Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

HTC HD2: Jak nahrát Windows Phone 7.5 Mango

Je to neuvěřitelné! Majitelé HD2 mají nyní možnost nahrát do zařízení téměř plnohodnotný systém Windows Phone 7.5 Mango. V tomto návodu si ukážeme detailní postup, jak WP7 do zařízení nahrát.

Jak již bylo v úvodu napsáno, tento návod se věnuje nahrání plnohodnotného operačního systému Windows Phone 7.5 Mango do HTC HD2. Součástí tohoto článku je také první ROM s WP7.5 Mango. V průběhu následujících dní a týdnů bude vznikat řada dalších (kvalitnějších, rychlejších, stabilnějších) verzí, které bude možné dle tohoto návodu bez problému nahrát. Mějte prosím na paměti, že se v současnosti  jedná o prvotní (spíše testovací) verze, které nemusí vždy úplně spolehlivě fungovat. Je třeba autorům ROM dopřát trochu času, aby mohli své dílo zdokonalit.

WMM Servis

Pokud nemáte čas či chuť návod studovat, můžete využít náš WMM Servis, kde Vám zařízení upravíme dle vašich představ.

1. Jak nahrát Windows Phone7.5 Mango do HD2 obsahující Windows Mobile (1. způsob - pomocí Zune):
(Aktuální složitější návod, který umožňuje nahrát plnohodnotný systém Windows Phone 7.5 Mango, který bude možné nasledně aktualizovat standardně přes Zune.)

Tento postup je poměrně složitý a časově náročný, vyžaduje také použití paměťových karet od Sandisku, které jsou používány i v klasických WP7 zařízeních od HTC. Výhodou tohoto postupu je fakt, že získáte plnohodnotný systém Windows Phone 7 Mango, který je možno v budoucnu aktualizovat jako jakékoliv jiné zařízení s WP7.

Konkrétní návod (dvě verze) naleznete v našem fóru, kde dopručuji prostudovat také celé příslušné vlákno.


2. Jak nahrát Windows Phone7.5 Mango do HD2 obsahující Windows Mobile (2. způsob - klasická ROM):
(Starší původní jednodušší návod, který je v případě Windows Phone 7.5 Mango možno využít zatím pouze u několika málo ROM, které právě vznikají)

1) Zkontrolujte zda Vaše zařízení obsahuje RadioROM podporující 576 MB RAM. Doporučuji použít verzi 2.15.50.14. Kterou naleznete v tomto přehledu. Návod jak nahrát RadioROM naleznete ZDE. Doporučeno je také odemčení přístroje pomocí HSPL. Podrobný návod naleznete ZDE. Verzi HSPL volte 2.08 (2.08 HSPL)

Pro naprosto bezproblémovou realizaci celého procesu doporučuji do zařízení nejdříve nahrát oficiální ROM 1.66.479.2, aplikovat HSPL 2,08 a poté nahrát RadioROM 2.15.50.14. (RadioROM je nutné nahrát až po nahrání oficiální ROM.)

2) Stáhněte MAGLDR 1.13 (soubor dft_leo_magldr113_daf.rar). Jedná se o bootloader, který zajistí zavedení systému Android. Tento bootloader však nenahrazuje původní OSPL/HSPL, jeho použití je proto bezpečné a zařízení je možno obnovit do původního (záručního) stavu.

3) Nahrajte MAGLDR 1.13. Stačí rozbalit archiv dft_leo_magldr113_daf.rar, spustit soubor ROMUpdateUtility.exe a postupovat jako při klasickém přehrání ROM. Viz tento návod.

NAND NAND NAND NAND NAND NAND

4) Po úspěšném nahrání, které bude trvat několik vteřin, dojde k restartu zařízení. Při spouštění zařízení již naběhne přímo MAGLDR 1.13, který nabídne několik možností.

NAND

5) Na displeji zvolte 4. možnost "5. USB Flasher". Položku vyberete pomocí tlačítek ovládání hlasitosti a výběr potvrdíte tlačítkem pro příjem hovoru (delším stisknutím). V PC se poté začnou instalovat ovladače (Na displeji svítí "Wait USB..."), je nutné počkat na dokončení tohoto procesu, který může trvat i několik minut. Po úspěšném dokončení se na displeji rozsvítí "Wait USB...USB".

6) Nyní je vše připraveno pro nahrání libovolné ROM s Windows Phone 7, resp. 7.5 Mango. Prvotní ROM s Windows phone 7 naleznete v archivu LEO70_ROM.zip (ke stažení výše). Nové ROM s Windows Phone 7.5 Mango teprve vznikají. Jako první, kterou je možno plnohodnotně používat můžu doporučit HD2O© v1.XX WP7 BUILD 7720.

7) Stáhněte si příslušnou ROM a v PC rozbalte.

8) V rozbalené složce spusťte aplikaci DWI.exe a postupujte instrukcí na obrazovce. (Aplikaci DWI.exe doporučuji spouštět jako správce systému.)

Pokud se Vám v této fázi zobrazí níže uvedená chybová hláška, znamená to, že nebyly v pořádku přiřazeny USB ovladače.

Pro majitele Windows Vista/7: Zařízení (resp. kabel se zařízením) by mělo stačit připojit k jinému USB portu (a počkat na opětovné přiřazení ovladačů), popř. opětovně rozbalit archiv s Androidem a proces nahrání ROM spustit znovu. Alternativně lze také vyzkoušet "bezpečné odebrání hardwaru" (a následné připojení), které lze provést přes ikonu v oblasti hodin na Vašem PC. Někdy může také pomoci restart PC. Možností je celá řada, záleží na Vás, kterou kombinaci zvolíte.

Pro majitele Windows XP: V Active Sync v "Nastaveni připojení" je nutné zrušit zaškrtávací políčko "Povolit připojení USB". Poté spustit soubor "DWI.exe" jako správce přes nabídku "Spustit jako..." a tam ještě zrušit zaškrtávací políčko "Chránit počítač a data".

NAND

9) Na první obrazovce klikneme na "Next".

WP7 na HD2

10) Na druhé obrazovce klikneme opět na "Next".

WP7 na HD2

11) Nyní dojde k vyhledání připojeného přístroje.

WP7 na HD2

12) Následuje vlastní nahrání Androidu do paměti přístroje. O průběhu budete také informování na displeji zařízení. Celý proces trvá několik minut.

WP7 na HD2 NAND

13) Na závěr budete informování o úspěšném dokončení celé operace, zařízení bude restartováno a spustí se Windows Phone 7...

WP7 na HD2

 

14) při prvním spuštění bude zaveden samotný systém, budete vyzváni k základnímu nastavení a bude také naformátována paměťová karta! Formátem bude karta rozdělena na dva oddíly: první FAT32 200MB a druhý jako neznámý. Pro opětovné používání karty s plnou velikostí je potřeba kartu naformátovat přímo v zařízení nebo nějakým programem na PC. Např. SD Memory Card Format

 

Jak vrátit Windows Mobile do zařízení, které obsahuje WP7:
(Např. pokud Vám WP7 nevyhovuje, nebo je třeba zařízení odeslat do servisu)

Obnova původního stavu zařízení

Jelikož MAGLDR 1.13 nepřepíše původní SPL/HSPL přístroje, není problém s obnovením Windows Mobile. V případě potřeby je možné nahrát libovolnou ROM s WM dle tohoto postupu:

1) Zařízení přepneme do Bootloaderu. (Na vypnutém zařízení stisknout a držet tlačítko ztlumování hlasitosti, zároveň krátce stisknout zapínací tlačítko. Ve chvilce naskočí zařízení do BootLoaderu.)

2) Zařízení připojíme pomocí USB kabelu k PC. V případě instalace ovladačů v PC počkáme na dokončení tohoto procesu.

3) Na displeji zařízení se ve spodní části změní "Serial" na "USB".

4) Nahrajeme libovolnou ROM s Windows Mobile dle tohoto návodu.

Pokud je třeba vrátit zařízení do stavu, ve kterém bylo zakoupeno - aby mohla být uznána záruční oprava. Nahrajte oficiální ROM dle poslední kapitoly tohoto návodu.

 

Jak nahrát jinou verzi WP7 do zařízení, které již obsahuje WP7:
(Např. pokud Vám současná verze WP7 nevyhovuje nebo chcete vyzkoušet jinou)

1) Vypneme zařízení.

2) Spustíme zařízení a zapínací tlačítko stále držíme, dokud se na displeji nezobrazí MAGLDR, viz. tento obrázek:

NAND

3) Dále postupujeme stejně jako při prvním nahrání WP7. Tedy bod 5) - 13). (v druhé kapitole tohoto článku).

 

Další užitečné články věnující se problematice WP7:

Jak odblokovat Windows Phone 7 pro instalaci aplikací - Chevron 7

Nastavení vlastních zvuků a vyzvánění

První průzkumník souborů pro WP7

 

 

Komentáře (497)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

79maxx

05 | 11 | 13 18:01
Zdravím potřeboval bych poradit.Mám problém z SD kartou.Měl jsem mobil HTC HD 2, který když jsem přehrál na Android (jakýkoliv ) tak SD karta šlapala tak jak má měl jsem tam 16GB Kingstom. Ale po reklamaci mobilu mi prodejce zaslal nový mobil HTC HD2 přímo od T-mobilu (mobil už nejde opravit, protože už nejsou náhradní díly ) a od té doby mi android po přehrání nechce brát žádnou SD kartu jakoukoli značku i velikost.Hlásí to poškozená karta .Ale Windows 6.5 i 7.5 mango mi bere SD kartu v pohodě.Windows mi ,ale vůbec nevyhovuje, takže bych potřeboval poradit jestli to jde nějak udělat aby SD karta šla na androidu.Karta nejde ani po přeformátování, prostě vůbec.V jiném mobilu jde v pohodě.Děkuji moc za odpověď. 0

Omarovic

10 | 07 | 13 21:07
Ahoj, mám problém. Postupoval jsem podle návodu a dokonce jsem se objevil na výchozí obrazovce, mohl jsem všechno. Pak jsem ale chtěl vložit SIM, vypnul jsem přístroj a od té doby se mé HD2 nedá spustit jinak než za připojení USB, přičemž po logu DFT se mobil opět vypne a takto pořád dokola. 0

crack46

17 | 06 | 13 12:11
¨zdravim, chci se zeptat jak dlouho vydrzi baterka s touto rom. 0

Stormmaster

26 | 11 | 12 14:44
Dobrý den, mohu někoho poprosit o radu? Tento postup jsem několikrát zkoušel, ale u jedné HD2 se prostě něco stalo - byla zaseklá v bootloaderu, tak jsem chtěl přehrát ROM. Měla SPL3.03, tak jsem chtěl dát HSPL 2.08, což proběhlo úspěšně, načež se telefon vypnul a už se nedaří ani bootloader ani hardreset. Je nějaká šance na oživení? Za případné rady děkuji. 0

Jindřich Lukeš

24 | 09 | 12 23:09
Přepneš do bootloaderu a nahraješ ROM s WM 0

havadudu

24 | 09 | 12 22:22
Dobry den muzu se zeptat jak to vratim na 6,5 ? 0

79maxx

14 | 09 | 12 19:36
už je to ok, díky moc 0

79maxx

14 | 09 | 12 18:44
jo a zapnout mobil jde, mužu to přepnout jen na režim, kde jsou udaje SPL atd, čtyřbarevné pruhy 0

79maxx

14 | 09 | 12 18:41
nikde nemužu najít ke stažení clear ROM 6.5, nevíte prosím kde to můžu stáhnout ? , zatím moc děkuji snad to pomůže 0

bartCZ

14 | 09 | 12 17:11
nahrál jsem všechno tak jak měl, ale po dokončení MAGLDR 1.13 se mobil restartoval a místo dalšího menu zustal zaseklý a je tam jen logo HTC.Mobil vůbec nejde zapnout ani vypnout.můžete prosím poradit ? Děkuji nahoď clear 6.5 ROM, potom RADIO co má být, MAGLDR, a zkus flashnout znovu, možná je chyba v ROM, zkus tuhle, ta je odzkoušená http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1356833 0

79maxx

14 | 09 | 12 14:26
nahrál jsem všechno tak jak měl, ale po dokončení MAGLDR 1.13 se mobil restartoval a místo dalšího menu zustal zaseklý a je tam jen logo HTC.Mobil vůbec nejde zapnout ani vypnout.můžete prosím poradit ? Děkuji 0

Michael 4x4

24 | 08 | 12 20:48
Samozrejme, verzia HSPL 2.08. 0

Jindřich Lukeš

24 | 08 | 12 19:29
a HSPL máš? 0

Michael 4x4

24 | 08 | 12 15:44
Vždy sa mi sekne nahrávanie magldr, resp. ani nezačne nahrávať. Sekne sa na 0% a je jedno ako dlho čakám - nič. Skúšal som na 2 pc a stále to isté. Nejaký nápad? ďakujem 0

David Šedivý

15 | 08 | 12 16:28
http://wmmania.cz/clanky/zaciname/jak-priradit-vlastni-vyzvaneni-ve-windows-phone-7/ 0

srnyxx

14 | 08 | 12 23:58
už jsem na to přišel ale tedka pro změnu nemůžu prijit na to jestli se da dat na vyzvaneni normalne mp3?? jak prosím? 0

srnyxx

14 | 08 | 12 23:46
mám to a nevíte jak mam přes Zune dostat soubory do telefonu pořád mi to píše ze mam plny telefon ale ja to potrebuju dostat na kartu a tu mam 8 GB a nevim jak to udelat diky.. jinak uz Windows mam 0

palokm

14 | 08 | 12 21:02
postup instalacie...urobil si to tak?....vsetko spustaj ako spravca Nainštalujte 2,08 HSPL; Nainštalujte Radio HD2 WP 7 *; Inštalácia MAGLDR 1,13; úplne vypnúť HD2 a odpojiť od PC; Formát SD karty; Vložte SD kartu do HD2; V menu MAGLDR 1.13; MAGLDR 1.13 -> 10. "Služby" -> 4. "UseLast24NAND" -> "Zelená - áNO"; MAGLDR 1.13 -> 11. "Reset"; MAGLDR 1.13 -> 10. "Služby" -> 5. "ClearSD MBR" -> "Zelená - áNO"; MAGLDR 1.13 -> 12. "PowerDown"; Opakujte s. 10; MAGLDR 1.13 -> 5. "USB Flasher" -> "USB Blikajúca režim" -> "Počkajte, USB"; HD2 k PC; Inštalácia WP 7 * pre HD2 -> "DWI.exe"; 0

srnyxx

14 | 08 | 12 20:28
nevite co s tim? 0

srnyxx

14 | 08 | 12 20:27
An error has occurred Read below for more information Error Description: send d000ff partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (1279) Error Description: block send fail Info: .\RSPL\RSPL.cpp (962) Error Description: Block is after end. Info: .\RSPL\RSPL.cpp (704) 0

srnyxx

14 | 08 | 12 20:24
když to instaliju tak ke konci instalace mi to na počítači napíše 0

srnyxx

14 | 08 | 12 20:03
Když jsem instaloval tu 2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v7.9 tak tam čestina nebyla.. tak tedka zkousim 8 0

jarda111

13 | 08 | 12 19:11
New_v8.1 download: Pdaimatejam Rom and Cabs and XAP very fast download here 1_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8779.8 v8.1 1_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v8 1_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v7.9 1_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.5 1_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.3 0404 CHT Chinese Traditional 台灣 0407 DEU German Deutschland 0409 USA English United States 0419 RUS Russian Россия 041F Turkhis Türkçe 0421 Indonesian 043E Malay 2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8779.8 v8.1 2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v8 2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v7.9 2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.5 2_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.3 0405 CSY Czech Česká republika 0406 DAN Danish Danmark 0408 ELL Greek Ellas 0409 USA English United States 040B FIN Finnish Suomen tasavalta 040C FRA French République française 040E Hungarian Magyar 0410 ITA Italian Repubblica Italiana 0416 PTB Portuguese Brasil 0C0A ESN Spanish España 0809 English United Kingdom 0816 PTG Portugese Portugal 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8779.8 v8.1 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v8 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 Tango 7.10.8773.98 v7.9 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.5 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.3 0409 USA English United States 0411 JPN Japanese 日本 0412 KOR Korean 한국 0413 NLD Dutch Nederland 0414 NOR Norwegian Bokmål 0415 PLK Polish Polska 041D SVD Swedish Sverige 0804 CHS Chinese Simplified 中华人民共和国 CZ je ve dvojce ju mam instalovano 0

Ferdy

13 | 08 | 12 17:27
U verze Pdaimatejam Rom Wp7.5 mango 7.10.8107.79 v7.5.rar je čeština ve 3 - mám ji nainstalovanou. "smyxx" píše že ve 2 není čeština tak jsem si myslel, že to není stále opravené. Já stále jedu na v7.5.rar . Již si počkám na WP8 0

srnyxx

13 | 08 | 12 16:53
ve všech třech souborech chybí Readme.txt kde to nejsu prosím díky 0

srnyxx

13 | 08 | 12 16:36
který soubor je lepsí? 1 nebo 3? ve 2 neni cestina 0

srnyxx

13 | 08 | 12 16:33
Ve kterém archívu je ta čeština? a jak ji tam pak dostanu? 0

Jindřich Lukeš

13 | 08 | 12 01:37
Čeština je v jednom z archivů. Pokud není v tom co si stahl, zkus jiný. Autor to popisuje na svém fóru. 0

srnyxx

12 | 08 | 12 20:24
Zdravím máte v tom češtinu? já to česky nemám.. když jsem si stahnul tento odkaz http://htcfanboys.com/download/pdaimate ... 0

Denny

13 | 07 | 12 15:46
Úplně jsem to v návodu přehlédl. Díky Karlos007 a sry za zbytečný dotaz. 0

RustyDC

11 | 07 | 12 12:32
Ultrafruit 2 unofficial http://www.darkforcesteam.com.cn/thread-87154-1-1.html 0

Karlos007

11 | 07 | 12 12:00
nahraj jeste prislusne radio 0

Denny

11 | 07 | 12 06:10
Ahoj, dnes jsem chtěl do svého HTC HD2 nainstalovat dle tohoto návodu WP a zbavit se tak konečně původního WM 6.5. Bohužel jsem skončil hned na začátku - HSPL se do telefonu nahrálo bez problému (2.08 HSPL), ale po nahrání malgdr113 se zařízení restartovalo, ale po restartu nenaběhla bootovací obrazovka, ale telefon se zasekl na "růžovém kolečku" - tel. je od T-mobile, nedotované telefony tam mají pravděpodobně logo htc. Teď nemůžu telefon vůbec zapnout, HR nepomůže, po připojení k pc se na telefonu v "režimu 3 barevných prhuhů" ukáže USB, ale na pc se telefon nepřihlásí k activesync, pouze se připojí jako nové zařízení. Nevíte někdo co s tím? 0

joklad

21 | 06 | 12 20:28
Pokud budeš správně postupovat tak bude fungovat bezvadně, měl jsem ji nainstalovanou asi týden a zkoušel jem jak HD2o v2.02 tak i Pdamatejam v 8.1 a přikláním se k Pdamatejanovi, S HD20 jsem měl problém v nastavení mobilní sítě. Nešlo mi otevřít nastavení. 0

Lukes

21 | 06 | 12 20:19
ahoj chci se zeptat na ten WP 7.5 jestli u HTC HD2 pak funguje vše jak má, popř jestli nehrozí něco během instalace... díky 0

cesilkopb

14 | 04 | 12 13:54
Děkuji za odkaz, na té stránce jsem byl a zkusil jsem 1 a 3 . 2 jsem nezkoušel nainstalovat a zrovna tam je čeština. 0

joklad

14 | 04 | 12 06:22
Hledáš málo, trochu víc se snaž,je tu k této Romce celé téma ale pokud se nevyznáš tak zde: http://htcfanboys.com/download/pdaimatejam/?action=view&file=4029 0

cesilkopb

14 | 04 | 12 00:12
A kde je ke stažení 7.9 s češtinou? Nemohu ji najít. Verze 7.9 1 až 3, co jsem našel češtinu nemají. Děkuji za odkaz. 0

vaseks0001

13 | 04 | 12 17:55
Zatím některé chyby stále nejsou vyřešené. Jediná chyba, kvůli které si zatím WP7 nebudu instalovat je mála vydrž baterky a také nedokážou pracovat s baterii která má kapacitu 2300mAH což podle mě je větší průser než když nefunguje multi touch. 0

joklad

13 | 04 | 12 15:54
Zrovna jsem nainstaloval poslední verzi Pdamatejam v 7.9 : 2HD2 s češtinou, baterka zatím drží ale mě držela i u předchozích verzí, hodně záleží na stylu používání. Aplikací je celkem už dost oproti počátečním stavům, nestěžuji si. A co se týče ceny, tak si myslím že pár desítikorun nikoho nezabije pokud aplikace funguje a splní požadavky a to u WP7,5 je. Samozřejmě je to můj názor. 0

vincnetibm

13 | 04 | 12 15:44
Ahoj, jak je to ted s tou novou verzí WP7 ? Funguje tam už všechno jak má včetně baterky alespon jeden den? Tento telfon sem dostal před 3 dny a zatim se v tom moc neorientuju :-/ WM6,5 je pro mě trošku nepohodlnej, skype mi nefaka přes wifi, flash player neni, vůbec vyber aplikaci je zoufalej, spousta jich ani neni.. 0

joklad

10 | 04 | 12 08:51
Na tomhle fóru je to už popisované a probírané několikrát, stačilo se podívat. Třeba zde: http://wmmania.cz/forum/186/36654/ 0

jirkapo

09 | 04 | 12 22:48
Já jsem se s tím trápil také několik hodin a vyzkoušel několik ROM. Je to ale jednoduché. Pospuštění MAGLDR tlačítky pro ovládáni hlasitosti najedeme na položku 10. Services a potvrdíme tlačítkem pro příjem hovoru (první zleva) Po přepnutí menu najedeme na položku 4. UseLast24NAND a potvrdíme tlačítkem pro příjem hovoru (první zleva) Po přepnutí menu potvrdíme volbu Green YES tlačítkem pro příjem hovoru (první zleva) Tímto se uvolní paměť pro novou ROM a vše už proběhne OK. 0

bdy

01 | 04 | 12 18:48
zkusil jsem ted 7720 a musel jsem vyndat kartu pred instalaci..nainstaloval jsem to ale problem furt stejny..ukazuje mi to ze mam 30mb pamet a momentalne volnych asi 5mb..kdyz tam dam mojie kartu 8gb ( kterou jsem predtim naformatoval vp c na fat32) tak mi to nic neukaze..dekuju za jakoukoliv radu.Uz to dneska zkousim asi 6 hodin a vystridal jsem 3 romky Manga ale asi se vratim zpet na Android 0

bdy

01 | 04 | 12 17:59
ted jsem tam zkousel dat rom HD2O© WP7 8773/8107 (TANGO/MANGO) z xda a na konci instalace mi to v pc napsalo error a v mobilu se to seklo tesne pred koncem tak jsem dal reset mobilu a nabehl mi win ale napsalo mi to ze mi to nevezme kartu a mohl jsem bud vypnout mobil a nebo tisnove volani..nemam paru jakou rom tam mam dat 0

bdy

01 | 04 | 12 17:09
ROM 1.66.479.2 0

Jindřich Lukeš

01 | 04 | 12 16:22
jakou ROM si nahrával? 0

bdy

01 | 04 | 12 14:47
Dobrý den,chtěl bych se zeptat..nainstaloval jsem podle návodu a po spuštění mi to píše,že mám jen 30mb pamět pro užívání a poté co jsem importoval kontakty atd mi už telefon hlasí,že nemám žádné volne mb..Co mám teď dělat? a druhy problém..nastavil jsem si wifi a připojil se ale když se chci přihlasit na FB tak mi to píše "došlo k problému,který aktuálně nelze vyřešit.Zkuste to prosím znovu......Děkuju za jakoukoliv pomoc 0

flanker11

02 | 03 | 12 16:51
HTC HD2 jsem povisil windows na mango. Tel byl zakoupeny oreginal od tmobilu , ale ted pouzivam o2 a po povyšení verze neumim odemknout sms centrum a datovou branu pres sim, 0

gotasman

21 | 02 | 12 23:00
Jo, zkoušel jsem to i takto, ale nepomohlo to. 0

joklad

21 | 02 | 12 22:31
Máš odemčený displej při instalaci? 0

gotasman

21 | 02 | 12 22:24
hele borci jak je to s instalaci neoficialnich aplikaci? Je tato ROM uz odemcena? Delam to pres XAPDeployX a vzdy mi tam vyskočí toto: Deployment FAILED with the following ERROR: 0x89721508 0

batt

20 | 02 | 12 21:05
..... jestli si udělal vše podle návodu, tak můžeš mít vadnou SD kartu (resp. špatně naformátovanou příp. odemčenou). Zde bych já osobně hledal první možnou příčinu, jestli ale karta je OK tak bych zkusil udělat reflash ROMky a to tzv. čistou (plnou) instalaci se vším všudy vč. instalace original WM6.5 v. 3.14 0

Petan

20 | 02 | 12 20:29
cau chlapi, udelal jsem vse podle navodu a telefon se zapne a zustane na obrazovce cerne obrazovce s napisem: Booting wph 123456 Go Go Go Vite nekdo co stim? diky 0

gotasman

16 | 02 | 12 23:12
tak už je to v poho 0

gotasman

16 | 02 | 12 20:53
Udělal jsem vše podle pokynů. Prvně my systém jel, jenže po restartu mi nefungoval dotyk. Asi chyba digitizéru, nevím. Flashnul jsem zpátky na WM 6.5 s ofiko ROM. Když jsem chtěl zkusit zpátky WP7 odsud, všechny soubory odsud, tak mi to najede tak maximálně na to D cosi a restarte se to. Nevíte někdo co s tím díky. Zkoušel jsem i reinstla ROM. 0

Jasson

07 | 02 | 12 18:28
Udělal jsem aktivaci na MS a vše bez problémů. Děkuji 0

Jasson

07 | 02 | 12 15:22
Tak jsem tam dal rom dle doporučení joklad a zatím šlape bez problému. Děkuji 0

Jasson

07 | 02 | 12 14:22
Myslel jsem aktivaci systému WP7, hdard reset jsem udělal, ale pořád to samé, zkusím tuto rom, ale nejde mi stáhnout. musím ji najít jinde. 0

joklad

07 | 02 | 12 14:08
Jestli myslíš MarketPlace tak registrace platí do jakékoliv Rom. Pokud ti Rom blbne, tak zkus Hard reset a nebo tuhle co vyšla včera: https://rapidshare.com/files/712245096/2_HD2_Pdaimatejam_Rom_Wp7.5_mango_7.10.8107.79_v7.3.rar Je v češtině 0

Jasson

07 | 02 | 12 13:36
V současné době mám tuto ROM - HD2O_WP7_1.26_LEO71_8107 0

Jasson

07 | 02 | 12 13:34
Tak jsem vyzkoušel harda reset a nakonec jsem musel dát jinou ROM HD2O 1.26, šlape super až na jednu věc a to, že nemoho vytáčet číslo pomocí numerické klávesnice, když kliknu na telefon, tak telefon jen problikne a nic se neděje. Ještě jsem se chtěl dotáza, když zavolám na infolinku a nechám si aktivovat WP7 a provedu reinstal, mohu toto číslo znovu použít po reinstalaci i když dám jinou verzi ROM. Děkuji 0

silent64sk

06 | 02 | 12 23:38
Verzia 7.3 od PDAimatejama je v podstate úplne dokonalá(iné ani neodporúčam, možno ešte yukiho romku), funguje všetko tak ako má. HD2 je teda úplne plnohodnotným zariadením s WP7 vhodným pre každodenné používanie. 0

palokm

06 | 02 | 12 22:57
ano zalezi aku dal rom...moja skusenost,je taka,ze dobre zatial idu len HD2O1,26 a PDAimatejam napr.v7,3 v cestine pred instalaciou je vhode urobit toto MAGLDR menu -> Services -> ClearSD MBR -> Restart -> Again MAGLDR -> Services -> UseLast24NAND -> Restart -> FLASH https://rapidshare.com/files/712245096/2_HD2_Pdaimatejam_Rom_Wp7.5_mango_7.10.8107.79_v7.3.rar 0

Jindřich Lukeš

06 | 02 | 12 22:13
Udělej HR, pokud nepomůže, použij jinou kartu. Předtím ale můžeš vyzkoušet jinou ROM s WP7, např. http://wmmania.cz/forum/186/36654/? 0

Jasson

06 | 02 | 12 21:55
Tak jsem to zkusil, ale pokaždé ten stejný problém, telefon se začně samovolně restartovat. Vše proběhlo bez problémů, instalace, update, čeština, systém běhal super rychle, ale stejně se po několika hodinách začal samovolně restartovat. Neví co s tím. 0

mircara

06 | 01 | 12 19:22
Systém nainstalován bez problémů. Aktivace Marketplace a dalších Windows Live bez problémů. Jediné co mne mrzí je to podsvícení tlačítek telefonu. Jinak systém paráda. Jede na HTC HD2 a mám v něm 8GB SDHC kartu. Pokud chcete vyzkoušet doporučuju. 0

Leckie

29 | 12 | 11 21:39
Po uspěšném nahrání WP7 bych se chtěl vrátit k WM, ale nejde mi nabootovat do Bootloader - držim volume, zapnu telefon a nabootuje se do systému... 0

Jindřich Lukeš

25 | 12 | 11 00:56
špatná verze HSPL či RadioROM. 0

FeebeEWN

24 | 12 | 11 13:24
ahoj. nahraju MAGLDR 1.13, proběhne to úspěšně, ale po restartu mi svítí logo htc a nic. žádné menu magldr nic. Musem sem přeinstalovat rom, jinak bych se nedostal do systému 0

palikv

11 | 12 | 11 15:48
Tak jsem vyzkoušel další microsd kartu od sandisku. Výsledek, je pomalá, a když při instalaci a následném prvním bootu a konfigaraci systému změním region na česko, tak po restartu mi napíše, že karta je špatná a pak už jen vypnout. Když to nechám doběhnou v aj a nic neměním tak v pohodě. Už mám 4 karty a 2 z nich zablokované a ten sandisk jednou jo a jednou ne. Už si nevím rady. Nevíte někdo, co s tím? 0

majki

09 | 12 | 11 07:28
parada,ze sa to tu riesi,to by potesilo aj mna 0

David Šedivý

09 | 12 | 11 06:01
Dualboot se resil zde - http://wmmania.cz/forum/186/35168/ 0

ToPaS

08 | 12 | 11 21:20
zdravim, skusal uz niekto tento dual boot wp7 a android? vid link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913815 planujem kupu hd2jky a dost by ma potesilo keby to fungovalo 0

joklad

01 | 12 | 11 16:48
Snad WP7, jinak nemá být na WP7 nejmenší 4Gb karta? Jinak ve WP7 karta vidět není. 0

petrbore

01 | 12 | 11 16:39
Prosím o radu. Nainstaloval sem WM7 klasickou ROM a nefunguje paměťová karta. Zkoušel jsem hardreset i formát karty, ale karta jako by neexistovala. (SanDisk 2GB) díky 0

xnetopyr

13 | 11 | 11 17:08
pak když chci nainstalovat win mobile device, tak to začne instalovat, ale pak mi to napíše, že se to nezdařilo, protože "zařízení bylo odpojeno" HSPL jsem instaloval, ted jsem tedy spustil to 7.5 mango a začalo se to instalovat... ta´k mango neslo - An error has occurred Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (1198) ale mel jsem tu nejakej jinej instalační soubor leo_wwe_1.66.479.2 a ten tam nahrat sel díky moc za rady. Neskutečně jsi mi pomohl, díky moc 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 17:07
tak nahraj jakoukoliv WM ROM (pokud máš v telefonu HSPL) a je to 0

xnetopyr

13 | 11 | 11 17:05
připojil jsem telefon pre usb k pc, pak jsem zapl zarizeny do bootloaderu a dole se mi v "bílé barvě" zobrazil nápis "USB" 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 16:45
když přepnes do bootloaderu (tříbarevna obrazovka) dole ti místo "serial" nenaskočí "usb" ? 0

xnetopyr

13 | 11 | 11 16:41
jiné pc jsem nezkoušel, se stolním mi to nešlo nikdy spojit, pak mi to šlo na notebooku a tam to právě přestalo komunikovat během toho nahrávání. Můžu teda ještě poprosit jak to z toho bootloaderu přehrát nějakou rom, když mi nejde se spojit s pc? Díky moc za všechny rady 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 14:31
Prosím moc o radu, dělal jsem vše podle návodu, skončil jsem u nahrání MAGLDR1.13, to mi jeste napsalo "Wait USB...USB", ale u toho jsem skoncil, nejde najednou spojit pc s telefonem, proste nereaguje, nepomohl restart ani pc, ani telefonu, ani zmena usb jiné PC si zkousel? jde jen o to připojit telefon a pockat na přidní ovladačů nejde ten MAGLDR nejak vypnout, abych se aspon doostal do telefonu? musíš z bootloaderu zase přehrát nějakou WM ROM 0

xnetopyr

13 | 11 | 11 08:23
nejde ten MAGLDR nejak vypnout, abych se aspon doostal do telefonu? 0

xnetopyr

13 | 11 | 11 08:21
koukal jsem do ovladacich panelu a nikde v nabidce programu na odinstalovani neni ani zminka o necem od HTC, tak jsem si rikal, ze to mozna bude tim, ale na netu jsem nasel driver jen pro android taky jsem zkousel preinstalovat win mobile device, ale pokazdy mi to napise, ze instalace se nezdarila - zarizeni bylo odpojeno 0

silent64sk

12 | 11 | 11 22:23
Cez ovládací panel vo Win a odinštalovať programy, tam si pohľadáš HTC a máš to, nič čo by si nezvládol 0

xnetopyr

12 | 11 | 11 21:54
zkusim ten win mobile device, driver nevim jak se odinstalovava, delam tohle poprvy..... 0

silent64sk

12 | 11 | 11 21:51
Skús odinštalovať windows mobile device center, prípadne HTC driver. Je tam zrejme nejaký konflikt s ovládačmi, mne sa to tiež párkrát stalo a tento postup pomohol(už si ale presne nepamätám ktorý to bol krok, veď vyskúšaj a uvidíš, určite sa ti to rozbehne). 0

xnetopyr

12 | 11 | 11 21:41
jeste k doplnění - mám win 7 a Windows mobile device do této chvíle fungoval bez jakýchkoliv problémů, teď je to píše, že je to nepřipojeno. Jen mi u hodin napise, ze je pripojeno MAGLDR1.13, ale jinak zadna komunikace 0

xnetopyr

12 | 11 | 11 21:35
Prosím moc o radu, dělal jsem vše podle návodu, skončil jsem u nahrání MAGLDR1.13, to mi jeste napsalo "Wait USB...USB", ale u toho jsem skoncil, nejde najednou spojit pc s telefonem, proste nereaguje, nepomohl restart ani pc, ani telefonu, ani zmena usb 0

jarda111

06 | 11 | 11 09:53
spatna sd karta WP7 ji nepodporuje pouzij sd od SanDisku a bude vse OK 0

b666

06 | 11 | 11 09:07
po inštalácii manga zapína pda a vypíše storage card not working - možnosti - emergency, alebo turn off, nič sa nedá iné robiť, čo s tým prosím???? 0

b666

05 | 11 | 11 21:43
už som to nejak rozbehal, teraz som na bode 28 v článku http://wmmania.cz/forum/186/36276/409418/#p409418, neviem ale nájsť tie súbory 0

Jindřich Lukeš

05 | 11 | 11 21:25
po spuštění souboru dwi se ti nic nezobrazí, nebo normálně nabehne instalator a vyhodí nějakou chybu? 0

b666

05 | 11 | 11 20:43
Prosím o radu, skončil som na bode 6 - svieti mi cierna obrazovka wait usb...usb, spustil som z adresara HD2_Updatable_XBmod_Yuki_v2_native súbor dwi a stale svieti waiting for usb connection... . A nič nerobí už dlhšiu dobu 0

Jindřich Lukeš

05 | 11 | 11 12:16
Zdravím,mám hd2,udělal jsem vše podle návodu,jen mi ted nejde se připojit k wi-fi, potrebuju vedet kde zjistim mac-adresu ? v settings,about,more info to není,prosím pomoc Jakou používáš ROM. Mac adresa se zobrazuje až v Mangu, tedy verze systému 7720. A najdeš to práve v settings > about > more info 0

milan1988

05 | 11 | 11 09:12
Ahoj lidi, mam wp7,5 mango ale stala se mi takova vec, baterie se mi nabiji jen na 86%, nevite nekdo jak v malgr nebo nekde udelat reset baterie? 0

fefji11

05 | 11 | 11 01:48
Zdravím,mám hd2,udělal jsem vše podle návodu,jen mi ted nejde se připojit k wi-fi, potrebuju vedet kde zjistim mac-adresu ? v settings,about,more info to není,prosím pomoc 0

thomash1

12 | 10 | 11 09:33
Dobry den, pokousim se dostat do meho HTC HD2 WP7,najinstalovane to tam mam podle vaseho navodu ale nedari se mi ho odemknout porad jedna a ta sama hlaska Sorry, i'm having trouble communicating with the phone, -Please make sure it's connected using usb -Please start the Zune application mam tam certifikat Zune mam v XP zmena v registrech ale porad jedno a to same zkousel jsem to i na Win 7 32 muze mi nekdo pomoc? Dik 0

Fanda23

10 | 08 | 11 16:45
děkuji za odpověd 0

Jindřich Lukeš

10 | 08 | 11 16:09
WP7 jde nahrát pouze do HD2 0

Fanda23

10 | 08 | 11 15:37
dobrý den chtěl bych se zeptat jestli wp7 fuguje i na HTC HD mini (photon) prosím napište mi odpoved mailto:astondbs@seznam.cz 0

evzik

01 | 08 | 11 17:32
Jedna z verzí Manga pro HD2 už má soft button, který po zmáčknutí zaostří a vyfotí. Ale existuje i externí aplikace. Nic méně bohužel zatím není u Manga vyřešena baterie. Zatím to hodně papá energie a to dokonce i při módu letadla a vypnuté Wi-Fi. Tudíž doporučuji raději zatím odladěnou Nodo, která už má taky ten soft button na foťák. 0

odisch

01 | 08 | 11 01:17
zdravim, WP7 pro HD2 nijak zvlast nesleduji, ale mango me znovu zaujalo, tak se chci rovnou zeptat, jak je na tom vyvoj pro HD2? Vim ze jiz davno od prvnich verzi vse fungovalo (zkousel jsem), ale fotak na tom byl dost bidne. Uz je nejak normalne vyreseny autofocus a foceni s bleskem? Tedy, ze se nemusi zaostrovat pomoci kamery a s bleskem to nefoti v zelenych barvach? 0

cleo.25.gr

25 | 07 | 11 17:49
Hej data som uz poriesil preinstalovanim inej rom lebo v tej prvej som data connect nemal a ani cez apn som to nemohol rozbehat. 0

franco

24 | 07 | 11 20:21
cleo.25.gr v pohode ja mám tiež Orange a odkedy existuje WP7 na HD2,mám tam tiež T-mobile CZ. Zmeniť sa to nedá,ani cez registry. Dáta si spojazdni cez Connection Setup,alebo manuálne napíš do kolonky Setting/cellular/add apn....internet a potvrď. 0

cleo.25.gr

24 | 07 | 11 11:56
zatial vsetko ok nemrzne a ani sa nerestartuje no len mi operatora stale ukazuje T- mobile cz namiesto orange sk neviete niekto co stym a navise m nejdu ani data operatora? skusal som aj manualne nastavenie ale ukazuje mi len t-mobile cz a eurotel cz a este siet z nejakymi cislami. dufam ze ma nebude brat ze som v roamingu Edit: data uz idu len ten nazov operatora nie a nie zmenit 0

Jindřich Lukeš

24 | 07 | 11 09:58
V tomto vlaknu najdeš odkaz na funkční ROM s Mangem. http://wmmania.cz/forum/186/35957/? 0

cleo.25.gr

24 | 07 | 11 08:28
no takze som urobil to hslp 2.08 ( nerobil som to kvoli tomu ze na xda som nasiel pri navode 2.08 alebo vyssie a kedze som mal nainstalovane 3 tak som nevidel dvovod ist nizsie.) a flashol som tam wp7 bez problemov, ale asi po 10 min nastal problem ze mi fon zmrzol a restartol sa av priebehu dalsej pol hodiny asi 3 krat. a dalsi problem som stihol spozorovat ze operatora som ma T-mobile cz aj ked mam orange sk, a kedze fon potrebujem tak som to hodil spät na wm energy. pomoze urobit este raz cely postup od znova aby mi nemrzol fon a operatora som mal orange sk? a ak niekto ma 100% funkcnu rom wp7 tak by som bol vdacny za link 0

David Šedivý

23 | 07 | 11 22:32
hslp mam 3.03 tak som nevidel dovod prechadzat na nizsi.cleo.25.gr Ty navody nejsou delane jen tak pro nic za nic. Takze jestli je tam napsano "Verzi HSPL volte 2.08 (2.08 HSPL)", tak to proste udelej. 0

cleo.25.gr

23 | 07 | 11 21:50
chcel by som sa opytat co robim zle. Rozhodol som sa nainstalovat wp7 ale narazil som na taky problem ze po instalacii MAGLDR 1.12 (vsetko sa instalovalo po spojeni z window mobile center a po otvoreni rom update untility sa zobrazil botloader a potom obrazovka htc z percentami a nainstalovalo 100%) mi ostala iba biela obrazovka z logom htc a nic viac sa nedialo. Mal som nainstalovanu erergy rom gtx a podla navodu som dal rom 1.66 a radio 2.15... ako bolo v navode hslp mam 3.03 tak som nevidel dovod prechadzat na nizsi. tak som prepol do bootloadera a nainstaloval rom spät. chcel by som nainstalovat wp7 ale nemozem nainsalovat to MAGLDR 1.12 te co s tym please 0

silent64sk

23 | 06 | 11 14:55
Zoznam buildov nájdeš tu: http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=977 Je už na tebe, ktorý si vyberieš väčšinou sú skoro rovnaké a líšia sa len detailami, teda až na XBmod. Ja by som za seba odporučil tento: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=991047 0

jozo1606

23 | 06 | 11 14:43
Ktorý momentálne W7 je asi najlepší ? ALebo ktorý máte odkúšaní a nemôžeťe naň povedať krivé slovo ? 0

Henatko

23 | 06 | 11 14:10
Děkuji WP má supr zvonění 0

franco

23 | 06 | 11 14:06
nech sa ti páči 8bit Kid http://www.multiupload.com/VZ4MSN8RDX 0

Henatko

22 | 06 | 11 22:32
Prosím Prosím najde se dobrá duše co někam nahraje (případně pošle na mail) vyzváněcí tóny WP7 (jde mi hlavně o 8Bit Kid) Předem děkuji 0

Jindřich Lukeš

22 | 06 | 11 19:36
no me prijde zbytecny si kupovat hd7 jen kvuli WP 7 protoze v porovnani se od HD2 lisi jen operacnim systemem premikkoci má pravdu, jiný je design, displej, optimalizace systému pro daný HW atd atd...funguje to podstatně lépe než na HD2 0

