Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Navigon v4.7 - Plnohodnotná automobilová navigace pro Windows Phone

Aktualizace (21.3. 2013) - Nová verze 4.7 Nejlepší automobilová navigace pro Windows Phone, která v aktuální verzi přináší podporu českého jazyka a možnosti pravidelné aktualizace mapových podkladů.

Stažení

Navigon verze 4.7

(Aktualizace 21.3.2013)

Navigon svou aplikaci stále vylepšuje. V poslední verzi (4.7) najdeme tyto novinky:

- Last Mile Navigation - Aplikace automaticky ukládá pozici zaparkovaného vozidla. Tato funkce výrazně usnadní jeho následovné hledání (např. na parkovišti). Další novinkou spojenou s parkováním je zobrazení volných parkovacích míst po kliknutí na ikonku, které se zobrazí, když se přiblížíte k cílové stanici.
- Náhled na navigační cíl v Google Street View při zadání cíle a před dosažením cíle - Navigon při vyhledání cílového místa, resp. při jeho dosažení zobrazí "fotopohled" z aplikace Google Street View.
- EnergySaver - Prodloužení výdrže zařízení. Aplikace umožňuje na dlouhých úsecích bez změny směru (dálnice apod.) automaticky vypínat displej telefonu. Když se však přiblížíte k nějaké odbočce, displej se opět automaticky zapne.
- Optimalizovaný příjem GPS

 

Navigon verze 4.2

(Aktualizace 21.8.2012)

Již poměrně dlouhou dobu je na Marketplace k dispozici oficiální automobilová navigace od společnosti Navigon. V současné době se jedná o jednoznačně bezkonkurenční navigaci, která je pro Windows Phone k dispozici. Z neznámého důvodu však ve verzích 4.0 a 4.1 chyběla podpora českého jazyka. S příchodem (minulý týden) nové verze 4.2 je vše jinak.

Verze 4.2 přináší nejen podporu češtiny, ale především také nové mapy a možnost jejich aktualizace. Výrobce navíc při nákupu aplikace (2070 Kč) garantuje stažení nejaktuálnějších map. Pokud budete chtít mapy následně aktualizovat, je třeba využít možnost jednorázového nákupu služby NAVIGON FreshMaps XL, která vám zajistí pravidelné aktualizace (každé 3 měsíce) po dobu 2 let.

 

Další funkce (oficiální informace):

- Traffic Live
- Reality View Pro
- NAVIGON MyRoutes
- Aktivní průvodce jízdními pruhy
- Asistent rychlosti
- Informace o radarech
- NAVIGON Reality Scanner
- Počasí Live
- Text-to-Speech a přesná hlasová oznámení
- různé hlasy (nářečí)
- Rozšířená navigace pro pěší
- Google Lokální vyhledávání
- Zadání cíle souřadnicemi
- Pomoc v případě nouze
- Zaslání polohy pomocí SMS nebo e-mailu
- Cíle na trase
- Formát na výšku nebo na šířku
- Mapový náhled ve 2D a 3D
- Automatický režim den/noc pro zobrazení mapy
- Přímé spuštění navigace k adresám kontaktů uložených ve smartphonu
- Funkce Domů stisknutím jediné klávesy
- Uložení oblíbených položek přímo na úvodní obrazovce Windows Phone 7 prostřednictvím NAVIGON Shortcut

Navigon 4 Navigon 4 Navigon 4 Navigon 4 Navigon 4 Navigon 4 Navigon 4 Navigon 4

 

Navigon verze 3.X

V současnosti je k dispozici jediná automobilová navigační aplikace. Jedná se o aplikaci Navigon, která byla vytvořena na zakázku pro Deutsche Telekom. Aplikace je v původním stavu blokována na SIM tamějšího operátora a obsahuje mapy Rakouska, Německa, Švýcarska a Lichtenštejnska. Šikovní vývojáři z XDA-Developers ovšem úspěšně tuto aplikaci upravili a nyní je možné ji používat se SIM jakéhokoliv operátora. Krom toho také zjistili, že mapy pro stejnojmennou aplikaci pro iPhone, jsou totožné s těmi pro WP7 a je možné je používat. Mezi těmito mapami se samozřejmě nachází také ČR. Poslední (třetí) verze také obsahuje české hlasové povely. Navigon je tak první plnohodnotnou offline navigací, kterou je možno plnohodnotně používat také v ČR.

 

Navigon pro WP7

 

Jak nainstalovat starší (3.x) verze aplikace vč. map ?

Nová verze má také zcela nový (jednodušší) způsob instalace, který si nyní ukážeme.

 1. 1. Nejdříve je třeba stáhnout tento archiv, který obsahuje samotnou navigaci (Navigon_v3.x.xap) a také aplikaci (NavigonContentDownloader.exe), která dokáže stáhnout a nakopírovat do zařízení všechny potřebné soubory.

 2. 2. Stažený archiv rozbalíme do libovolné složky a spustíme (jako správce) aplikaci NavigonContentDownloader.exe.
  navigon instal

 3. 3. Zvolíme první položku "Step 1: Download the content you need".

 4. 4. V následujícím okně zvolíme "filelist40.xml" a vybereme požadované soubory ke stažení. (Není nutné stahovat vše, zejména pokud nepotřebujete všechny mapy.)
  navigon instal

 5. 5. Během stahování je třeba nainstalovat samotnou aplikaci Navigon. Před instalací je však nutné vypnout v telefonu Wi-Fi a také mobilní síť. Po dokončení instalace Navigon nespouštíme !

 6. 6. Pokud máme aplikaci nainstalovánu do zařízení a v PC staženy všechny potřebné soubory, zvolíme "Step 3: Setup your phone".

 7. 7. V následující okně stiskneme tlačítko "Start", v zařízení (stále připojeném k PC) spustíme aplikaci Navigon Select a potvrdíme stažení dat.
  navigon instal

 8. 8. Na displeji zařízení budeme informováni o aktuálním průběhu kopírování souborů z PC.
  navigon instal

 9. 9. Po dokončení kopírování je vše připraveno k použití.

Další informace naleznete na XDA-Developers.

 

 

 

Jak nainstalovat starší verze aplikace vč. map ?

 1. 1.Nejprve si budeme muset stáhnout upravenou verzi aplikace. Pouze výjimečně a pro studijní účely přikládám také odkaz.

 2. 2. Nainstalujeme aplikaci do odemčeného zařízení. Viz. Jak odblokovat Windows Phone 7 pro instalaci aplikací/


 3. 3. Aplikaci spustíme a menu vybereme libovolnou položku. Zobrazí se nám upozornění, že nejsou k dispozici žádné mapy. Připojte zařízení k wifi nebo Zune a potvrďte stažení map.

 4. 4. Celková velikost map je cca. 390 MB, proto jejich stažení bude nějakou tu chvíli trvat. I když stažené mapy obsahují pouze Rakousko, Německo, Švýcarsko a Lichtenštejnsko, je nutné je stáhnout, aby se nám v zařízení vytvořily příslušné adresáře.

 5. 5. Během stahování map v telefonu si můžeme v PC najít a připravit mapu ČR (popř. jakoukoliv jinou zemi). Jak již jsem psal v úvodu, bude třeba sehnat mapy pro aplikaci Navigon určenou pro iPhone. Pokud takovéto mapy seženete, budou ve formátu *.ipa. Tento soubor stačí otevřít například ve WinRARu a vyextrahovat požadovanou mapu ze složky "maps". Získáte tedy např soubor "Czech Republic.map". Pro ty z Vás, kteří by náhodou žádné mapy nemohli najít, doporučuji čistě ze studijních důvodů kliknout sem.

 6. 6. Počkáme na dokončení stahování v telefonu. Následně nakopírujeme požadovanou mapu (např. Czech Republic.map) přímo do paměti zařízení. Pomocí tohoto postupu: Kopírování souborů do Windows Phone 7 bez ZUNE.

 7. 7. Nyní si v telefonu spustíme aplikaci TouchExplorer (HTC) nebo WP7 Root Explorer (Samsung) a proklikáme se do složky "My Documents/Zune/Content/0400/00" odkud zkopírujeme soubor "3.z" (popř. jiný alternativní název "Číslo.z") a vložíme do složky "Aplications/Data/6F9CB464-BDAF-DF11-8A2F-00237DE2DB9E/Data/IsolatedStore/map".

 8. 8. Nově vložený soubor upravíme (přejmenujeme) do původního stavu. (např.: 3.z >>> Czech Republic.map)

 9. 9. Hotovo. Nyní si můžeme spustit aplikaci Navigon a vydat se na cesty.

Navigon pro WP7

 

Další informace naleznete na XDA-Developersnebo na domovském webu Navigonu.

 

 

Změna písma

Navigon umožňuje práci s jinými *.nfs soubory. Ke stažení přikládám archiv "font.zip", který obsahuje "MapDrawerHiRes.nfs" (zvětšení písma) a "MapDrawerEgml.nfs" (lepší kontrast písma). Vybraný soubor písma (*.nfs) si stačí nakopírovat do adresáře aplikace "/ Applications / Data / 6F9CB464 ... .. / Data / IsolatedStorage / data" obdobně jako mapy (viz. níže).

Navigon pro WP7

Pokud sháníte další mapy, podívejte se do našeho fóra.

 


Zlevněné produkty v sekci Mobilní příslušenství

Komentáře (341)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

htcjirka

08 | 06 | 13 17:38
Normalni clovek nekrade a navigon si zakoupi.Byla doba ,kdy ho nebylo mozne zakoupit,dnes uz to ale dlouho neplati. 0

Martin7Pro

08 | 06 | 13 12:51
Pro ty, kterým ještě stačí 3.0.1321: Možná to tu už někde je, ale nenašel jsem. Máte-li odemčený telefon, je postup instalace mnohem rychlejší. Nainstalujte jen xap a na webserveru zaškrtněte jen všechny sound, nfs, poi a z map nejmenší položku. Po spuštění Navigonu a dokončení aktualizace (několik minut) dohrajte do "WinCE Device\Applications\Data\6F9CB464-BDAF-DF11-8A2F-00237DE2DB9E\Data\IsolatedStore\map" všechny chtěné mapy (přes TotalCommander apod., funguje Q3_2011 a snad i Q1_2012 ... zatím neodzkoušeno) a zeditujte soubor "WinCE Device\Applications\Data\6F9CB464-BDAF-DF11-8A2F-00237DE2DB9E\Data\IsolatedStore\FileList40.xml" (u novějších verzí má malinko jiný název, ale princip je stejný), aby obsahoval právě to, co máte v telefonu nahrané, se správnými délkami. Stejně postupujte při aktualizaci map, hlasů atd. Při přeinstalování telefonu stačí zazálohovat adresář "WinCE Device\Applications\Data\6F9CB464-BDAF-DF11-8A2F-00237DE2DB9E\Data\IsolatedStore", po přeinstalování (flash nové ROM apod) nainstalovat a jednou spustit Navigon ("Cancel", počkat a vypnout po výzvě k aktualizaci) a pak třeba přes TotalCommander vrátit celý obsah "WinCE Device\Applications\Data\6F9CB464-BDAF-DF11-8A2F-00237DE2DB9E\Data\IsolatedStore". 0

htcjirka

06 | 04 | 13 20:45
Tak "sorry" ale doposud jsi nam nenapsal co to je ,ze se to s tebou nechce bavit. Nejde ti stahnout,spustit,nejake chybove kody?Zaklad - zaplatil jsi aplikaci? Jinak dale pro instalaci Navigonu musism) mit mít alespoň 1,6 GB volné paměti(nyni u nove verze mozna jeste vice) U zarizeni se 4GB pameti to byva problem..neco zabira OS a pamet na aplikace je tak snizena a vyhrazen je ji jen maly prostor. Takze se nediv ,ze na blbou otazku dostanes jeste blbejsi odpoved,kdyz nenapises co telefon hlasi,dela,nedela.. 0

pospij31

06 | 04 | 13 19:58
Tak sorry, to že je oficialně dostupný na WP8 to vim ale když po 2 denim přemlouvání se to se mnou pořád nechce bavit tak se snažim zjistit čim by to mohlo bejt. 0

htcjirka

06 | 04 | 13 18:16
Co to je za otazku?Verze pro WP8 uz je ve store dostupna pekne dlouhou dobu. 0

pospij31

06 | 04 | 13 14:46
rozběhnul to někdo na WP8?? 0

htcjirka

01 | 04 | 13 11:02
K dispozici opet aktualizace fresh maps na Q1/2013 0

htcjirka

20 | 03 | 13 18:49
Jedna z nových funcí automaticky ukládá pozici zaparkovaného vozu a může tak pomoci uživateli při hledání vozidla. Dále,když se blížíte k cíli,na mapě se zobrazí ikona,která vám otevře přístup k seznamu dostupných parkovacích míst v okolí nastaveného cíle. Dále integraci Google Street View,kde se po zadání trasy nebo během trasy můžete podívat jak bude cílové místo vypadat. EnergySaver umožňuje prodloužit životnost baterie např. vypínání displeje během navigování,např. při dlouhé nečinosti - delší trasa bez odboček či změny směru jizdy apod.Pokud se bude blížit odbočka nebo změna směru,displej se včas rosvítí. Zlepšený příjem GPS 0

Jan Suchý

20 | 03 | 13 10:18
Vyšla aktualizace na Navigon Europe pro WP8. Nyní je verze 4.7 http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/navigon-europe/da8734ed-666a-4227-81ea-8fc937752d98 ***NOVINKY VE VERZI 4.7*** -Last Mile Navigation -Náhled na navigační cíl v Google Street View při zadání cíle a před dosažením cíle -EnergySaver -Optimalizovaný příjem GPS 0

htcjirka

14 | 01 | 13 16:46
Aktualizace fresh maps Q4/2012 je venku jak pro Navigon 4.3(WP7.x) tak pro Navigon 4.6 (WP8). 0

bartCZ

08 | 01 | 13 23:37
iGO bylo a je fajn, souhlasím, obsahuje hodně grafických blbinek atp. Navigon je to nejlepší, co na WP může být, Nokia Drive se nechytá, mapy nejsou tak kvalitní jako u Navigonu, Navigon má opravdu výborně zmáknuté čísla popisné. A že má jenom dva hlasy ? A koho to zajímá, i kdyby měl jenom jeden, tak je to nejlepší navigace na WP na trhu. 0

lapka

08 | 01 | 13 08:24
Souhlasím s htcjirkou. Používal jsem iGO několik let a proti Navigonu je to bída. Ale to je každýho věc. Ovšem odpískat navigaci za to, že má jenom dva hlasy je fakt úsměvný. Je potřeba rozlišovat důležitý od nedůležitýho a o tomhle to fakt není. Jo a cena? Naprosto v pořádku, možná by to někdo chtěl zadarmo, ale nejsme zaplaťpánbůh v komunismu ... 0

oversx

19 | 10 | 12 20:13
Diskutuju a co se mi nelíbí, je cena za nabídnutý produkt. Logicky by si neměl vyskakovat, protože je to nejlepší, co na WP je. Howgh 0

htcjirka

19 | 10 | 12 19:19
Ja zapomel ,ze ti chybi liska. Kdyz ti tak navigon nevyhovuje,nevim proc sem vubec pises a zajimas se o nej. 0

oversx

19 | 10 | 12 19:13
Je to komplexní produkt a ten hlas je na tom jeden z nejdůležitějších. Každému nemusí vyhovovat jeden (nebo dva) a proto se v jiných navigacích vyskytuje hlasů více. Pro mě to není prdel, když z takové bídy uděláš přednost. 0

htcjirka

19 | 10 | 12 18:54
Kvalita navigace se nyni bere od poctu hlasu?V nasem rodnem jazyce ti dva nestaci?Bohate Ty jsi srandista. 0

oversx

18 | 10 | 12 22:25
Tolik chvály, kolik tam přidali hlasů, než ten jeden, co tam byl už před rokem? 0

htcjirka

18 | 10 | 12 19:24
Ja myslim ,ze za 2000kc vcetne Fresh Maps na 2 roky je to cena adekvatni a akceptovatelna.Navic IGO apod uz to davno nejen kvalitou a logikou navigovani predehnalo.Za tuto navigaci bych jiz Navigon dnes nevymenil.Po dlouhodobem pouzivani jsem zjisil jak je IGO i Tom Tom dnes jiz zastaraly. 0

oversx

18 | 10 | 12 08:18
Nechápu proč má Garmin několik obchodních politik (viz. jeho navigace s celoživotní aktualizací). Také je pro mě nepochopitelné, proč se nedají koupit mapy jednotlivě (když je každá jeden soubor). Já se jako šofér neživím a navigaci potřebuju měsích o prázdninách s max. 4 mapami (někdy pouze 1-2). Takže jednoduše, ty ceny (včetně těch za FreshMaps) jsou zoufalé. A jak jsem psal, koupím verzi 4.3 a před dalšíma prázdninama si opět připlatím, úžasné. Navíc když to má ještě několik let do toho, aby to překonalo iGO8 s pluginama. 0

htcjirka

17 | 10 | 12 21:38
Navigon rika(ne ja),ze uzivatel ,ktery zakoupi Navigon,dostane s koupi programu posledni mapy.Dale bude dostavat jen aktualizace programu,nikoliv map,na to si musi koupit Fresh Maps XL. Proto je lepsi navigon kupovat, kdyz je zrovna sleva v marketu a s dokoupenim updatu to pak vyjde na cenu jako ,kdyz neni zrovna ve sleve. 0

oversx

17 | 10 | 12 21:21
Jak dlouho a jak často budou aktualizované mapy k verzi 4.3 bez FreshMaps? 0

htcjirka

17 | 10 | 12 19:54
Ano vsak take pisu,ze mam (uz od verze 4.2) zakoupeny Fresh maps. S Fresh maps jsem mel ve 4.2 mapy Q2/2012 Fresh maps je platny na 2 roky,doplati se dokoupit,Q3/2012 je dostupna pouze po zakoupeni prave Fresh Maps. 0

oversx

17 | 10 | 12 19:19
4.2 měla mapy Q2/2011 a nové pouze za příplatek. 0

htcjirka

17 | 10 | 12 18:43
Navigon fresh neplati jen na pul roku a nemaze se ci nezkracuje s novou verzi.Aktualni mapy jsou Q3/2012(mam zakoupen fresh maps). 0

oversx

17 | 10 | 12 11:56
Co tam jsou za mapy, aby nechtěli za půl roku znova prachy za FreshMaps jako u 4.2? 0

mouka013

17 | 10 | 12 10:54
Dnes nová verze Navigonu 4.3 a jen za 1500kč. 0

Ivos1

23 | 09 | 12 18:17
Díky za radu. To spáchám až třeba později. Ten telefon je služební, tak ho nemůžu moc prznit. Nebo možná časem půjde z toho udělat "Android". Z HD2 jsem to udělal a dcera si libuje. 0

scubadiver

23 | 09 | 12 13:25
Jo jo máš pravdu...Omluva..Úplně mi to vypadlo z hlavy, sám jsem si odtud i sosal 0

Jindřich Lukeš

23 | 09 | 12 13:23
Proč chodit na XDA- když návody jsou i zde. HSPL: http://wmmania.cz/clanky/navody/hspl-pro-htc-zarizeni-druhe-generace/ ROM: http://wmmania.cz/clanky/rom/hd2o-dynamics7-povedena-neoficialni-rom-pro-htc-radar/ 0

scubadiver

23 | 09 | 12 13:05
Prosim o radu. Mám HTC Radar OS 7.10.8107.79, FW 1600.2200.20501.401. Při spuštění navigace Navigon, mi aplikace hlásí: "Licence zrušena společností Microsoft" lze pouze odinstalovat. Stejná hláška je u všech aplikaci nahraných přes ChewronWP7. Má to nějaké řešení? Pokud se nemeljím, tak asi máš smůlu, někde jsem četl, že Microsoft od nějakého data zcela zrušil - zablokoval "odemčení" telefonů skrze CHEVRONWP7.. Tudíž ti nic jiného nezbývá, že si telefon "odblokovat - odemknout" sám a nahrát HSPL, např. za pomocí nástrojů od DFT... Najdeš určitě na XDA fóru... 0

Jindřich Lukeš

23 | 09 | 12 11:48
Telefon se ti zamknul...Doporučuji neoficiální ROM. 0

Ivos1

23 | 09 | 12 11:37
Prosim o radu. Mám HTC Radar OS 7.10.8107.79, FW 1600.2200.20501.401. Při spuštění navigace Navigon, mi aplikace hlásí: "Licence zrušena společností Microsoft" lze pouze odinstalovat. Stejná hláška je u všech aplikaci nahraných přes ChewronWP7. Má to nějaké řešení? 0

mišák

11 | 09 | 12 13:18
vypadá to, že to pomohlo...asi blok firewolu (ikdyž byl zakázaný). díky za radu... 0

mišák

10 | 09 | 12 12:53
zkoušel jsem vypnout firewall a žádná změna...vyzkouším ještě jiný PC...díky 0

Jindřich Lukeš

10 | 09 | 12 11:57
zřejmě ti to blokuje firewall nebo antivir. 0

mišák

10 | 09 | 12 11:24
pánové prosím o radu...při kroku tři po zmáčknutí start mi to vyhodí hlášku: Došlo k pokusu o přístup k soketu způsobem zakázaným jeho přístupovými oprávněními...nevíte kedo co s tím??? díky mišák 0

htcjirka

25 | 08 | 12 22:30
To je snad logicke,tato kvalitni navigace byla a je placena. 0

krovak88

25 | 08 | 12 21:00
na markete pyta cislo kreditky, free neni? 0

htcjirka

24 | 08 | 12 10:19
Presne tak,konecne jsme se dockali CZ verze a moznosti i prikoupeni upgradu map na 2 roky.Nyni stazeny navigon 4.2 budete mit s mapami Q2/2012.Casem si muzete prikoupit za 500Kc balicek a budete mit na dva roky vystarano. 0

Jindřich Lukeš

23 | 08 | 12 17:55
Na marketu 0

krovak88

23 | 08 | 12 10:14
caute, kde stiahnem instalacku v4.2 plus nove mapy? diky 0

palokm

20 | 08 | 12 22:30
je...len tym som chcel povedat,ze ako dlho im trva urobit verziu na WP7,ked uz na Android ide v4,5 0

Stevík

20 | 08 | 12 21:04
a neni 4.5 pro android? 0

palokm

20 | 08 | 12 10:11
tak to je ina rychlost....ved uz je aj v 4,5 0

Jan Suchý

20 | 08 | 12 07:53
Na Marketplace vyšla nová verze Navigonu. 4.2.0. Je již kompletně v češtině, plus se dají zakoupit aktualizace. 0

Jindřich Lukeš

10 | 06 | 12 18:04
Myslím tím po nainstalování Navigonu do mobilu podle tohoto návodu. Jestli mohu později stejným způsobem dostahovat mapy dalších států ( momentálně potřebuji jen pár z nich ) ? Ano, mělo by to jít. 0

palokm

10 | 06 | 12 17:29
nove mapy stiahnes bud priamo cez wifi cez mobil alebo si stiahnes Navigon Fresh a potom ich tahas cez pc ...mobil musis mat spojeny s pc kablom 0

SooK

10 | 06 | 12 15:52
Myslím tím po nainstalování Navigonu do mobilu podle tohoto návodu. Jestli mohu později stejným způsobem dostahovat mapy dalších států ( momentálně potřebuji jen pár z nich ) ? 0

Jindřich Lukeš

10 | 06 | 12 12:04
jak myslíte "dodatečně"? 0

SooK

09 | 06 | 12 23:59
Dobrý den, je možné dodatečně stáhnout další mapy do navigace ? 0

bartCZ

25 | 02 | 12 10:03
dobrý den pro nainstalování aplikace pomocí soubory nahraných výše je míti telefon odemknutý ? asi ano, nestahuješ to přes MP ale přímo do telefonu. Každopádně odemknout ano, už kvůli dalších aplikací. 0

JeFFry

25 | 02 | 12 00:47
dobrý den pro nainstalování aplikace pomocí soubory nahraných výše je míti telefon odemknutý ? 0

bartCZ

16 | 02 | 12 20:32
Velká, obrovská pochvala Navigonu. Včera jsem se vracel z Olmiku ... Pod Mohelničákem kamiony. Total zácpa. Tak jsem zkusil funkci obchvatu. Nevím jak je to pojmenované v CZ verzi, v mnou používané verzi 4 v ENG je to funkce "block". Zadáte kolik kilometrů je komunikace neprůjezdná a navigace volí jiné trasy. No, táhlo mně to hroznýma prdelema, nemít 4x4, tak bych to asi nedal, brodil jsem se sněhem a po cestě vytáhnul 5 aut z příkopu. Ale dojel jsem domů a v teple se díval na zprávy a zasekanej Mohelničák a D1. Velká pochvala Navigonu, prověřil jsem ho ohněm 0

joklad

07 | 02 | 12 13:19
Navigon stáhneš v Marketu a koupíš si ho. Jsou i jiné levnější navigace, stačí se podívat na market. 0

kozuba

07 | 02 | 12 12:12
zdravim stahuji si navigon ale nevim jak a kde mam stahnout samotnou aplikaci navigon poradi nekdo? 0

jirka18

01 | 02 | 12 08:29
Jo jo,díky.Zkusím tu banku.Aplikace a hry jsou většinou max.okolo 100Kč a to mi jde bez problému.Tady je možná zakopaný pes 0

jk001

01 | 02 | 12 08:16
Kolega v práci mal podobný problém chybové hlášky si nepametám , ale problém bol v tom že mal v banke nastavený pri platbe kartou cez web limit lacné aplikácie do 20 eur v poho a ked chcel kúpiť niečo drahšie tak to nešlo po mesiaci všelijakých pokusov ho napadlo že má v banke limit na platbu zmenil to všetko fungovalo . pokial viem navigon je tiež drahší možno je to rovnaký prípad . 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 12 23:31
toto je celkem zvlaštní problém, zkus kontaktovat podporu Marketplace, nebo přímo autory aplikace. 0

jirka18

31 | 01 | 12 17:30
Chlapi chtěl bych poradit.Už nějaký čas se snažím přes marketplace koupit aplikaci Navigon ale nejde mi to Když to zkouším z mobilu tak mi to píše-"Služba není k dispozici.Kod chyby c101c400"a když z PC přes zune tak-"Chyba služby.Opakujte nákup".Jiné aplikace a hry mi jdou bez problému,i placené,jen ten Navigon ne a ne Díky 0

bartCZ

29 | 01 | 12 20:17
jaké jsou aktuální mapy ve verzi 4? (nemám teď nainstalováno) do trojky se dají dostat ještě Q3 2011 čeče nevím, v menu to píše Map data: Navteq, Copyright (c) 2011 0

Jindřich Lukeš

29 | 01 | 12 17:15
jaké jsou aktuální mapy ve verzi 4? (nemám teď nainstalováno) do trojky se dají dostat ještě Q3 2011 0

bartCZ

29 | 01 | 12 16:21
A aktualnost map? Jsou jine mapy v 3, nez ve 4? A prohodit nejdou, to jsem zkoušel, když nahraješ do verze 3 mapy ze 4 verze, tak nenajede. Objeví se čekejte.... a spadne. Takže já osobně jedu na 4 verzi, ale chápu že někdo má problém s angličtinou. I když turn left a turn right snad pochopí i anglický nedouk. 0

Jindřich Lukeš

29 | 01 | 12 16:12
Ano ve verzi 4 jsou mapy aktuálnější 0

Stevík

29 | 01 | 12 15:55
A aktualnost map? Jsou jine mapy v 3, nez ve 4? 0

Jindřich Lukeš

29 | 01 | 12 13:04
Díky za info, dle občasného testování mám stejný názor. Verze 4 navíc v CZ stále není 0

bartCZ

29 | 01 | 12 12:12
Táááák, testoval jsem něco přes měsíc Navigon 4. Jindra chtěl, abych tady písnul výsledek. Takže verze 4 má trochu více grafických fičur, jako třeba otáčení obrazovky nebo hladší pohyb v menu. 4 verzi jsem testoval v angličtině, nevím jestli už je CZ verze. Hlasové povely byly přesné. Navigace fungovala korektně, bez záseků nebo nedej bože restartů (jsem si trochu rýpnul do Androida, soudruzi prominou ) Osobně jsem ale nezaznamenal žádný výrazný rozdíl mezi oběma verzemi. Nevidím proto důvod pro ty, kteří mají 3 verzi v cz upgradovat na 4 verzi v AJ. 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 12 00:12
a co si takle přečíst nějaké návody? http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-instalovat-aplikace/ 0

pedropelliny

13 | 01 | 12 23:47
dobre už som zistil a stiahol som dropbox a natiahol do neho navigon (XAP) ale problém je v tom že ked Před instalací je však nutné vypnout v telefonu Wi-Fi a také mobilní síť tak v mobile dropbox neotvorim teda sa nedostanem k suboru XAP čiže ako teda nainštalujem navigon samotný? keď mám vypnut wifi 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 12 00:23
Áno, stojí a? Keď človek nemá na auto, tak si ho ide ukradnúť? Ten Navigon sa tu riešil dovtedy, pokiaľ nebolo možné kupovať platené aplikácie a v podstate ešte ani neexistovala navigácia dostupná pre každého. Ono u toho navigonu je to takové všelijaké. Ta verze na Marketu neobsahuje češtinu ani české povely. Pokud se tu bude řešit pouze verze 3 nemám s tím problém. 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 12 00:22
zdravím. som zo Slovenska vlastným HTC 7 pro kúpil som ho s čiech s aktualizáciou mango.Rád by som si stiahol navigon na kolko som nováčik v týchto veciach prosím o POMOC stiahol som si ten v navigačný 3.0 v Pc som ho otvoril a pokračoval až po krok 5 a neviem čo dalej skade stiahnem ten navigon a ked ho stiahnem tak zaroven ako budem natahovat do mobilu tu v3.0 tak dám v mobile inštalovať navigon? nechcem si nejak pobabrať phone tak radšej prosím o radu skúsenejších odpovedať môžte na mailto:pedropelliny@gmail.com Ve článku máš i podrobný návod, víc ti poradit nedokážu. 0

silent64sk

12 | 01 | 12 23:34
Áno, stojí a? Keď človek nemá na auto, tak si ho ide ukradnúť? Ten Navigon sa tu riešil dovtedy, pokiaľ nebolo možné kupovať platené aplikácie a v podstate ešte ani neexistovala navigácia dostupná pre každého. 0

pedropelliny

12 | 01 | 12 23:00
odpovedať môžte aj sem budme velmirádk ak mi s tm niekto pomôže totiž v markete stoji ten navigon 1500čk alebo jak 0

pedropelliny

12 | 01 | 12 22:55
zdravím. som zo Slovenska vlastným HTC 7 pro kúpil som ho s čiech s aktualizáciou mango.Rád by som si stiahol navigon na kolko som nováčik v týchto veciach prosím o POMOC stiahol som si ten v navigačný 3.0 v Pc som ho otvoril a pokračoval až po krok 5 a neviem čo dalej skade stiahnem ten navigon a ked ho stiahnem tak zaroven ako budem natahovat do mobilu tu v3.0 tak dám v mobile inštalovať navigon? nechcem si nejak pobabrať phone tak radšej prosím o radu skúsenejších odpovedať môžte na mailto:pedropelliny@gmail.com 0

