myTube! – top aplikace pro sledování videí na YouTube

Aktualizace (25.111.2015): Nová verze přináší mnoho novinek vč. podpory Windows 10.// MyTube představuje jednu z nejlepších aplikací sloužící k přehrávání videí na YouTube a celkové správě svého YT účtu. K dispozici je jak pro telefon, tak pro PC/tablet.

Aktualizace (25.11.2015): Aplikace se dnes dočkala významné aktualizace, která nyní nabízí podporu Windows 10 jak pro PC, tak telefony. Verze pro tento systém se navíc pyšní několika novinkami:

  • nový design
  • možnost přihlásit se k odběru kanálu přímo z detailu videa
  • přihlášení k novému odběru už netrvá tak dlouho
  • třídění komentářů dle relevance či data
  • možnost vybrat více videí ze seznamu a přehrát je jako playlist
  • náhodné přehrávání playlistu
  • Alt + Enter pro zobrazení režimu přes celou obrazovku (PC verze)
  • integrace Cortany (PC verze)
  • drobné opravy
  • atd.
 

Skvělých aplikací pro YouTube je na Storu hned několik. Mezi ty nejpovedenější se kromě Tubecast rozhodně řadí MyTube!, která toho má mnoho co nabídnout. Stahovat ji můžete jak do svého telefonu, tak i do PC či tabletu.

TIP: TubeCast - nejlepší YT přehrávač vč. podpory Chromecastu

 

Verze pro telefon

Po prvním spuštění je dobré se přihlásit (aplikace funguje samozřejmě i bez toho, ale není možné využívat všech funkcí). Aplikace se skládá celkem z pěti záložek, ve kterých se nachází vše důležité – populární videa, jednotlivé kategorie, vaše stránka, nejnovější odběry a aktuální přehrávání.

Po vybrání konkrétního videa se zobrazí v detailnější záložce, kde jsou uvedeny základní informace, možnost sdílení, lajkování a další. Při přetažení zprava doleva jsou v další záložce komentáře a dále ještě další podobná videa navrhovaná ke sledování.

Samotné přehrávání lze uskutečnit spuštěním buď přímo videa, nebo pouze hudební stopy. Video se zobrazuje v samostatném okně, v němž lze měnit kvalitu, pozastavovat, či video přetáčet (jednou kliknout do obrazu a poté přetažením prstu vpravo, či vlevo). K dispozici je samozřejmě režim na šířku. Skvělým doplňkem při přehrávání je možnost číst si např. komentáře, bez toho aniž by se video muselo zastavit. Stačí se pouze přesunout na vedlejší záložky a přehrávající se video bude stále vidět a slyšet v pozadí.

 

Za další skvělou funkci se dá určitě považovat možnost přehrávání hudby z videa na pozadí. Pokud si tedy pustíte koncert nebo něco podobného, není nutné po celou dobu zůstávat v aplikaci. myTube k tomu využívá audio zástupce ve vašem zařízení, takže i ovládání se provádí přes boční tlačítka hlasitosti, kde přehrávání můžete „pauznout“ a následně znovu spustit. Zpátky do aplikace se dostanete kliknutím na text pod tlačítkem pauzy. Ráda bych upozornila, že tato funkce běží pouze tenhdy, když v aplikaci zapnete přehrávání pouze hudby, ne videa (ikona vedle tlačítka play v záložce „sledovat“).

Sdílení videí emailem, SMS nebo sociálními sítěmi je také samozřejmostí, stejně jako možnost odpovídat rovnou na komentář připojený k videu.

MyTube nabízí též stahování zvuku či videa a také přímé nahrávání vašich klipů. Na živých dlaždicích na vaší úvodní obrazovce se mohou zobrazovat odběry, populární videa, nejlépe hodnocená, doporučená nebo vlastní vybrané video.

Aplikace je k dispozici na Storu za 25 Kč s možností trial verze, která je ovšem omezená. Během 3 hodin lze sledovat pouze 1 hodinu videí, poté je nutno čekat 10 minut pro pokračování. Aktuálně má MyTube problém se zobrazováním odběrů, kdy není k dispozici miniatura ani popis. Pokud však video rozkliknete, na další stránce je již vše v pořádku.

 

Verze pro PC/tablet

Aplikaci můžete stahovat také pro zařízení s Windows 8 a Windows 10.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Budoucnost nejen osobní elektroniky na videu z dílny Microsoftu

Pojďte si s námi připomenout video, které vás provede možnou blízkou budoucností osobní elektroniky ve vizích Microsoftu.

Jindřich Lukeš | články včera v 13:00

Surface Phone jako skládací tablet? Nové patenty Microsoftu mnohé naznačují

(24.3.): Uveřejněn další velice zajímavý koncept skládacího zařízení. // Podle aktuálních informací z patentového úřadu a dřívějších spekulací se zdá, že Surface Phone by mohl být ve skutečnosti skládací tablet.

Jindřich Lukeš | články včera v 09:53

Microsoft hledá dva nové programové manažery do svého Windows Mobile týmu

Jindřich Lukeš | články včera v 09:02

Windows Mapy - oficiální mapová a navigační aplikace od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(23.3.): Nová verze s podporou více průjezdných míst u plánování tras.// Microsoft představil zcela novou mapovou aplikaci pro Windows 10, která odstraňuje většinu nedostatků stávající verze a je téměř plnohodnotnou náhradou za HERE.

Jindřich Lukeš | software 23 | 03 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím