myTube! – top aplikace pro sledování videí na YouTube

Aktualizace (25.111.2015): Nová verze přináší mnoho novinek vč. podpory Windows 10.// MyTube představuje jednu z nejlepších aplikací sloužící k přehrávání videí na YouTube a celkové správě svého YT účtu. K dispozici je jak pro telefon, tak pro PC/tablet.

Aktualizace (25.11.2015): Aplikace se dnes dočkala významné aktualizace, která nyní nabízí podporu Windows 10 jak pro PC, tak telefony. Verze pro tento systém se navíc pyšní několika novinkami:

  • nový design
  • možnost přihlásit se k odběru kanálu přímo z detailu videa
  • přihlášení k novému odběru už netrvá tak dlouho
  • třídění komentářů dle relevance či data
  • možnost vybrat více videí ze seznamu a přehrát je jako playlist
  • náhodné přehrávání playlistu
  • Alt + Enter pro zobrazení režimu přes celou obrazovku (PC verze)
  • integrace Cortany (PC verze)
  • drobné opravy
  • atd.
 

Skvělých aplikací pro YouTube je na Storu hned několik. Mezi ty nejpovedenější se kromě Tubecast rozhodně řadí MyTube!, která toho má mnoho co nabídnout. Stahovat ji můžete jak do svého telefonu, tak i do PC či tabletu.

TIP: TubeCast - nejlepší YT přehrávač vč. podpory Chromecastu

 

Verze pro telefon

Po prvním spuštění je dobré se přihlásit (aplikace funguje samozřejmě i bez toho, ale není možné využívat všech funkcí). Aplikace se skládá celkem z pěti záložek, ve kterých se nachází vše důležité – populární videa, jednotlivé kategorie, vaše stránka, nejnovější odběry a aktuální přehrávání.

Po vybrání konkrétního videa se zobrazí v detailnější záložce, kde jsou uvedeny základní informace, možnost sdílení, lajkování a další. Při přetažení zprava doleva jsou v další záložce komentáře a dále ještě další podobná videa navrhovaná ke sledování.

Samotné přehrávání lze uskutečnit spuštěním buď přímo videa, nebo pouze hudební stopy. Video se zobrazuje v samostatném okně, v němž lze měnit kvalitu, pozastavovat, či video přetáčet (jednou kliknout do obrazu a poté přetažením prstu vpravo, či vlevo). K dispozici je samozřejmě režim na šířku. Skvělým doplňkem při přehrávání je možnost číst si např. komentáře, bez toho aniž by se video muselo zastavit. Stačí se pouze přesunout na vedlejší záložky a přehrávající se video bude stále vidět a slyšet v pozadí.

 

Za další skvělou funkci se dá určitě považovat možnost přehrávání hudby z videa na pozadí. Pokud si tedy pustíte koncert nebo něco podobného, není nutné po celou dobu zůstávat v aplikaci. myTube k tomu využívá audio zástupce ve vašem zařízení, takže i ovládání se provádí přes boční tlačítka hlasitosti, kde přehrávání můžete „pauznout“ a následně znovu spustit. Zpátky do aplikace se dostanete kliknutím na text pod tlačítkem pauzy. Ráda bych upozornila, že tato funkce běží pouze tenhdy, když v aplikaci zapnete přehrávání pouze hudby, ne videa (ikona vedle tlačítka play v záložce „sledovat“).

Sdílení videí emailem, SMS nebo sociálními sítěmi je také samozřejmostí, stejně jako možnost odpovídat rovnou na komentář připojený k videu.

MyTube nabízí též stahování zvuku či videa a také přímé nahrávání vašich klipů. Na živých dlaždicích na vaší úvodní obrazovce se mohou zobrazovat odběry, populární videa, nejlépe hodnocená, doporučená nebo vlastní vybrané video.

Aplikace je k dispozici na Storu za 25 Kč s možností trial verze, která je ovšem omezená. Během 3 hodin lze sledovat pouze 1 hodinu videí, poté je nutno čekat 10 minut pro pokračování. Aktuálně má MyTube problém se zobrazováním odběrů, kdy není k dispozici miniatura ani popis. Pokud však video rozkliknete, na další stránce je již vše v pořádku.

 

Verze pro PC/tablet

Aplikaci můžete stahovat také pro zařízení s Windows 8 a Windows 10.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Windows 10 Cloud – přehled dostupných informací

V tomto článku naleznete většinu dostupných informací spojených s novou verzí stolního operačního systému od Microsoftu pojmenovaného Windows 10 Cloud.

Jindřich Lukeš | články včera v 10:40

Samsung Galaxy S8 vs. Microsoft Lumia 950 – test fotoaparátu

Jedno z prvních porovnání fotoaparátů Lumie 950 a nového Samsungu Galaxy S8.

Jindřich Lukeš | články před 2 dny

Aplikace Upgrade Advisor pro přechod z WP8.1 na W10M zpět na Storu

Jindřich Lukeš | články před 2 dny

Microsoft To-Do – nový multiplatformní úkolovník od Microsoftu jako nástupce populárního Wunderlistu

Microsoft představil zbrusu novou multiplatformní aplikaci na správu úkolů, která je funkčně velmi podobná Wunderlistu.

Jindřich Lukeš | software 20 | 04 | 17

Windows 10 Insider Preview v. 16179 pro PC a 15205 pro telefony

Nové Redstone 3 Fast Insider sestavení pro PC a telefony přinášející drobné opravy a vylepšení.

Jindřich Lukeš | články 20 | 04 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím