Acer Iconia W4 – 8 palců v novém těle již příští měsíc

Aktualizace (17.10.): Doplněny dostupnosti a ceny. Acer příští měsíc uvede modernizovaný tablet Iconia W4 s 8“ uhlopříčkou a plnohodnotnými Windows 8.

Aktualizace (17.10.): Acer oficiálně oznámil vydání Iconie W4 ještě tento měsíc. Oficiální specifikace uvedené níže v článku se shodují s těmi aktuálně zveřejněnými. Doplněny tak byly v podstatě jen ceny: 32 GB model za 330 dolarů a 64GB model za 380 dolarů. K dispozici bude také celá řada příslušenství.

--------------------------------------------------------------------------------------

V červenci jsme si představili první a prozatím jediný 8“ tablet s plnohodnotnými Windows 8. Ačkoliv měl tento přístroj velký potencionál, při praktickém testování se objevilo několik zásadních nedostatků. Tím největším byl velice nekvalitní displej (barvy, pozorovací úhly apod.) a trochu vyšší tloušťka.

 

I když se současná cena pohybuje pod hranicí 8000 Kč, uživatelé si jej stejně neoblíbili. Acer si je své chyby vědom a přislíbil nápravu v budoucím modelu. Ten by se měl na trhu objevit příští měsíc (spolu s uvedením Windows 8.1) a ponese označení W4. Odstraněny by měly být všechny nedostatky. Těšit se tedy můžeme na kvalitní displej s rozlišením 1 280 x 800 bodů a výbornými pozorovacími úhly, modernizované (i když stále poměrně silné) tělo přístroje a nejnovější verzi čtyřjádrového procesoru Intel Atom taktovaného na frekvenci 1,8 GHz (architektura Intel Bay Trail). Operační paměť bude mít kapacitu 2 GB a vnitřní úložiště 32 (pro uživatele cca. 16 GB s možností rozšíření paměťovými kartami) či 64 GB. Nebude chybět také fotoaparát s rozlišení 5 MPx (přední s 2MPx), micro-USB, micro-HDMI port, 3,5 mm jack pro sluchátka a Microsoft Office 2013 pro studenty a domácnosti.

Fotografie:

Acer Iconia W4 Acer Iconia W4 Acer Iconia W4 Acer Iconia W4 Acer Iconia W4

Video:


Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Jak získat Office 365 (vč. 1TB na OneDrive) jen za 45 Kč/měsíc + další slevu na první rok?

Používáte na svém PC kancelářský balík Office? V tomto článku si ukážeme, jak jej oficiálně získat za nejnižší možnou cenu, a to pouhých 45 Kč/měsíc, resp. 35 Kč/měsíc.

Jindřich Lukeš | návody 21 | 11 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Windows Mapy - zcela nová aplikace dostupná pro všechny uživatele Windows 10 (Mobile) – adekvátní náhrada za HERE

(27.10.): Nová verze s možností organizovat uložená místa do kolekcí.// Microsoft představil zcela novou mapovou aplikaci pro Windows 10, která odstraňuje většinu nedostatků stávající verze a je téměř plnohodnotnou náhradou za HERE.

Jindřich Lukeš | software 27 | 10 | 16

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím