Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

WMM SMS Zdarma - Posílejte SMS zdarma na Windows Phone (nová verze)

Aktualizace (21. 6. 2014): Vydána nová verze 1.7 obsahující novou univerzální SMS bránu umožňující odeslat SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů o délce až 760 znaků bez nutnosti opisování kódů. WMM SMS Zdarma je užitečná aplikace umožňují zdarma odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů (O2, T-Mobile, Vodafone).

Aktualizace:

(21. 6. 2014): Vydána verze 1.7, která přináší:

 • Odesílání SMS zdarma bez omezení (760 znaků) do sítí všech tří českých operátorů.
 • Automatický podpis

Na přání našich čtenářů a uživatelů aplikace jsme doplnili novou možnost pro ještě rychlejší a pohodlnější odesílání SMS zdarma. Konkrétně se jedná o univerzální SMS bránu (PoslatSMS.cz), která umožňuje všem neregistrovaným uživatelům odesílat SMS o délce 125 znaků do sítí všech tří českých operátorů a to navíc bez nutnosti opisování jakýchkoliv kódů. Pokud se ale zdarma registrujete (cca 1 minuta času), získáte možnost posílat SMS o délce až 760 znaků. Opět bez jakýchkoliv omezení či nutnosti opisování kódů.

WMM SMS Zdarma

----------------------------------------------------------------

Popis aplikace:

WMM SMS Zdarma je velice jednoduchá aplikace umožňují odesílat SMS skrze internetové brány všech našich operátorů. Pokud tedy nebudeme počítat cenu za datové přenosy nutné k odeslání SMS, lze říci, že odeslání SMS je zdarma.

Upozornění: Berte prosím na vědomí, že vzdálený přístup k SMS bránám operátorům není veřejně dostupný. Operátoři se snaží různými úpravami a změnami tomuto přístupu zamezit. Aplikace tak vyžaduje časté aktualizace a vzhledem k pomalému certifikačnímu procesu na Windows Phone Storu se může stát, že přístup k některým branám bude dočasně omezen.

WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma

 

Klíčové vlastnosti

+ Odesílání SMS zdarma do sítí všech tří českých operátorů
+ Žádná omezení - počet znaků, nutnost opisování kódů apod. (platí pro univerzální bránu)
+ Možnost odesílat SMS i z vlastního telefonního čísla
+ Historie odeslaných zpráv
+ Oblíbené kontakty
+ Užitečné dlaždice
+ Automatický podpis
+ Rychlost, jednoduché ovládání
+ Podpora Windows Phone 7.8, 8, i 8.1

Ovládání

Ovládání aplikace je velice jednoduché a snad ani nepotřebuje vysvětlovat. Po spuštění stačí vybrat jednu ze tří klasických oficiálních SMS bran, nebo rovnou použít tu univerzální (určená pro všechny operátory). Zde záleží na vašich preferencích, protože každá brána nabízí trochu jiné možnosti, které si podrobně popíšeme dále v tomto článku. Následně vyplníte telefonní číslo příjemce či jej vyberete ze seznamu, napíšete text zprávy a pomocí ikonky v dolní liště odešlete.

WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma

 

Další funkce

Kromě standardního odesílání SMS jsme připravili několik funkcí, které vám práci s aplikací usnadní a zrychlí.

Oblíbené

První takovou funkcí jsou „Oblíbené“. Jedná se v podstatě o vámi vybrané kontakty, které nejčastěji používáte a nechcete je stále dokola „složitě“ vybírat z adresáře. Kromě jména a telefonního čísla si můžete ke každému oblíbenému kontaktu přidat také konkrétní SMS bránu, což umožní ještě rychleji vytvořit novou SMS. Kontakty v oblíbených je možno seřadit dle potřeb. Stačí přidržet prst na libovolném kontaktu a přesunout jej na začátek seznamu. Vstup do seznamu oblíbených je možný přímo z úvodní obrazovky s výběrem operátora, nebo pomocí ikonky s hvězdičkou ve spodní liště.

WMM SMS Zdarma

Historie

Pokud kliknete na ikonku hodin ve spodní liště, zobrazí se historie odeslaných SMS zpráv. Kromě prohlížení je možné jednotlivé zprávy (případně celý seznam) smazat.

WMM SMS Zdarma

Dlaždice

Jednou z nejužitečnějších funkcí jsou dlaždice, které výrazně urychlí vytváření nových SMS zpráv. Na plochu si můžete připnout kromě zástupce samotné aplikace také jednotlivé SMS brány a dokonce i oblíbené kontakty. Nabídka vytvoření dlaždice se zobrazí v menu dostupném po přidržení prstu na zvolené položce (brány, oblíbený kontakt).

WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma WMM SMS Zdarma

Automatický podpis

Vzhledem k tomu, že v případě některých bran chodí SMS z univerzálního čísla poskytovatele, je třeba se na konec zprávy vždy podepsat. Abychom vám tuto činnost ulehčili, v nastavení aplikace naleznete možnost automatického podpisu. Stačí jen vyplnit vaše jméno a zvolit u kterých bran má být tento podpis používán.

WMM SMS Zdarma

Automatický výběr brány

Pokud v nastavení aplikace zvolíte možnost "Automaticky vybírat operátora dle předvolby", dojde k deaktivaci úvodního výběru operátora (při spuštění aplikace) a jeho automatickému určení po zadání telefonního čísla. S příchodem možnosti přenesení čísla (automatický výběr jej nedokáže rozpoznat) a univerzální SMS brány je tato funkce určena spíše pro velmi specifické a nepříliš časté použití.

 

 

Nutná nastavení a omezení SMS bran

WMM SMS Zdarma jako jediná aplikace umožňuje využít nejen klasických veřejných SMS bran operátorů, ale také obsahuje spolehlivou univerzální bránu pro neomezené odesílání SMS. Každý si tak může zvolit, jaký způsob mu bude více vyhovovat.

V případě oficiálních SMS bran jednotlivých operátorů je třeba upozornit na celou řadu omezení (liší se u jednotlivých operátorů) spočívajících např. v celkovém počtu znaků, nutnosti opisování kódů, dostupnosti apod. Tyto brány však mají jednu zcela zásadní výhodu. Pokud jste zákazníky daného operátora a máte příslušnou registraci (zdarma), můžete odesílat zprávy přímo ze svého telefonního čísla. Příjemce tak v podstatě nepozná, že byla SMS odeslána přes internet.

Přesným opakem je univerzální SMS brána využívající služeb serveru PoslatSMS.cz, která je spolehlivá a v podstatě bez jakýchkoliv dalších omezení. Jedinou drobnou nevýhodou je doručování SMS z různých telefonních čísel poskytovatele, což je však možné jednoduše vyřešit např. vložením automatického podpisu.

 

 • Vodafone - Aby bylo možné odesílat SMS do Vodafonu, je třeba se nejdříve zaregistrovat ve Vodafone Parku. Registrace je zdarma pro zákazníky všech operátorů. Výměnou za registraci získáte možnost napsat najednou až 720 znaků, které se při odeslání rozdělí do několika SMS zpráv. Není třeba opisovat žádné kódy a příjemci dorazí SMS z Vašeho telefonního čísla. Pro správnou funkčnost aplikace je však třeba zadat speciální identifikační číslo. Postup zjištění tohoto čísla naleznete na našem fóru či přímo v aplikaci.
  WMM SMS Zdarma
   
 • T-Mobile - Žádná registrace není nutná. K dispozici je klasických 160 znaků (1 SMS). Při odesílání je však třeba opsat kód a příjemci dorazí SMS z "univerzálního" čísla, proto se nezapomeňte podepsat. Pokud jste však zákazníky T-Mobilu a zadáte své registrační údaje (do T-Zones), SMS budou chodit standardně z vašeho čísla a navíc je možné zapnout také standardní doručenky.
  WMM SMS Zdarma
   
 • O2 - Nejvíce omezení je spojeno s O2. K dispozici je pouze 60 znaků a příjemci dorazí SMS s "univerzálního" čísla. Pokud se však registrujete na 1188.cz, získáte SMS o délce 160 znaků.
  WMM SMS Zdarma
   
 • Univerzální - Standardně (bez registrace) je k dispozici 125 znaků, které je možné odeslat do sítí všech tří českých operátorů. Po jednoduché registraci, která zabere max. minutu, se limit znaků zvýší na 760. Odesílání je opět bez omezení. V případě této brány je však třeba počítat s tím, že SMS přichází s univerzálního čísla poskytovatele. Do SMS se tak nezapomeňte podepsat, či využijte automatického podpisu v nastavení.
  WMM SMS Zdarma

 

Cena a stažení

Aplikace je na Windows Phone Storu vedena jako placená s cenovkou 20 Kč. Tato nejnižší cena byla stanovena záměrně tak, aby byla aplikace všem snadno přístupná, ale zároveň nám umožnila její budoucí vývoj. Především budoucí opravy nutné k zajištění funkčnosti bran, které operátoři často mění. K dispozici je i zkušební trialverze umožňující aplikaci 10x spustit a vyzkoušet všechny funkce.


Stažení

 

Autoři

Autorem aplikace je náš vývojář s nickem MikyWoW a o grafiku se stará tradičně mydyingbride.

 

Dotazy a zpětná vazba

Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky či návrhy na zlepšení, budeme velice rádi, pokud nám je napíšete do fóra níže.

Komentáře (272)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

ppenkava

29 | 07 | 17 18:45
Vyvíjí nebo alespoň udržuje ještě někdo tuhle aplikaci? :) V případě, že ne, bylo by možné její vývoj předat někomu jinému? Pokud by se nenašel nikdo jiný, nejspíš bych se nabídl i sám ;) 0

odgam

25 | 01 | 17 04:46
Zdravím Vás. Skvělá aplikace, leč bohužel přestala fungovat a ve Store nelze najít. Stalo se mi to po reinstalaci SW na Microsoft 640XL s WP10. WP10 jsem si aktualizoval hned po jejím spuštěni a aplikace běžela bez sebemenších problému jak na WP8, WP8.1 tak i na WP10. A matně si vybavuji, že reinstal (tovární nastaveni a následné aktualizování) jsem prováděl i dříve s WP10. No a po poslední reinstalaci WP10 mi na ploše zůstala pouze nevýrazná ikona aplikace a po otevření se přesměruje do Store a Microsoft se omlouvá, že chyba je na jejích straně. Tak by mne zajímala kde je chyba. Díky za odpověď. 0

ppenkava

12 | 04 | 16 22:30
edwar: Mám stejný problém, přestože mám vyplněné přihlašovací údaje, takže by kód neměl být vůbec potřeba. Prosím o opravu. 0

edwar

16 | 12 | 15 11:05
Dobrý den, při odesílání přes O2 (registrace u 1188) obdržím hlášení: text zadán chybně, zkuste znovu. Je nějaké řešení? Díky 1

palok

04 | 11 | 15 14:54
Do brány t-mobile musím zadávat kód proč? 0

Zbynek46

02 | 09 | 15 15:16
Funguje opět bez problému ....děkuji 0

sandra

01 | 09 | 15 20:49
Nevím, jestli to je shoda náhod, ale před minutou jsem dostala aktualizaci a už odesílání funguje. Děkuji!!! 0

sandra

01 | 09 | 15 17:41
Používám tuto app již přes rok bez problémů, ale v posledním minimálně týdnu nejde odeslat zpráva do sítě T-Mobile (a jak čtu níže, tak ani do ostatních sítí), vždy to napíše chybu "Telefonní číslo Otevřít adresář". Žádám o nápravu. Sice je program levný, přesto však je placený a pokud nedošlo k jeho ukončení, měl by se udržovat funkční. Děkuji. 0