Jindřich Lukeš

05 | 01 | 12 21:13
pravděpodobně se ti v PC špatně vytvořil ten "virtuální server" a místo z disku (300 MB) to stahovalo z internetu (2,1GB) 0

joklad

05 | 01 | 12 21:06
Jasně že jsem měl vypnutý a dělal jsem to podle návodu, znám ho vlastně nazpaměť. Ještě jsem to 2x zkusil a po pátý najednou šup a nainstalovalo se to co jsem chtěl, 303Mb Cz.Takže vyřešeno. 0

Jindřich Lukeš

05 | 01 | 12 20:59
tak ti to stahuje celý balík z internetu a ne z té stažené složky. Máš vypnutá data? a spuštěnu tu aplikaci, přes kterou si to stahoval? (viz návod) 0

joklad

05 | 01 | 12 19:49
To je mi divný protože jsem stahoval určitě jen CZ a jak jsem psal balík po stažení má 303 Mb 0

Jindřich Lukeš

05 | 01 | 12 19:10
2,1 GB má celý balík map celé Evropy 0

joklad

05 | 01 | 12 18:57
Zdravím, i když jsem už tuhle navigaci používal tak při instalaci jsem měl kolem 300Mb. Dneska ji instaluji a stažený balík ukazuje 303 Mb ale v pda v Navigonu při instalaci to ukazuje 2116 Mb a 113 file. Je to normální? Stáhl jsem jen mapu Čr a poi a zvuky.žádnou jinou mapu jsem nestáhl.že by se tak rozšířily poi a další? To se mi nezdá, zkoušel jsem to 3x stáhnout znovu ale pokaždé stejný výsledek. 0

Jindřich Lukeš

20 | 12 | 11 14:27
Moc jejich strategii nechápu. Navíc, když lokalizaci i zvukovou navigaci v ČJ očividně mají hotovou. 0

oversx

20 | 12 | 11 08:13
Už je tam verze 4.1.0.0 a ta také není česky (zajímavý prodejní model). 0

Jindřich Lukeš

20 | 12 | 11 02:50
dostaneš předchozí testovací verzi (3) navigace, která byla zdarma. Na marketu je verze 4 doplněná o několik funkcí a samozřejmě zpoplatněna. 0

polly.90

20 | 12 | 11 01:36
Možná trochu hloupá otázka, ale - chcete mi říct že výše popsaným způsobem dostanu do telefonu navigaci, která je na Marketu za 1500 Kč?? 0

AKlimes

30 | 11 | 11 13:35
Nevybral jsi u jazyků jen některé položky? Případně ještě u něčeho jiného? Jazyky je třeba nainstalovat všechny. Pokud jsi vybral jen některé, stačí stáhnout zbylé, znovu spustit Navigon Content a doinstalují se zbylé varianty. (Není třeba instalovat znovu celý Navigon) Již v úvodním příspěvku jsem psal, že jsem stáhl všechno ..... Zatím to běží, kvalitu poi jsem nezkoumal, neb se živím prací /bohužel/, a nemůžu někde trajdat. False nicméně bylo i u všech jazýčků a ty změnit šly...... 0

joklad

30 | 11 | 11 10:21
To je pravda, ale ne u vseho... Treba jazyky se musi nainstalovat vsechny. Kdyz jsem nahral jen cestinu a anglictinu, tak mi to pak ani nenabehlo, hned na startu vybehla nejaka hlaska... Coz muze byt prave problem jaky ma AKlimes, tim spis pokud mu vybehla nejaka hlaska se sound file Tak jsem to myslel,já jsem jen odškrtl mapy a jinak všechno instl a u těch poi kde nebyly mapy států se objevuje False. 0

Petr Jaderny

30 | 11 | 11 09:43
To je pravda, ale ne u vseho... Treba jazyky se musi nainstalovat vsechny. Kdyz jsem nahral jen cestinu a anglictinu, tak mi to pak ani nenabehlo, hned na startu vybehla nejaka hlaska... Coz muze byt prave problem jaky ma AKlimes, tim spis pokud mu vybehla nejaka hlaska se sound file 0

AKlimes

30 | 11 | 11 09:36
Zkusím to tam poslat znova ......, už to leze. 0

joklad

30 | 11 | 11 07:51
Jak píše Jindra, na chod navigace to nemá vliv, stahoval jsem navigaci jen s CZ mapami a False jsem měl u všech států ke kterým jsem mapy nestahoval. 0

Petr Jaderny

29 | 11 | 11 23:00
Nevybral jsi u jazyků jen některé položky? Případně ještě u něčeho jiného? Jazyky je třeba nainstalovat všechny. Pokud jsi vybral jen některé, stačí stáhnout zbylé, znovu spustit Navigon Content a doinstalují se zbylé varianty. (Není třeba instalovat znovu celý Navigon) 0

Jindřich Lukeš

29 | 11 | 11 22:09
mám pocit, že se mi to taky objevilo, ale navigace funguje bez problémů. 0

AKlimes

29 | 11 | 11 21:04
Tak zcela nový problém. Spustil jsem NavigonContent 3.0.1321 a zadal stažení všeho. Po stažení se objevila v dialogovém okně tato věc: http://junior.dracek.sweb.cz/Navigon_Error.jpg Poprvé jsem to přehlídl a nacpal to do telefonu dle návodu. Chyba se vyskytuje u všech POI a SOUND položek vyjma POIWARNER_EU.nfs. Po spuštění Navigace v tel. to vyblilo hlášku o nečekané chybě se sound file /neopsal jsem si ji debil přesně a v záchvatu vzteku jsem to odinstaloval/. Teď to mám natažený do PC už na třetí pokus a ta samá chyba. Mám zkoušet instalaci do Telefonu? HTC HD2 - HD2+Pdaimatejam+Rom+Wp7.5+mango+7740+v2 0

oversx

22 | 11 | 11 16:05
Přes "netstat -abn" ti sice vyjede dlouhý seznam, ale najdeš v něm, co ti komunikuje nebo naslouchá na každém portu. 0

scubadiver

22 | 11 | 11 14:34
je to stále dokola, nějaka aplikace ti blokuje daný port, povypínej v PC všechno co můžeš, zejména antiviry, firewally a ruzné komunikační aplikace apod. Ahoj, tahle hlaska vyskakuje taky tehdy, kdyz spustis v navicontentu server a v PC zakazes sitovy adapter... Díky za reakce. Na domácím compu mi na pozadí běží aplikace Dropbox a Gladinet Cloud Desktop (pro správu úložiště SkyDrive)... Takže budu hledat zakopaného psa nejspíše zde.. 0

hudtom

22 | 11 | 11 13:27
Taktiez nieco podobne pise ked mas zapnuty teamviewer service. 0

bartCZ

21 | 11 | 11 23:01
Ahoj, tahle hlaska vyskakuje taky tehdy, kdyz spustis v navicontentu server a v PC zakazes sitovy adapter... 0

