměřeným na produkty a služby využívají operační systém Windows nebo jinak spojené se společností Microsoft. Ačkoliv je naší specializací stále primárně mobilní platforma, náš zájem se postupně rozšiřuje a v současné době v podstatě zahrnuje celý ekosystém Windows 10.

Na WMManii.cz kromě aktuálních zpráv a novinek naleznete především obsáhlé a propracované recenze zařízení a příslušenství, tipy na zajímavé hry a aplikace, podrobné návody pro začátečníky i pokročilé a mnoho dalšího. Z projektu několika nadšenců se tak během několika let stal profesionální internetový magazín, jehož obliba a návštěvnost neustále roste.

Návštěvnost

Aktuálně evidujeme v průměru (leden - březen 2016) více jak 240 000 návštěv/měsíc, které zobrazí více jak 500 000 stránek/měsíc. Zdroj: Google Analytics.

Co nabízíme?

V oblasti internetové reklamy jsme velice flexibilní. Díky využívání moderních webových standardů dokážeme s klasickou bannerovou reklamou pracovat podstatně efektivněji a více ji přiblížit vašim potřebám. Nejzajímavější je možnost přizpůsobit rozsah a obsah reklamních prvků konkrétním zařízením. V praxi tak můžete jiný obsah zobrazit na PC, tabletu či telefonu. Samozřejmostí je také možnost uveřejnění PR článku a mnoho dalšího. Jsme otevřeni různým formám inzerce i spolupráce. Vše záleží jen na konkrétní domluvě.

Kontakt

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na emailu jindrich.lukes(zavinac)wmmania.cz, kde odpovíme na všechny dotazy a případně navrhneme to nejefektivnější řešení, které nejlépe splní vaše požadavky.