Zbynek46

31 | 08 | 15 06:55
Dobrý den koupil jsem tuto doposud bezproblémovou aplikaci a byl jsem s ní nad míru spokojen. Avšak teď mi nejdou odesílat sms na jakoukoliv síť. Vždy mi to napíše:" Brána: Telefoní číslo Otevřít adresář" Kontroloval jsem zda mám vše dobře nastavené a nastavení je bezproblému. Tímto bych Vás chtěl požádat o radu jak apku zprovoznit . Předem díky za pomoc 0

jaroja

13 | 02 | 15 19:46
zaplatila jsem popltek, ja se aplikace zprovozní? diky 0

Jindřich Lukeš

13 | 12 | 14 12:03
Chystáme, ale spíše až výhledově, zatím máme trochu jiné priority především v doplnění některých funkcí. 0

Michudy

11 | 12 | 14 21:02
Ještě se chci zeptat, chystáte převod téhle aplikace a jízdních řádů pod Windows 8 na tablety a PC.. docela by to bodlo.. i vzhledem k tomu že na tabletu nejde standartě posílat SMS, a jízdní řády se na IE nezobrazují ve své "tabletové/mobilní" podobě ale jako standartní web. 0

Michudy

11 | 12 | 14 20:58
Příjde mi že to Proof u Vodafonu teď něják často mění.. změnily mi ho 2x během týdne, a to ještě jsem ty zbylé dny nic neposílal... mám strach aby ho neměnily dynamicky aby zabránily právě těmto aplikacím 0

kunasch

31 | 10 | 14 13:59
Dobry den, dnes nechodi SMSky Vodafon, objevuje se mi hlaska, ze mam pouzit Vodafone park! Samozrejme, ze nastaveni mam v poradku, do dnes vse behalo v pohode! Diky za odpoved:-) Tak jsem přišel na chybu!!! Musel jsem si znovu nastavit „proof“ číslo a opět vše maká!!!!!!! Pa J. 0

kunasch

31 | 10 | 14 08:55
Dobry den, dnes nechodi SMSky Vodafon, objevuje se mi hlaska, ze mam pouzit Vodafone park! Samozrejme, ze nastaveni mam v poradku, do dnes vse behalo v pohode! Diky za odpoved:-) 0

Jindřich Lukeš

26 | 08 | 14 14:40
virtuálové zatím podporováni nejsou, ale pracujeme na tom. 0

joklad

25 | 08 | 14 16:47
Zeptám se, neplánute funkci posílání sms do Skyfone? 0

Jindřich Lukeš

03 | 08 | 14 21:02
Také by mě zajímalo, kde se provede "registrace" Jakou konkrétní registraci požaduješ? Každá brána má v podstatě vlastní registraci. 0

Jindřich Lukeš

03 | 08 | 14 20:59
takže po osmi hodinách stále nic, no koukám tedy že to funguje.... ale asi takové služby zadarmo fungovat nikdy relativně spolehlivě nebudou... Na jaké číslo byla SMS odeslána? (operátor) 0

petrg68

02 | 08 | 14 10:59
Také by mě zajímalo, kde se provede "registrace" 0

mnehyba

27 | 07 | 14 19:17
takže po osmi hodinách stále nic, no koukám tedy že to funguje.... ale asi takové služby zadarmo fungovat nikdy relativně spolehlivě nebudou... 0

mnehyba

27 | 07 | 14 12:40
Takže je to už hodina a půl a sms stále nedošla.... to je jako normální stav?! 0

mnehyba

27 | 07 | 14 11:19
V jednotlivých operátorech (branách) se uvádí "registrace" ale jak se kde registrovat, aby se to promítlo v aplikaci? Např. jsem registrovaný na poslatsms, ale co s tím v wmm sms? Jak to tam dostat? (PS: poslal jsem testovací sms přes Univerzální před deseti minutami a nic nedošlo) 0

kordelie

13 | 07 | 14 01:35
co sms do zahraničí na zahraniční číslo? 0

Jindřich Lukeš

23 | 06 | 14 13:22
To by teoreticky šlo, ale pokud budeš mít u kontaktu fotku, zobrazí se fotka, která také není průhledná. 0

stepanenson

23 | 06 | 14 13:17
Když mám třeba nějaké oblíbené číslo a na něm chvíli podržím palec, tak se mi hodí na úvodní obrazovku s jeho obrázkem a není průhledné 0

Jindřich Lukeš

22 | 06 | 14 22:50
Teď příliš nerozumím, výchozí dlaždice aplikace je průhledná... Nebo o jakou se jedná? 0

stepanenson

22 | 06 | 14 21:03
Mohl bych poprosit o průhlednou dlaždici (nejlépe, kdyby si každý uživatel mohl vybrat). Díky 0

Jindřich Lukeš

22 | 06 | 14 10:09
Prozatím podporu virtuálních operátorů z aplikace dočasně stahujeme, než se podaří vše prověřit. Zatím se skutečně zdá, že některé předvolby patřící přímo viruálům, nejsou považovány za platné a nejde tak SMS vůbec odeslat. 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 14 22:45
Díky, zkusím to prověřit. 0

maxkk

21 | 06 | 14 18:42
ale take u toho operatora mame cisla s predvolbou 724 nebo 602 jsou to.prenesena cisla od O2 a vim ze poskytovatel u 99mobile je t-mobile 0

maxkk

21 | 06 | 14 18:38
tel cislo je moje 721518779 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 14 18:21
Bylo by možné sdělit o jakou se jedná předvolbu? Případně poskytnout celé číslo na otestování? 0

maxkk

21 | 06 | 14 17:55
dík moc 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 14 17:46
Popravdě řečeno, o tom ani nevím, že existuje... Zjistím více informací. 0

maxkk

21 | 06 | 14 17:35
jedna se o 99mobile 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 14 17:28
O jakého operátora se jedná? 0

maxkk

21 | 06 | 14 15:30
Ahoj, Opravdu ta univerzalni brana funguje i na virtualni operatory? Zaregistroval jsem se a poslal z ni nekolik sms na virtual.op. a kde nic tu nic Dik za odpoved 0

Jindřich Lukeš

21 | 06 | 14 11:51
Díky za připomínku, asi jsme chybku někde přehlédli, opravíme. Jinak jsem rád, že se na nové verzi nelíbí jen pravopis 0

herm

21 | 06 | 14 08:33
Po spuštění na mě vyskočí: "Novinky ve verzy". Kontroluje to autor po sobě? 0

malyjohn

19 | 03 | 14 07:40
Třeba zde : http://www.alza.cz/microsoft-xbox-live-gift-card-300-czk-d500800.htm Do max. 2 hodin přijde elektronický klíč do profilu v Alze. A muzu stim nakupovat na windows storu,nebo jen xbox live? 0

Náhodnýkolemjdoucí

18 | 03 | 14 21:10
Třeba zde : http://www.alza.cz/microsoft-xbox-live-gift-card-300-czk-d500800.htm Do max. 2 hodin přijde elektronický klíč do profilu v Alze. 0

malyjohn

18 | 03 | 14 20:34
kreditní karta se připojuje k MS účtu, na to firemní SIM nemá vliv. Případně je možné řešit nákup i kupony. a kde ty kupony sezenu prosim...kartu me to taky nechce vzit,asi mam jiny tip 0

Jindřich Lukeš

18 | 03 | 14 19:20
kreditní karta se připojuje k MS účtu, na to firemní SIM nemá vliv. Případně je možné řešit nákup i kupony. 0

malyjohn

18 | 03 | 14 17:13
Ja ji zakoupim,kdyz to muj firemni tarif nedovoluje a pritom bych ji mel rad ve svem telefonu 0

hruska.exe

10 | 03 | 14 21:26
Prosím o třídění historie podle kontaktů a pro nějaký způsob uložení rozepsaného. Jinak vše super. 0

Jindřich Lukeš

25 | 02 | 14 16:28
To je velmi dobrý nápad, určitě promyslíme do nové verze 0

cecils101

25 | 02 | 14 16:20
Ahoj aplikace je super jen k dokonalosti...nešlo by udělat něco jako trvalý podpis? Něco jako je u emailu když ho odesílám z phounu tak si múžu dát trvalý podpis ať se stále nepodepisuju? Díky 0

maxkk

13 | 02 | 14 00:07
diky moc za rady uz to funguje proof je stejny jenom jsem si zmenil heslo a zase to jede jinak super aplikace kterou by si meli vsichni kteri jeste vahaji koupit 0

MikyWoW

12 | 02 | 14 22:22
Pokud je špatně proof tak to píše chybu ve stylu že neprobíhá odesílání z Vodafone Parku a že ho máš použít. Zkusil bych se přihlásit a odhlásit na PC a vyplnit přihlašovací údaje v aplikaci znovu. 0

Jindřich Lukeš

12 | 02 | 14 20:22
heslo i mail je ok a proof je 3283 do jiste doby to fungovalo ale ted cca mesic to nejede Zkus znovu prověřit ten proof....velmi často to bývá nízké číslo 0

joklad

12 | 02 | 14 17:08
já mám proof 12 a jde mi to 0

maxkk

12 | 02 | 14 17:04
heslo i mail je ok a proof je 3283 do jiste doby to fungovalo ale ted cca mesic to nejede 0

joklad

12 | 02 | 14 15:39
To nic, mě to dělalo taky, stačí počkat a zase to pojede. Zkoušel jsem všechno znovu nastavit a nešlo to a pak najednou to začalo do vodafounu chodit. 0

Jindřich Lukeš

12 | 02 | 14 14:13
to vypadána špatné přihlašovací údaje...určitě tam zadáváš správný e-mail a heslo? Jaký máš proof ? 0

maxkk

12 | 02 | 14 12:35
Zdravim, aktualizace byla fajn uz mi jede t-mobile a o2 ale stale mi nejde posilat do vodafonu a to jsem zaregistrovany a mam tam i ten kod ktery tam ma byt ale pri odesilani mi to napise ze zpravu se nepodarilo odeslat nevite co s tim?? Dik moc 0

Jindřich Lukeš

11 | 02 | 14 11:08
tak tak, všechny brány jsou plně funkční 0

mydyingbride

11 | 02 | 14 10:08
Na store je již update.. 0

Jindřich Lukeš

10 | 02 | 14 02:11
Až bude schváleno, bude ve Storu nabídnuta aktualizace 0

Langpi9

09 | 02 | 14 17:53
dejte mi hned tady vedet jak bude schvaleno a zdali funguje...v tom momente se zenou podporujeme a kupujeme... 0

Jindřich Lukeš

09 | 02 | 14 15:17
Tipuji schválení v průběhu příštího týdne. 0

Langpi9

09 | 02 | 14 14:35
pak se tedy omlouvám, jak bude fungovat automaticky kupuji abych podporil,protoze je to jinak super app v store jak bude funkcni samiozrejme dám plný počet .. jak dlouho asi trvá priblizne schválení? za jak dlouho to ted ybude aktualizované zhruba prej to docela trvá? děkuji jeste za odpoved...doufam ze to bude co nejdrive bez tohoto pomocnika je tezke s eobejit 0