Jindřich Lukeš

21 | 11 | 11 22:48
je to stále dokola, nějaka aplikace ti blokuje daný port, povypínej v PC všechno co můžeš, zejména antiviry, firewally a ruzné komunikační aplikace apod. 0

scubadiver

21 | 11 | 11 21:40
Zdravím, už se někdo setkal s touto hláškou při instalaci NAVIGONU?? http://i563.photobucket.com/albums/ss75/scubadiver261219/navigonproblem.jpg Instalaci mi to nepustilo dále, mám HTC 7 Mozart a v něm neofico ROM DFT V2, když jsem vypnul Airplane mód a zapl WIFI, tak si Navigon stáhl mapy skrze WIFI, ale jsou verze Q110 Navi jde zapnout a i se načte aktuální poloha, jde si upravit nastavení, vlastní navigování jsem nezkoušel... PLS PLS Poraďte co s tím??? 0

vasab

19 | 11 | 11 14:06
Tak se zadařilo. Mám spuštěný apache jako službu, stačilo ji vypnout, nejspíš se nějak hádají. 0

Jindřich Lukeš

17 | 11 | 11 16:33
zune musí být normálně zapnuté 0

Lukas3k

17 | 11 | 11 16:24
Tak jsem si chtěl již po třetí nainstalovat navigon 3 podle návodu z wmm. Soubory map a hlasy jsem měl již stáhlé, takže jsem jen nainstaloval Navigon do mobilu a šel na tahání souborů z PC. Klasicky jsem zvolil třetí krok, klikl na Start a v mobilu zapnul navigon. Bohužel bez zapnutého Zune to hlásilo, že nemá přístup k netu, Zune jsem tedy zapnul, ale mám pocit, že si to data tahalo přes net a ne z app s mapama. Když jsem vypl Zune, opět error s netem. Jak to tedy je? Musí být Zune zapnuté a data si to tahá (pomalu- 300Mb za 20minut) z "fejkovací" aplikace, nebo mi to tahalo data přes net? ps: Mango z XDA to které se instaluje přes magldr a data/wifi na mobilu samozřejmě mám vypnuté 0

Jindřich Lukeš

16 | 11 | 11 22:34
Windows aplikace to neblokují, resp. při prvním spuštění aplikace se ti zobrazí okno, kde musíš povolit aplikaci přístup k internetu. 0

vasab

16 | 11 | 11 11:07
Vypnul jsem windows firewall (jiný nemám) i antivir a stále se mi to nedaří rozchodit. Je možné, že by mi to blokovaly windows (7)? Co přesně se to snaží spustit, abych věděl, čemu zkoušet přiřadit oprávnění. 0

Jindřich Lukeš

15 | 11 | 11 17:08
jak píšeš, nějaký firewall, antivir nebo neco podobného k tomu zamezuje přístup. hledej problém v nejaké aplikaci, která by mohl mít nějaké podobné funkce 0

vasab

15 | 11 | 11 15:46
Mám problém u posledního bodu nahrávání - když spouštím server na PC, dostanu vždy jen chybovou hlášku: "Došlo k pokusu o přístup k soketu způsobem zakázaným jeho přístupovými oprávněními". Našel jsem, že by to mohlo být firewallem, ale i když jej vypnu, hláška se stále zobrazuje. Nevíte někdo jak na to? 0

Jindřich Lukeš

14 | 11 | 11 18:53
Navigon verze 3, byla testovací verze aplikace, která byla zdarma pro zákazníky jednoho operátora v Německu a Rakousku. Aplikace se na Marketu stáhnout ani zakoupit nedala. Jednalo se pouze o zkušební verzi. Navigon verze 4 již je plnohodnotnou aplikací, kterou je možné na Marketu standardně zakoupit. Neříkám, že stahování verze 3 je úplně v pořádku (řekl bych spíše na hraně), ale jsem ještě ochoten to tolerovat. Pokud někdo chce verzi 4, at navštíví příslušná warez fóra. 0

lachtan

14 | 11 | 11 18:47
Smazáno - warez edit:JL Chci se jen zeptat i pro priste - jaky je rozdil mezi aplikaci, kterou jsem odkazoval a aplikaci, ktera je zde u clanku volne ke stazeni a uzvatel si ji nekupuje, ale taktez "krade" a to jak aplikaci, tak data, ktera potom stahuje...? 0

oversx

13 | 11 | 11 19:52
Warezem bylo myšleno celé vlákno k Navigonu 3.0. Nevím jestli se už nyní k Navigonu 4.0 stahují jiné mapy než Q4 2010, ale když jsem ho před pár týdny testoval (vrátil jsem se k 3.0), tak jsem používal NavigonContent s ručně staženýma mapama Q3 2011. A to ti nejdou ty mapy stáhnout ani přes WiFi? 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 18:17
NavigonContent je skutečně současí kazde aplikace, kterou jsem přidával do článku. Ale i tato aplikace se vyvíjí a pro stahování novějších map ne nutné stahnout i novější verzi. 0

bartCZ

13 | 11 | 11 18:08
Že je někomu šumák kolik dat to je, tak budiž. Problém je hlavně v tom, že při aktualizaci softwaru dojde k odinstalaci všeho (včetně map) a následnému opětovnému stahování + instalaci. Pouhá hodina a půl zdržení . Ještě než smazali vlákno na XDA (kvůli warezu), tak tam byl softík NavigonContent, který uměl v PC vytvořit webový server s danou cestou k mapám. Fungovalo to i pro verzi Navigon 4.0. tento softík máš v prvním odkazu u Jindrova návodu, warez to není, byla to free aplikaci od tuším německého operátora, právě tímto softíkem jsem to v minulosti řešil, teď mi to nechce jet, nevím proč, jestli je to ROM, nebo něčím co mi chybí v PC. Jinak hodina a půl zdržení .... asi záleží za a) na rychlosti linky jakou máš a za b) jak moc spěcháš ....tzn. těžko budu rozdělávat full instal WM před odjezdem někam pryč ... většinou tohle dělám, když takovou věc dlouho odkládám na den, kdy se budu doma kopat do pXdele a nevím co s časem Takovejch dnů moc není, ale najdou se. 0

oversx

13 | 11 | 11 17:44
Že je někomu šumák kolik dat to je, tak budiž. Problém je hlavně v tom, že při aktualizaci softwaru dojde k odinstalaci všeho (včetně map) a následnému opětovnému stahování + instalaci. Pouhá hodina a půl zdržení . Ještě než smazali vlákno na XDA (kvůli warezu), tak tam byl softík NavigonContent, který uměl v PC vytvořit webový server s danou cestou k mapám. Fungovalo to i pro verzi Navigon 4.0. 0

bartCZ

13 | 11 | 11 17:30
No jo, sorry, mi to vypadlo Já vůl jsem kvůli toho přeinstalil celej win, nic nepomohlo, prostě nespojím se. Se slzou v oku vzpomínám na WM 6.5 kdy jsem si zvolil připojit jako mass storage, nakopčil na kartu co kam chtěl a potom to wtotalcommanderem pro WM přesunul v zařízení kam jsem potřeboval ... Jenom doufám a věřím tomu, že je tohle otázka velice krátké doby, než někdo učený na XDA udělá nějakou ROM z těmahle fičurama. 0

Petr Jaderny

13 | 11 | 11 17:27
No jo, sorry, mi to vypadlo 0

bartCZ

13 | 11 | 11 17:22
Tak ja taky stahuju celou Evropu. Clovek nikdy nevi kdy se to hodi a pak resit, ze jsem si to nestahl Ale taky nechapu proc to "bartCZ" nestahl pres PC No vždyť jsem psal, nejede mi spojení PC a WP. Jinak mi 2 GB nevadí, mám 16 GB kartu. Když by bylo málo, dám 32, neřeším. 0