Jindřich Lukeš

22 | 06 | 11 19:34
jeste dotaz jestli je uz obsazena ceska lokalizace a pokud mozno tak nejaky nejstabilnejsi system s WP7 mi muze nekdo doporucit ?? Lokalizace bude nejdříve na podzim 0

tomasek

22 | 06 | 11 19:23
Zdravím nemůžu nikde najit jak přejít s Androidu na HD na wp7, musím udělat task 29 a vše nahrávat znovu nebo jen stačí zadat v MAGLDR usb flasher? Nebude tomu vadit CWM? 0

premikkoci

22 | 06 | 11 18:31
n.lucaso bohužel nemáš pravdu a navíc při dnešních cených HD7.. neni co řešit.. 0

n.lucaso

22 | 06 | 11 01:35
jeste dotaz jestli je uz obsazena ceska lokalizace a pokud mozno tak nejaky nejstabilnejsi system s WP7 mi muze nekdo doporucit ?? 0

n.lucaso

22 | 06 | 11 00:00
no me prijde zbytecny si kupovat hd7 jen kvuli WP 7 protoze v porovnani se od HD2 lisi jen operacnim systemem 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 11 22:32
V podstatě používám v poslední době pouze WP7, ale na HD7. Je to mladý systém s obrovským potenciálem, který mě baví. Je to neco nového a neokoukaného. Co se týče HD2. Používal jsem ted WP7 na HD2 asi 14 dní a většina věcí fungovala slušně. Jako přeci jen, když to porovnám s HD7, je to trochu jinde, ale běžnému použití nic nebrání. Ještě otestuju nějaké ROM a pak zkusím sepsat souhrný článek. 0

n.lucaso

21 | 06 | 11 21:57
jj myslim provozu na HD 2..... stim prehranim to vim ale taky jsem zjistil ze to par lidem delalo problem tak jsem se chtel zeptat jestli to vetsine slo normalne a jaky mas nazor na WP 7 ty ? 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 11 21:28
mas na mysli mesíc provozu WP7 na HD2 nebo obecne? Jinak přehrat na jiný OS muzes libovolne 0

n.lucaso

21 | 06 | 11 21:26
Chtel jsem se zeptat ma nekdo z vas WP 7 uz nejmene mesic v provozu ? A jaky na to ma nazor jinak predpokladam ze vetsina zvas nemela problem prejit zpet na jiny OS ? 0

Jirka L950

20 | 05 | 11 00:57
Diky moc.Jdu na to. 0

Jindřich Lukeš

20 | 05 | 11 00:25
zkus naformatovat kartu třeba ve fotaku, nebo přes nejakou aplikaci,zde na foru najdeš i odkazy vše se řešilo: http://wmmania.cz/forum/186/35273/?&hilit=200MB 0

Jirka L950

19 | 05 | 11 23:18
Nedelal jsem to prsne,ale presne:-) Ale mam jeste jeden problemek.Z me 16cti GB mikro SD karty se stala 200 MB.Ani format pres PC to nezmenil.Poradi mi nekdo? 0

Jirka L950

19 | 05 | 11 13:10
Delal jsem to prsne podle navodu.Prehrat ROM z bootloaderu atd...Ale uz se mi to povedlo.Nevim proc,ale az kdyz jsem pouzil HSPL 4.Vybral jsem 3.03 (mel jsem 2.08).No a pak uz jen Energy Rom a bylo to.Po pouziti HSPL 4 se to chovalo jako uzamceny telefon,tzn,hacklo mi to.Pak uz to slo vse jako po masle.Nechapal jsem proc mi to neslo.Zmenu ROMky jsem delal snad uz 20x. 0

pikis

19 | 05 | 11 10:31
a nesnazis se to nahodit zpet pres magldr? musis pres bootloader, pri zapinani telefonu zaroven drz ztulovaci tlacitko 0

Jirka L950

19 | 05 | 11 00:59
Nedari se mi vratit pristoj z WP7 zpet na WM.Delam to v souvislosti s tim,ze si koupim jeste jeden s original WP7.Na mem HD@ se mi nedari udpatovat system a spousta veci mi tam chybi.Jinak je system vynikajici.Ale chci to u tohoto vratit zpet na WM,jenze mi to ani pri mnoha pokusech zatim nevyslo.Prepsat ROM.Vzdy ERROR.Displey mi ukazuje USB ,ale ERROR mi pise,ze connect neni.Zkousel jsme i Hard reset na tovarni nastaveni,ale vzdy se mi rozjedou WP7. 0

Jindřich Lukeš

13 | 05 | 11 18:49
Vývoj WP7 pro HD2 nikdy nebyl moc výrazný. Navíc ceny WP7 jsou tak nizko, že se vyplatí si koupit třeba HD7 (tu můžu jen doporučit) 0

vaseks0001

13 | 05 | 11 18:41
No ja nevim podarilo se jim portovat WP7 na HD2 tak moc tomu neverim ze nejak nevyresi aktualizace. 0

Jindřich Lukeš

13 | 05 | 11 18:18
u HD2 bych s tím nepočítal. 0

vaseks0001

13 | 05 | 11 17:56
Tak snad to nejak osefujou aby se aktualizace dali normalne stahovat. Pac preinstalovavat furt OS kvuli toho ze prijde nova aktualizace se mi moc nechce. Navic kdyz nejde mobil zalohovat:-( 0

silent64sk

25 | 03 | 11 12:16
Ja som len zvedavý, kedy sa dočkáme WP7 s NoDo pre HD2, asi to chvíľu potrvá a otázne je, či bude WP7 odomknutý. 0

godric

25 | 03 | 11 09:30
Tak snad to někdy dodělají, toho je jediná překážka k plné spokojenosti využívání WP7, pokukuji po HTC 7 Pro, ale nemožnost zvenčí synchronizovat emaily atd. je pro mě zatím moc velká překážka na to, abych kupoval nový tel. s WP7. Jinak plná spokojenost, HD2 mě i s WP7 vydrží déle než s Androidem případně 6,5.... 0

Jindřich Lukeš

24 | 03 | 11 20:49
bohužel nejde 0

godric

24 | 03 | 11 14:53
Ahoj, v rámci auktualizace WP7 je napsáno hodně, ale nevyzkoušel by někdo, zda jde nastavit u Exchange účtu port? Současná verze mě cokoli za nastavením adresy serveru smaže, udrží teď nová verze adresu serveru typu .... adresa.cz:1234 ..... ? díky 0

Henatko

12 | 03 | 11 22:47
Neřekl bych, že fotí super. Při použítí blesku jsou fotky zelené. Nóóóó ja neBlejskám i když to jede , hele mám dvouletou dceru a foťák přes zel.tlačítko mě vyhovuje dokonale tel se skvěle drží a fotky jsou za světla normální (jako u všech ROM-ek AN-WM-WP) proto jinou apk nedávám přijde to kapku přibržděné.Zlé je že u origo musíš pokaždé přepínat video na 720 a nezůstane to uložené j a děkuji za doplnění 0

Jindřich Lukeš

12 | 03 | 11 22:37
Co si to tu trochu pročíst než se začneš ptát? vše už tu bylo tak trosku hledej. 0

EINEX

12 | 03 | 11 22:33
Dobrá použiju tu aplikaci , mám ale další problém a to že mi telefon hlásí že mu došla paměť i přesto že mám vloženou pam.kartu (kingstone 16gb class4) telefon jsem restartoval a jediná změna byla ta že místo 8mb volného místa mi to ukazuje 100mb volného místa. 0

premikkoci

12 | 03 | 11 22:05
Neřekl bych, že fotí super. Při použítí blesku jsou fotky zelené. 0

Henatko

12 | 03 | 11 22:02
Foták na ROM WP u HD2 neostří (WP telefon má tlačítko foťáku dvoupolohové - co HD2 NE) Můžeš ale použít náhradní apk na foťák http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=942605 http://wmmania.cz/forum/186/35411 Nebo zůstat u origo a zaostříš přepnutím na video a zpět (tak to dělám já když fotím na "krátko" jinak to fotí supr) 0

EINEX

12 | 03 | 11 21:53
Tak se mi to nakonec povedlo ale při bootování se mi to restartovalo stále dokola- musel jsem vytáhnout pamětovku. Skusím jí tam dát když už to běží jen mám dotaz jak se ostří ve fotáku? 0

Jindřich Lukeš

12 | 03 | 11 20:15
problém je v PC...zkus jiné USB, jiné PC popř. se podívej do spravce hw 0

EINEX

12 | 03 | 11 20:06
Použil jsem task 29 a následně nahrál MAGLDR V. 1.13 a nyní když dám položku USB Flash rozsvítí se mi Wait USB... a nic ... nespojí se mi to, telefon se nespojí ani když jsem v tom barevném bootloaderu (reset + hlasitost dolů) Poradíte mi prosím? 0

Jindřich Lukeš

22 | 02 | 11 17:47
Zde je řešení pro Android: http://wmmania.cz/forum/183/35412/398805/#p398805 Problém je v synchronizaci s google. Jedině řešení pro WP7 bych videl v synchronizace s FB 0

macekCZ

22 | 02 | 11 17:35
pls poterbuji poradit kdyz ulozim ke kontaktu fotku a nasledne se telefon sesynchronizuje s gmailem tak se mi fotky u kontaktu hodne rozpixeluji,gmail je proste oreze asi na nejaký svuj standard...delalo mi to i na ROMce androidu a to samý i ted na wp7...da se tomu nejak zamezit krome zakazani synchronizace telefonu s gmailem...diky 0

Jindřich Lukeš

22 | 02 | 11 00:28
S tímto "před"updatem, který by měl zařízení připravit na příchod první aktualizace (NoDo) mají problémy i některé Samsungy. Na HD7 se zatím tato aktualizace neobjevila a to Microsoft sliboval, že aktualizace budou pro všechny zařízení vypouštěna současně. 0

premikkoci

21 | 02 | 11 21:13
Tato aktualizace stejně pro majitele HD2 nic neřeší. Chce to počkat až na další aktualizaci, která jistě příjde za pár dnů max. dva až tři týdny. Každopádně budem muset čekat až někdo vydá aktuální verzi pro HD2 0

Henatko

21 | 02 | 11 20:50
PC hledal ovladač a našel ho jako LEO já taky čekal že bude klid 0

premikkoci

21 | 02 | 11 20:00
No jo, ale nemá stejný HW jako WP7 smartphony. Každopádně tato aktualizace jenom opraví chyby aktualizačního programu. 0

David Šedivý

21 | 02 | 11 19:47
To je zajimave, cekal jsem, ze kdyz se telefon hlasi a tvari jako HD7ka, tak ze se to updatne bez dalsich uprav z XDA. 0

premikkoci

21 | 02 | 11 19:43
Zkoušel jsem to, ale vyhodilo to error při backupu. Budem muset počkat až to někdo udělá pro HD2. 0

David Šedivý

21 | 02 | 11 19:40
No a co dal? Aktualizoval jsi? Pokud ano, tak bez problemu? 0

premikkoci

21 | 02 | 11 19:32
Pánové. Dneska mě telefon napsal: Update available! 0

Jindřich Lukeš

17 | 02 | 11 23:03
Mě osobně se WP7 hodně líbí. Je to zase uplně něco jiného, rychle jsem si zvykl. Ale je pravda, že drtivý nástup WP7 teprve přijde 0

juro77

17 | 02 | 11 22:40
myslim že WP7 je velmi použitelny a originalny system,dokonca mne sa pači viac ako android.Sice Zune ma trochu vytrapil kym som ho pochopil lebo nikdy som taketo softy ala Itunes nemal rad ale teraz si ho neviem vynachavlit.Rychlost systemu je paradna.Podla mna ten pravy čas WP7 ešte len pride:) 0

Jindřich Lukeš

17 | 02 | 11 21:32
Existuje způsob, kdy v NAND máš Android nebo WP7 a z karty spouštíš další Android. Ten postup ale není moc jednoduchý, ale jde to. http://wmmania.cz/forum/186/35168/?start=0 WP7 použitelné je, ale ne kazdemu to vyhovuje. v současnosti je u HD2 problém získat přístup do Marketplace protože stopli zasílání aktivacních klíčů. 0

pip@

17 | 02 | 11 21:22
Poslední dobou jsem se moc o dění tady nezajímal, tak se zeptám na pár věcí: Je nějaký jednoduchý způsob jak mít v telefonu zároveň WP7 a Android (nejlíp RAM verzi) a jde mít v telefonu s WP7 víc romek Androida? (resp. zároveň Androida a Ubuntu?) A je vůbec WP7 normálně použitelný systém, nebo jen nedodělaná parodie na operační systém? A jak je to s použitelností na HD2? 0

Jindřich Lukeš

15 | 02 | 11 19:18
Já už mám zřizený i zahraniční účet, teď to jen přiřadit a je to 0

premikkoci

15 | 02 | 11 17:11
Ne.. zatím jsem si stahoval free aplikace. Hry tam nepotřebuju, těch sem si na ipod nakoupil fůru a aplikace, které nejvíc potřebuju jsou zdarma. 0

Jindřich Lukeš

15 | 02 | 11 16:27
No na WP7 je to s tím kupování celkem problém. Ty sis vytvářel nějaký zahraniční bankovní účet? 0

premikkoci

15 | 02 | 11 16:05
Osobně nevidím důvod ve stahování cracknutých aplikacích. Už jenom ta otrava z toho, že musím neustále hledat aktuální verzi. Přeci jenom, když se mě daná aplikace líbí, tak si za těch pár korun koupím. 0

Jindřich Lukeš

15 | 02 | 11 15:15
Cracknuté aplikace zatím žádné nejsou. Jinak kontakty nahraješ přes synchronizací přes Gmail nebo Live učet. 0

premikkoci

15 | 02 | 11 15:10
Neumíš hledat? Zlodějíčkům pomáhat nebudu. 0

LordRegon

15 | 02 | 11 15:07
tak aspon ty kontakty? 0

premikkoci

15 | 02 | 11 15:02
Ach jo. Další zloděj! 0

LordRegon

15 | 02 | 11 14:57
A ještě je někde seznam stáhnutelných cracklích aplikací na WM7? :O) 0

LordRegon

15 | 02 | 11 14:55
Chlapy pls jak do wm7 nahraju kontakty? (konkretne HTC HD2) 0

peterge

15 | 02 | 11 09:29
Nemá a áno dá sa doinštalovať http://wmmania.cz/forum/183/35367/?start=0 Aplikácie z WM (.cab) na WP7 nepôjdu (.xap). Je to úplne iná platforma. Spoločné majú iba to slovíčko Windows Telefón je naopak oveľa rýchlejší ako vo WM 0

LordRegon

15 | 02 | 11 09:06
Zdravím mám pár otázek než se pustím do instalace WM7. Má WM7 v sobě nějaký program s GPS navigací? Popřípadě dá se sehnat? Dají se do WM 7 instalovat po cracknutí aplikace z WM 6.5.x? Je telefon nějak zpomalen? Vím, že to určitě někde už je napsané, ale je všude tolik vláken a stránek, že bych to prolistovával celé dny. Btw HTC HD 2 RULEZ!!! 0

Ocellatus

10 | 02 | 11 22:27
Už mi to jede. Musel jsem znovu přes bootloader updatovat ROMku a Radio ROM a pak znovu navalit WP7. Díky. 0

peterge

10 | 02 | 11 21:39
no predpokladam, ze ked si bol schopny zistit, ze tam mas zlu verziu HSPL, tak si schopny vojst do bootloaderu. No a v tom pripade je (resp.by malo byt)vsetko OK. Staci pohladat v navodoch. Hodil by som ti odkaz, ale pisem z fonu. 0

Ocellatus

10 | 02 | 11 20:42
Jasně, mám špatnou verzi HSPL. Nevíš ale co teď s tím? Nejde mi nabutovat ani z karty. 0

Jindřich Lukeš

10 | 02 | 11 20:00
nepostupoval si podle navodu. Nemáš bud správne HSPL nebo RadioROM. 0

Ocellatus

10 | 02 | 11 19:57
Ahoj,prosím o radu. Rozhodl jsem se nahrát taky konečně WP7 na HD2, ale bohužel po nahrání MAGLDR 1.12 zelefon zatuhl při restartu a display teď pouze svítí, ale nic se nebutuje. Nevíte někdo co s tím? Díky za radu. 0

premikkoci

08 | 02 | 11 01:52
Hlavně se mě líbí, že chtějí použít novej snapdragon. Ocenil bych i videokamerky. 0

franco

07 | 02 | 11 23:28
aspoň nejaké informácieUpdate pro Windows Phone 7 téměř na telefonech autor: Ondřej Morávek , publikováno 6.2.2011 Dlouho očekávaný první update pro Windows Phone 7 dostal první okušení již před pár týdny na developer zařízeních (např Samsung Taylor), předevčírem se dostal update i do nástrojů pro vývoj - Visual Studia a jeho emulátoru. Microsoft se snažil vše zjednoduššit co to šlo, proto zde není například Vyjmout (Cut) - to se řeší označením a klávesou backspace. Kopírovat se dá cokoliv z TextBoxu, PasswordBoxu a WebControl, tudíž ve všech standardně naprogramovaných aplikacích. Autoři nemusí vydávat ruční aktualizaci svého programu, update se promítne ve všech aplikacích automaticky. Ze začátku jsem si nebyl jistý, jestli to Microsoft myslí jako vtip - ony trojúhelníčky na vybrání textu jsou velice malé. Po chvilce hraní jsem zjistil, že se nemusí klepnout přesně na trojúhelníček, ale v kamkoliv na kraj označovaného textu v řádu několika (cca 10) pixelů a tudíž s tím nebude problém ani na velkém zařízení v ruce. Také jsem se mírně vyděsil napoprvé, když jsem dal vložit a ikonka zmizela. Microsoft zde však přemýšlel více, než jsem očekával. Jakmile poprvé vložíte text, předpokládá se, že svůj účel splnila. Pokud ne, můžete pořád posunout opravovací řádek doprava a ikona se opět objeví a můžete opět zkopírovaný text dále vkládat. Tento update však by měl přinést více, než jenom Copy & Paste. Také má doručit rychlejší spouštění aplikací díky přednačtení textur, obrázků, ... dopředu při spouštění aplikací. To se bohužel v emulátoru nedá ověřit, budeme si muset počkat na oficiální OTA update od Microsoftu. Další věc si v emulátoru také nevyzkoušíme - podporu nových chipsetů od Qualcommu. Zde lze vidět, že napsat kvalitní ovladače zabere čas. To, co Microsoft mačká ze starého QSD8250 s Adreno 200, který je i v HTC HD2, má vyšší výkon jak nové Adreno 205 GPU. Na nových telefonech bude ještě více výkonu pro grafiku a snad se již brzy dočkáme odpovědi ANO na klasickou otázku "A rozjede to Crysis?". Momentálně kupodivu ještě žádný build se nedostal mimo Microsoft. Z Windows Mobile platformy jsme byli zvyklí na různých, téměř underground, fórech, že každý téměř třetí build se dostal na veřejnost. Microsoft před týdnem vydal i článek do své sbírky Knowledge Base pod číslem 2484484 informujícím o možných problémech při updatu a jak se případně vrátit k původnímu snapshotu telefonu (vrátit update, zřejmě i uživatelská data). 0

Jindřich Lukeš

07 | 02 | 11 21:27
No mluví se spíše o přelomu unora/brezna. Do druhé aktualizace je třeba doplnit podporu nekterých americkych siti, se kterymi se nepocitalo. 0

premikkoci

07 | 02 | 11 19:46
MS už by mohl konečně uvolnit aktualizaci. Spekulace vydaní na 7.2. byly nejspíš klamavé. 0

franco

07 | 02 | 11 19:06
tak sa nám to začína rozrastať,mamé tu zas novú ROM,autor dokonca zmenil aj niektoré ikonky a pridal viac druhov farieb na výber: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=944995 0

pan.peta

07 | 02 | 11 18:26
Taky ji mám a je to naprostá paráda(hlavně ta baterie). 0

marek2580

07 | 02 | 11 17:54
tak jsem flashnul tuto rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=941905 a je mnohonásobně lepší výdrž baterie i se zapnutým location, rom je už odemčená takže stačí kód na win live. možu doporučit 0

Jindřich Lukeš

05 | 02 | 11 19:51
Zálohovaní aplikací a nastavení u WP7 zatím mozné není 0

silent64sk

05 | 02 | 11 12:25
Ty myslíš WP7 aha tak tam ti ja moc neporadím, so zálohovaním tam zatiaľ skúsenosti nemám. 0

marek2580

05 | 02 | 11 12:15
Titanium backup jsem používal v androidovi a funguje to i s WP7 ? 0

silent64sk

05 | 02 | 11 12:13
Ja používam Titanium backup alebo Mybackup. 0

marek2580

05 | 02 | 11 12:07
Prosim Vás, když chci zkusit flashnout ten novy WP7 dájí se nějak zálohovat aplikace (hry)? 0

Henatko

05 | 02 | 11 10:18
Jo to bylo ono omlouvam nekde se stala chyba , jsem jen na tel a "copy & paste" neni teda prozatim. 0

David Šedivý

05 | 02 | 11 10:01
Zrejmne mel Henatko na mysli toto - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=941905 0

silent64sk

05 | 02 | 11 09:48
Mohol by si poskytnúť aj konkrétny link. 0

Henatko

05 | 02 | 11 01:27
Tak panove ted na xda vylezla 4-ta ROM WP7 ... Osobne teda cekam na upgrade po 7.2, dokonce se povedlo pres fix zlepsit vydrz aku na ROM DFT 1,5 dne 0

Jindřich Lukeš

03 | 02 | 11 01:24
Vyjádření Microsoftu k portaci WP7 na HD2: http://pocketnow.com/windows-phone/microsoft-on-hacked-windows-phone-7-and-live-services 0

silent64sk

02 | 02 | 11 21:41
Zaujímavé porovnávacie video medzi HD2 a HD7: http://www.youtube.com/watch?v=n3hFoTflJP0&feature=related Ktovie, čím je to spôsobené, žeby rýchlejšia pamäťová karta? 0

Jindřich Lukeš

01 | 02 | 11 21:15
Zdravím. Mám otázku: Akú veľkosť pamäte by mal telefón ukazovať po nainštalovaní WP7 s kartou a po vybratí karty? Mne ukazuje 15 Mb bez karty a 14,7Gb s kartou. Je to dobré? A ešte jedna: Vždy keď tú kartu potom zformátujem tak mi ju telefón nenájde a stále ukazuje len tých 15Mb ako keby v ňom žiadna karta nebola. Mám 16Gb Sandisk MicroSD Card class 6. Pomůže ti buď dnes vydaná nová verze MAGLDR http://wmmania.cz/forum/187/35371/#p397163, nebo zformatovat kartu např. ve foťaku, nebo se trochu snažit a najít řešení problému tady: http://wmmania.cz/forum/186/35273/ 0

silent64sk

01 | 02 | 11 21:06
Vyzerá to tak, že čoskoro by mohol prísť toľko očakávaný a diskutovaný prvý update: http://www.pocket-lint.com/news/38213/windows-phone-7-coming-7feb Som zvedavý, kedy bude portovaný chlapcami z XDA na HD2ku a či nás MS náhodou niečím zaujímavým neprekvapí. 0

Dabl eM

01 | 02 | 11 20:32
Díky, už to šlape...A co takhle Import kontaktů ze SIM ? 0

jozefg

01 | 02 | 11 20:25
Zdravím. Mám otázku: Akú veľkosť pamäte by mal telefón ukazovať po nainštalovaní WP7 s kartou a po vybratí karty? Mne ukazuje 15 Mb bez karty a 14,7Gb s kartou. Je to dobré? A ešte jedna: Vždy keď tú kartu potom zformátujem tak mi ju telefón nenájde a stále ukazuje len tých 15Mb ako keby v ňom žiadna karta nebola. Mám 16Gb Sandisk MicroSD Card class 6. 0

Jindřich Lukeš

01 | 02 | 11 19:39
Mě fungují bezproblému, zkus automatické nastavení pomocí aplikace HTC Connection Setup http://wmmania.cz/soubor/1014/ 0

xpm

01 | 02 | 11 19:29
Ahoj, nevíte někdo jak nastavit ve WP7 MMS , mám vodafon a nejdou 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 22:53
nebo použij aplikaci HTC Connection Setup pro automatické nastavení http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911309 0

David Šedivý

31 | 01 | 11 22:30
Nastavil sis APN? APN nastavis v Settings->cellular->add apn->vypln pouze policko APN a potvrd APN pro jednotlivé operátory: O2: internet Vodafone: internet popř. data.vodafone.cz T-mobile: internet.t-mobile.cz 0

Dabl eM

31 | 01 | 11 21:51
nainstaloval sem WM7 a nejede mi datový připojení...proč?všechno mám zaplý... 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 11:26
jj i me, psal jsem to ve članku. 0

premikkoci

31 | 01 | 11 11:14
Tak teda funguje, ale z nějakého záhadného důvodu se mě přepsala nejspíš ta anglická místo španělské. 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 03:28
Klavesnice funguje. Viz. http://wmmania.cz/software/wp7/ceska-klavesnice/. Díky za tip. 0

premikkoci

31 | 01 | 11 00:33
Nainstaloval jsem podle návodu. Po otevření aplikace je tam na výběr Český, ale nějaké změny jsem si nevšiml. Můžete to vyzkoušet někdo? Alternativní app pro cameru: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=935029 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 00:27
Docela o tom pochybuju, když napíše: "10. Chech Republic" 0

premikkoci

31 | 01 | 11 00:10
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=935283 Nějaký mod pro klávesnici. Prej to podporuje i českou. Autor je ze Sofie. Snad ví jaké jsou české znaky 0

premikkoci

31 | 01 | 11 00:07
Jak už jsem psal, na XDA píšou, že to zatím nejde. Každopádně zítra se na to ještě mrknu. Zatím jsem přišel jak změnit tapetu při úplně prvním bootu, ještě před spuštěním MAGLDR. 0

David Šedivý

30 | 01 | 11 23:54
Jo to vim, najde se zde, jen jsem si ted nebyl jistej jestli nahodou neni nejaka nova aplikace s nazvem TouchExperience, o ktere jsem nevedel . Jinak soubory umi taky prepsat, ale zalezi asi na tom o jake soubory se jedna. V tomto pripade jde o systemove, tak to asi nejde. 0

Jindřich Lukeš

30 | 01 | 11 23:47
To je totež. TouchExplorer je aplikace, pochazející z webu TouchExperience.com. Soubory kopírovat jdou, ale jestli se i přepíší to netuším, momentalne nemam naistalovano tak nemohu vyzkoušet. 0

David Šedivý

30 | 01 | 11 23:41
Ano jdou. EDIT: sorry ja mel na mysli TouchXplorer 0

premikkoci

30 | 01 | 11 23:26
Tak sem se na to ptal i na XDA a prej to zatím nejde. Jdou vůbec pomocí TouchExperience překopírovávat soubory? 0

franco

30 | 01 | 11 23:19
ten trik s hodnotou baterky nevyšiel ani mne vždy tam mám hodnotu 11 po plnom nabití a to som už skúšal druhý krát:nabiť-registry-prepis-softreset a nič. s tým DFT jpg,možno máš pravdu,môže to byť aj obrázok tapety z lockscreenu...vychádzal som z predpokladu,že u WM6.5 som len prepísal png súbor a fungovalo to. Každopádne ten obrázok dft_logo.jpg je vo windowse a keď naňho klikneš,zobrazí sa úvodné logo Dark Force Team. 0

Henatko

30 | 01 | 11 22:31
Fix na baterku : měl jsem taky 11 a bylo to i v návodu že to je proměnlivá hodnota,myslím že jde o to ze wp myslí že už je baterka nabytá i když není takže ho naučíš nové hodnoty (myslím teda) 0

premikkoci

30 | 01 | 11 22:22
Ale přeci jen pomohlo . K tomu fixu baterie, nějak jsem nepochopil oč jde. Navíc hodnota se musí změnit z 6 na 20, ale já mám hodnotu toho registru 11. Btw u toho boot loga jsi si jistý, že je to jenom ve složce windows? Mě se to nějak nezdá. Vypisovalo ti to chybu při pokusu o překopírování? Nebo to proběhlo v pořádku, ale výsledek žádný? V druhém případě by se jednalo o špatný soubor. 0

Henatko

30 | 01 | 11 20:15
HKCU/ControlPanel/Volume/MaxdBatten from 45 to 100 Takto upravte tento registr, jestli Vám HD2 přehrává hrozně moc hlasitě zvuk. Budete potřebovat Registry Editor a samozřejmě unlock Supr hlasitost už jde jak má a netrhá to kapsu při zvonění Teď vylezl fix na baterku tak uvidím http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=933751 RADIO 2.12 pomohlo minimálně 0

franco

30 | 01 | 11 19:25
to premikkoci..... áno,aj som našiel ten súbor vo Windowsedft_logo.jpg,len otázka znie,ako tam dostať nové jpg? Vo widlách je folder wallpaper,tam si zariadenie pamätá použitú tapetu na lockscreene,tú môžme zmeniť na požadovaný jpg obrázok,ktorý chceme použiť namiesto DFT. Potom ho ale treba dostať do zložky windows cez TouchXplorer,ale pomocou copy/pastesa mi to nepodarilo. V 6.5 to problém nebol,tam sa dali zmeniť všetky uvítacie obrázky aj na prepojené gif animácie,ale WP7???? Keby si sa pohol ďalej a pomohol ti tento drobný návod,tak sa ozvi. 0

premikkoci

30 | 01 | 11 13:42
Údajně nejlepší výdrž je s 2.12 radiem. OT Btw. Ta DFT by měla jít nějak změnit. Jde to snad u všech OS. Navíc, když můžeš upravovat registry či prohlížet systémové soubory. 0

keri

30 | 01 | 11 13:03
Tato otázka patří do vlákna o výdrži baterie zde: http://wmmania.cz/forum/186/35165/? Ale rovnou Ti řeknu svůj názor: Je silně relativní, první dny WP7 Ti to asi nevydrží, protože budeš vše zkoušet a telefon tedy bude pracovat 10x více než normálně. Další dny už je to lepší a den i dva vydrží. Alespoň u mně to tak je 0

milan1988

30 | 01 | 11 12:44
Ahoj, vim že to tu asi bude, ale jen se zeptám jestli už WP7 vydrží aspoň den na baterku v HD2? 0

franco

30 | 01 | 11 12:30
Prvú tapetu bootu samozrejme zmeníš na akú chceš,ale druhá DTF uvítacia tam bude vždy...nakoľko "štartovacie menu"sa skladá z troch obrázkov:boot,DTF a animovaný WP. 0

premikkoci

30 | 01 | 11 00:11
HKCU/ControlPanel/Volume/MaxdBatten from 45 to 100 Takto upravte tento registr, jestli Vám HD2 přehrává hrozně moc hlasitě zvuk. Budete potřebovat Registry Editor a samozřejmě unlock. Btw. Nevíte někdo jak změnit tapetu při bootu? Nějak se mě tapeta DFT nelíbí 0

Jindřich Lukeš

27 | 01 | 11 19:13
Omnii 7 jsem měl v ruce chvíli a zdálo se vše OK. Tak že snad tomu bude u WP7 jinak, už z toho důvodu, ze každé zařízení musít projít speciálními zátěžovými testy přímo od Microsoftu. 0

premikkoci

27 | 01 | 11 19:01
Je to bohužel tak, ale mě nejvíce láká Samsung Omnia 7. 0

Jindřich Lukeš

27 | 01 | 11 18:55
Proti Samsungu nic nemám, ale dle mého názoru (a dlouholeté praktické zkušenosti s různými modelyi) nikdy neuměli udělat pořadný telefon s operačním systémem. HW jsou na špici ale sw je to tragedie. 0

premikkoci

27 | 01 | 11 17:08
Paradoxní, ale je to tak. HD s WP7 je rychlejší než Samsung Focus s nativními WP7. Tohle video to dokazuje: http://www.youtube.com/watch?v=7658_kH5UDI&feature=related 0

premikkoci

26 | 01 | 11 22:49
díky.. 0

franco

26 | 01 | 11 21:25
Chtěl bych poprosit uživatele, kteří používají WP7 na HD2, jestli mají zkušenosti s prevenci proti relocku. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913748 Postup je stejný jako při aktivaci live služeb. Musí se překopírovat stejnojmený soubor. Nepřepíše se ten původní a tím dojde k znefunkčnění Live služeb? nie,relock môžeš v pohode použiť,nič sa neprepíše,len treba potom pripájať telefón cez zune vždy v tom PC,v ktorom si ho odomkol 0

disposableantichrist

26 | 01 | 11 20:49
slape vam wp7 spravne? me kolikrat blbne hlasitost...sama se zvysuje, snizuje nebo s ni nejde hejbnout... kolikrat se mi v uzamcenem telefonu spustila muzika.... nacitani nastaveni..trvalo treba 2 minuty... 0

Sambuh

26 | 01 | 11 18:58
Live šlape jak má a zařízení se mě nezamklo už 9 dní 0

premikkoci

26 | 01 | 11 18:27
Chtěl bych poprosit uživatele, kteří používají WP7 na HD2, jestli mají zkušenosti s prevenci proti relocku. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913748 Postup je stejný jako při aktivaci live služeb. Musí se překopírovat stejnojmený soubor. Nepřepíše se ten původní a tím dojde k znefunkčnění Live služeb? 0

David Šedivý

26 | 01 | 11 12:08
Rekl bych, ze urcite ne. Je to uvareny specialne pro HTC HD2. 0

Wesly

26 | 01 | 11 11:17
Pujde mi WP7 i na mem pristroji TP2? 0

David Šedivý

25 | 01 | 11 00:10
Nebo se mrkni sem - http://wmmania.cz/forum/186/35168/395288/#p395700 Ja to teda nerozjel 0

Jindřich Lukeš

24 | 01 | 11 23:21
Postup nahrání obou systému je podstatně složitější než jen nakopírovat Android. Návod je například zde: http://www.machackpc.com/featured/how-to-dual-boot-windows-phone-7-android-on-your-htc-hd2/ 0

comisar

24 | 01 | 11 23:00
Kde se stala chyba? Po několikadenním používání WP7 jsem se dnes dočetl, jak jednoduše zkopírovat bez aplikace Zune nějaké věci na SD kartu. Po úpravách registry se mi korektně zobrazila mé HD7 ve složce Můj počítač jako Portable Device, zkopíroval jsem tam Android a pak jsem chtěl po vypnutí spustit MGLDR, ale ouha, naběhla my hláška že se chystám obnovit tovární nastavení a že všechna privátní data budou smazána a bude obnoveno tovární nastavení. Po druhém pokusu se mi opět nenastartoval MGLDR, ale duhová obrazovka s informací SD NONE a v bílém pruhu Serial. Neví někdo co se mohlo udít chybně? Předem díky. 0

premikkoci

24 | 01 | 11 18:39
Jo to vím. Nemyslel jsem aplikace, ale samotné romky. Na XDA dump ROM DFT LEO70, tak by se toho dalo využít. Otázka je v čem by se to dalo vůbec programovat. 0

Jindřich Lukeš

24 | 01 | 11 18:35
Umí, MikyWoW, dělal ted aplikaci pro posílaní SMS zdarma http://wmmania.cz/forum/143/35213/ 0

premikkoci

24 | 01 | 11 18:28
Asi tady někdo neumí programovat WP7 na HD2? 0

Jindřich Lukeš

24 | 01 | 11 17:15
mělo by to tak být, v O2 už snad ale pokročili do 21. století a wap zvlašt neučtují, nebo se pletu? 0

mateo

24 | 01 | 11 16:21
Přihlouple, ale přeci - v případě APN "internet" pro O2 se data normálně odesílají a přijímají přes zaplacený tarif i přes sest. op. TNT - Czech, že? Jinak to asi ani nejde Jde mi jen o to, abych pak zbytečně neplatil za WAP či co.. 0

premikkoci

24 | 01 | 11 14:12
MAGLDR dokáže z SD karty spouštět pouze haret.exe. Navíc nikdy neudělal WP7 verzi, která se spouští přes haret. 0

opecko

24 | 01 | 11 14:02
Trochu me to privadi k myslence, ze by bylo odbre aspon teoreticky vedet jak funguje bootloader MAGLDR - pokud nejde bootovat WP7 z karty, tak bud je to omezeni WP7, ktere si kontroluje, kam se instaluje, nebo MAGLDR rozlisuje partition NAND a na karte SD. 0

premikkoci

24 | 01 | 11 13:59
Oficiálně to nejde. Běž na XDA možná něco vypátráš. USB tethering jde. 0

Jindřich Lukeš

24 | 01 | 11 13:58
Zatím bohužel nijak. 0

comisar

24 | 01 | 11 13:56
Zdravím, prosím o radu jak ve WP7 HD2 nastavit a zprovoznit tento přístroj jako modem (sdílení připojení k internetu). Předem díky za radu. 0

premikkoci

24 | 01 | 11 13:46
A taky je to jenom dobře. RAM verze androida jedou dobře i přesto, že jsou na kartě. Nevidím ani důvod proč se zastavovat u spouštění z SD karty. 0

Jindřich Lukeš

24 | 01 | 11 13:02
To nejde a nepujde, WP7 nejdou a nepujdou nahrat na SD 0

opecko

24 | 01 | 11 13:00
A co takhle opacne? Docela rad bych mel Android jako primarni a WP7 na testovani dokud nebude nejaka pekna verze. Pokud vubec bude. 0

Jindřich Lukeš

24 | 01 | 11 12:52
Když je nahozen WP7,jde nahodit z karty Android? nelze Vývoj pokročil a některé věci už se dají obejít. Např. už existuje možnost dualbootu, tedy WP7 v paměti přístroje a Android na SD. da se nekde zjistit MAC adresa wifi? nedá Mac adresa wifi i bt se dá zjistit v aplikaci Advanced Configuration Tool http://wmmania.cz/forum/183/35314/ 0

premikkoci

24 | 01 | 11 10:33
Já vím, ale čekám na to 0

David Šedivý

24 | 01 | 11 07:55
Ohledne WMM na Tapatalk Ti odpovidal Jindra uz zde a myslim, ze to stale plati. 0

premikkoci

23 | 01 | 11 23:02
Na fóra doporučuji Board Express for tapatalk. Z názvu je jasné oč jde. Wmmani by také mohla aktivovat plugin pro tapatalk. Na prohlížení XDA a dalších to, ale stačí. Navíc je to mnohem použitelnější než v exploreru. Nevíte jestli Skyfire něco chystá pro WP7? 0

Henatko

23 | 01 | 11 22:33
Moc děkuji WP7 je pro mě fajn nové neokoukané myslím že má budoucnost 0

Jindřich Lukeš

23 | 01 | 11 22:29
na WMM to zlobí, kvůli ajaxovým prvkům. Musíš se přihlásit, zaškrtnout neodhlasovaní. A do fora jít klasicky přes menu. Pak tě to neodhlásí. Jinak, než ve WP7 doplní podporu Ajaxu, nebo než optimalizujeme uvodní stranku používám pro soukromé účely textový výpis posledních příspěvků z fora. http://wmmania.cz/ajax/wgt_topics_update/ Je to provizorně, ale účel to splní. 0

Henatko

23 | 01 | 11 21:17
Náhodou asi není nějaký alternativní prohlížeč WWW ? IE někdy kousne a stránky se neaktualizují ,příklad něco : přihlásím se na WMM a když kliknu na Fórum samo mě to odhlásí , nebo napíšu příspěvek a neukáže se ale je tam , ale i od uživatelů prostě koukám co se děje nové a nic se neukáže pak večer na PC koukám 0

Jindřich Lukeš

23 | 01 | 11 15:19
No on už vyjít měl davno, ale čeká se, jestli bude fungovat i po updatu. Tak že zatím nebyl zveřejněn. 0

premikkoci

23 | 01 | 11 15:16
Prej má vyjít ještě nějaký další program na unlock od vývojářů touchexperince, ale asi to výjde až po updatu. Snad to už MS nebude prodlužovat. 0

Jindřich Lukeš

23 | 01 | 11 14:58
A doufám, že lépe a stabilněji než Chevronem, protože, to je važně porod. 0

premikkoci

23 | 01 | 11 14:53
Dávám tomu týden než to zase někdo odblokuje. 0

Jindřich Lukeš

23 | 01 | 11 12:23
Jak dopadla schůzka programátoru ChevronuWP7 s Microsoftem se můžete dočíst zde: http://www.chevronwp7.com/post/2885085987/a-first-step-in-the-right-direction Stručně řečeno: Z budoucích plánů Microsoftu s touto platformou jsou nadšeni. Jelikož nic konkrétního nebylo sděleno, myslím si, že se máme na co těšit. Otázkou ovšem je, jak dlouho to bude trvat. Každopádně nadcházející aktualizace Microsoftu znemožní odblokování zařízení pomocí aplikace Chevron WP7. 0

Jindřich Lukeš

23 | 01 | 11 00:23
Ano, ale po vložení karty se provede HR 0

keri

22 | 01 | 11 17:31
Pokud chci užívat paměťovou kartu s WP7, je jedno jestli ji mám při instalaci WP7 v telefonu nebo jestli ji tam vložím už po nainstalovaném systému? 0

Jindřich Lukeš

20 | 01 | 11 16:33
Bohužel ve WP7 toto fungovat asi nebude nikdy. 0

godric

20 | 01 | 11 15:40
Android položku typu port nemá, ale bere adresu se zadáním portu, WP7 ten port smaže. Taky si nemyslím, že je to standardní, aby člověk musel nastavovat port, ale jelikož máme IT, co mají vyloženě strach z jakýchkoli výrobků od MS, tak jsme rádi, že mám možnost se připojit z venčí na exchange ale musím nastavovat port, vzhedem k tomu, že máme vytvořenou "masku" portu... I v Androidu, jestliže nenastavím port, tak se na exchange nedostanu, port musím nastavit.. 0

Jindřich Lukeš

20 | 01 | 11 14:33
Nastavovat port pro Exchange není uplně obvyklé. Ani Android tuším tuto položku nema, ale jak jsi psal da se to obejít. Nastavoval jsem již řadu Exchange učtů a žádný nepotřeboval měnit port. 0

godric

20 | 01 | 11 14:27
Tak tj celkem škoda, připadá mě hloupé si kopírovat kontakty někam jinam, když máme firemní exchange jen kvůli tomu, že nejsem schopen nastavit port 0

Jindřich Lukeš

20 | 01 | 11 13:45
ted jsem to zkoušel a bohužel nikde k nastavení Port nevidím 0

godric

20 | 01 | 11 13:40
V advance jsem nenašel možnost zadání portu. Zkoušel jsem to tedy tak, že jsem zadal adresu serveru přímo jako ip a pak port dal klasika za ni, android mě třeba tohle bere, ale WP7 mě IP:port ořízne a bere pouze IP. 0