Jindřich Lukeš

09 | 02 | 14 01:09
Ahoj, v první řadě bych Ti chtěl pochválit novou verzi..fakt se ti to povedlo vypadá to parádně a možnost připnutí dlazdice přímo operatora na hlavni obrazovku je fakt super! V minulosti jsem využíval pouze zkušební verzi,která uplne bez problemu chodila... nedavnmo to začl oale haprovat a tak jsem reinstaloval a nepomohlo dnes mi to nedalo a reinstaloval jsem znova a koukám nová verze- paráda tak to jdu s nadšením zkusit nadšený vzhledem alefurt stejný problém poslední doby u t mobilu... když jsem neregistrovany tak pred odeslanim sms aplikace spadne... a kdyz jsem zaregistrovany tak dam dole kolonku odeslat a napise mi to otevrit adresar kontaktu.. kdyz ho otevru a dam cislo a odeslu znova zase BRANA:otevrit adresar ko0ntaktu-ci podobná hlaska pokud bude fungovat,rád já i žena apku koupíme plnou verzi a podpoříme.. prosím o nějakou zpětnou vazbu kdy to bude fungovat? problém je na mé Lumii 925 i na Lumii 820 manželky takže přístrojem to nebude... díky moc za odpověd snad to rozjedeš jinak moc peknou aplikaci nebot je ejdina sveho druhu strasne setri cas nez pres internet na jizdet na t-zones a blabla bla napis mi prosim mail jak to vidis na : mailto:martinlangpaul9@seznam.cz a nebo mi napis i tady diky mockrat Moc tomu nerozumím. O problému jsem psal komentař do Storu, je o tom zminka v članku a stejně sem vložíš svuj dotaz (což je v pořadku) ale proč ten negativní komentář na Store? Nevím, jak ještě lépe informovat o tom, že o problému víme a už jej řešíme. 0

MikyWoW

08 | 02 | 14 19:44
O této chybě víme je to napsáno i v článku. Dnes jsem chybu opravil a odeslal aplikaci ke schválení. Historie už by také neměla padat jak se stávalo někomu u předchozí verze. 0

Langpi9

08 | 02 | 14 16:43
Ahoj, v první řadě bych Ti chtěl pochválit novou verzi..fakt se ti to povedlo vypadá to parádně a možnost připnutí dlazdice přímo operatora na hlavni obrazovku je fakt super! V minulosti jsem využíval pouze zkušební verzi,která uplne bez problemu chodila... nedavnmo to začl oale haprovat a tak jsem reinstaloval a nepomohlo dnes mi to nedalo a reinstaloval jsem znova a koukám nová verze- paráda tak to jdu s nadšením zkusit nadšený vzhledem alefurt stejný problém poslední doby u t mobilu... když jsem neregistrovany tak pred odeslanim sms aplikace spadne... a kdyz jsem zaregistrovany tak dam dole kolonku odeslat a napise mi to otevrit adresar kontaktu.. kdyz ho otevru a dam cislo a odeslu znova zase BRANA:otevrit adresar ko0ntaktu-ci podobná hlaska pokud bude fungovat,rád já i žena apku koupíme plnou verzi a podpoříme.. prosím o nějakou zpětnou vazbu kdy to bude fungovat? problém je na mé Lumii 925 i na Lumii 820 manželky takže přístrojem to nebude... díky moc za odpověd snad to rozjedeš jinak moc peknou aplikaci nebot je ejdina sveho druhu strasne setri cas nez pres internet na jizdet na t-zones a blabla bla napis mi prosim mail jak to vidis na : mailto:martinlangpaul9@seznam.cz a nebo mi napis i tady diky mockrat !!! 0

joklad

08 | 01 | 14 17:35
Chtěl jsem to napsat už dřív,že mi to dělá stejné, pokud najedu do historie a dojedu na poslední zprávu tak se aplikace vrátí zpět na výchozí stránku 0

MikyWoW

11 | 12 | 13 20:33
Kouknu na to, co tam zase změnily. 0

plech

07 | 12 | 13 14:25
Nějak přestalo fungoval posílání do t-mobile. Půjde to ještě zprovoznit? 0

Jindřich Lukeš

29 | 08 | 13 10:06
Ta hodnota tam stále je, jen je lépe schovaná. Podívej se do navodu v tomto fóru. Přes drobnou aplikaci se k ní dostaneš. http://wmmania.cz/forum/214/?&t=36286&p=419099#p419099 0

FraDiavolo

29 | 08 | 13 09:40
Dnes jsem se chtěl v aplikaci přihlásit k Vodafone účtu a bohužel ve Vodafone Parku už neni zobrazována "proof" hodnota, je tam napsáno jen "vf-park" 0

Jindřich Lukeš

03 | 08 | 13 14:52
Nikdo podobné chyby nehlásil. Doporučuji zkusit aplikaci přeinstalovat, zdali to nepomůže. 0

Chimera

03 | 08 | 13 10:53
Bylo by super, kdyby jedna z novinek bylo vyřešení pádu aplikace po najetí do historie a scrollování v ní. Lumia 800 s WP7.8. 0

Jindřich Lukeš

26 | 07 | 13 20:40
Rádo se stalo, máme v záloze ještě pár novinek. 0

Maledict

26 | 07 | 13 17:47
Mnohokráte děkuji za implementaci vypnutí doručenky u t-zones brány. Cením si vaší práce. 0

Jindřich Lukeš

10 | 07 | 13 18:14
Díky za info, opravíme co nejdříve. 0

AdolfPupik

10 | 07 | 13 17:38
Přidávám screenshot s problémem captchy: http://sdrv.ms/186Tc78 0

AdolfPupik

10 | 07 | 13 17:35
Dobrý den, WMM SMS Zdarma používám dost často, ale T-Mobile před pár dny zavedl novou captchu a v aplikaci nemohu psát písmena (pouze čísla) ... Vytvoříte nějakou novou verzi aplikace, která toto opraví? Děkuji. 0

michala75

18 | 06 | 13 12:53
Já už z telefonu neodesílám, používám klasické sms brány na internetu, např. http://posilani-sms.cz/zdarma, kde najdu i šablony smsek. 0

psvabensky

15 | 06 | 13 11:36
Dobrý den. Mám na zkoušku aplikaci na posílání SMS, ale mám problém. T-Mobile funguje, ale u O2 i když jsem se zaregistroval na 1188 tak stále musím opisovat kódy a nejde mi poslat delší zpráva než asi 55 znaků... Co s tím jde udělat? Ještě musím zkusit Vodafone jestli funguje až si najdu ten kód, ale snad bude OK... Díky za pomoc. 0

Maledict

12 | 04 | 13 10:33
"Doručenka" je volitelná: https://skydrive.live.com/redir?resid=F5136D4C685B0C34!14257&authkey=!AELLh_-PtxTVUSE Implicitně je tato možnost pravděpodobně zaškrtnutá. Na webu ji však mám vyplou (a při každém přihlášení na webu zůstane vypnutá). 0

Jindřich Lukeš

12 | 04 | 13 10:26
Když odesíláš přímo přes T-Zones, potvrzení přichází automaticky,nebo ne? 0

Maledict

12 | 04 | 13 10:02
Bylo by možné, aby při odesílání přes t-zones bránu se neodesílalo zároveň i potvrzení o doručení? 0

jojkac02

09 | 02 | 13 12:52
Diky,beriem na vedomie,ak by niekto mal podobny problem k mojmu tematu, ktory sem nepatril-meno serveru je:smtp.gmail.com Jindro prepac ze som to tu len uviedol,diky za pochopenie... 0

Jindřich Lukeš

05 | 02 | 13 01:27
tato diskuze se týká aplikace pro WP, nikoliv Oskárka. 0

jojkac02

03 | 02 | 13 22:27
v oskarku som exportoval kontakty na gmail ale neviem ako mam nastavit server na import kontaktu z neho nazad do aplikacie oskarka vo WM v Jave ,skusal som dat m.google.com ale nejde to, je tam este nastaveni pop3 a imap v com robim chybu,diky za radu 0

Jindřich Lukeš

30 | 01 | 13 18:28
Musel bys být registrovaný na 1188 0

Chaly

30 | 01 | 13 15:01
jde nějak udělat,abych mohl do o2 posílat sms o více jak 60znaků? do t-mobile i vodafone to mam kolem 750 0

honczishek

09 | 01 | 13 18:14
Tak jsem zkousel ten VFpark a opravdu mi zmenili hodnotu "proof", takze tento problem je vyresen, dekuji Ovsem "phone number" mi aplikace pise porad pri posilani do T-mob :/ 0

MikyWoW

06 | 01 | 13 20:21
Ta historie ti padá i pokud vypneš přístup ke kontaktům? VF park jsem teď testoval a mě funguje. Zkus znovu zkontrolovat proof jestli ti ho nezměnily. 0

honczishek

05 | 01 | 13 12:15
Musim souhlasit 1. V historii odeslanych sms mi aplikace hned spadne. 2. Pri odesilani do T-mobile mi aplikace nejdrive vypise "phone number" a az po druhem zadani ciselneho kodu se sms odesla 3. Novy problem - pri odesilani sms do vodafone mi aplikace napise "zprava neni validni. Pro odeslani pouzijte vodafone park" ale kod z vodafone parku tam mam, az donedavna aplikace do vodafone posilala v poradku ... 0

ShockeyCzT

13 | 12 | 12 21:16
Jo tohle už víme dávno všichni. 0

MikyWoW

13 | 12 | 12 17:41
Teď jsem na to koukal a problém je v bráně.(na webu t-mobile) Při odeslání první zprávy v PC v prohlížeči to nic neudělá, tím aplikace vypíše nesmysl (phone nuber). Na druhý pokus už to běhá normálně. 0

easy

13 | 12 | 12 11:41
Možná bych jen doplnil, že hláška s "Phone number" se objevuje poměrně krátkou dobu (cca týden,dva?), předtím vše fungovalo normálně. 0

easy

13 | 12 | 12 11:40
Ahoj, přidávám se k Chimera a ShokeyCzT. Stávají se mi obě chyby tak jak je popisují. U odesílání SMS na Tmobile mi pravidelně při prvním pokusu o odeslání aplikace napíše "Phone number", při druhém pokusu se normálně odešle. A při scrollování historií se mi restartuje telefon (zavibruje a naběhne znovu a chce zadat PIN) .... 0

ShockeyCzT

11 | 12 | 12 22:29
Ahoj, mám takovej problém že aplikace mi začíná dělat neplechu s tím že sms odešlu třeba až na druhý nebo 3 pokus. U těch neplatných pokusů to vždycky vypíše chybu Phone Number a přitom je číslo zadaný. Dělá to u T-Mobile, jestli to dělá i u ostatních nevim, nikam jinam neodesílám. ROMka byla od zjevení chyby už párkrát přehrávaná, takže tím to nebude si myslím, tak mě tedy zajímá jestli vyjde nějaká aktualizace, nebo jen t-mobile blbne. 0

MikyWoW

05 | 12 | 12 23:27
Aby takhle shodila aplikace telefon není normální... vypadá to spíš na chybu v systému, takže jediné co mě napadá je HR. Ta druhá chyba bude asi opravdu způsobena odesláním více SMS a bude tam pak nějaká další podmínka. Teď nemám u sebe SIM T-Mobile ale zkusím pak na to kouknout. 0

Chimera

05 | 12 | 12 12:45
Pod spojením "vezme s sebou celý systém" mám na mysli stav, kdy po narolování třeba čtvrté zprávy v historii všechno zmrzne, za vteřinu všechno i zhasne, telefon zavibruje a za pár okamžiků se objeví nápis Nokia. Tedy jakýsi restart telefonu. Odesílám SMS jen do sítě T-Mobile (odpočítávání 10 vteřin než lze SMS odeslat ignoruji, zjistil jsem že SMS chodí i když ji odešlu před vypršením tohoto limitu). Mam skutečně vyzkoušeno, že poslední tři zprávy se přečíst dají, ale ty co jsou níže v historii už nikoliv Druhou chybovou hlášku už jsem, pravda, docela dlouho neviděl, ale stávalo se mi to hlavně při odeslání "x"té zprávy v pořadí, třeba čtvrté a více. Asi to má nějakou návaznost na počet odeslaných zpráv v rámci jednotky času. Stávalo se to každopádně při odesílání SMS na číslo T-Mobile, u kterého nemám účet, tedy nepřihlášen do t-zones nebo jak se to jmenuje. Hláška vyskočila po tom, co jsem zadal captcha kód. Když jsem ho zadal úmyslně špatně, řeklo mi to že byl zadán špatně, a když správně, vyskočilo tohleto. Ale jak píšu, už se to docela dlouho nestalo... Dokážeš mi poradit? Hlavně nemožnost podívat se na historii odeslaných zpráv je dost nepříjemné. OS to shodí skutečně pokaždé a je jedno jak dlouho jede, jestli to je hned po startu telefonu nebo později. 0

MikyWoW

04 | 12 | 12 23:21
Na padání při posunu v historii si krom tebe nikdo nestěžoval. Co si mám představit pod tím "vezme s sebou celý systém" ? Žádná aplikace mi nikdy neudělala nic s systémem maximálně spadla. K druhému problému by to chtělo přesnější popis... Jaký operátor, s přihlášením/bez a kdy přesně to tuto hlášku vyhodí (po potvrzení kódu z obrázku, po stisknutí odeslat atd..) 0

Chimera

04 | 12 | 12 17:19
Po dobu 2 měsíců nikdo neodpověděl... Je fajn že se autor své aplikaci tolik věnuje http://gifs.gifbin.com/072011/reverse-1311246606_top_gear__jeremy_clarkson_thumbup.gif 0

Chimera

09 | 10 | 12 08:54
Jsem jediný, komu aplikace po scrollování v historii odeslaných zpráv spadne a vezme s sebou celý systém? edit: a taky mi to někdy píše "empty message body" nebo něco takového a SMS se neodešle. 0

karel_e71

26 | 09 | 12 18:29
Prosim pridat moznost, aby se po nabehnuti aplikace mohly zobrazit rovnou oblibene kontakty. Jinak aplikace je adi milionkrat spolehlivejsi nez free sms sender pro android, ktery s vdf parkem moc nekamaradi. 0

Flynn

05 | 09 | 12 16:04
jsmith: Zkus v aplikaci v nastavení aktualizovat definice (tlačítko vpravo od koše). 0

Robert Mašinda

05 | 09 | 12 12:51
Vodafone jsem ted nastavoval segre a vse funguje. R. 0

jsmith

05 | 09 | 12 12:00
Po registraci na Vodaf to stále hlásí vyplňte přihlašovací údaje. Co tedy ještě chce? Dále při odesílaní do O2 nemohu zvětšit kod pro odeslání tak že je nečitelný a nedá se při té déce vyplnit. Mám Lumii 800, poslední aktualiz W7 0

Jindřich Lukeš

02 | 09 | 12 13:18
Po aktualizaci funguje i odesilani do T-Mobile. R. JJ, tentokrát update proběhl rychle. To jízdní řády čekají na schválení už třetí týden. 0

Jindřich Lukeš

02 | 09 | 12 13:18
Vyzkouším, jakmile 610ka v týdnu dorazí. Ptám se, jelikož je známo, že některé aplikace mají s 256MB RAM problém. Při schvalování aplikace na Marketplace jsou aplikace testovány i na L610, problém by tedy být neměl. Osobně jsem ale netestoval. 0

Robert Mašinda

02 | 09 | 12 13:10
Po aktualizaci funguje i odesilani do T-Mobile. R. 0

maxrax

02 | 09 | 12 12:59
Vyzkouším, jakmile 610ka v týdnu dorazí. Ptám se, jelikož je známo, že některé aplikace mají s 256MB RAM problém. 0

Jindřich Lukeš

02 | 09 | 12 12:57
Nevidím důvod proč by neměla, ale rozhodně doporučuji vyzkoušet. 0

maxrax

02 | 09 | 12 12:56
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li tato aplikace běží i na Lumii 610? Děkuji za odpověď. 0

vaseks0001

21 | 08 | 12 09:48
Lidi jdou vám posílat sms do T-Mobile? Mě nějak vůbec 0

Flynn

15 | 07 | 12 19:33
To je zvláštní, také já jsem posílal SMS na jedno číslo z těch, která mám uložená a přesto jsem vyzýván k uložení, což se mi děje i v aplikaci WMM SMS zdarma a to od počátku, co ji používám. 0

Jindřich Lukeš

15 | 07 | 12 18:48
Já to posílal na uložené číslo, tzn. to potvrzení je jiné. Návod jsem drobě aktualizoval. Teď už by to snad mělo fungovat všem. 0

Flynn

15 | 07 | 12 18:39
Já ho mám tak, jak ho vidíš nahoře a to ve všech prohlížečích. Je tam napsáno, že si můžu číslo uložit nebo okno zavřít. Takže to bych se nedočkal nikdy. 0

Jindřich Lukeš

15 | 07 | 12 18:31
Já mám u toho okna odpočet 10s. Poté se zavře. 0

Flynn

15 | 07 | 12 18:07
No jo, taky mě napadlo, že si to zase VF posichroval. Teď už 10 minut čekám, až se mi to okno s potvrzením zavře. Předpokládám, že to je to, jak jsem poslal jako první obrázek. Jenomže, kdy se zavře? EDIT 18:25: Nezavíralo se a nezavíralo, tak jsem ho podle návodu na mobilecity.cz zavřel ručně, dal zobrazit zdroják a ejhle, číslo tam bylo, takže už to funguje. Je potřeba aktualizovat návod znovu. 0

MikyWoW

15 | 07 | 12 18:01
Nebo stačí pohledat googlem na internetu je více návodů. https://www.google.cz/search?q=vfpark+proof 0

Jindřich Lukeš

15 | 07 | 12 17:50
Tak jsem to znovu zkoušel a Vodafone to asi trochu upravil. Pokud se do Parku přihlásíš ve zdrojovém kódu bude jen "vf-park". Když odešleš SMS a klikneš do okna s potvrzením, zobrazí se také "vf-park". Ale když počkáš, až se to okno s potvrzením samo zavře a poté dáš zobrazit zdrojový kód, tak uvidíš to potřebné heslo. edit: Aktualizoval jsem i návod. 0

Flynn

15 | 07 | 12 17:37
Takhle to vypadá u mě např. na Google Chrome (jinde to vypadá podobně, jen je to barevnější): http://img651.imageshack.us/img651/7207/vfpark.jpg http://img337.imageshack.us/img337/2123/vfzk.jpg 0

Jindřich Lukeš

15 | 07 | 12 16:08
Jediné co ti můžu poradit, je poslat mi přístupové udaje a ja to zkusím. Ať vyloužíme chybu na straně uživatele. (heslo do parku s pak samozřejmě změníš) 0

Flynn

15 | 07 | 12 15:16
Používám Maxthon, Google Chrome a teď jsem se stejným výsledkem použil Internet Explorer a Mozilla Firefox . 0

MikyWoW

15 | 07 | 12 13:48
Jiný internetový prohlížeč jsi vyzkoušel? Jsi zatím jediný komu to nejde. 0

Flynn

14 | 07 | 12 14:50
Tak ani dnes se aktualizace neobjevila. Kolem poledne mi MP hlásil dvě aktualizace, tato tam ovšem nebyla. EDIT: Večer se aktualizace objevila, ale aplikace je k ničemu, protože hodnota proof ve zdrojáku není číslo, ale vf-park. Zkoušel jsem to ještě dvakrát a je to stále stejné. 0

Flynn

13 | 07 | 12 20:04
Ano, tohle tam bylo po odeslání SMS: vf-park 0

MikyWoW

13 | 07 | 12 18:17
To Flynn: Textový by tam být neměl, pokud už jsi odeslal alespoň jednu SMS. Předtím tam je tuším něco jako: "vf-park" což nelze použít. Na MP už to mělo dávno být nějak jim to trvá než to aktualizují 0

Jindřich Lukeš

13 | 07 | 12 16:01
1) Pokud tam není číslo, tak to nevadí, opiš ten text. 2) Aplikace je od včera schválená, tzn. na Marketu se musí během dneška/zítřka objevit. 0

Flynn

13 | 07 | 12 15:22
1. Ve zdrojovém kódu vedle slova "proof" nemám u položky value číselný kód, ale textový. 2. Aktualizace na MP v tuto chvíli ještě není. 0

LakyCT

13 | 07 | 12 10:19
OK, děkuji 0

Jindřich Lukeš

13 | 07 | 12 10:17
Nová verze aplikace 1.2 je k dispozici na Markeptlace. Podrobnější info zde: http://wmmania.cz/software/ostatni/wmm-sms-zdarma-posilejte-sms-zdarma-na-windows-phone-7/ Všechny brány jsou opravené. Pouze u T-Mobile ladíme přístup pro registrované do T-Zones. 0

LakyCT

13 | 07 | 12 09:48
Za vodafone děkuji, a nevíte někdo kdy bude dostupné posílat i sms do 02 přes tuto aplikaci? Děkuji za odpověď. 0

Jindřich Lukeš

13 | 07 | 12 09:10
Jak posílat SMS do Vodafonu Již delší dobu bylo možné posílat SMS zdarma do sítě Vodafone pouze přes VodafonePark. V posledních týdnech se však Vodafone rozhodl zablokovat všechny neoficiální cesty pro odesílání SMS. V praxi to znamená, že SMS Zdarma odešlete pouze přes webový prohlížeč a internetové stránky park.vodafone.cz. Naštěstí se nejen nám podařilo toto zabezpečení „obejít“ a umožnit tak přístup k VodafoneParku i přes naší aplikaci. Aby vše fungovalo, je nutné v nastavení aplikace vyplnit nejen přístupové údaje, ale také speciální číslo. Toto číslo zjistíte následovně: 1) Přihlašte se standardně v PC na VodafonePark a odešlete jakoukoliv SMS na jakékoliv číslo. 2) Když je SMS odeslána, zobrazí se potvrzení (obvykle doplněné o reklamu). http://wmmania.cz/images/park%20(3).jpg 3) Vyčkejte, dokud se okno s potvrzením automaticky nezavře (10s) (případně jej zavřete ručně) a poté zobrazte ve Vašem prohlížeči zdrojový kód stránky. http://wmmania.cz/images/park%20(2).jpg Pokud používáte Google Chrome, stačí v kdekoliv na stránce kliknout pravým tlačítkem a z nabídky vybrat možnost „Zobrazit zdrojový kód“. U většiny ostatních prohlížečů je postup podobný. 4) Ve zdrojovém kódu je třeba vyhledat text „proof“. Toto provedete například přes klávesovou zkratku Ctrl+F, kdy do vyhledávacího pole zadáte právě text „proof“ (bez uvozovek). 5) Ve stejném řádku, kde se nachází „proof“, naleznete i potřebné heslo (číselný kód, či text). Jedná se o položku "value=...." (V mém případě je to 3283) http://wmmania.cz/images/park%20(1).jpg 6) Toto heslo opíšete do nastavení aplikace a je to. 2. varianta 1. Stáhněte si tento zip soubor: http://mobilecity.cz/vf/vf.zip 2. Soubor rozbalte. 3. Otevřete oskarek.bat 4. Vložte e-mail pro VF park, stiskněte Enter, pak vložte své heslo, opět Enter a za chvíli se objeví kód: Vas e-mail pro VF park: mailto:mailto:franta@jetel.com Vase heslo pro VF park: frantisek Cekejte prosim... Kod: 123 V nastaveni Oskarka upravte e-mail pro VF park takto: mailto:mailto:franta@jetel.com, 123 Stisknete libovolnou klavesu . . . Pokud se v textu objeví hláška "soubor phantomjs.exe nebyl nalezen", tak jste nerozbalili všechny soubory. Pokud se místo kódu objeví null, je problém s připojením k internetu (může se stát např. u firemních sítí kde je proxy server) nebo máte přechodně zablokovaný účet, případně jste napsali špatně přihlašovací e-mail nebo heslo. Pozn: soubory jsou určeny pro Windows XP a novější, ale znalci postup rozchodí i pro jiné platformy. Další varianty, jak zjistit požadované číslo: http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=3956 0