Jindřich Lukeš

20 | 01 | 11 13:04
Zkoušel jsi to nastavit přes tu volbu "advanced setup" když zadáváš novou synchronizaci? 0

godric

20 | 01 | 11 09:02
Mám jeden problém. Snažím se synchronizovat s exchange našeho firemního serveru, potřebuji ale zadat i port. To se mě ovšem nedaří, nemáte tip, jak na to? Díky za odpověď. Jinak se mě osobně WP7 dost líbí, ale bez synchronizace kontaktů, emailů atd. s firemního serveru se neobejdu Celkem mě překvapilo, že WP7 nepodporuje synchronizaci kontaktů atd přes kabel, doufám, že to někdy časem půjde... 0

silent64sk

19 | 01 | 11 23:05
Ono to tak asi celkom v trhovom prostredí nefunguje, že tomu dáme rok a uvidíme, hlavne keď sú konkurenčné systémy už podstatne vyspelejšie, ale takisto dúfam, že systém sa presadí, je to úplne iný smer, preč od všetkých tých grafických omaľovátiek, ale v jednoduchosti je sila a z jednoduchosti práve vyplýva rýchlosť systému a na tom sa dá stavať. Aplikácie prídu, funkčnosť sa updatami dá doplniť, potenciál to rozhodne má, len treba prekonať prvotnú skepsu, keďže grafické prostredie je veľmi nezvyčajné. Ja som takisto týmto systémom opovrhoval, a smial sa mu, ale môj názor sa po vyskúšaní radikálne zmenil. Je pravda, že moc tam toho zatiaľ nie je, ale to čo tam je, tak to funguje bezkonkurenčne... 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 22:51
S ničím, je to nový systém, dej mu rok a pak ho porovnavej. ted se uvidí, jak to pujde dál. Zatím to vypada celkem dobře. 0

silent64sk

19 | 01 | 11 22:40
Prečo by som to nemohol porovnávať, s čím sa to má potom porovnávať? Ten príspevok som myslel práve na počiatok androidu, ktorý mal oveľa svižnejší rozbeh... 0

premikkoci

19 | 01 | 11 22:36
Nemůžeš porovnávat prodejnost iphone a android s WP7... Android taky začínal na nule. 0

silent64sk

19 | 01 | 11 22:16
WP7 nezažívá boom? Pro mě teda jo, snad budou kuchtit i jiní vývojáři Čo sa týka celosvetového predaja zariadení, tak rozhodne to nie je taký boom, aký zažil a zažíva android alebo iOS. Microsoft je zatiaľ pomerne skúpy na aktuálne informácie o počte aktivovaných zariadení, ak by sa to predávalo perfektne, tak by sme tu štatistiky mali každú chvíľu. Na prvú veľkú bilanciu si je ale potrebné počkať na koniec prvého kvartálu. 0

silent64sk

19 | 01 | 11 22:13
Samozrejme, boom opadne, ale nič na tom nezmení to, že android je výborne navrhnutý systém, ktoré v ideálnom čase zaplnil na trhu ponúkajúcu sa medzeru, jednoduchý štýl WP7 ma však láka stále, ale zatiaľ mi vadí pár zásadných vecí, keďže som si už na ne zvykol, možno sa to zmení postupnými updatami. Nepredpokladám však, že bude možný priamy update na HD2, bude sa to asi musieť riešiť prehratím už upravenej ROM. 0

RustyDC

19 | 01 | 11 22:10
ono ked sa pozriete na XDA do hocijakej sekcie kde je telefon s wp7 tak tam cooked rom nenajdete, holt zatial to nikto nerobi PS: ak si vsimnete na krabici od HD2 , tak na boku dole je napisane WINDOWS PHONE coz teraz mozme spokojne tvrdit ze WINDOWS PHONE 7 0

premikkoci

19 | 01 | 11 22:10
WP7 nezažívá boom? Pro mě teda jo, snad budou kuchtit i jiní vývojáři 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 22:04
Jak už sem tu někde psal, buildy Androida může vydávat kdejakej béčkovej programátor. s WP7 už je to náročnější. Bude to obdoba WM. Každopadně, pokud Cotulla doladí ten první build co vydal, tak to pro běžné použití bude snažit. Hlavně záleží na zajmu o tento systém. U Androidu je to dáno také tím, že zažívá boom, on tak brzo opadne. 0

silent64sk

19 | 01 | 11 22:01
Čo sa týka buildov, zrejme to asi nebude fungovať tak ako u androidu, bola vydaná zatiaľ len jedna verzia portácie na HD2, nie? Alebo sa mýlim? 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 21:50
Musí být nejdříve z čeho vybírat, aby mohla jít cena domů. Je to prostě o konkurenci. 0

silent64sk

19 | 01 | 11 21:46
Takisto to bolo veľmi drahé aj na Windows Mobile, asi je to politika MS, ťažko povedať, ale určite to budú musieť stiahnuť, keď chcú konkurovať ostatným platformám. 0

premikkoci

19 | 01 | 11 21:41
Celkem mě zajímá, proč jsou ty aplikace a hry na marketplace, tak nechutně drahé? V porovnání s android marketem či app store je to hrůza. 0

David Šedivý

19 | 01 | 11 19:39
Přečetl jsem celé forum o WP7 Asi ne uplne cely, VAROVANI je tom hned v prvnim prispevku tohoto vlakna a i v clanku s navodem. ale ani se mi karta nerozdělila jako u některých tak opravdu nevím co dělat Ale rozdelila. Na oddil FAT32 s 200MB, ktera vidis v Energy a i na PC a zbytek je neznamy oddil, ktery prave nevidis. 0

opecko

19 | 01 | 11 19:36
Aplikace pro WP7 urcite budou, otazka je, zda budou prevazovat komercni. Precejen je to mlady system. Ale spise bych zastal nazor, ze bych si nekoupil zarizeni za 10 tis s WP7 - to co takove zarizeni umoznuje HW konfiguraci pak OS WP7 vubec nevyuzije. Je to system pro telefon, ktery je minimalisticky. Proto je trochu paradoxem, proc je takovy system na telefonu, ktery naopak zere bateru uz jen rozsvicenim displeje. System jako takovy se mi libi, ale rozhodne mi nenahradi PDA, coz bych od OS cekal. Koncept je to jinak pekny. Ale mozna bych si koupil zarizeni velikosti Xperia X10 mini. 0

premikkoci

19 | 01 | 11 19:32
Formát karty.. http://wmmania.cz/forum/167/35263/ 0

yapop

19 | 01 | 11 19:27
lidičky mám dotaz po vrácení se na ROM Energy mám na paměťové kartě jen 200mb a jinak jsem měl 16Gb. Mohu s tím něco udělat ??? Přečetl jsem celé forum o WP7 ale ani se mi karta nerozdělila jako u některých tak opravdu nevím co dělat. Díky za každou radu 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 19:25
Musíš koukat na stáří komentáře. Dobrým příkladem je tento starý http://wmmania.cz/clanky/wp7/windows-phone-7/ a tento nový http://wmmania.cz/clanky/wp7/windows-phone-7-recenze/ článek. Starý článek jsem psal v rozhořčení nad tím, kam tak skvělý systém jako je WM směřuje. A druhý jsem psal nedávno, když jsem si pořídil HD7 a se se systémem jsem se dokonale seznámil. No a jak to vypadá dnes? HD2 mi leží na stole na různý hrátky a testování a HD7 sebou nosím jako pracovní zařízení. A cože ten obrat? No WP7 mají obrovský potenciál. Ten systém je velice dobře promyšlený a i přes řadu současných omezení (které tu nebudou příliš dlouho) se dá velice dobře používat. Věci denní potřeby běžného uživatele splňuje na jedničku. Navíc je velice spolehlivý a bleskurychlý (další zrychlení se očekává po únorové aktualizaci). Navíc se mi také po grafické stránce velice líbí. Je to ale otázkou vkusu a tento design není pro každého. Dokonce po dlouhé době zase používám zařízení pro multimédia. V době SD Androidu na HD2 to moc dobře funkci mp3 nesplnovalo. Navíc kopírování a konverze videa (nebo synchronizace hudby) přes Zune je jedna radost. Vše se pěkně udělá automaticky a dostatečně kvalitně. Abych ale jen nechválil. Systém má řadu omezení, které můžou být pro někoho zásadní, jako např. nemožnost připojit se ke skryté WiFi síti nebo zjistění adresy WiFi. - Pro mě to ale omezení není. Skrytou WiFi jsem nikdy nepotřeboval a router si zvládnu přenastavit Další věcí v pořadí je nemožnost kopírování a vkladání textu - toto je velice nepříjemné, ovšem ještě ten měsíc do aktualizace to přežiju. Množství aplikací - free aplikace rostou jako houby po dešti, navíc je tu celá řada neoficiálních aplikací a na placený MarketPlace se také dostanu, díky zřízení "zahraničního" konta, které bylo skutečně jednoduché. Jediným omezením, které mě v současné době skutečně omezuje je v některých případech chybející multitasking. Nejčastěji, když si při nějaké činnosti omylem zmáčknete nějaké tlačítko a systém už se nedokáže vrátit do puvodní polohy, např. rozehrané hry, nebo nastavené aplikace. A také zatím nedostatek kvalitních aplikací - zatím postrádám automobilouvou navigaci, komunikační aplikace a různé drobné vychytávky, jaké jsou na Androidu (např. Pubtran) 0

keri

19 | 01 | 11 18:44
Jindřichu, mě by zajímalo, jaký je tvůj názor na WM7, v článcích i v mnohých diskuzích ho vcelku obhajuješ a chválíš. Dnes jsem ale v jedné diskuzi zase našel tvůj komentář, že by sis nekoupil zařízení s WM7 ani za pět tisíc, natož za 15. Tak mě to trochu zmátlo, protože jinak si taky WM7 dosti chválím... 0

opecko

19 | 01 | 11 18:16
Multitasking ve WP7 by nemel byt nikdy, ten je v WP zamerne. 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 18:11
jaký je v tom rozdíl? Myslíš tím momentální omezení díky prvním verzím na HD2 ? Protože jinak tvrdíš, že hardware je v těchto zařízení totožný. No samozřejmě, jedna se o první verzi pro HD2, ta optimalizace není zatím nic extra. Jede to, pomerne rychle, ale na HD7 je to jeste rychlejší, žádné problémy s fotákem atd. 0

asimov78

19 | 01 | 11 16:49
...a multitasking pojede kdy? Je jasné, že ostatní věci se brzy doladí. 0

keri

19 | 01 | 11 16:48
jaký je v tom rozdíl? Myslíš tím momentální omezení díky prvním verzím na HD2 ? Protože jinak tvrdíš, že hardware je v těchto zařízení totožný. 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 16:16
nezapomeň že je ještě rozdíl mezi WP7 na HD2 a na HD7 0

premikkoci

19 | 01 | 11 16:13
S tím internetem nevím. Otec má Desire HD a já zkoušel právě prohlížeč a desire hd vyhrálo a to mělo ještě zapnutej flash. Testoval jsem přes 3G 0

marek2580

19 | 01 | 11 15:47
Dnes jsem si po dlouhém váhání také vyzkoušel WM7, měl jsem problémy se zapnutím systému, najíždělo jen nějaké logo. Po vyjmutí paměťové karty vše ok. Bohužel jsem přišel o 2GB paměti :/ Můj názor: Plusy: -Jednoduchost -Ovládání -Logika -Plynulost -Design -Jednota všeho softwaru, žádné různě velké aplikace, různě barevné, nepřehledný, zkrátka žádný bordel Zápory: -Absence her - člověk se jen těžko zabaví. Dlouhé hodiny hraní ve škole i doma stovek her jsou pryč. -Absence dalších aplikací - nemám k dispozici icq, skype, facebook, online rádia....a dalších desítky věcí -Zapínání/vypínání wifi, bluetooth atd -Prohlížeč internetu (zoomuje opravdu podivně, bez podpory naprosto základních pluginů jako flash... takže žádné youtube.com) -Multitasking -Synchronizace v sekci People - nemohu pochopit, proč se mi uloží do seznamu všichni z facebooku i TI, které tam dva a víc měsíců nemám) vše bez jakkéhokoliv dotazu -Fotky pořízené fotoaparátem mají brutálně špatně vyvážení bílé (to znamená, že mají různě barevné nádechy). -Mapy nezobrazují moc přesně a při zoomu na jednotlivé ulice není naprostá většina popsána - ale je možné, že je to tím že jsem z Moravy. Na druhou stranu na google mapách bylo vše ok. Drtivá většina záporů se ale časem vyreší a zpřístupní, takže je jen otázka času, kdy to bude sama dokonalost her je mraky v nastaveni se da nastavit at se ti facebook lide nedavaji do kontaktu fotky (fotoaparat nezaostřuje) wifi bluetooth jsou ana to aplikace a internet je oproti androidu ohodně rychlejší 0

RustyDC

19 | 01 | 11 12:06
ano viem ze sa tam nemusim prihlasovat, ani som sa neprihlasil cez wp7 na fcb ale celkovo je pre mna minus ked v systeme je nieco spojene s fcb a neda sa to vymazat. na fcb som, ale nevyuzivam ho a na androide je tiez fcb ale vsetko som si odinstaloval a bol som spokojny prosim nerozoberajte ak by vas to napadlo moj postoj k fcb 0

MareX

19 | 01 | 11 12:00
Vždyť se v tom mobilu na Facebook přihlašovat nemusíš... 0

opecko

19 | 01 | 11 11:59
Ja ti nevim, pokud facebook pouzivas, tak ti to vicemene pomuze, nebo ho nemusis pouzivat z telefonu. A nebo facebook nemas a vubec nic ti tam nevadi . Spis by bylo dobre, kdyby si clovek mohl zobrazit jen nejake skupiny kontaktu, napriklad pro google account. 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 11:57
bohužel, vítej v 21. století. Facebook je fenomén. 0

RustyDC

19 | 01 | 11 11:50
navíc cely systém je přímo s FB provázaný a prave toto je pre mna neospravedlnitelne a uplne zdrvujuce minus pre WP7 0

Jindřich Lukeš

19 | 01 | 11 11:12
Zápory: -Absence her - člověk se jen těžko zabaví. Dlouhé hodiny hraní ve škole i doma stovek her jsou pryč. -Absence dalších aplikací - nemám k dispozici icq, skype, facebook, online rádia....a dalších desítky věcí -Zapínání/vypínání wifi, bluetooth atd -Prohlížeč internetu (zoomuje opravdu podivně, bez podpory naprosto základních pluginů jako flash... takže žádné youtube.com) -Multitasking -Synchronizace v sekci People - nemohu pochopit, proč se mi uloží do seznamu všichni z facebooku i TI, které tam dva a víc měsíců nemám) vše bez jakkéhokoliv dotazu -Fotky pořízené fotoaparátem mají brutálně špatně vyvážení bílé (to znamená, že mají různě barevné nádechy). -Mapy nezobrazují moc přesně a při zoomu na jednotlivé ulice není naprostá většina popsána - ale je možné, že je to tím že jsem z Moravy. Na druhou stranu na google mapách bylo vše ok. Drtivá většina záporů se ale časem vyreší a zpřístupní, takže je jen otázka času, kdy to bude sama dokonalost - her sou mraky, free i placené. - facebook aplikace je klasicky k dispozici, navíc cely systém je přímo s FB provázaný. Na marketplace nalezneš také aplikaci FIM (Facebook chat) - existuje aplikace, která ti tyto funkce" vytáhne" na uvodní obrazovku - zřejme budeš mít chybu na FB, me vse fuguje korektně. - fotky jsou otazkou doladenosti současne rom - Použij alternativu v podobě google map. 0

premikkoci

19 | 01 | 11 00:12
HTC HUB nedokáže určit moji polohu a tím pádem neaktualizuje také počasí. Je to velice divné předtím mě to šlo. 0

RustyDC

18 | 01 | 11 21:55
ludia , dal by som vam BAN! http://wmmania.cz/forum/167/35176/?start=10 0

keri

18 | 01 | 11 21:51
To by mě taky zajímalo - přístroj po vložení karty nenajede. EDIT: Omlouvám se, špatně jsem přečetl příspěvek výše. Mně ta karta s WM7 vůbec nenajede Je to asi kvůli rychlosti. 0

comisar

18 | 01 | 11 21:43
Zdravím, potřebuji poradit, lze přistoupit na kartu HTC HD2 s WP7 pomocí PC? Předem moc díky za pomoc. Jirka 0

keri

18 | 01 | 11 21:41
Dnes jsem si po dlouhém váhání také vyzkoušel WM7, měl jsem problémy se zapnutím systému, najíždělo jen nějaké logo. Po vyjmutí paměťové karty vše ok. Bohužel jsem přišel o 2GB paměti :/ Můj názor: Plusy: -Jednoduchost -Ovládání -Logika -Plynulost -Design -Jednota všeho softwaru, žádné různě velké aplikace, různě barevné, nepřehledný, zkrátka žádný bordel Zápory: -Absence her - člověk se jen těžko zabaví. Dlouhé hodiny hraní ve škole i doma stovek her jsou pryč. -Absence dalších aplikací - nemám k dispozici icq, skype, facebook, online rádia....a dalších desítky věcí -Zapínání/vypínání wifi, bluetooth atd -Prohlížeč internetu (zoomuje opravdu podivně, bez podpory naprosto základních pluginů jako flash... takže žádné youtube.com) -Multitasking -Synchronizace v sekci People - nemohu pochopit, proč se mi uloží do seznamu všichni z facebooku i TI, které tam dva a víc měsíců nemám) vše bez jakkéhokoliv dotazu -Fotky pořízené fotoaparátem mají brutálně špatně vyvážení bílé (to znamená, že mají různě barevné nádechy). -Mapy nezobrazují moc přesně a při zoomu na jednotlivé ulice není naprostá většina popsána - ale je možné, že je to tím že jsem z Moravy. Na druhou stranu na google mapách bylo vše ok. Drtivá většina záporů se ale časem vyreší a zpřístupní, takže je jen otázka času, kdy to bude sama dokonalost 0

asimov78

18 | 01 | 11 11:26
To opravdu nikdo nepotřebujete mít více spuštěných aplikací najednou, že se do toho tak hrnete? Nemohl bych bez toho být Neustále přesouvám data odněkud někam, hlídám jednu síť vzdáleně atd... Jestli tohle má být finální podoba, tak si snad nakoupím do zásoby tři HD2, protože nebudu mít skoro na čem pracovat... 0

RustyDC

16 | 01 | 11 21:17
bohuzial , MS zatial nevydal ziadnu spravu o tom zeby planoval vo velkom update , ktory ma byt podporu SIM Toolkit 0

Petr_S

16 | 01 | 11 21:01
A neví se kdy bude možné používat na WP7 funkci SIM Toolkit na přístup k bankovním službám? Nebude také zahrnut v nějakém updatu? ..... 0

keri

16 | 01 | 11 20:18
Ako to vyzerá s tým updatom, kedy má prísť? Február, marec? Podle údajného zdroje zpravodajského portálu Reghardware by ale hlavním přínosem údajně chystané verze 1.1 mělo být především umožnění kopírování, vyjímání a vkládání textu. Zdroj: http://www.itbiz.cz/microsoft-windows-phone-7-update-2011 Ak má niekto obšírnejšie informácie, mohol by sa s nimi podeliť, prípadne uviesť zdroje. Zaujíma ma hlavne podpora skrytých wifi sietí, multitasking, flash. Je to jednoduché. Aktualizace bude vydána na konci února. přibyde funkce na kopírování a vkládání textu a podstatně se zvýší výkon zařízení. Zejména zmizí prodlevy při spouštění aplikací. Další velká aktualizace přijde na konci srpna a měla by přinest CZ, placený market pro ČR, podpora flash,silverligh apod. Takže pokud chce majitel HTC HD2 WM7 s výberem aplikací podle sebe (market) tak si má počkat půl roku na srpen? 0

David Šedivý

16 | 01 | 11 18:06
Jo a to s otevrenim fotaku pri zamcenem telefonu je vlastnost wp7 Ale to se da vypnout, alespon to pise opecko zde - http://wmmania.cz/forum/186/35158/?&start=130#p395253 0

SirTom

16 | 01 | 11 17:58
poznatky: Vse rychle, prehledne, perfektni fonty a klavesnice Perfektni prace s mailem a office, treba word se da vazne pouzivat Problemy: Vse je strasne nahlas, i na hlasitost 1 je to jak 50% na WM nebo Andr. Obcas nejake lagy, ale to muze byt kartou Ted se mi asi odemceny telefon zamknul protoze po spusteni file exploreru to napise, ze to neni MS schvalena aplikace a jedina moznost je uninstall mapy oproti Google stoji za prd IE divne zoomuje,nepresne, nekdy se vrati zpet... Nemoznost hledani kontaktu na klavesnici telefonu Jo a to s otevrenim fotaku pri zamcenem telefonu je vlastnost wp7 0

David Šedivý

16 | 01 | 11 16:10
To nas bude vic. Me taky ne. 0

pan.peta

16 | 01 | 11 16:04
Dík moc,ale telefon se mně nedaří stále odemknout. 0

David Šedivý

16 | 01 | 11 15:59
Chlapi, zkuste taky obcas HLEDAT! WP7: Nastavte si vlastní zvuky a vyzvánění - http://wmmania.cz/clanky/wp7/nastavte-si-vlastni-zvuky-a-vyzvaneni/ 0

pan.peta

16 | 01 | 11 15:52
Jde nějak nastavit vlastní vyzvánění?Děkuji 0

Gabzda

16 | 01 | 11 14:13
Pro všechny, kterým se nelíbí kopírování souborů do mobilu pře Zune http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915664 0

silent64sk

16 | 01 | 11 14:08
Chcelo by to nejaký prehľad buildov na báze WP7(alebo je zatiaľ len jeden?). Keďže na androidy existuje niečo takéto http://android.hd2roms.com/, chcem sa spýtať, či niekto nezaregistroval niečo podobné aj pre WP7(aj keď tie modifikácie nie sú určite tak možné, aby vzniklo toľko buildov). 0

silent64sk

16 | 01 | 11 13:18
No o market mi ani tak nejde, keďže na Slovensku stále nie je možnosť sťahovania platených aplikácií ani na Android. S Wifi sa žiadne zmeny nechystajú? Ten prvý update je potom dosť sklamanie, keď podstatné veci pribudnú až v lete, fakt mi to pripadá, že Microsoft vydal nedokončenú platfomu, aby vôbec mal nejakú konkurenciu na trhu. Radšej mohli počkať a vydať to vcelku v lete so všetkým, to by bola potom "bomba" 0

Jindřich Lukeš

16 | 01 | 11 13:07
Ako to vyzerá s tým updatom, kedy má prísť? Február, marec? Podle údajného zdroje zpravodajského portálu Reghardware by ale hlavním přínosem údajně chystané verze 1.1 mělo být především umožnění kopírování, vyjímání a vkládání textu. Zdroj: http://www.itbiz.cz/microsoft-windows-phone-7-update-2011 Ak má niekto obšírnejšie informácie, mohol by sa s nimi podeliť, prípadne uviesť zdroje. Zaujíma ma hlavne podpora skrytých wifi sietí, multitasking, flash. Je to jednoduché. Aktualizace bude vydána na konci února. přibyde funkce na kopírování a vkládání textu a podstatně se zvýší výkon zařízení. Zejména zmizí prodlevy při spouštění aplikací. Další velká aktualizace přijde na konci srpna a měla by přinest CZ, placený market pro ČR, podpora flash,silverligh apod. 0

Jindřich Lukeš

16 | 01 | 11 13:04
jak moc se to bude optimalizovat záleží na komunite na XDA 0

opecko

16 | 01 | 11 12:30
Mate nekdo informace o tom, ze bude snaha WP7 "optimalizovat" pro HD2? Sice jede pekelne rychle, ale baterii to zere celkem dost a ceklem casto se mi stane, ze misto pozadovane nabidky dostanu jen cernou obrazovku. Sice tlacitkem zpet a provedenim volby jsem tam hned znova, ale jsou to takove nemile drobnosti. Kdyz uz OS jednoduchy jen pro mobilni telefon, tak at funguje. A teda prijde mi to trochu mrhani skvelym strojem na jednoduchy system. 0

mateo

16 | 01 | 11 12:13
1) Jestli máš tu kartu hodne pomalou (např. class2) tak ji tam ani nedavej, protoze se system strasne zpomalí. A prave proto ji WP7 mozna nedetekují. Microsoft ma přesné hw požadavky na zařízení s WP7 Systém běží rychle, nepadá, ale kartu mi to prostě nedetekuje.. Škoda. 0

silent64sk

16 | 01 | 11 11:19
Ako to vyzerá s tým updatom, kedy má prísť? Február, marec? Podle údajného zdroje zpravodajského portálu Reghardware by ale hlavním přínosem údajně chystané verze 1.1 mělo být především umožnění kopírování, vyjímání a vkládání textu. Zdroj: http://www.itbiz.cz/microsoft-windows-phone-7-update-2011 Ak má niekto obšírnejšie informácie, mohol by sa s nimi podeliť, prípadne uviesť zdroje. Zaujíma ma hlavne podpora skrytých wifi sietí, multitasking, flash. 0

SirTom

16 | 01 | 11 11:09
vyzkoušel jsem, funguje, vypadá dobře. zatím mi to sice náhodně padá, ale to bude asi kartou (není na ní napsané jaká je class, předpokládám, že pomalá ) bohužel z praktického hlediska dost využívám navigaci, takže se budu muset vrátit k wm nebo androidu, což mne celkem mrzí, protože jinak se mi WP7 libí.. 0

David Šedivý

16 | 01 | 11 11:02
vie mi niekto poradit kde a ako spustit DAF.exe dakujem DAF.exe najdes ve slozce s WP7, kterou sis stahl odsud a rozbalil. No a spustis to jak je uvedeno vyse, tzn. jako spravce pres Spustit jako ... Ono je to trošku jinak. Jelikož ten návod je totožný s tím pro Android v textu jsem zapomněl zmíňku o DAF.exe, který je většinou u Androidu. u WP7 je ve složze soubor DWI.exe. Každopadně tento soubor se muže jmenovat jakkoliv. Už sem viděl i názvy jako setup.exe a instal.exe, Tak to se omlouvam, to mi vubec nedoslo, ze je jmeno souboru jine . 0

Jindřich Lukeš

16 | 01 | 11 10:28
Zdravím pánové, tak jsem se taky rozhodl vyzkoušet WP7 a dnes jdu zpět na Android z několika důvodů: 1. nemožnost přidat (či jakkoliv upravit) cokoliv na úvodní obrazovku - hlavně mi chybí WIFI a BT zapnutí/vypnutí - přeci jenom lézt přez několik menu abych se nastavení wifi či BT dostal mi přijde dost zdlouhavé. 2. grafický vzhled - je sice krásně čistý, ale v dnešní době si myslím že může oslovit tak maximálně souseda, kterýmu je 93 a je skoro slepej 1. Na tohle existuje aplikace, v týdnu vydám článek. 2. Na 93 se ještě necítím Kde že to bydlíš? jestli nejsme sousedi 0

Jindřich Lukeš

16 | 01 | 11 10:25
vie mi niekto poradit kde a ako spustit DAF.exe dakujem DAF.exe najdes ve slozce s WP7, kterou sis stahl odsud a rozbalil. No a spustis to jak je uvedeno vyse, tzn. jako spravce pres Spustit jako ... Ono je to trošku jinak. Jelikož ten návod je totožný s tím pro Android v textu jsem zapomněl zmíňku o DAF.exe, který je většinou u Androidu. u WP7 je ve složze soubor DWI.exe. Každopadně tento soubor se muže jmenovat jakkoliv. Už sem viděl i názvy jako setup.exe a instal.exe, 0

jehnak

16 | 01 | 11 10:12
Zdravím pánové, tak jsem se taky rozhodl vyzkoušet WP7 a dnes jdu zpět na Android z několika důvodů: 1. nemožnost přidat (či jakkoliv upravit) cokoliv na úvodní obrazovku - hlavně mi chybí WIFI a BT zapnutí/vypnutí - přeci jenom lézt přez několik menu abych se nastavení wifi či BT dostal mi přijde dost zdlouhavé. 2. grafický vzhled - je sice krásně čistý, ale v dnešní době si myslím že může oslovit tak maximálně souseda, kterýmu je 93 a je skoro slepej 3. nesmyslná nepodpora skrytých sítí 4. nemožnost měnit fonty - hlavně u nadpisu bych to zmenšil, aby se to vešlo normálně na jednu obrazovku 5. atd...atd Jináč myslím že to má obrovský potenciál. Rychlost je úžasná - ale určitě je to zapřičiněno tou děsnou grafikou.(tři barvy a deset čtverečků asi moc náročnejch nebude . Nechápu, proč třeba není možnost být "admin" a upravovat v podstatě cokoliv dle potřeby, a "host" který by si mohl nastavit jen něco, pak by ten systém byl použitelnej. Snad kuci na XDA zapracují a upraví ten systém k použitelnosti. Jináč co do instalace tak nechápu, jak můžou mít někteří jedinci takové problémy, já si v klidu pročetl zdejší návody a ještě se mi nestalo, že bych měl problém Návody jsou srozumitelný a když se jede PŘESNĚ podle nich tak hned napoprvé mi vše fachá Chce to číst, číst, číst ....... PS: to že systém padá (několikrát se mi samovolně restartoval) neberu v současnosti jako vadu, holt to má svý mouchy a je potřeba to doladit. 0

David Šedivý

15 | 01 | 11 21:22
vie mi niekto poradit kde a ako spustit DAF.exe dakujem DAF.exe najdes ve slozce s WP7, kterou sis stahl odsud a rozbalil. No a spustis to jak je uvedeno vyse, tzn. jako spravce pres Spustit jako ... Neběží mi data, ví někdo APN O2 pro předpl. tarif od third party operátora přes O2? APN pro jednotlivé operátory: O2: internet Vodafone: internet popř. data.vodafone.cz T-mobile: internet.t-mobile.cz 0

Jindřich Lukeš

15 | 01 | 11 21:17
1) Jestli máš tu kartu hodne pomalou (např. class2) tak ji tam ani nedavej, protoze se system strasne zpomalí. A prave proto ji WP7 mozna nedetekují. Microsoft ma přesné hw požadavky na zařízení s WP7 2) potrebne udaje najdes na webu operátora. Jinak u HD7 slouží pro nastavení služeb operátora aplikace Connection Setup dostupna na HTC Hubu. Ke stažení je také zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911309 0

mateo

15 | 01 | 11 21:11
S WP7 zkušenosti zatím jen a jen kladný, chybí mi snad jen multitask. (a to hodně). Jinak je vše graficky velmi vkusné a systém je rychlý jak blázen. Přesto: 1) Proč mi WP7 nedetekují pam. kartu? Četl jsem, že neberou všechny, ale kruci proč? Mám Sandisk 2gb, class netusim 2) Neběží mi data, ví někdo APN O2 pro předpl. tarif od third party operátora přes O2? 0

dj.ninja

15 | 01 | 11 20:55
Pro majitele Windows XP: V Active Sync v "Nastaveni připojení" je nutné zrušit zaškrtávací políčko "Povolit připojení USB". Poté spustit soubor "DAF.exe" jako správce přes nabídku "Spustit jako..." a tam ještě zrušit zaškrtávací políčko "Chránit počítač a data". vie mi niekto poradit kde a ako spustit DAF.exe dakujem vsetko ine som pochopil az tu som skoncil bez pametovky mi to nainstaluje , ale po vlozeni karty : kartu nenajde ! z kartou to nenainstaluje ! mam 16 GB . vie niekto poradit ? 0

MikyWoW

15 | 01 | 11 19:41
existuje aplikace kubik sms pro WP7 ? neb neco na ten styl ? Ano, právě jsme takovou aplikaci vydali zde na fóru: http://wmmania.cz/forum/143/35213/ 0

pan.peta

15 | 01 | 11 19:06
No jestli ta rychlost neni ovlivnena tim, ze WP7 toho moc neumi a grafika je nekde zrejme na ceste. Snad casem dorazi to je otazka vkusu. Mne grafika prijde naprosto skvela. Kam se na to vsechny androidy hrabou. Vsecho cisté, ostre, nepreplacané. Po mesící na Androidu už sem hledal co kde zmenit. Po měsíci na WP7 jsem se stale nedokazal nabazit. Je to prijemná zmena oproti ten kulatým rohum ala Android/iOS Stím můžu naprosto souhlasit!!! 0

Rady

15 | 01 | 11 18:58
To je a ostrost grafiky je excelentni. Az clovek ma pocit, ze ma v ruce jiny pristroj/displej . Jde ale o prvni verzi a tak si myslim, ze na xda-developers se to nejak poladi. 0

Jindřich Lukeš

15 | 01 | 11 18:53
No jestli ta rychlost neni ovlivnena tim, ze WP7 toho moc neumi a grafika je nekde zrejme na ceste. Snad casem dorazi to je otazka vkusu. Mne grafika prijde naprosto skvela. Kam se na to vsechny androidy hrabou. Vsecho cisté, ostre, nepreplacané. Po mesící na Androidu už sem hledal co kde zmenit. Po měsíci na WP7 jsem se stale nedokazal nabazit. Je to prijemná zmena oproti ten kulatým rohum ala Android/iOS 0

Jindřich Lukeš

15 | 01 | 11 18:50
To bohužel nema jít, BT slouží pouze pro připojení BT sluchatka apod. 0

pan.peta

15 | 01 | 11 18:45
Jede někomu bluetooth?Nedaří se mně spárovat s jiným telefonem.Nejdou poslat žádné soubory. 0

Rady

15 | 01 | 11 18:41
No jestli ta rychlost neni ovlivnena tim, ze WP7 toho moc neumi a grafika je nekde zrejme na ceste. Snad casem dorazi 0

silent64sk

15 | 01 | 11 18:16
Všetci mali problémy s batériou, ja mám po 20 hodinách 85%, je síce pravda, že bez wifi, skúšal som ale iné veci, aplikácie, atď, ale s výdržou som spokojný(baterka 1600mAh, funguje bez problémov). Vraciam sa však k androidu, počkám si na update, čo všetko prinesie a uvidí sa čo ďalej. K rýchlosti sa fakt netreba vyjadrovať, rýchlejší systém asi neexistuje. 0

beldy

15 | 01 | 11 17:56
moje hodnoceni po cca 15hodinovem provozu: + vydrz baterie: celkem prijemne prekvapeni, 3 hovory a 10 SMS a klasicke hrani si s telefonem, vecer byla baterie na cca 30% + rychlost systemu: nema smysl popisovat, to se musi zkusit, parada .) - fotoaparat a kamera : fotoaparat nezaostruje nebo dost mizerne kamera ma sice hodne kvalitni zvuk ale obraz taky zadna slava zaznamel jsem par zaseku a jedno zamrznuti systemu, jinak bych si dokazal na takovy system i zvyknout, urcite ma svoje klady, ktere jsou prave v jeho snadne ovladatelnosti... ale kdyz je tady android... 0

antoninkesounam

15 | 01 | 11 17:22
Tak jsem to taky vyzkoušel,nevypadá to špatně,ale foto špatné a chybí mi aplikace co používám na WM.Uvidíme časem,až bude čeština. 0

disposableantichrist

15 | 01 | 11 16:41
existuje aplikace kubik sms pro WP7 ? neb neco na ten styl ? popripade i nejaky zpusob jak to tam pomoci XPecek hodit ? WP7 se mi fakt libej, ale kvuli nemoznoti odesilani sms free, jsem nahodil zase doida...DA 0

David Šedivý

15 | 01 | 11 15:53
Když je nahozen WP7,jde nahodit z karty Android? Uz jo - http://wmmania.cz/forum/186/35168/395288/#p395288 0

Rady

15 | 01 | 11 11:33
Ma jen zakladni nabidku jazyku a cestina mezi nimi neni. Do leta by to ale melo byt vyresene. 0

malinkej

15 | 01 | 11 11:30
rád bych se zeptal jak je to s češtinou na WP7. Je u této instalace výběr jazyka jako třeba u androidu nebo jsou WP7 v angličtině? 0

Rady

15 | 01 | 11 11:05
Vzhledem k tomu, ze hitem dneska jsou u smartphonu androidy a aple, tak win upadne a na jeho vyvoj nebudou finance. To co predvedli s WP7 je navrat do doby, kdy jsme pouzivali atari a sinclair. Kdybych nevedel od koho to je, tak si budu myslet, ze je to prace nejakeho studenta. Od Microsoft Corporation je tohle ale ubohost a zrejme tenhle projekt nebyl vzhledem k boomu jinych operacnich systemu ani dokoncen. Zrejme to par fandu najde, ale jen na urcitou a podle mne kratkou dobu. Byl jsem zaryty uzivatel win, dnes jsem presel na android a win s HD2 smazal. Android ma jeste sve mouchy, ale ma jiz sirokou zakladnu vyvojovych nadsencu, kteri kazdy den neco vytvori. Pouzival jsem take chvili Iphon, ale po kratke dobe jsem se ho zbavil. U androidu mi stale chybi kvalitni navigace, ale soucasna Aura je jiz na urovni, kdy se da celkem dobre pouzivat. Je treba vydrzet a verim ze do roku tu bude spousta jinych navigaci a aplikaci, ktere soucasne slabiny u androidu vyresi 0

silent64sk

15 | 01 | 11 10:41
Je zaujímavé pozorovať postupný vývoj. Pamätám sa, keď Apple prišiel s prvým modelom iphonu, ktorý moc toho nevedel a bez internetového pripojenia ste sa pomaly ani nepohli. Stačí si prečítať nejaké recenzie a človek pomaly nevychádza z údivu. Bolo síce pekné, že mal veľký dotykový displej, ale užívatelia Windows Mobile nad tým len ohŕňali nosom a smiali sa, že kto môže niečo také vôbec používať. A teraz po niekoľkých rokoch sa situácia kompletne obrátila. iPhone 4 toho vie už pomerne dosť, WP7 takmer nič - je to pre mňa dosť nepochopiteľný prístup, zobrať operačnému systému všetky dobré veci, čo vedel. Je možné to ale ešte všetko doplniť, uvidíme ako sa k tomu MS postaví, lebo vidím, že systém je navrhnutý dobre a má veľmi veľký potenciál. 0

Kwazzy

15 | 01 | 11 05:30
Musim suse konstatovat,ze je WP7 dosti divny a MS zase jen krade...tentokrat opet od Apple.Hnus velebnosti a WP7 je po cca 8 hodinách i se spankem pryc! MS a je OS pro mobily pujde asi do kopru ... 0

Jindřich Lukeš

15 | 01 | 11 04:04
wp7 sa mi fakt paci,je to take jednoduche az je to geniealne akurat neviem preco mi zobrazuje operatora T-mobile CZ ked mam Orange SVK. Mě se na HD7 zobrazuje operátor jako "Vodafone CZyyyy". Skutečně nevím, jak se tam ty "yyyy" dostaly 0

Jindřich Lukeš

15 | 01 | 11 04:03
Tak jsem objevil zasadni chybu - tlacitko fotaku (zelene HW tlacitko) funguje i pri zamcenem stavu. Pokud se dlouze podrzi, zapne se fotak. Nafotil jsem takto v kapse krasnou serii tmy. A baterka zaupela. A docela me zamrzela mala klavesnice pri lezatem zobrazeni. Nasel nekdo moznost vybrovani pri psani na klavesnici? vibrace klavesnice nastavit nelze, pouze výše zmiňovaný zvuk. Jinak co se týče zobrazení klavesnice na šířku. Nejprve mě to celkem mrzelo a nadaval jsem, ale po delsí době používání mužu říct, že na te klavesnici se mi piše podstatně lepe než na jakekoliv jiné pro WM. Dělám podstatně méně překlepu. Ale je to asi spíš o zvyku. 0

juro77

15 | 01 | 11 00:36
wp7 sa mi fakt paci,je to take jednoduche az je to geniealne akurat neviem preco mi zobrazuje operatora T-mobile CZ ked mam Orange SVK. 0

silent64sk

14 | 01 | 11 23:31
Tak pridám aj ja nejaké postrehy: systém je fakt úžasne rýchly, graficky jednoduchý, je to celkom príjemne graficky zladené a premyslené. Má to ale pár pre mňa závažných ALE: nepodpora skrytých wifi sietí, nemienim kvôli tomu prekopávať celé nastavenia routera, ktoré mám nastavené na x-zariadeniach, to je pre mňa fatálny mínus, ďalšie mínusy sú nepodpora flashu v IE, ale to sa ako tak dá prežiť, veľký problém je takisto prakticky neexistujúci multitasking a nepodpora copy and paste(!!!). Ale vedel som, do čoho idem, teda okrem tej wifi a pokiaľ nebudú vyriešené tieto zásadné veci, nemá tento systém pre mňa význam, čo je škoda, keďže ma prepracovaním prostredia a grafiky veľmi prekvapil(na videách a obrázkoch som nad tým ohŕňal nos), snáď sa niektoré veci zmenia po update, uvidíme. Zatiaľ sa vraciam k Androidu s tým, že ak MS trocha systém viacej sfunkční, kľudne sa k nemu vrátim. V rýchlosti asi nemá konkurenciu(možno tak iOS). Je škoda, že MS ide z extrémnu do extrému(WM vs WP7), ako sa hovorí, najlepšia je zlatá stredná cesta, snáď si to chlapíci z Redmondu uvedomia a doplnia systém aspoň o to, čo funguje u konkurencie. 0

MareX

14 | 01 | 11 22:01
Jeste jedna drobnost, taky vam foti fotak tak spatne fotky? Fotí, foťák totiž nepřeostřuje, asi nějaká chybka. Ale kamera ostří perfektně. Takže pokud chceš udělat pěknou fotku (za světla, s bleskem to asi fungovat nebude), přepni si na kameru, zaměř, co chceš vyfotit, počkej, až zaostří, nehýbej s mobilem, přepni na foťák a vyfoť. Fotky jsou z toho pěkné, jen opravit to automatické zaostřování 0

opecko

14 | 01 | 11 20:16
Tak probuzeni telefonu fotakem se da v nastaveni pictures and camera vypnout. 0

opecko

14 | 01 | 11 20:03
Ano to znam, ale praveze nechci zvuky ale vibrace. 0

pan.peta

14 | 01 | 11 19:46
A vite nekdo, jak nastavit vibrovani klavesnice? Settings, ringtones a sounds,označit key press.Není to přímo vibrace,ale jenom takový zvuk. 0

opecko

14 | 01 | 11 19:11
A vite nekdo, jak nastavit vibrovani klavesnice? 0

s3ba

14 | 01 | 11 18:23
prosím poradte, nejdou mi importovat sim kontakty..políčko je šedé 0

David Šedivý

14 | 01 | 11 17:43
No jo, je to tak. Podrzim ho, zavibruje a je tam fotak. Ostatni tlacitka nedelaji nic. 0

opecko

14 | 01 | 11 17:31
Tak jsem objevil zasadni chybu - tlacitko fotaku (zelene HW tlacitko) funguje i pri zamcenem stavu. Pokud se dlouze podrzi, zapne se fotak. Nafotil jsem takto v kapse krasnou serii tmy. A baterka zaupela. A docela me zamrzela mala klavesnice pri lezatem zobrazeni. Nasel nekdo moznost vybrovani pri psani na klavesnici? 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 16:59
já měl v tel plnohornotny android HAND a ted jsem chtel predelat na Wp 7 tak jsem jel od kroku 5-13 tak proto to nejde, je to ta chyba? Je to chyba, jelikož musíš postupovat od kroku 2) protože je třeba nahrát novější verzi MAGLDR 1.12 0

maca.iq

14 | 01 | 11 16:36
Ahoj tak jsem taky nainstaloval... je to pěkný .. teď jsem doinstaloval zuma nebo jak se tomu říká .. a pozor na to když jsem chtěl změnit složku na ulkádání obrázků(jestli jsem nudělal chybu v překladu)tak jsem tam měl přednastavený obrázky z dokumentů. no a po změně se mi celá ta složka vymazala.. takže pozor na to !! 0

sandan

14 | 01 | 11 16:31
já měl v tel plnohornotny android HAND a ted jsem chtel predelat na Wp 7 tak jsem jel od kroku 5-13 tak proto to nejde, je to ta chyba? 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 16:24
Zdravim, zkusil jsem taky nahrat WM7 a super. Jedine co me trosku deprimuje je volani. at uz zvednuti hovoru, prvne se musi odemknout telefon a pak zmacknout jeste jedno tlacitko a pak i vytaceni, kdyz nekomu chci zavolat, proc, kdyz dam volat a klavesnici, proc to nevyhledava v kontaktech? Jeste jedna drobnost, taky vam foti fotak tak spatne fotky? u WP7 to funguje jinak, klavesnice je jen pro čísla. Když chceš hedat, stiskni tlačítko pro hledaní, které je k tomu na WP7 přístrojích přímo určeno. Jinak to přijímaní hovoru je naopak velice dobře řešeno. logicky je třeba nejdříve odemknout displej (to aby si hovor neprijal nebo neodmitl neumyslne) a pak si vyberes zda prijmout nebo odmítnout 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 16:22
znovu detailne nastuduj navod a delej vse krok po kroku, jak je napsano 0

sandan

14 | 01 | 11 16:20
ahoj chlapi , chtěl bych od vás poradit , vše jsem udělal podle návodku ale jakmile se restartoval tel. tak stejně se mi nespustil systém ale vrátilo mě to z5 do té zákl.nabídky jako při instalaci, nevíte co s tím? Díky 0

mrkay

14 | 01 | 11 15:57
Zdravim, zkusil jsem taky nahrat WM7 a super. Jedine co me trosku deprimuje je volani. at uz zvednuti hovoru, prvne se musi odemknout telefon a pak zmacknout jeste jedno tlacitko a pak i vytaceni, kdyz nekomu chci zavolat, proc, kdyz dam volat a klavesnici, proc to nevyhledava v kontaktech? Jeste jedna drobnost, taky vam foti fotak tak spatne fotky? 0

David Šedivý

14 | 01 | 11 15:35
Asi to bude tím našim sqělým zabezpečením sítě ... . Pokusím se to ještě jednou doma s plnými právy a zároveň bych Vás chtěl poprosit o smazání mých příspěvků ohledně problému se stažením. Ať tady nemáte bordel. Děkuji a omlouvám se za zbytečné příspěvky. Příště raději napíši soukromou správu. Zkus jeste alternativni odkaz zde. 0

asimov78

14 | 01 | 11 15:14
Dnešní noc jsem kvůli win phone 7 do HD2 nespal, prostě jsem si to taky musel vyzkoušet. Perfektně se to ovládá, je to geniálně jednoduché, přehledné a rychlé. Bohužel to je doprasené několika zásadními detaily. Instalace aplikací jedině přes marketplace (fungovalo, stačilo zavolat na MS linku pro kod), nelze kopírovat a vkládat text (proč??? nebo jsem jen takové trdlo a nepřišel jsem na to?), žádná správa souborů, neexistující multitasking! Pak jsem nemohl najít MAC adresu pro svůj router, takže jsem ho musel na chvili uvolnit všem v dosahu, abych ji zjistil, jenže po restartu telefonu se MAC adresa změnila.... nechápu. To považuju u telefonu, který má být v kategorii chytrých za zoufalství. Příliš velká inspirace iphonem, nulová svoboda. Potřebuju telefon k práci a minimálně mi musí na pozadí stále běžet mail klient a icq. Zune je zajímavá aplikace, ale kde tam udelám snychronizaci s Outlookem? Tím jsem se už pak nezabýval, s winmo 6,5 je to otázka prá kliknutí, tady jsem nevěděl. Docela mě to mrzí.... zrovna tam tlačím zpět winmo 6,5..... snad časem i tenhle systém dozraje a přejdu na něj. Zatím mi to přijde spíš jako leporelo v drahém telefonu. Má to potenciál, ale zatím je to pro mě nedodělek. P.S.: to menu se mi mooc libilo..... P.S.2: za tu rozhozenou SD kartu jsem chtěl střílet, foťák se stím trápil skoro hodinu 0

Kwazzy

14 | 01 | 11 14:58
Asi to bude tím našim sqělým zabezpečením sítě ... . Pokusím se to ještě jednou doma s plnými právy a zároveň bych Vás chtěl poprosit o smazání mých příspěvků ohledně problému se stažením. Ať tady nemáte bordel. Děkuji a omlouvám se za zbytečné příspěvky. Příště raději napíši soukromou správu. 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 14:52
máš to spatně stažené, zkus to stahnout znovu. 0

Kwazzy

14 | 01 | 11 14:35
No prostě mi to nejde rozbalit a prská to na mě pokaždé chybu ... nemáte náhodou někdo někde tuto ROM nezabalenou? Naši IT mi to asi nějak zablokovali, nebo netuším v čem je pes zakopaný. Ani WinRar, ani 7Zip to prostě nerozdýchá! 0

David Šedivý

14 | 01 | 11 14:26
Další diskuse ohledně výdrže baterie smerujte do tohoto vlakna - http://wmmania.cz/forum/186/?&t=35165 Za nic mi nejde stáhnout ta ROM-ka! Pri rozbalovaní mi hlasi chybu ... je vada na Vasi, nebo na me strane? Vcera vecer jsem stahoval a v pohode. Zkus to jeste jednou nebo z jineho PC. 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 14:15
Řekl bych, že na tvé, ted jsem to stahl bez problémů. Zkus jiný prohlížeč. 0

Kwazzy

14 | 01 | 11 14:07
Za nic mi nejde stáhnout ta ROM-ka! Pri rozbalovaní mi hlasi chybu ... je vada na Vasi, nebo na me strane? 0

Gabzda

14 | 01 | 11 13:43
PRO VŠECHNY, KTERÝM NEJDE SPOJIT PAMĚŤOVÁ KARTA ZPĚT NA JEDEN ODDÍL !!!! http://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-format-tool/ 0

soto

14 | 01 | 11 13:30
to je divné.. já odpojil dnes kolem osmé hodiny a baterku mám skoro plnou 0

opecko

14 | 01 | 11 12:24
A jeste by me zajimalo, jakou mate vyzdrz - tezko rict presne, ale dnes v 7:30 jsem telefon odpojit a ted mam cca 1/3 baterie. 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 10:27
Ano jako telefon se mi taky libi, otazka je, az tam budu chtit rozchodit navigaci . A jinak me se ve zminenem "taskbaru" zobrazuje pouze sila signalu a stav baterky, ale rozhodne ne spustene aplikace. Coz je mozna informace, kterou bych nekde rad nasel. Ani wm ani android v zakladnin systemu tuhle funkci neumi. Je to otazka dalsich aplikaci. Jinak wp7 neumi plnohodnotny mulmultitasking, tzn na pozadi ti nema co bezet snad jen krome prohlizecr a prehravace hudby. 0

D.Haba

14 | 01 | 11 09:13
funguji nekomu MMS??? mam vodafone 0

Rady

14 | 01 | 11 09:06
Ja jsem oddily zpetne sloucil a naformatoval ve fotaku a pak jsem jeste SD kartu pro jistotu znova naformatoval v PC. 0

ZVERuS

14 | 01 | 11 08:58
Problém už jsem vyřešil, ale i tak dík Jak jsi to prosim vyresil mi to porad nejde z5 sloucit P.S.: s tou kartou potrebuji stale poradit Skus pouzit tento program http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=197 Vcera som ho pouzival v robote na CF karte so skritov particiou pomohlo. 0

opecko

14 | 01 | 11 08:50
Ano jako telefon se mi taky libi, otazka je, az tam budu chtit rozchodit navigaci . A jinak me se ve zminenem "taskbaru" zobrazuje pouze sila signalu a stav baterky, ale rozhodne ne spustene aplikace. Coz je mozna informace, kterou bych nekde rad nasel. 0

krmis

14 | 01 | 11 08:12
Nevsiml jsem si ze by to tady uz nekdo psal, ale kdyz se chcete juknout na silu si jaky profil na vyzvaneni nebo co vse je zaple, tak staci jako v androidu preje prstem uplne zhora dolu a vyjede vam taskbar, ktery pak cca po 10 ope zajede a zustanou jen hodiny jinak prvni poznatky, system opravdu zprominutim "blbuvzodrny" jednoduchy na nasteveni a ovladani, pro hracicky co chcou neco upravovat to neni. Libi se my ta rychlost systemu, ja je opravdu uchvatna, nu uvidime co s tim kluci sikovni z XDA v nasledujici dnech a tydne vse dokazou provest 0

Mikele

14 | 01 | 11 06:10
Problém už jsem vyřešil, ale i tak dík Jak jsi to prosim vyresil mi to porad nejde z5 sloucit Tak mam dalsi dotaz jak na WP7 najdu skrytou Wi-fi sit neb v praci mame skrytou ale system mi najde pouze ty ktere skryte nejsou a dalsi nastaveni u Wifi nikde nevidim. Dekuji P.S.: s tou kartou potrebuji stale poradit EDIT - takze tady je to jasne napsano hned v prvni vete http://www.microsofttranslator.com/BV.aspx?ref=CSSKB&from=en&to=cs&a=http://support.microsoft.com/kb/2447719/en-us?fr=1 Ve zkratce WP7 nepodporuji skryte site wifi 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 00:33
to je prave učel se kterým byl tento systém navržen. Aneb v jednoduchosti je síla Vlákno promazáno 0

beldy

14 | 01 | 11 00:06
diky za info to jsem nevedel, dle meho soudu je rozlozoneni ponekud nestatne ale je to jen zvyk, myslim ze tenhle system oceni hlavne ti, co maji radi jednoduchost v ovladani, na prvni dojem na me pusobi hodne "spartansky" az jakoby odflaknute, par ctverecku a hotovo... pokud nebude mit system nejake zaludnosti zvladne jeho ovladani i 5lete decko... //EDIT: tim myslim predevsim vzhled systemu ne jeho funkcnost 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 23:57
Da se nekde zjistit na kolik % je nabita baterka? Nejak se mi to nepodarilo nikde najit. Těžko, ten indikator je ale poměrně přesný, ale procenta by se hodily ja bych snad pro zacatek hlavne ocenil navod jaky system je v HW klavesach... proc je fotak na "zelene" a proc je na "domecku" bing a jak se to da zmenit, zda jde vypnout zvuk spouste fotoaparatu.... Systém je takový, že WP7 zařízení mají všechna povinně pouze 3 tlačítka: Zpet, Windows (navrat na uvod), a hledání. Navíc je tam spoušt fotaku. U HD2 se to muselo trochu nakombinovat, jelikoz tech tlacitek je víc. 0

Mishoooo

13 | 01 | 11 23:29
No tak baterku zere a procesor ide asi pekne do vysokych frekvencii co citit aj na zahrievani.. otazka ci je to pevnym nastavenim frekvenice alebo narocnostou grafickeho spracovania obrazu. Dalsia vec co som sa docital az na DFT stranke ze W7 nebere vsetky SD karty preto sa mi moju 2 GB kartu nepodarilo rozchodit a tym padom nie a nie prebehnut plna sync lebo uz nieje miesto :/ Mac filtrovanie v routry sa musi vypnut kedze inak Wifi nerozbehnete a ak je nepodporovana SD karta tak ju treba vybrat bo tam robi nefunkcnost kopec veciam a tym co sa restartuje tak je to tiez kartou viz stranky DFT. Rozhodne je to system co ma potencial, paci sa mi to uzke prepojenie na FB ucet ktore je vsade pritomne a je sucast systemu, grafika absolutne bez lagu ale asi na ukor baterie ale na bezne pouzitie zatial ne-e.. az bude odomknuty, plne funkcny aj s kartou tak potom dame druhy pokus... jo a tym co maju malo nastaveni tak si treba vsimat pravy dolny roh a tri bodky ... na ktore sa da kliknut a tym vyvolat rozsiahlejsie nastavenia 0

premikkoci

13 | 01 | 11 23:13
prosim vás... nikoho nezajímá, že android je lepší nebo, že ste to zkusili... Piště sem aspoň podstatné věci. Pak je to bordel. 0

Mikele

13 | 01 | 11 23:12
Tak po flashi zpět na ROM 3.14 mi nejede paměťová karta a pokud ji připojím k PC, ukáže mi pouze 200MB. Karta se samovolně v telefonu rozdělila na dva primární oddíly->200MB a 7,23GB a teď to ani zaboha nemohu spojit zpět na jeden oddíl Neco o tom je zde, cca v polovine clanku. Najdi si "Na SD kartu:"Problém už jsem vyřešil, ale i tak dík Jak jsi to prosim vyresil mi to porad nejde z5 sloucit 0

trapperjohn

13 | 01 | 11 23:04
je to paráda co HTC HD2 dokáže to souhlasím. A taky souhlasím, že je to prostě unikátní zařízení asi jediný svého druhu, ale já na WP7 nicmoc nevidím android je daleko lepší. WP7 na můj vkus hrozně plýtvá místem a to mě asi točí na tomto systému ze všeho nejvíc, díky bohu za android 0

beldy

13 | 01 | 11 23:02
ja bych snad pro zacatek hlavne ocenil navod jaky system je v HW klavesach... proc je fotak na "zelene" a proc je na "domecku" bing a jak se to da zmenit, zda jde vypnout zvuk spouste fotoaparatu.... 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 22:54
Da se nekde zjistit na kolik % je nabita baterka? Nejak se mi to nepodarilo nikde najit. 0

silent64sk

13 | 01 | 11 22:48
Trochu po dlhšej dobe som si konečne našiel čas(popri skúškach), a hľa - WP7 na HD2 je na svete...To sa mi dejú veci Mám pár otázok, ale zatiaľ je to pomerne čerstvé, takže ma zaujímajú len dve veci - ten návod na rozbehnutie LIVE služieb zverejnený na XDA je funkčný? Fungujú na WP7 aj rozšírené baterky? Ďakujem za odpoveď, snáď si cez víkend nájdem pár voľných chvíľ popri učení na vyskúšanie... 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 22:39
jestli to nebude tim, ze si s tim ted porad hrajes verim tomu, ze to nebude dlouho trvat a ROM od MDJ tu bude co nevidet. 0

RustyDC

13 | 01 | 11 22:37
davide, to mas pravdu, je to uzasne co DFT dokaze spravit, nikto necakal ze to bude uno tutti , ale som trosku prekvapeny ze to zerie baterku az tak rychlo, ze sa mi nestiha mobil nabijat btw. uz som spat na androide, pockam pokym sa wp7 vychyta a vzniknu dalsie romky, kiez by sa MDJ pustil aj do WP7 0

premikkoci

13 | 01 | 11 22:32
Fungují vám už windows live služby? 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 22:28
Uvedomte si, ze je to prvni verze, kterou dneska vypustili. Neznamena, ze kdyz na tom makali 1/2 roku, ze to bude jakobyste si koupili HTC HD7. Budme radi, ze jsme si to mohli vubec vyzkouset. Necham si to mozna do konce tydne na zkouseni a pak se taky vracim k Androidu. Zitra chci hlavne vyzkouset fotak jak foti a nahrava za denniho svetla. 0

Hoffik36

13 | 01 | 11 22:22
Jo Jo já se taky radši vrátil k androidu, počkám si až se trochu rozroste 0

frantus12

13 | 01 | 11 22:19
Jenom pro informaci baterku to teda vyžírá slušně. Když jsem to instaloval, měl sem plnou a po nainstalování a chvíli používání sem měl jenom čtvrtku baterky takže pro mě absolutně nepoužitelné radši du zpět na android... 0

Petr_S

13 | 01 | 11 22:13
Tak s tím SIM Toolkitem to mne mrzí. Dost zásadní problém určitě pro řadu potenciálních uživatelů Doufám, že je nějaká naděje, že tahle funkce bude do systému brzy přidána..... 0

RustyDC

13 | 01 | 11 21:58
zda sa mi, alebo sa telefon vybija neuveritelne rychlo??? 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 21:48
zajímalo by mne, zda je ve WP7 funkční SIM Toolkit na přístup do banky? Zkoušeli jste někdo? Bez toho nemohu systém ani testovat.... Díky.Tak asi nefunguje. Ted jsem si poslal Autentizacni kod z eKonta a nic mi neprislo . Takze asi taky navrat k Androidu. Vám jako stačí ten tarif za 177,-? Já mám ten za těch 315,- a je pomalu zázrak, že to nevyčerpám za měsíc.Zatim staci. Jsem prevazne na Wi-Fine a data potrebuju jen obcas. 0

Mishoooo

13 | 01 | 11 21:42
No zatial dost zleeee..... s tou kartou ked je vo vnutry sa nerozbehne sprievodca ani wifi a aj ked sa zadefinuju ucty tak po restarte je to zasa prazdne... takze doporucujem zacat bez karty... a hlavne nezabudnite na MAGLDR 1.12 ja so mal 1.11 a ze preco nie a nie fungovat 0

premikkoci

13 | 01 | 11 21:30
Vám jako stačí ten tarif za 177,-? Já mám ten za těch 315,- a je pomalu zázrak, že to nevyčerpám za měsíc. 0

peterge

13 | 01 | 11 21:17
Nefunguje mi WIFI nevie niekto prečo. Net cez operatora bez problemov. EDIT: už funguje musel som odstrániť pamäťovú kartu, potom reštart bez nej a už ide aj po zasunutí a následnom reštarte 0

Petr_S

13 | 01 | 11 21:11
zajímalo by mne, zda je ve WP7 funkční SIM Toolkit na přístup do banky? Zkoušeli jste někdo? Bez toho nemohu systém ani testovat.... Díky. 0

RustyDC

13 | 01 | 11 21:09
Co máš za značku karty? Skutečně je to class 6 ? je možné, že to WP7 nějak kontrolují. U zařízení s WP7 se klade velký duraz na kvalitní hardware je to Kingston 8GB Class 4, ale nefunguje vo WP7 a ani Kingston 4GB mi zoberie , dochadza mi trpezlivost edit: tak po krkolomnom supereni s wp7 , telefon zobral 4GB kartu 0

pyriah

13 | 01 | 11 21:05
už se někomu podařilo rozchodit ten market ??? já sem to zkoušel , ale je tam napsaný , že mám volat Microsoft support ... není to nějaky divný si volat do mrkvosoftu ať mi odemknou telefon na kterej ten system neni vůbec dělanej ?? 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 20:56
Zatim jedu taky bez karty, tak to jdu vyzkouset. Tak to najelo v pohode. Pouzil jsem zkusebni 2GB kartu. total storage : 1,64GB available storage: 1,54GB nechapem tomu, uz to nabehne aj ked dam kartu ale system ju nezoberie. treba ju nejak specialne naformatovat v pc? je to karta kingston 8GB class 4 alebo 6 Co máš za značku karty? Skutečně je to class 6 ? je možné, že to WP7 nějak kontrolují. U zařízení s WP7 se klade velký duraz na kvalitní hardware 0

Gabzda

13 | 01 | 11 20:55
Tak po flashi zpět na ROM 3.14 mi nejede paměťová karta a pokud ji připojím k PC, ukáže mi pouze 200MB. Karta se samovolně v telefonu rozdělila na dva primární oddíly->200MB a 7,23GB a teď to ani zaboha nemohu spojit zpět na jeden oddíl Neco o tom je zde, cca v polovine clanku. Najdi si "Na SD kartu:"Problém už jsem vyřešil, ale i tak dík 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 20:53
Jinak WP7 není pro kazdeho, pokud si chcete se zařízením hrat vsemozně něco ladit, nahrajte Android. Pokud chcete spolehlivý OS, rychlý jednoduchý..je WP7 ideál. Od te doby co mám WP7, HD2 používám jen pro testování nových věcí, ale používám výhradně HD7 0

RustyDC

13 | 01 | 11 20:51
Zatim jedu taky bez karty, tak to jdu vyzkouset. Tak to najelo v pohode. Pouzil jsem zkusebni 2GB kartu. total storage : 1,64GB available storage: 1,54GB nechapem tomu, uz to nabehne aj ked dam kartu ale system ju nezoberie. treba ju nejak specialne naformatovat v pc? je to karta kingston 8GB class 4 alebo 6 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 20:51
Tak po flashi zpět na ROM 3.14 mi nejede paměťová karta a pokud ji připojím k PC, ukáže mi pouze 200MB. Karta se samovolně v telefonu rozdělila na dva primární oddíly->200MB a 7,23GB a teď to ani zaboha nemohu spojit zpět na jeden oddíl Neco o tom je zde, cca v polovine clanku. Najdi si "Na SD kartu:" 0

Satforst

13 | 01 | 11 20:51
Uáá help, když se snažím nainstalovat MAGDLR 1.12 flash proběhne bezproblému, bohužel jakmile se zapne mobil je tam jen logo HTC nic víc. Mám radio rom 2.15...Rom 1.66...a 2.08 HSPL...fkt nevím co už s tým udělat:( Zkus tento postup. Jedu uplne bez WM 6.5 ROM. Za 1) je nutna RadioROM 2.15.50.14 a HSPL 2.08 Za 2) smaz obsah telefonu pomoci Task 29 Za 3) nainstaluj MAGLDR 1.12 Za 4) spust z menu MAGLDR 1.12 polozku 5. USB Flasher Za 5) spust instalaci DWI.exe jako Spravce To je postup, ktery jsem delal ja. Super tk Task 29 pomohl, už flashuju WP 7:) 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 20:50
Jindrich Lukes: ee nefunguje , telefon sa zapne , wp7 sa spusti ale system nenajde pamatovu kartu total storage : 158.78 MB available storage: 123.43 MB Zkus kartu zformatovat v PC, popř. zkus jinou kartu. ahoj, mám problém. Po nahrání rom, se mi pouze zobrazí boot menu a nic víc... přečti si navod ještě jednou a pořadně a pokračuj krok po kroku. Když je nahozen WP7,jde nahodit z karty Android? nelze da se nekde zjistit MAC adresa wifi? nedá Zatim jedu taky bez karty, tak to jdu vyzkouset. Tak to najelo v pohode. Pouzil jsem zkusebni 2GB kartu. total storage : 1,64GB available storage: 1,54GB EDIT: bez karty to vubec nelagovalo, s kartou hrozne Záleží na rychlsoti karty. HD7 má class4. Doporučuji ale class 6 Tak s lagama jsem problém na 8GB kartě neměl, ale moc se mi ten systém nelíbí, je až příliš jednouduchý a nevím jestli je to moje chyba, ale nepřišel jsem během rychlého testování, jak dostat natočené videa z telefonu do PC a o možností nahrání videa z PC do telefonu ani nemluvím Foťák zatím taky nic moc, dělá mu hlavně problém zaostřit text Ale stejně jsem rád, že takovéto systémy vznikají, člověk se aspoň zabaví Veškerá synchronizace multimedií je uplně dokonale řešena přes software ZUNE. Je to perfektní. Samo to i videa převede. Umí to najít zmeny, např když do složky přidáte novou skladbu atd. Dokonalost. Uáá help, když se snažím nainstalovat MAGDLR 1.12 flash proběhne bezproblému, bohužel jakmile se zapne mobil je tam jen logo HTC nic víc. Mám radio rom 2.15...Rom 1.66...a 2.08 HSPL...fkt nevím co už s tým udělat:( Když nahrajes MAGDLR, zkoušel si se dostat do toho menu stisknutím a držením zapínacího tlačítka? 0

soto

13 | 01 | 11 20:48
prosím o pomoc...přehrál jsem to správně a když se po přehrání telefon restartuje, naskočí jen boot menu a dál nic. Androidů jsem tímhle způsobem zkoušel spoustu. Neumí mi někdo pomoct? 0