Jindřich Lukeš

04 | 07 | 12 18:48
Aktuálně řešíme změny, které si na nás přichystal T-Mobile změnami na své bráně. 0

joklad

04 | 07 | 12 18:46
JAk se daří s WMM SMS? Je nějaká pozitivní zpráva? 0

Jindřich Lukeš

27 | 06 | 12 10:58
ANo posílaní fungovat bude, dnes se nám ale aplikace vrátila neschválená z důvodu jakési chyby. Musíme to vyřešit a nechat opětovně schválit 0

hegi93

26 | 06 | 12 21:10
a bude fungovat to posilani z vodafone parku? nejak jsem to nepochopil.. dekuji moc... 0

Jindřich Lukeš

25 | 06 | 12 23:01
To už bohužel záleží jen na MS. Odhaduji, že do konce týdne. 0

hegi93

25 | 06 | 12 11:49
Muzu se jen poptat kdy bude novy update na stazeni? 0

Jindřich Lukeš

20 | 06 | 12 13:15
Tak tak, zítra zamíři na schválení nová verze, kde bude možné v nastavení přidat speciální kod. Pak odesílání do Vodafonu zase pujde. Je ovšem otázkou na jak dlouho. 0

Robert Mašinda

20 | 06 | 12 11:39
Jak psal Jindra na twittru. Uz je to prolomene . R. 0

matoman

20 | 06 | 12 11:35
S SMS do Vodafonu přes mobilní aplikace se tedy můžeme rozloučit. To vam uz z parku odpisali, ked sa s tym uz lucite? 0

jojkac02

19 | 06 | 12 21:48
Jindro neviem sice kde si to vycital ,ale asi som mal vcera so svojim prispevkom pravdu- teraz som skusal poslat smsku do vodafone cez GIBOsms a vali to v pohode zdar... 0

Jindřich Lukeš

19 | 06 | 12 15:36
Jak posílat SMS do Vodafonu Již delší dobu bylo možné posílat SMS zdarma do sítě Vodafone pouze přes VodafonePark. V posledních týdnech se však Vodafone rozhodl zablokovat všechny neoficiální cesty pro odesílání SMS. V praxi to znamená, že SMS Zdarma odešlete pouze přes webový prohlížeč a internetové stránky park.vodafone.cz. Naštěstí se nejen nám podařilo toto zabezpečení „obejít“ a umožnit tak přístup k VodafoneParku i přes naší aplikaci. Aby vše fungovalo, je nutné v nastavení aplikace vyplnit nejen přístupové údaje, ale také speciální číslo. Toto číslo zjistíte následovně: 1) Přihlašte se standardně v PC na VodafonePark a odešlete jakoukoliv SMS na jakékoliv číslo. 2) Když je SMS odeslána, zobrazí se potvrzení (obvykle doplněné o reklamu). http://wmmania.cz/images/park%20(3).jpg 3) Vyčkejte, dokud se okno s potvrzením automaticky nezavře (10s) (případně jej zavřete ručně) a poté zobrazte ve Vašem prohlížeči zdrojový kód stránky. http://wmmania.cz/images/park%20(2).jpg Pokud používáte Google Chrome, stačí v kdekoliv na stránce kliknout pravým tlačítkem a z nabídky vybrat možnost „Zobrazit zdrojový kód“. U většiny ostatních prohlížečů je postup podobný. 4) Ve zdrojovém kódu je třeba vyhledat text „proof“. Toto provedete například přes klávesovou zkratku Ctrl+F, kdy do vyhledávacího pole zadáte právě text „proof“ (bez uvozovek). 5) Ve stejném řádku, kde se nachází „proof“, naleznete i potřebné heslo (číselný kód, či text). Jedná se o položku "value=...." (V mém případě je to 3283) http://wmmania.cz/images/park%20(1).jpg 6) Toto heslo opíšete do nastavení aplikace a je to. 0

jojkac02

18 | 06 | 12 19:12
Musime vydržat,dnes som bol v kiosku Vodafone a pytal som sa ich kde je problem-pracuju na odstraneni tech.problemu s branou,udajne to bude fungovat... 0

vsvs

18 | 06 | 12 11:07
Nevím ale přímo vodafone park funguje aji jde odesílat sms. Při přihlášení do parku z mobilu je teď potřeba přidat k mailu i číselný kód. Viz http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=3956. 0

honczishek

18 | 06 | 12 10:34
mě taky, až príliš často (třeba 3x po sobě) aplikace spadne hned na začátku, a až na po4 to nespadne :/ 0

Chimera

17 | 06 | 12 22:09
Miky: Také jsem si všiml pádu programu v případě, že s ním začnu manipulovat brzy po jeho startu. Asi to mám trochu vypozorované a napadá mne, že to nějak souvisí s reklamou ve spodní části. Když začnu psát SMS nebo vybírám tel. číslo příjemce ještě než se natáhne reklama, program po pár vteřinách spadne bez chybové hlášky... 0

MikyWoW

17 | 06 | 12 12:48
Udělaly změnu pro běžného uživatele neviditelnou v odesílání. Vše už mám opraveno v nejbližší době uděláme update na MP. 0

kuca1982

17 | 06 | 12 10:04
App stále nefunkční. Doufám, že ji autor brzy zprovozní, jinak vyhlásim osobní bankrot 0

vaseks0001

16 | 06 | 12 19:50
Nevím ale přímo vodafone park funguje aji jde odesílat sms. 0

Chimera

16 | 06 | 12 19:43
Ani mně dnes nejde posílat SMS do VF, zřejmě nějaký problém s bránou na straně operátora (upgrade, výpadek, čert ví...) 0

vaseks0001

16 | 06 | 12 17:46
Lidi mám problém. Při odeslání SMS na Vodafone mi vyskočí hláška : Zpráva není validní, pro odesílání zpráv prosím používejte Vodafone Park 0

honczishek

12 | 06 | 12 18:22
V budoucnu bych (pravdepodobne jako vsichni ostatni) opravdu velmi uvital ukladani odeslanych SMS kamkoli, hlavne aby tato funkce byla dostupná. Děkuji 0

Chimera

06 | 06 | 12 21:47
MikyWoW: Zkus do toho updatu aplikace také zahrnout možnost odeslat více než jednu SMS od T-Mobile prosím... Nejspíš to nebude náročné na udělání, hm?? 0

MikyWoW

06 | 06 | 12 17:54
Tak O2 1188 už má komplet nové stránky pro odesílání SMS. Bude nutné upravit aplikaci pro tento web (budu se snažit toto vyřešit co nejdříve). 0

LakyCT

06 | 06 | 12 14:35
Ano, ostatni funguji, dekuji za informaci 0

MikyWoW

04 | 06 | 12 17:34
O2 má momentně nefunkční bránu, ostatní operátoři by měli fungovat. 0

LakyCT

04 | 06 | 12 10:45
Tak jsem zkousel aplikaci odinstalovat a nainstalovat znovu, ani to nepomohlo. Docela me to mrzi 0

joklad

02 | 06 | 12 18:02
Mě taky nejdou odesílat, stejná chyba připojení k síti, Rom PDamat v8, ale dřív to u ní šlo. 0

LakyCT

01 | 06 | 12 17:18
diky za reakci, tak nevim cim to bude. Zkousel jsem vsechny tri operatory a stale nic. To je mi tedy zahada 0

Chimera

01 | 06 | 12 15:31
Funguje, odesílal jsem dnes SMS do T-M a Vodafone 0

LakyCT

01 | 06 | 12 15:06
Zdravim, funguje Vam tato aplikace? Mne od rana pise, ze je chyba pripojeni k siti. Do vcerejska fungovala naprosto na jednicku. S telefonem jsem nic nedelal. 0

Chimera

31 | 05 | 12 10:46
Bohužel se teď věnuji hlavně Jízdním řádům a tak nemohu říct kdy bude pokračovat vývoj na této aplikaci. OK, děkuji za odpověď a budu se těšit na update 0

MikyWoW

30 | 05 | 12 16:45
Bohužel se teď věnuji hlavně Jízdním řádům a tak nemohu říct kdy bude pokračovat vývoj na této aplikaci. 0

Chimera

29 | 05 | 12 21:14
Tato aplikace bohužel oproti Oskarkovi navrch nemá vůbec nic Naopak jí spousta věcí chybí (například ty mnou vyjmenované, a málo jich teda není). Má to jen pěkný kabátek alá metro... 0

Robert Mašinda

29 | 05 | 12 21:05
Oskarka jsem pred cca mesicem vyzkousel a za sebe bych rekl, ze WMM SMS maji hodne navrch. Mozna, je to tim, ze SMS moc neposilam. Jelikoz mam ucet u TMO, tak muzu napsat hlouhou SMS. Problem s prihlasenim mam pouze v pripade wifi. Pokud napisu a odeslu SMS, neni problem napsad a odeslat dalsi. R. PS: odesilam SMS pouze do T-Mobile a Vodafone. 0

Chimera

29 | 05 | 12 10:15
Zdravím, aplikace je pěkná, ale měl bych několik návrhů na zlepšení... Pozn.: Vycházím z aplikace Oskarek, kterou jsem řadu let používal na předchozím přístroji Nokia Tube a v této aplikaci mi chybí. Jedná se mi zejména o: - nemožnost napsat SMS do T-Mobile v délce větší než 160 znaků. Oskarek SMS rozdělil a po zadání třeba pěti číselných kódů se odeslalo 5 SMS. - chybí archiv odeslaných zpráv! - po odeslání SMS aplikace nereaguje, musím ji zavřít a znovu otevřít - aplikace by si mohla pamatovat poslední číslo na které se odesílala SMS - možnost updatu přímo v aplikaci (nebo alespoň systémová hláška že je dostupná nová verze) - změnil bych obrázek dlaždice (byla-li by možnost výběru přímo v aplikaci, uvítal bych to) Výše zmíněné výhrady jsem seřadil sestupně podle důležitosti, kterou pro mě mají. Vyvíjí se nějaká nová verze? Co v ní bude opraveno / přidáno a kdy by asi měla vyjít? 0

Zawe

20 | 04 | 12 16:39
Nebudem resit blbosti. Vim, ze je tady vlakno i FUP monitoru, ale tady slo spis o to, ze mi nefunguje prihlaseni do t-zone u tyhle aplikace a to uz resim dyl a ted jsem zjistil, ze i u FUP monitoru. Takze to asi nebude chyba vyvojaru aplikaci, ale nejaka chyba u T- Mobilu. Tak hezkej vikend 0

Flynn

20 | 04 | 12 15:02
OT: Zbytečně se dojímáš, četl jsem to pozorně, neměj obavy, ale vlákno o FUP Monitoru je tu také a jen tam si autor aplikace vyhledá postřehy uživatelů. Přeci jen je to někdo jiný nežli autoři aplikací WMM. 0