Gabzda

13 | 01 | 11 20:42
Tak po flashi zpět na ROM 3.14 mi nejede paměťová karta a pokud ji připojím k PC, ukáže mi pouze 200MB. Karta se samovolně v telefonu rozdělila na dva primární oddíly->200MB a 7,23GB a teď to ani zaboha nemohu spojit zpět na jeden oddíl EDIT: Karta rozdělena zpět 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 20:41
Uáá help, když se snažím nainstalovat MAGDLR 1.12 flash proběhne bezproblému, bohužel jakmile se zapne mobil je tam jen logo HTC nic víc. Mám radio rom 2.15...Rom 1.66...a 2.08 HSPL...fkt nevím co už s tým udělat:( Zkus tento postup. Jedu uplne bez WM 6.5 ROM. Za 1) je nutna RadioROM 2.15.50.14 a HSPL 2.08 Za 2) smaz obsah telefonu pomoci Task 29 Za 3) nainstaluj MAGLDR 1.12 Za 4) spust z menu MAGLDR 1.12 polozku 5. USB Flasher Za 5) spust instalaci DWI.exe jako Spravce To je postup, ktery jsem delal ja. 0

Rady

13 | 01 | 11 20:39
Zkusil jsem, videl jsem, ale uz jsem zpet u androidu Tohle nemuze mlade lidi oslovit. 0

Satforst

13 | 01 | 11 20:37
Uáá help, když se snažím nainstalovat MAGDLR 1.12 flash proběhne bezproblému, bohužel jakmile se zapne mobil je tam jen logo HTC nic víc. Mám radio rom 2.15...Rom 1.66...a 2.08 HSPL...fkt nevím co už s tým udělat:( 0

Gabzda

13 | 01 | 11 20:33
Tak s lagama jsem problém na 8GB kartě neměl, ale moc se mi ten systém nelíbí, je až příliš jednouduchý a nevím jestli je to moje chyba, ale nepřišel jsem během rychlého testování, jak dostat natočené videa z telefonu do PC a o možností nahrání videa z PC do telefonu ani nemluvím Foťák zatím taky nic moc, dělá mu hlavně problém zaostřit text Ale stejně jsem rád, že takovéto systémy vznikají, člověk se aspoň zabaví 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 20:22
Zatim jedu taky bez karty, tak to jdu vyzkouset. Tak to najelo v pohode. Pouzil jsem zkusebni 2GB kartu. total storage : 1,64GB available storage: 1,54GB EDIT: bez karty to vubec nelagovalo, s kartou hrozne 0

Rady

13 | 01 | 11 20:14
da se nekde zjistit MAC adresa wifi? 0

quentin

13 | 01 | 11 20:13
Když je nahozen WP7,jde nahodit z karty Android? 0

ZVERuS

13 | 01 | 11 20:05
Tak už som nahodil WP7. inštalácia MAGLDR 1.12 prebehla OK. inštalácia WP7 OK Data cez O2 sk idú APN mam o2internet Zaujímavý systém ale človek si musi dosť zvykať. Internet Explorer reaguje rýchlo na zvetsovanie zmenšovanie stránky, v androide to dosť sekalo. fotky zatiaľ nič moc. idem ďalej testovať. 0

soto

13 | 01 | 11 20:04
ahoj, mám problém. Po nahrání rom, se mi pouze zobrazí boot menu a nic víc... 0

opecko

13 | 01 | 11 19:58
To ja si projistotu nechal kartu naformatovat Snad mam data i na stare ... moje blbost. A chtel bych se zeptat na jinou vec: Daji se importovat telefonni kontakty z google accountu? Ja je sice vidim, ale pokud chci nekoho najit a zavolat mu, tak to znamena znat jeho jmeno a zadat do vyhledavani. A jeste to hleda mezi vsemi kontakty, zatimco ja mam u google accountu skupinu telefon. A druha vec: nasel jste nekdo jak nastavit vibrovani klavesnice? (Krom toho je to teda mene povedena cast WP7) 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 19:54
Zatim jedu taky bez karty, tak to jdu vyzkouset. 0

RustyDC

13 | 01 | 11 19:53
Jindrich Lukes: ee nefunguje , telefon sa zapne , wp7 sa spusti ale system nenajde pamatovu kartu total storage : 158.78 MB available storage: 123.43 MB 0

disposableantichrist

13 | 01 | 11 19:51
mam dotaz, jak nahraju nejake soubory- fotky hudbu do telefonu ? jinak to slape dobre, obcas tam jsou nejake prodlevy v systemy, jinak super, myslim, ze treti ctvrta verze bude plnohodnotny wp7, jen ten windows live udelat a ma to budoucnost. 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 19:48
Jindrich Lukes: ano to viem, ale problem je ten ze ked naflashujem wp7 a potom ho zapnem, telefon sa dookola resetuje, pomoze vybratie pamatovky a potom ide ako ma Zkus nahrat WP7 bez karty, počkat až ti naběhne takové to první nastavovaní, pak kartu vlož, proklikej se tím pruvodcem, naformatuje to kartu, melo by to jet. 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 19:46
Tak jsem neodolal a na chvili to nainstaloval Jde to i s SD kartou, jen se chci zeptat, ma to CZ lokalizaci? SD to naformatuje a vytvoří jeden oddíl s vnitřní pamětí. CZ v léte 0

RustyDC

13 | 01 | 11 19:44
Jindrich Lukes: ano to viem, ale problem je ten ze ked naflashujem wp7 a potom ho zapnem, telefon sa dookola resetuje, pomoze vybratie pamatovky a potom ide ako ma 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 19:41
spusti sa vam WP7 normalne aj ked mate pamatovu kartu v mobile lebo mne sa to spusti len ked ju vyberiem Gabzda: fotku urobis ked stlacis tlacitko na prijatie hovoru Při prvním spuštění ti telefon kartu naformátuje a vytvoří ti jeden celistvý oddíl pro data. 0

talis

13 | 01 | 11 19:40
Tak sem flashnul a zatim se mi libi, jeste ze sem si kouil HD2, s jinym mobilem bych se asi nudil. 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 19:38
Mě je divné, že mě nejde přidat exchange, protože už mám stejný mail přidaný, ale jako google mail. Sice mě to žily netrhá, protože mám kontakty na Googlu. Systémek je moc pěkný, ale pro ty co nemaj Facebook asi k ničemu Přidej si Google učet jako exchange, funguje to dobře, a budeš to mít stejny jako na Androidu. Stále synchronizované. Neví někdo, jestli je tendle systém možné počeštit ? čeština pro všechna WP7 zařízení bude v létě. 0

xxxcool

13 | 01 | 11 19:37
xxxcool: DWI.exe spustas s moznostou "spustit ako spravca" ? Jj spouštim, i mam ve Windowsech 7 vyplé UAC... 0

Rady

13 | 01 | 11 19:36
Tak jsem neodolal a na chvili to nainstaloval Jde to i s SD kartou, jen se chci zeptat, ma to CZ lokalizaci? 0

RustyDC

13 | 01 | 11 19:33
xxxcool: DWI.exe spustas s moznostou "spustit ako spravca" ? 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 19:33
Já mám datový tarif, dokonce jsem si ho nedávno taky snižoval na těch 177,- Kč. Ty APNka jsou opsaná z Androidu. To, jestli máš datový tarif nebo ne, se nerozlišuje podle APN. Každopádně, když to funguje, tak je to jedno Trochu OT. Tady je vysvetleni: Vodafone Internet v mobilu se hodí k surfování po internetu přes mobilním telefon a výše FUP je pro tyto potřeby dostatečná zejména díky automatické optimalizaci webových stránek pro daný typ telefonu. Abyste využili výhod této optimalizace, je nutné mít nastaveno v telefonu APN Vodafone live! (data.vodafone.cz). Pokud nechces optimalizovat stranky pro sve zarizeni muzes pouzit APN internet a ointernet. 0

xxxcool

13 | 01 | 11 19:32
Zdravím pánové. Snažím se nahrát WP7, bohužel bezúspěšně Při flashování WP7 se mi to asi v půce zastaví a vyhodí hlášku hned po začátku nahrávání 4 partition: Error Description: send d000ff partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (1279) Error Description: block send fail Info: .\RSPL\RSPL.cpp (962) Error Description: flash write failed. Info: .\RSPL\RSPL.cpp (710) Zkoušel sem dva různé PC s Windows 7 a stejný výsledek. Stejnou chybu a podobnou hlášku mi to dělalo při nahrávání některých Androidů. CyanogenMod 7 se mi povedlo nahrát pouze pomocí Clockwork Mod z SD karty. Nevíte kde by mohla být chyba? Děkuji za pomoc. 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 19:31
Tak zkouším fotit, ale marně, vím, že všechny WP7 mají hardwarovou spoušť fotoaparátu, ale dá se nějak pořídit snímek i na HD2 ?Foti se stejnym tlacitkem jako se spousti fotoaparat - tedy tlacitkem pro volani. 0

RustyDC

13 | 01 | 11 19:30
spusti sa vam WP7 normalne aj ked mate pamatovu kartu v mobile lebo mne sa to spusti len ked ju vyberiem Gabzda: fotku urobis ked stlacis tlacitko na prijatie hovoru 0

Gabzda

13 | 01 | 11 19:28
Tak zkouším fotit, ale marně, vím, že všechny WP7 mají hardwarovou spoušť fotoaparátu, ale dá se nějak pořídit snímek i na HD2 ? 0

MareX

13 | 01 | 11 19:26
Já mám datový tarif, dokonce jsem si ho nedávno taky snižoval na těch 177,- Kč. Ty APNka jsou opsaná z Androidu. To, jestli máš datový tarif nebo ne, se nerozlišuje podle APN. Každopádně, když to funguje, tak je to jedno 0

RustyDC

13 | 01 | 11 19:23
Gabzda: najprv musi vyjst official cz alebo svk lokalizacia a potom je mozne z nej cerpat 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 19:21
APN by mělo být správně "internet", u předplacenek "ointernet" (Vodafone CZ).Mam od Vodafone predplacenku a platim si mesicne 177,- za data a APN je skutecne data.vodafone.cz. Odzkouseno! APN internet a ointernet zrejmne plati jen kdyz nemas datovy tarif. 0

Gabzda

13 | 01 | 11 19:20
Neví někdo, jestli je tendle systém možné počeštit ? 0

RustyDC

13 | 01 | 11 19:18
neviem v com je chyba ale po flasnuti a naslednom restarte sa mi telefon resetuje asi 5s po zobrazeni loga DFT edit: vytiahol som pamatovu kartu a uz nabehol WP7 0

premikkoci

13 | 01 | 11 19:18
Mě je divné, že mě nejde přidat exchange, protože už mám stejný mail přidaný, ale jako google mail. Sice mě to žily netrhá, protože mám kontakty na Googlu. Systémek je moc pěkný, ale pro ty co nemaj Facebook asi k ničemu 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 19:17
Ptám se ještě jednou. Dokázal již někdo zprovoznit Windows Live?Jeste jsem nezkousel. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911579 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 19:15
Ja to nastavoval přes Exchange ručně a fungují maily, kalendář, ale zase žadny kontakty. Jinak ten učet co sem nastavil v tom seznamu není 0

MareX

13 | 01 | 11 19:09
APN by mělo být správně "internet", u předplacenek "ointernet" (Vodafone CZ). Mě se hrozně líbí, jak je to plynulé (myslím ty animace), takhle jsem to neměl u žádného Androida. To menu je opravdu dost strohé, ale myslím, že základní věci tam jsou. Je to trochu nezvyk, některé věci jsem hledal opravdu dlouho Taky se mi líbí přímá podpora Google Exchange, i když se mi nějak nesesynchronizoval kalendář, možná při příští synchronizaci. Kontakty bez problémů, včetně fotek. Taky jsem nemohl přijít na to, jak fotit, nenapadlo mě, že je to zeleným sluchátkem Ale kvalita fotek je děsná (aspoň s bleskem), snad se to doladí. Taky už se mi 2x sám od sebe bez důvodu restartoval. Chybička prvních verzí 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 18:49
Zatim mam smiseny pocity. Jsem spis pro Android, ale jako hracka je to fajn. Clovek ma zase na chvilku aspon co delat . 0

premikkoci

13 | 01 | 11 18:48
Ptám se ještě jednou. Dokázal již někdo zprovoznit Windows Live? 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 18:44
horní lista s ukazateli se ti ukaze, pokud kliknes do oblasti blízko horní hrany displeje. když odemykáš přístroj, vždy je vše vidět, při práci se systémem nevidím duvod, proč se to ma pořad zobrazovat. nejduležitejší je čas a ten tam je. 0

opecko

13 | 01 | 11 18:38
Chapu, ze je jednoduchy, ale docela bych i od jednoducheho systemu chtel, abych na uvodni obrazovce videl stav nabiti, ci silu signalu - ty tam obcas probliknou, ale nejake nastaveni, aby to bylo videt furt jsem nenasel. Ve vysledku nevidim nic jineho, nez 2 ne moc obsahla menu. 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 18:36
Logika WP7 je jina, ten systém je užasně jednoduchý. Pokud má někdo potřebu pořad něco nastavovat a ladit - raději ani WP7 neinstalujte. Z mého pohledu je to úžasný systém, používám ho raději než Android. Škoda jen, že zatím nejsou k dispozici stejné aplikace. 0

jekki23

13 | 01 | 11 18:26
dekuji uz to jede 0

opecko

13 | 01 | 11 18:20
Nevim jestli se nedivam spatne, ale menu Settings je ponekud strohe - data jsem nasel a nastavil, ale u casu nemuzu nastavit nic jineho, nez automaticke nastavovani a 12/24. Nekde prece musi existovat i neco vic, ne? Nebo se jen spatne divam? 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 18:16
Me s Vodafonem data jedou a docela svizne. APN nastavte na data.vodafone.cz a ostatni nechat prazdne. EDIT: premikoci byl rychlejsi 0

premikkoci

13 | 01 | 11 18:15
Musíte si nastavit APN. 0

opecko

13 | 01 | 11 18:13
Me s vodafonem taky ne. A teda vypada to zajimave, ale ted uz 3 minuty hledam, jak nastavit casove pasmo a moc mi to nejde. Nejak se z "windows vytratila prahlednost". 0

disposableantichrist

13 | 01 | 11 18:10
me vodafone taky ne, nechce to jet... help 0

jekki23

13 | 01 | 11 18:06
funguji Vam data ? mne s O2 ne :/ skoda ... jinak vse beha celkem dobre 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 17:37
Diskuze k odblokování je zde: http://wmmania.cz/forum/167/35071/ Mě pomohla až čistá instalace W7 64bit. Jinak musíš, mít odemčený zařízení, když ho připojuješ 0

premikkoci

13 | 01 | 11 17:31
No já když chci spustit Chevron.exe, tak mě to napíše, že mám buď připojit zařízení či zapnout Zune, oboje mám. To mě moc netěší hned u prvního kroku. 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 17:28
Má někdo už potrvzenou funkčnost toho cracku pro Windows Live? Vypadá to funkčně. zatím netestováno, nemam k dispozici PC na odemčení WP7 0

disposableantichrist

13 | 01 | 11 17:12
Link je v prvnim prispevku a jak pise Jindra, tak zanedlouho bude ROM ke stazeni u navodu. pardon jsem slepej jak patrona. 0

premikkoci

13 | 01 | 11 17:05
Má někdo už potrvzenou funkčnost toho cracku pro Windows Live? 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 16:57
Zdravím, prosím poraďte. Nejde mi nainstalovat MAGDLR 1.12 zůstane vždy viset na 0%, snažim se to tam rvát přes bootlader. Je to tak dobře? Prosím poraďte. Děkuji Za 1) je nutna RadioROM 2.15.50.14 a HSPL 2.08 Za 2) smaz obsah telefonu pomoci Task 29 Za 3) nainstaluj MAGLDR 1.12 Za 4) spust z menu MAGLDR 1.12 polozku 5. USB Flasher Za 5) spust instalaci DWI.exe jako Spravce To je postup, ktery jsem delal ja. 0

fiorano

13 | 01 | 11 16:55
Děkuju za odpověď. Nicméně verze 1.11 a posléze NAND Android jsem zvládl bez jakéhokoli problému. Vím že se to nahraje jako obyč ROM ale z androidu to nejede, přes MAGDLR v mo dě USB falsher taky ne a přes bootloader (tlačítko vol down při startu) to sice telefon najde ale zůstane vždy na 0%. Návod jsem četl, bohužel mi to nepomohlo. 0

krmis

13 | 01 | 11 16:54
Nemohu nez jen souhlasit, HD2 mam rok a stale objevu jeji krasu a je si s ni furt s cim hrat jsem zvedavy jak moc WP7 budou pouzitelne, aspon na osahani a seznameni s UI to bude zatim stacit 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 16:49
Přečti si pořadně ten návod.... A jelikož je postup steny jako u NAND androidu, spoustu užitečných informací je k nelezení v tomto vlákně: http://wmmania.cz/forum/180/34938/394969/#p394969 0

fiorano

13 | 01 | 11 16:48
Zdravím, prosím poraďte. Nejde mi nainstalovat MAGDLR 1.12 zůstane vždy viset na 0%, snažim se to tam rvát přes bootlader. Je to tak dobře? Prosím poraďte. Děkuji 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 16:39
chlapy jde nekomu unlock ? zkousel jsem to uz asi na 6 PC s ruznejma OS pokazde se me Chevron ukonci. Diskuze k odblokování je zde: http://wmmania.cz/forum/167/35071/ Je to tam! . Jedním slovem pecka . Jestli se prolomý ochrana Windows live, tak nemá ani moc cenu kupovat HTC s WP7. Jak je to s mobilníma sítěma? Něco málo ke zprovoznění LIVE. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911579 Aplikace z HTC HUB: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=911309 0

premikkoci

13 | 01 | 11 16:38
Je to tam! . Jedním slovem pecka . Jestli se prolomý ochrana Windows live, tak nemá ani moc cenu kupovat HTC s WP7. Jak je to s mobilníma sítěma? 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 16:38
Každý uživatel HD2 může být jako ve snu, jediné zařízení na světě (troufám si říci, ze stále jedno z nejlepších) na které si uživatel může vybrat operační systém. Takle by to mělo být u všech 0

pepos

13 | 01 | 11 16:36
chlapy jde nekomu unlock ?zkousel jsem to uz asi na 6 PC s ruznejma OS pokazde se me Chevron ukonci. 0

davidk91

13 | 01 | 11 16:32
hm...WP7 nebo ANDROID? 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 16:31
Co funguje? Vlastně skoro vše -Volání, SMS, 2G, 3G -Kompletní synchronizace vč. exchange -BT vč. A2DP, Wi-Fi -Fotoaparát vč. možnosti natáčení v HD (1280x720px), blesk -Indikace LED, G-Sensor Co nefunguje? -Propojení s Live účtem, tedy ani Marketplace a stahování aplikací. -Podsvícení tlačítek 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 16:30
Link je v prvnim prispevku a jak pise Jindra, tak zanedlouho bude ROM ke stazeni u navodu. 0

premikkoci

13 | 01 | 11 16:30
Samozřejmě 0

disposableantichrist

13 | 01 | 11 16:25
hodime te mi link ? diky... btw tu verzi mgldr muzu pak pouzit i na androida? 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 16:24
Už to tlačím na FTP, je to tam do 20 minut. 0

premikkoci

13 | 01 | 11 15:59
Já to už stahuju.. jenom mě to jede 50kb/s . 0

David Šedivý

13 | 01 | 11 15:54
Dnes byla vypuštěna první ROM WP7 na HD2 včetně nového MAGLDR 1.12. ROM je možné stáhnout zde. Oficiální stránka autorů zde. Návod jak nahrát WP7 na HD2 naleznete zde. VAROVÁNÍ: při prvním spuštění bude zaveden samotný systém, budete vyzváni k základnímu nastavení a bude také naformátována paměťová karta! Formátem bude karta rozdělena na dva oddíly: první FAT32 200MB a druhý jako neznámý. Pro opětovné používání karty s plnou velikostí je potřeba kartu naformátovat přímo v zařízení nebo nějakým programem na PC. Např. SD Memory Card Format. Použití na vlastní nebezbečí ------------------------------------------------------------------------------------------ Co funguje? Vlastně skoro vše -Volání, SMS, 2G, 3G -Kompletní synchronizace vč. exchange -BT vč. A2DP, Wi-Fi -Fotoaparát vč. možnosti natáčení v HD (1280x720px), blesk -Indikace LED, G-Sensor Co nefunguje? -Propojení s Live účtem, tedy ani Marketplace a stahování aplikací. -Podsvícení tlačítek Postup instalace WP7 na HTC HD2. 0

Mohlo by vás zajímat

AKCE: Bezdrátová nabíječka Nokia DT-910 za 299 Kč

Jindřich Lukeš | články 26 | 10 | 17

WMM Jízdní řády zpět na Storu

Jindřich Lukeš | software 27 | 09 | 17

Dnes končí oficiální podpora Windows Phone 8.1

Jindřich Lukeš | články 11 | 07 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

Facebook ukončuje podporu pro starší verze svých aplikací na Windows a Windows Phone

Jindřich Lukeš | články 28 | 03 | 17