Zawe

20 | 04 | 12 13:36
Tak se nauc cist a bude to v pohode. Jsem ve spravnem topicu, bavim se o aplikaci WMM SMS zdarma, ze mi nejde se prihlasit do T-zones a novy postreh jsem hodil ten, ze mi to nefunguje i u FUP monitoru. Takze bude asi nejspis chyba nekde u T-mobilu. Tak priste nejdriv poradne cti a pak pis. diky 0

Flynn

20 | 04 | 12 09:41
OT: A můj postřeh je ten, že jsi v úplně špatném topicu. 0

Zawe

20 | 04 | 12 09:39
Tak mam novy postreh, nefunguje mi prihlaseni na t-zone ani u aplikace FUP monitor. jeste to doma zkusim, jestli to pujde pres wifi. Jeste dodam, ze mam preneseny cislo a jsem pod firemnim pausalem. 0

cipisek

19 | 04 | 12 17:26
Ahoj s t-zones mám taky problém, nefunguje ani přez wifi ani 3G, jméno i heslo je určitě správně. Vyskakuje mi hláška, že se připojení nezdařilo. Nevíte někdo co s tím? 0

MikyWoW

18 | 04 | 12 22:11
Ani jedna chyba co popisuješ se mi neprojevuje... SMS jsem odesílal jak přes Vodafonepark tak bez přihlášení s opsáním kódu. (data operátora O2) Testoval jsi to na více číslech? Není náhodou přenesené? Případně bych vyzkoušel reinstalovat. 0

Buchtič

18 | 04 | 12 14:06
Aplikace dobrá, ale již nějakou dobu nefunguje posílání na Vodafone. Pokud je telefon připojený kabelem k PC, tak po výběru kontaktu dojde k pádu aplikace. 0

Zawe

10 | 04 | 12 11:12
Me to taky porad pres T-zone nefunguje. Pres WIFI v pohode, ale pres data ne. 0

HofmanJ

03 | 04 | 12 21:47
docela si už nevím rady. Ať je automat. přihlašování zapnuto nebo ne tak to stejně přez mobilní data neposílá. Mám telefon od T-Mobile se SIM T-Mobile xD telefon Nokia Lumia 800 nemáte někdo radu co s tím?? nebaví mě pořád doma posílat přez wi-fi a venku neposílat vůbec 0

ryskvic

25 | 03 | 12 14:39
tak snad rozlousknuto: na t-zones jsem nastavil automatické přihlášení, přestože jsem zde na fóru četl, že ho mám mít vypnuté. Takže už snad bude chodit. A na tvůj dotaz- ano T-mobile simkarta. Díky 0

Robert Mašinda

25 | 03 | 12 13:27
Ja ano. Ale nemam nastavene automaticke prihlaseni. R. Edit: Jindro, jestli pujdes ve ctvrtek na mobilnipivko, ukazu ti to. Ale myslim, ze uz jsme se o tom bavili posledne. 0

Jindřich Lukeš

25 | 03 | 12 13:19
pánové, oba máte T-Mobile SIM ? 0

Robert Mašinda

25 | 03 | 12 12:59
Ja to mam presne obracene. Pres mobilni data funguje, pres wifi ne. R. 0

ryskvic

25 | 03 | 12 12:38
Velmi užitečná aplikace. Ale zásadní chyba při datovém připojení. Neustále hlásí neplatné přihlašovací údaje do T- zones, ale při připojení přes wifi je vše v pořádku a sms dorazí. Díky 0

Robert Mašinda

07 | 01 | 12 22:02
Vim, ze jeden cas mel MMS i Vodafone. Ale jak je to ted, nevim. SIM O2 sice mam, ale nikdy jsem neposilal SMS z jejich webu, tak nevim, jak to tam funguje. Je mi jasny, ze delat neco jen kvuli jednomu operatorovi a jeste pouze pro registrovane asi nebude to prave. Pak jde o to, jestli by se treba nevyplatilo tuto "funkci" umoznil pouze tem, co si aplikaci koupi (treba by pak za aplikaci zaplatilo vice lidi ?). R. 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 12 21:39
pokud to ma jen T-Mobile nemá smysl tuhle funci kvuli jednomu operátorovi doplnovat. Chtělo by to zjistit, jak je to u O2, ale tam donedavna měli jen 60 znaku, pochybuji, že budou MMS. 0

Robert Mašinda

07 | 01 | 12 21:31
Pro registrovane ano. R. 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 12 21:23
T-Mobile má MMS Zdarma? Vodafone určitě ne, jak je to u O2 nevím. 0

Robert Mašinda

07 | 01 | 12 20:38
Tak jsem tento tyden poslal diky teto aplikaci dve mozna tri SMS do site T-Mobile. Jelikoz jsem registrovany na t-zones, tak me tak napadlo, co jeste pridat i MMS? R. 0

nooba

18 | 12 | 11 17:49
Aplikace super, jediná věco co m vadí je odesílání free sms na t-mobile. Pokud se kod opíše příliš rychle tak sms nelze odeslat. Takže pokud by bylo možné přidat nějaké časování, bylo by to super. 0

Anachy

13 | 12 | 11 12:20
Tak jiz vse OK, jen jsem delal blbost v zadani emailu a hesla, díky odpovedi MikyWoW jsem na to prisel. 0

Anachy

13 | 12 | 11 12:16
to MikyWoW : na vodafone park jsem zaregistovany a prihlasit tam mi jde take bez problemu, jen pokud to same zadam do mobilu v nastaveni WMM pro vodafone tak mi zprava neodejde , ani pres wifi ani normalne, no je mi jasne ze nekde neco blbe zadavam ale fakt nemohu na nic prijit ! 0

Robert Mašinda

11 | 12 | 11 22:56
Ucet zablokovany neni a pres web se prihlasim. Aplikaci nepouzivam a pouze jsem poslal jednu zkusebni SMS na T-Mobile a ta v poradku dosla (psal jsem) a ted druhou a uz to pise chybu brany (neplatne prihlasovaci udaje). Pritom jsem nic a nikde nemenil. R. 0

MikyWoW

11 | 12 | 11 22:49
To Anachy: Zadávat kód? Jestli myslíš ten z obrázku tak ten se zadává jen pokud nejsou v nastavení k příslušnému operátoru zadány přihlašovací údaje. Musíš se zaregistrovat na VodafonePark při registraci přijde SMS s kódem který použiješ pro další krok registrace(ověření že je číslo tvoje). Pote vyplníš e-mail a svoje heslo které zadáš v aplikaci. (nejprve se zkus přihlásit na webu VodafoneParku zda je vše OK) To zekon: Nedošlo k zablokování t-zones? Pokud se přihlásíš přes data T-mobile několikrát s chybou tak to pak zablokuje účet. (Přes WiFi nebo data jiného operátora by to mělo fungovat) 0

Robert Mašinda

11 | 12 | 11 19:33
Tak jsem to ted zkusil znova a uz se taky neprihlasim do T-zones. Pripojeni jak wifi tak mobilni data. R. 0

Sirius

11 | 12 | 11 19:25
Tak jsem se už konečně dokopal k registraci. Hlásím totožný problém jako Zawe. T-zones jede přes wifi, přes mobilní připojení ne - hlásí chybné přihlašovací údaje. Na T-zones automaticky přihlášen nejsem. Pokud mohu nějak pomoci, rád tak učiním. Jinak díky za super aplikaci, sám bych se jinak musel pustit do vývoje. 0

Anachy

11 | 12 | 11 16:37
to MikyWoW : No jdou me vsichni 3 operatori, pres wifi jsem to nezkousel, jen musim u vodafone zadavat ten kod, coz dle textu vyse by tak byt nemelo. Jen u t-mobile tam je to jasne. 0

Zawe

11 | 12 | 11 16:30
Vodafone mi jde, O2 mi jde taky a t-zone pouze pres wifi. 0

MikyWoW

11 | 12 | 11 16:27
To Anachy: Zkoušel jsi to i přes WiFi? T-zones ti jde? To Zawe: Tobě VodafonePark jde? 0

Anachy

11 | 12 | 11 13:27
Zdravím, tak nevím co dělám špatně - jako operatora mam t-mobile a resim problém s odesíláním do vodafone, prihlasen jsem, cislo i heslo jsem zadal na www strankach, a poslat sms mi jde ale jen po zadani kodu ktery musim opsat jako u t-mobile, kdyz zadam prihlasovaci udaje primo v programu WMM email a prihlasovaci kod ktery jsem obdrzel tak mi sms odelas nejde , asi nekde delam chybu ale stale nemohu na to prijit kde, dekuji za kazdou dobrou radu. 02 mi jde bez problemu a T-mobile take. 0

Zawe

10 | 12 | 11 11:49
Kdyz skocim na stranky t-mobilu pres data operatora, tak nejsem automaticky prihlaseny. Odemceny tel. mam tak mi kdyztak posli ten xap a ja ho vyzkousim. diky za reseni mojich problemu. jeste mail : Zawe (zavinac) seznam.cz 0

MikyWoW

09 | 12 | 11 22:50
To Zawe: Možná vím čím to je... Koukal jsem na stránky T-Mobile a je tam jakási funkce automatického přihlášení pokud jsi připojen přes operátora (není nutné ani zadávat asi login, když otevřeš stránky T-mobile přes data operátora jsi přihlášený?) a aplikace se pravděpodobně snaží přihlásit i když už vlastně je automaticky. Máš odemčený telefon? že bych to zkusil upravit a poslal ti na test xap. 0

kuca1982

09 | 12 | 11 22:25
A ještě je to tam napsaný . Dík 0

Jindřich Lukeš

09 | 12 | 11 22:00
když v nastavení zapnes "automatické rozpoznávání" operátora, nabídka operátorů se ti po spuštění nezobrazí 0

kuca1982

09 | 12 | 11 21:56
Musim novou verzi taky pochválit. Je to velký posun vpřed, jak po designové tak po funkční stránce. Co v nové verzi vynechat výběr opa po spuštění? Přijde mi to zbytečně zdržující. Teď když můžu používat oblíbené (kde už operátor je předvolený) a nebo snadno slidem zvolím opa během psaní? Ale jen můj názor . Každopádně díky za skvělou aplikaci! 0

MikyWoW

09 | 12 | 11 19:09
Rozhodně loginy neprodám ani nezneužiji protože je neznám ani zjistit nemohu. Přihlašování probíhá stejným způsobem jako na webových stránkách a hesla jsou uložena jen a pouze ve vašem zařízeni v IsolatedStorage. Jediné riziko navíc (pokud vyloučím možnost že telefon ztratíš.) je že pokud budeš mít odemčené zařízení s InteropUnlock a nahraješ do telefonu aplikaci s virem který bude mít přístup do IsolatedStorage. 0

Zawe

09 | 12 | 11 18:42
Tak jsem se pustil znova do testovani, proc mi nejde posilat pres t-zone. Stale mi to nefunguvalo. Dokonce jsem si zmenil i prihlasovaci jmeno a heslo a stale nic. pak jsem ale zkusil pripojit s k netu pres wifi a hle, pres wifi to jde, ale ikdyz to poslu pres internet v mobilu, tak to nejde. Ze by to mel T-Mobile osetreny? EDIT: Tak jsem narval simku do Omnie II kde mam Androida a tam mam naistalovanyho Oskarka. Tam mi normalne pres datovy pripojeni Oskarek pres T-Zones odesle. Tak ja nevim, kde mam zas chybu 0

Robert Mašinda

09 | 12 | 11 08:23
Poslána jedna testovací SMS do T-Mobile a vše ok. Spíš by mě zajímalo, jak je zabezpečeno zneužití loginu do T-Mobile. U Vodafone a O2 (?) je to v podstatě jedno, tam se člověk dostane pouze na SMS/MMS. U T-Mobile se dostane k veškerému nastavení služeb, fakturám atd. Zatím budeme věřit tomu, že MikyWoW nikomu naše loginy a hesla neprodá či jinak nezneužije . R. 0

Petr Jaderny

08 | 12 | 11 19:39
Super prace!!! Je to fakt parada 0

Zawe

08 | 12 | 11 14:45
V pohode. Treba nekdo prijde. Vyzkousim pozdeji znovu, ale musim si doma odblokovat pristup 0

Jindřich Lukeš

08 | 12 | 11 14:31
jj presne tak, stejne udaje jako zadavas na webu. Je to zvlastní ale mě to na telefonu normálne funguje. V emulátoru to také funguje. Počkáme, zda jestě někdo přijde se stejným problémem. 0

Zawe

08 | 12 | 11 14:27
Urciete, jo. Radsi jsem to hned zkousel i na webu a tam jsem se normalne prihlasil. Tak jsem zkusil celou aplikaci odistalovat a znova naistalovat- Znova nastavil prihlasovaci udaje a zase to neslo. Jsem si dokonce ted tim i zablokoval T-zone. Ma se tam davat normalne muj nick a heslo, ktery pouzivam na t-zones? 0

Jindřich Lukeš

08 | 12 | 11 12:27
určitě si zadal správné přihlašovací údaje? Ted jsem to znovu testovat a funguje to naprosto bez problémů 0

Zawe

08 | 12 | 11 11:51
Tak mi nefunguje prihlaseni na T-zones. Pri pokusu o odeslani mi to napise neplatne prihlasovaci udaje a zrovna tohle jsem nejvic ocekaval 0

vsvs

27 | 11 | 11 11:40
Pak je tedy problém v té mezeře... Aplikace odfiltruje +420 a zbude tam: mezera777.... a operátor se detekuje podle prvních 3 znaků: mezera77 což je nesmysl a proto to nezmění operátora. Já u žádného kontaktu mezeru nemám... Nicméně nastavím tam aby to automaticky odstranilo ještě mezery pak to bude ok. Jen na vysvětlenou: Mezery vkládá Outlook automaticky při uložení čísla ve formátu +420... Nevkládá je kupodivu ve formátu 00420... 0

LakyCT

24 | 11 | 11 13:48
Tak se to asi vyresilo, dekuji za info. Zatim to necham tak a az se konecne rozhodnu pro jinou rom, tak vyzkousim a otestuji. Pokud problem pretrva, tak te zkontaktuji. 0

MikyWoW

23 | 11 | 11 19:24
Pokud aplikace vypíše: "Odesílání SMS se nezdařilo." došlo někde k chybě při získávání hlášky o stavu odesláno/neodesláno atd... Aplikace nejdříve provede odeslání SMS a poté začne stahovat informace o stavu odesláno/neodesláno. Je možné že odeslání projde bez problémů ale z důvodu že ihned poté spadne dočasně internet (nepř. změna BTS) a nestihne stáhnout informace o stavu (vyprší časový limit žádosti) zobrazí se pak hláška "Odesílání SMS se nezdařilo." Pak je situace nejistá. Nejčastěji se stává že neprojde ani odesílání a tím pádem nelze stáhnou informace o stavu. Nejprve bych zkusil (pokud máš možnost) jiný účet Vodafone parku pokud bude chyba přetrvávat, pak bude s největší pravděpodobností chyba v ROM. Pokud to dělá pouze tvůj účet např. z důvodu jiného nastavení ve Vodafone parku, pak by se to dalo vyřešit tím že by jsi odeslal SMS v PC a stáhl zdrojový kód webové stránky která se načte po odeslání. Ten když mi pošleš mohu zkusit přijít na příčinu problému. (Soukromé informace z webové stránky můžeš změnit v stáhnutém zdrojovém kódu na jiné smyšlené) 0

LakyCT

23 | 11 | 11 16:07
Dekuji za info, par dni jeste vydrzim a kdyz nebude nejaky prevratny zlom, tak nahraji jinou. 0

Petr Jaderny

23 | 11 | 11 16:01
Jj to znam velmi dobre Jen neco nahraju, uz je na ceste nova a lepsi Zkus nejakou jinou ROM, mohlo by to pomoct... a dej vedet jak jsi dopadl 0

LakyCT

23 | 11 | 11 15:51
chapu, sedi, ale vzdy se potom doctu, ze to a s tim jsou problemy. Tak stale sleduji jak tady tak na xda foru, cekam ale to sem nepatri, vim, prominte Nejlepsi by bylo, kdyby do toho trosku voc videl a umel a mohl si je upravit k obrazu svemu 0

Petr Jaderny

23 | 11 | 11 15:48
Ty jo, vzdyt na XDA jich pro HD7 je... To ti zadna nesedi ? 0

LakyCT

23 | 11 | 11 15:43
Mam to v popisu 7713 stale cekam na nejakou vyladenou pro me potreby a potom nahraji novejsi. Petr: tak zakopany pes asi bude tam. Aspon mam dalsi inspiraci pro nahrati vhodnejsi ROM. Driv jsem je taky menil kazdou chvili, jen ted ne mnoho casu. Tak stale cekam, abych po kratke dobe nemusel zase menit. 0

Petr Jaderny

23 | 11 | 11 15:41
Ja to psal jen jako info, ze tuhle app uz tolik nepouzivam ROM s tim teoreticky muze mit co docineni... A kdyz o tom mluvis, tak mam pocit, ze jeden cas mi to delalo to same (hlasilo neuspech skoro vzdy, ale nekdy sms dosla i tak). Pak to prestalo, ale je mozne, ze to bylo tim, ze jsem nahral jinou ROM (delam to casto 0

Jindřich Lukeš

23 | 11 | 11 15:39
možné je všechno, jakou mas? 0

LakyCT

23 | 11 | 11 15:31
Vim o cem mluvis a ver, ze je vyzkouse vse. Aplikace Whatsapp je dobra jen ten druhy ji musi mit take a to bohuzel nenahradi sms. Jeste me napadlo jestli s ti nemuze mit co docineni ROM. Nevite nekdo? 0

Petr Jaderny

23 | 11 | 11 15:29
Ja posledni dobou vyuzivam spis WhatsApp, ale ted jsem to pro srandu zkusil a naprosto bez problemu A to mam omezenou rychlost, pac jsem presvih FUP Jak zadavas cislo? Rucne, nebo ze seznamu? V jakem formatu ho mas ulozene/zadavas (mezery, mezinarodni predvolba)? 0

LakyCT

23 | 11 | 11 15:28
Dekuji za reakce. Asi mam smulu, ze se trefuji do mrtvych casu, kdy je sluzba pretizena a proste to obcas odesle a obcas ne. Smirim se s tim 0

Flynn

23 | 11 | 11 15:22
Zasílání SMS zcela v pohodě a bez problémů. Píšu zatím jen na Vodafone čísla a funguje to. 0

LakyCT

23 | 11 | 11 15:06
Tak nevim, mam asi smulu, hodne kontaktu mam taky na vodafone a docela bych jim posilal sms, pres tuto aplikaci, ale nikdy nevim jestli byla odeslana opravdu mam pokazde hlasku ze se odeslani nezdarilo a nekdy proste dojde a nekdy ne. Kdyz jsem na tento problem narazil, tak si i zjusebne zkousim poslat sms sobe na muj druhy mobil (vodafone) a je to opravdu tak. ted si presne nejsem jisty jestli s aplikaci Poslat sms jsem mel stejny proble, ale myslim, ze ne. Tam zadne negativni odezvy nebyly. 0

Jindřich Lukeš

23 | 11 | 11 15:00
no je to zvlastní, SMS jinam nez do vodafonu nepíšu a jediny problém na která jsem narazil, je ten který popisuje Petr. Každopadně zeptáme se Mikyho jaká chyba se zobrazí, když je park přetížený. 0

LakyCT

23 | 11 | 11 14:50
Jindrich: to bych pochopil, ale jeste se mi nestalo, aby mi aplikace napsala, ze zprava byla odeslana ke zpracovani. Jak to pise u ostatnich operatoru. Jadro: chybu v pripojeni mi to napise i u ostatnich operatoru a kdyz dam znovu odeslat, tak je to OK. Jen u vodafonu mi to stale pise, ze odeslani se nezdarilo a nekdy je proste dorucena a nekdy ne, coz me docela mrzi, kdyby to aspon napsalo, ze je sluzba momentalne pretizena at to zkusim pozdeji, tak by to bylo v poradku. 0

Petr Jaderny

23 | 11 | 11 14:42
To je zvlastni, jak ma kazdy jine zkusenosti Me treba na webu funguje Park bez peoblemu... A jediny problem v aplikaci mam, ze se zprava neodesle kvuli problemum s pripojenim... Dam odeslat znovu a OK. Takze v celku se da rict, ze bez problemu 0

Jindřich Lukeš

23 | 11 | 11 14:27
často to bývá způsobeno tím, že je vodafone park pretížený. I v internetové verzi se mi casto objevuje chyba, ze sms nebyla odeslána. S tím toho moc udělat nepujde. 0

LakyCT

23 | 11 | 11 13:01
Ja mam problem takovy, ze na vodafone se odesle zprava jen obcas, ale pokazde program napise, ze se odeslani nezdarilo. Na vodafoneparku jsem a v nastaveni mam vyplnene udaje spravne. Na ostatni operatory v poradku, jen ten vodafone me stve, ze na to neni spoleh. Jinak super aplikace, pochvala 0

vsvs

22 | 11 | 11 22:07
Vylepšit filtrování přeci jen nebude stačit - program nepoznává číselnou řadu začínající 773 přidělenou Vodafonu. Nejlepší je použít oficiální a aktuální zdroj, tj. databázi ČTÚ. Viz http://www.ctu.cz/ctu-online/vyhledavaci-databaze/pridelena-cisla-a-kody.html 0

MikyWoW

22 | 11 | 11 18:03
Hrál jsem si s aplikací dál a rozpoznávání předvoleb je nakonec OK - jestliže vkládáš čísla manuálně. Problém je asi ve filtrování čísel při jejich načítání z adresáře - předvolbu program rozpoznal, když jsem v adresáři změnil tlf číslo z původního +420mezera777... na +420777... Pak je tedy problém v té mezeře... Aplikace odfiltruje +420 a zbude tam: mezera777.... a operátor se detekuje podle prvních 3 znaků: mezera77 což je nesmysl a proto to nezmění operátora. Já u žádného kontaktu mezeru nemám... Nicméně nastavím tam aby to automaticky odstranilo ještě mezery pak to bude ok. 0

Vavrusa

21 | 11 | 11 20:53
to je zvlastní, mě vše funguje bez problémů. Těžko radit. Uvidíme, zdali se ozve ještě někdo další.... Zkousel si poslat SMS i přímo z Parku? co takle jiné tel. císlo? Ano, zkousel jsem z netu a slo to. Na t-Mobile ok, o2 ok a vodafon stale chyba ccc snad to rozlousknu, testnu jeste jine cislo. Tak ani na jine cislo to nejde. 0

vsvs

21 | 11 | 11 20:50
O jaké předvolby se jedná? Seznam předvoleb jsem někde našel na internetu tak možná akord nebyl aktuální. O jedné předvolbě vím že chybí a už je přidána ve vývojové verzi. Historie zprav by se mela ukládat do T-zones/Vodafone parku. Lokální historii přidáme také ale nevím jestli to bude hned v další verzi. Hrál jsem si s aplikací dál a rozpoznávání předvoleb je nakonec OK - jestliže vkládáš čísla manuálně. Problém je asi ve filtrování čísel při jejich načítání z adresáře - předvolbu program rozpoznal, když jsem v adresáři změnil tlf číslo z původního +420mezera777... na +420777... 0

Vavrusa

21 | 11 | 11 20:47
to je zvlastní, mě vše funguje bez problémů. Těžko radit. Uvidíme, zdali se ozve ještě někdo další.... Zkousel si poslat SMS i přímo z Parku? co takle jiné tel. císlo? Ano, zkousel jsem z netu a slo to. Na t-Mobile ok, o2 ok a vodafon stale chyba ccc snad to rozlousknu, testnu jeste jine cislo. 0

Jindřich Lukeš

21 | 11 | 11 19:44
to je zvlastní, mě vše funguje bez problémů. Těžko radit. Uvidíme, zdali se ozve ještě někdo další.... Zkousel si poslat SMS i přímo z Parku? co takle jiné tel. císlo? 0

Vavrusa

21 | 11 | 11 19:40
mas spravně zadané prihlasovací udaje do parku? Jj mam, kontrolovano snad 10x 0

Jindřich Lukeš

21 | 11 | 11 17:31
mas spravně zadané prihlasovací udaje do parku? 0

Vavrusa

21 | 11 | 11 17:27
Ahoj.mohl by mi nekdo poradit. Mam omnia 7 s mango. Z aplikace mi nelze zasilat sms na vodafone (mam registraci vodafone park).stale pise sms nelze odeslat. Stejne pri wifi i 3G. Diky. 0

MikyWoW

11 | 11 | 11 19:08
O jaké předvolby se jedná? Seznam předvoleb jsem někde našel na internetu tak možná akord nebyl aktuální. O jedné předvolbě vím že chybí a už je přidána ve vývojové verzi. Historie zprav by se mela ukládat do T-zones/Vodafone parku. Lokální historii přidáme také ale nevím jestli to bude hned v další verzi. Co se bude určitě v další verzi: Pro přenesená čísla budeš moci využít oblíbených kde půjde do seznamu "natvrdo" nastavit operátora a také půjdou oblíbené kontakty připíchnout na úvodní obrazovku. T-zones, O2 1188 a Vodafone bez registrace. 0

vsvs

11 | 11 | 11 16:54
Funguje docela dobře a dá se uspořit pár korun za SMS resp. neodevzdat je operátorovi. Rozpoznávání předčíslí operátora není 100%ní (i když nejde o přenesené číslo). Nemohla by si aplikace zapamatovat u přeneseného čísla operátora pro další odesílání? Chybí mi i log odeslaných zpráv... 0

MikyWoW

15 | 10 | 11 18:18
V další verzi přidáme přihlášení na T-Zones a O2 1188. Co se týká odesílání hromadných SMS je to nerealizovatelné pokud je nutné opsat capachu u T-Mobile je dokonce i nějaké časové omezení, podporuje to snad Vodafone park a možná po přihlášení k T-Zones nebo O2 1188. Zrychlenou dlaždici s předvyplněným číslem a operátorem taky lze přidat. 0

zahycz

15 | 10 | 11 17:32
Když to nejde integrovat do systému co třeba to udělat ve stejném stylu jako Zprávy integrované do systému tz. konverzace a výběr operátora až podle buttonu pro odeslání v aplikacní liště? 0

Jindřich Lukeš

14 | 10 | 11 12:30
Nápad dobrý. Já říkam: Uvidíme V první řade je třeba upravit pro Mango a přidat podporu T-Zones 0

Malovanicko

14 | 10 | 11 12:25
Já chápu ale myslím že pak by to bylo maximálně elegantní:) ale jak říkám, že to pouze nápad 0

Jindřich Lukeš

14 | 10 | 11 12:14
spíš jde o to, že nechci aplikaci šířit neoficiální cestou. Technicky by to realizovat šlo, je ale otázka kolik by to dalo prace 0

Malovanicko

14 | 10 | 11 12:06
Jindro: Ja vím ale bylo by to fajn a technicky né moc složíté viz Advanced Config nebo registry Editor;) 0

Jindřich Lukeš

14 | 10 | 11 12:03
Řeknu to asi takle: spoustu práce, kterou využije jen pár uživatelů. Ale nikdy neříkej nikdy. 0

Malovanicko

14 | 10 | 11 12:00
3) by se dala řešit pouze pro unlock device . Udělat dvě verze . Technicky je to realizovatelné:) Ale spíš prakticky ne;) 0

Jindřich Lukeš

14 | 10 | 11 11:39
1) dobrý nápad 2) dobrý nápad 3) technicky nerealizovatelné, aplikace z marketu nemohou zasahovat do systému díky za tipy 0

Malovanicko

14 | 10 | 11 08:26
Zdravím, za mě vydařená aplikace. Co by se ale dalo zlepšit: 1) možnost pinnout například jen Vodafon k nabídce Start. 2) Možnost odesílát více příjemcům najednou v rámci jednoho operátora. 3) A potom za třetí spíš taková science. V případě psaní normální sms , aby byla možnost rozšířit do systémové volby možnost vyběru jestli odeslat free tj. přes aplikaci WMMSMS a nebo odeslat standardně. Toť mé nápady. Jinak spokojenost 0

Jindřich Lukeš

09 | 10 | 11 11:07
ted nerozumím otázce 0

Matt.Murdock

09 | 10 | 11 10:44
Co mám udělat když mám tel. č. propojené s Facebookem a ne s mailem? (u Vodafone) 0

kuca1982

08 | 10 | 11 07:39
Aplikaci nejde více integrovat do systému, ani nahrazovat funkce systému. Chápu... A nešlo by naučit aplikaci pamatovat si poslední použité číslo? . Jinak pro mě zatim nejlepší aplikace pro WP7. Už mi ušetřila dost peněz . Díky! 0

Jindřich Lukeš

07 | 10 | 11 13:39
JJ , jen co vydáme WMM Jízdní řády pro Mango 0

premikkoci

07 | 10 | 11 13:32
Moc pěkná aplikace. Ještě, že mám vodafone a spousta známých taky. Doufám, že se plánuje další verze s podporou manga. 0

keri

07 | 10 | 11 12:16
A máš v HD2 aktivovaný Market? Jinak WP7 3MktPlace uz má několik dalších verzí přes které to určitě najdeš. Nevím co přesně máš na mysli tou aktivací marketplace. Jsem přihlášený, můžu stahovat a používat aplikace, když vyhledávám wmm přes vyhledávací aplikaci v mobilu, tak to najde jen wmm jízdní řády, zkoušel jsem to hledat různě ale nenašel. Zkusil jsem tedy stáhnout ji přes pc pomocí aplikace Phone7Market v2.0 Alpha , tam jsem ji už našel, stáhl a nainstaloval do mobilu, kde normálně funguje. Proč ale přes mobil marketplace ji nenajdu mi zůstává utajeno. Každopádně moc díky za pomoc 0

Jindřich Lukeš

07 | 10 | 11 12:03
Aplikaci nejde více integrovat do systému, ani nahrazovat funkce systému. 0

kuca1982

07 | 10 | 11 11:48
Jsem rád, že taková aplikace existuje. Ušetří mi dost peněz... Ale vzpomínam na Free SMS Sender na Androidu. Za ten bych platil zlatem . Tohle je "odesílač" SMS zdarma, kdežto Free SMS Sender je kompletní správa SMS... EDIT: Jinak aplikace by si mohla pamatovat poslední/nejužívanější číslo, aby ho nebylo nutno stále vyťukávat nebo hledat v adresáři. 0

Jindřich Lukeš

06 | 10 | 11 23:28
A máš v HD2 aktivovaný Market? Jinak WP7 3MktPlace uz má několik dalších verzí přes které to určitě najdeš. 0

keri

06 | 10 | 11 23:10
Aha, tak to potom nerozumím proč ji nemůžu najít na marketplace v mobilu, ani s aplikací WP7 3MktPlace v0.5.4 Milkman na PC. Odkaz v článku mě přesměruje windowsphone.com/, kde se přihlásím na windows live a dále mi to tam napíše: Aplikaci nelze získat. Zdá se, že jste se ještě nepřihlásili pomocí účtu Windows Live ID z telefonu. Tato akce je ale povinná před tím, než budete moci nakupovat nebo stahovat aplikace z webu Marketplace. Mám velký zájem o tuto aplikaci a nevím jak ji tedy dostat do telefonu ... =( 0

Jindřich Lukeš

06 | 10 | 11 22:30
Tato aplikace je napsána ještě pro starší verze systému, ale funguje také na Mangu 0

keri

06 | 10 | 11 22:11
Tato aplikace funguje pouze na poslední aktualizaci mango jako ostatní novější aplikace? Chtěl jsem počkat na stabilní Mango ROM, než z NoDo přejdu ... A mám teď velké problémy s aplikací poslatsms.cz 0,1, která mi pořád píše "chyba při odeslání". Předem díky za odpověď 0

ToPaS

06 | 10 | 11 18:30
podarene od grafiky az po aplikaciu....paradicka! 0

Robert Mašinda

06 | 10 | 11 18:24
To sice muzes, ale neni to tak pohodlne. R. 0

MasterMIND

06 | 10 | 11 18:22
Pěkná aplikace , každopádně na Vodafone je možné odeslat SMS bez registrace, viz: https://park.vodafone.cz, dole "Poslat SMS z Parku bez registrace". 0

jozo1606

06 | 10 | 11 17:21
Pecka jednoduchá a prito super, funguje to aj na slovensku? alebo sú to len CZ čísla ? 0

strukef

06 | 10 | 11 09:28
Super aplikace stejně jako jízdní řády.Jen tak dál. 0

hondarebel

06 | 10 | 11 08:55
Supr aplikace. S tím t-zones souhlasím, kdyby to šlo udělat, bylo by to skvělé. 0

Robert Mašinda

06 | 10 | 11 08:16
Nešlo by udělat (přidat) i registraci do t-zones? Pak by i SMS na T-Mobile byla doručována z čísla odesilatele a zmizela by nutnost opisování kódu. R. 0

Jindřich Lukeš

06 | 10 | 11 08:10
WMM SMS Zdarma je další aplikací, která vznikla pod záštitou našeho webu. Autorem je MikyWoW a jak již název napovídá, jedná se o aplikaci na posílání SMS zdarma přes internetové SMS brány mobilních operátorů. http://wmmania.cz/software/ostatni/wmm-sms-zdarma-posilejte-sms-zdarma-na-windows-phone-7/ 0

Mohlo by vás zajímat

Jak automaticky synchronizovat obsah plochy, dokumentů a obrázků na Windows 10?

V tomto jednoduchém návodu si ukážeme, jak jednoduše synchronizovat nejfrekventovanější složky ve Windows 10 s OneDrive a umožnit přístup k nejdůležitějším souborům odkudkoliv.

Jindřich Lukeš | návody 11 | 01 | 18

AKCE: Bezdrátová nabíječka Nokia DT-910 za 299 Kč

Jindřich Lukeš | články 26 | 10 | 17

Akce: Microsoft Office 365 pro domácnosti na 1 rok za 899 Kč

Jindřich Lukeš | software 20 | 10 | 17

WMM Jízdní řády zpět na Storu

Jindřich Lukeš | software 27 | 09 | 17

Virtuální operátoři lákají na výhru 250 000 Kč a na data i volání zdarma

Co je to virtuální operátor? Proč využít služby právě od něj? A kteří virtuální operátoři jsou v Česku k mání?

Jindřich Lukeš | články 14 | 09 | 17