Petr Jaderny

13 | 11 | 11 17:17
Tak ja taky stahuju celou Evropu. Clovek nikdy nevi kdy se to hodi a pak resit, ze jsem si to nestahl Ale taky nechapu proc to "bartCZ" nestahl pres PC 0

bartCZ

13 | 11 | 11 17:12
Ty ROM nemusi byt uplne stejny... Sice je stejny zaklad a autor, ale asi i tak jsou mezi nimi rozdily. Pro zajimavost, mel jsi u te ROM od Ansara v poradku nastaveni fotaku v CJ? Prestoze psal, ze je to OK pro vsechny jazyky, nebylo. Chci tim jen rict, ze je to porad jen clovek a nemusel udelat vse uplne stejne EDIT: Jindra byl rychlejsi a strucnejsi To nevím, když mi nešly nijak stáhnout mapy, tak letěla jako špinavé prádlo. Navigaci nutně potřebuju ... 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 17:11
Hlavně proč bych stahoval balík všech map pro celou Evropu (přes 2 GB) a zabíral si tak místo v telefonu, když si můžu do PC stahnout jen ty mapy, které potřebuji. 0

Petr Jaderny

13 | 11 | 11 17:08
Ty ROM nemusi byt uplne stejny... Sice je stejny zaklad a autor, ale asi i tak jsou mezi nimi rozdily. Pro zajimavost, mel jsi u te ROM od Ansara v poradku nastaveni fotaku v CJ? Prestoze psal, ze je to OK pro vsechny jazyky, nebylo. Chci tim jen rict, ze je to porad jen clovek a nemusel udelat vse uplne stejne EDIT: Jindra byl rychlejsi a strucnejsi 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 17:05
ale každej máte jiný zařízení 0

bartCZ

13 | 11 | 11 17:03
Mozart ROM: Titan Mango od Ansara Verze Navigon: 3.0.1321 mapy se mi stahuji pres WiFi bez problemu... Tak to je divný, protože mně v ROM od Ansara aktualizace přes wi-fi nejela. 0

Petr Jaderny

13 | 11 | 11 16:30
Mozart ROM: Titan Mango od Ansara Verze Navigon: 3.0.1321 mapy se mi stahuji pres WiFi bez problemu... 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 16:24
aha, tak to je pak problém těch neoficiálních ROM. Mě se na HD7 i Titanu ty mapy v oficiální ROM normalne pře wifi stahnou. 0

bartCZ

13 | 11 | 11 16:19
ja ma za to, že Navigon na jakékoliv ROM si mapy sam stahne z internetu, v tom nikdy problém nebyl. Ale mám za to, že ty mapy pak přestanou fungovat. Právě že ne, v jiných ROM (rozuměj ty dvě poslední od DFT, taky jedna od ansara, s modifikací Titan) po spuštění aktualizace přes wifi Navigon úplně spadne .... jen v téhle ROM to jde .... 0

Jindřich Lukeš

13 | 11 | 11 16:05
ja ma za to, že Navigon na jakékoliv ROM si mapy sam stahne z internetu, v tom nikdy problém nebyl. Ale mám za to, že ty mapy pak přestanou fungovat. 0

bartCZ

13 | 11 | 11 15:49
Divná věc .... musím se s Vámi podělit V předchozím verzích WP, mi fungoval postup popsaný tady Jindrou, tzn. normálně jsem nainstalil xap soubor s navigonem do mobilu, po té pomocí navigon content jsem dohrál mapy. V posledních verzích OS od DFT, rozumějte 7720 v1 a v2 se mi vůbec nespojí mobil s navigon contentem. Server se spustí, ale hned po naběhnutí Navigonu a potvrzení stažení map to hodí chybovou hlášku. Co jsem ale vysledoval a že je to opravdu zvláštní, tak ROM od DFT, verze 7720 cz - v Jindrově článku je na ni odkaz dokáže jako jediná stáhnout mapy pomocí wi-fi spojení přímo z webu Navigonu. Je to divný, ale je to tak. Nevím co je v té ROM, že ji server Navigonu bere jako oficiální instalaci Navigon a povolí update via net.... Každopádně, než tohle vyřeším, nebo někde objevím upravenou verzi (s lékem ), nebudu asi dlouho upgradovat ROM na jinou ... Takže resumé, pokud do Trophy hodíte tuhle ROM http://wmmania.cz/soubor/1258/ natáhne Vám to mapy přímo z netu. ENJOY ! 0

Petr Jaderny

10 | 11 | 11 18:45
Netusil jsem co za verzi je na Marketplace, nikdy jsem na ni nekoukal... Dik za upozorneni 0

Jindřich Lukeš

10 | 11 | 11 16:41
Pánové tohle už je warez. Placenou verzi 4.0 je možné zakoupit na Marketplace: http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/da8734ed-666a-4227-81ea-8fc937752d98 0

joklad

10 | 11 | 11 16:18
Registrace mě teda nejde, heslo mi to nebere ani za boha, už jsem vyčerpal co jsem mohl. Myslím kombinace. 0

Petr Jaderny

10 | 11 | 11 16:04
A nechce se ti nekam nahrat ty stazene soubory, abychom se tam nemuseli vsichni registrovat ? 0

lachtan

10 | 11 | 11 15:44
Smazáno - warez edit:JL 0

evzik

08 | 11 | 11 22:40
V mém odkazu je opravdu jen pět států. Nic méně mám k dispozici i ty další mapy. Každopádně se dají sehnat i na uloz.to pod Navigon Q3 2011. 0

Jindřich Lukeš

07 | 11 | 11 16:53
v tom souboru je jen 5 států, pokud chceš celou Evropu tak si to nakombinuj s těma staršíma.Pokud bys chtěl mít všechny aktuální, budeš si je muset najít, jedná se o totožné mapy jako u Navigonu pro iPhone. Kompatibliní jsou však jen některé verze. 0

joklad

07 | 11 | 11 16:39
Já jsem stahoval z toho odkazu taky od Evzika,heslo spirulina,je tam 5 států 0

Petr Jaderny

07 | 11 | 11 16:36
Tak ted budu tupej ja Odkud jste stahli ty mapy 2011? Evzik psal o 2GB, to znamena cela Evropa (coz chci). Ale ve svem odkazu tam pak ma jen 5 zemi... Ja jsem stahl klasicky mapy pres Navigon Content a mam Q110... Muzete mi sem pls nekdo hodit link? Diky Jedna se o mapy pro tu novejsi verzi Navigonu? 0

Jindřich Lukeš

07 | 11 | 11 15:55
no ono je taky otázkou, jak kvalitně jsou ty mapy zpracovávany, a očivitně se na "tvuj" kruhák zapomnělo 0

joklad

07 | 11 | 11 15:50
NO na to jak se tu rychle staví ,tak by mohly být aktualizace map 1x za 10 let. Mám Q0111,protože jsem včera ty nové mapy instl. Proto jsem se divil,že tam takový základ jako je kruhák , chybí. 0

Petr Jaderny

07 | 11 | 11 15:43
Tim se to vysvetluje Change region je jedina polozka, kterou jsem vynechal Sakra, ja mam samozrejme Q110 Takze hura sosat... 0

Jindřich Lukeš

07 | 11 | 11 15:26
Myslis v aplikaci v telefonu? Jsem asi slepej Někde jsem to tam viděl. Tuším že pod položkou "dostupné mapy" Edit: tak je to v "Change region" Je tam napsáto Q111, z čehož usuzuji, že se jedná o mapy z prvního čtvrtlení roku 2011. Ty původní mapy co se stahují automaticky jsou značeny Q110 (první čtvrtlení 2010) 0

joklad

07 | 11 | 11 14:13
NO na to jak se tu rychle staví ,tak by mohly být aktualizace map 1x za 10 let. 0

Petr Jaderny

07 | 11 | 11 14:09
Myslis v aplikaci v telefonu? Jsem asi slepej @joklad: nesmite v Trebici stavet kruhace mavnutim proutku 0

Jindřich Lukeš

07 | 11 | 11 14:01
Ano ty mapy jsou z roku 2011. Stačí se podívat v aplikaci do nastavení. 0

joklad

07 | 11 | 11 13:51
Dnes jsem zkoušel poslední verzi Navigonu 1321 a stáhl jsem z Ulozto mapy ale nato že to jsou nejnovější , tak tam není 5 let starý kruhový objezd. Jel jsem jen přes jeden tak nevím jestli by nechyběl ještě nějaký. Jsou ty mapy z Ulozto nejnovější? Je to odkaz od Evzik na str. 19. Jinak co se týká GPS tak se bleskově připojila a navigovala dobře. Trochu se šipka trhala ale bylo to zanedbatelný. 0

Jindřich Lukeš

06 | 11 | 11 12:27
přidáno do článku: http://wmmania.cz/software/gps/navigon-pro-wp7/ 0

JBM

06 | 11 | 11 11:46
Jinak zde přidávám samostatný odkaz na nejnovější verzi 3.0.1321 a přehled změn: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17493880&postcount=859 Nemohl by si to někam nasdílet nemám oprávnění nahlížet na toto téma do xda díky. 0

Jindřich Lukeš

30 | 10 | 11 21:52
nejde, mazat si měl předtím, než si to tam kopíroval 0

joklad

30 | 10 | 11 15:26
Tak po dlouhém boji jsem ji tam dostal. Mám dojem že to bylo v přenosu. Problém dělal přenos pc-pda. Ještě dotaz jde vymazat mapa z navigace když už je nainstalovaná a jak? 0

joklad

30 | 10 | 11 12:02
Navigon, aplikace se nainstalovala, stáhl jsem podklady, ovšem při instalaci z PC do PDA se při 102% instalace ukončila,několikrát jsem to zkoušel ale pokaždé stejný výsledek.Je nějaká rada? Novější verze by pomohla? Nejde mi z XDA stáhnout protože mám nevím proč omezený přístup.Nedávno to ještě šlo.Zajímavé je že do XDA Android se dostanu na stahování normálně. Čím to je? Dík za rady.Používám Win 7. 0

Jindřich Lukeš

30 | 09 | 11 20:37
Jinak zde přidávám samostatný odkaz na nejnovější verzi 3.0.1321 a přehled změn: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17493880&postcount=859 0

Jindřich Lukeš

30 | 09 | 11 20:21
A co zkusit jiné PC nejlépe v Windows 7, kde je proces naprosto bez problémů. 0

pfemir

30 | 09 | 11 14:21
jarda111: Jenže mě ten přenos spadne. Na PC to vypíše tu hlášku co jsem zde uváděl a na telefonu to hodí, chybu přenosu a konec. Dělal jsi to na WinXP nebo také na Win7 ? 0

petr.voltr

30 | 09 | 11 13:30
Řešil jsem problém, ..... http://www.uloz.to/10408336/nav-v3-1321-map-q3-2011-wp7-rar .......aktualizujeme mapy. jakej je pass ? 0

jarda111

29 | 09 | 11 22:02
Bohužel se mi nedaří dostat do telefonu větší soubory (větší jak cca 120MB). Vždy mi webserver spadne z hláškou: "Operace na soketu nemokla být provedena, protože systém neměl dostatečný prostor ve vyrovnávací paměti nebo protože byla plná fronta". Zkoušel jsem povypínat vše co šlo, telefon mám v režimu letadlo a nic. Zkoušel jsem to na 2 PC a jednom notebooku a všude se to chová naprosto stejně. Všude mám WinXP SP3 poslední aktualizace. Napadá někoho co by se s tím dalo dělat? Nebo nedá se to do toho telefonu dostat jinou cestou? Díky. ahoj ja to kopiroval pres noc na pc pri kopirovani nic nedelej vecer jsem zapnul kopirovani a rano bylo hotovo EDIT: jeste jedna vec co jsem nedelal podle navodu kopiroval jsem pres wifi 0

Jindřich Lukeš

29 | 09 | 11 10:30
Doporučuji zkusit na PC s Win 7 0

pfemir

29 | 09 | 11 10:25
Bohužel se mi nedaří dostat do telefonu větší soubory (větší jak cca 120MB). Vždy mi webserver spadne z hláškou: "Operace na soketu nemokla být provedena, protože systém neměl dostatečný prostor ve vyrovnávací paměti nebo protože byla plná fronta". Zkoušel jsem povypínat vše co šlo, telefon mám v režimu letadlo a nic. Zkoušel jsem to na 2 PC a jednom notebooku a všude se to chová naprosto stejně. Všude mám WinXP SP3 poslední aktualizace. Napadá někoho co by se s tím dalo dělat? Nebo nedá se to do toho telefonu dostat jinou cestou? Díky. 0

Jindřich Lukeš

28 | 09 | 11 11:08
ale ten návod bohužel zatím nefunguje. je to tam jasne napsáno hned u nadpisu 0

11HTC11

28 | 09 | 11 10:57
Nemáš odemčené zařízení, to je celé. Bohužel u HTC momentálně nevím, jak zařízení odemknout. Jedině použít neoficiální ROM. mel jsem ho odemcenepodle navodu a udelal jsem totez to same aby zustalo odemcene 0

Jindřich Lukeš

28 | 09 | 11 10:53
Nemáš odemčené zařízení, to je celé. Bohužel u HTC momentálně nevím, jak zařízení odemknout. Jedině použít neoficiální ROM. 0

11HTC11

28 | 09 | 11 10:40
Niavigon select Licence beta verze NAVIGON select byla zršena společností Microsoft. Žádame vas abyste produkt odinstalovali tak ze po nahrati Oficialniho Manga me Microsoft zrusil navigaci navigon 0

evzik

27 | 09 | 11 11:55
Řešil jsem problém, jak aktualizovat stávající mapy, které se automaticky stáhnou přes NavigonContent. Měl jsem v telefonu ještě verzi 3.0.1304. Musím ještě dodat, že nemám aktualizaci Mango, protože se mi nezadařilo na HD7 uchovat nezamčení telefonu po aktualizaci. Prostě po některém restartu se telefon prostě zablokoval a navigace nefungovala. Takže navigaci používám s NODO aktualizací. Postup: 1. Odinstaloval jsem původní verzi. 2. Stáhnul jsem nové mapy Q3_2011 cca. 2GB soubor, po rozbalení 2,8 GB. 3. Stáhnul jsem novou verzi Navigon v3 build 3.0.1321 4. Spustil NavigonContent a v bodě č. jsem stáhnul pouze mapy, které vím, že použiju 5. Po té jsem v adresáři map nahradil stažené mapy novými Q3_2011 6. Připojil jsem telefon a přes Applycation Deployment jsem nainstaloval novou verzi Navigonu do telefonu 7. Telefon neodpojujte po instalaci a nespouštějte Navigon. 8. V telefonu jsem vypnul Wi-Fi a telefon jsem pustil do módu letadla 9. V aplikaci NavigonContent jsem dal položku č. 3 a spustil jsem web server 10. Pro nezkušené: Počítač musí zůstat po celou dobu připojen k internetu. Položka číslo 3 udělá tu věc, že zapne do PC web server na, který se aktualizační program Navigace po spuštění obrátí. 11. Teď jsem spustil Navigon a odklepl hlášku, že se budou stahovat data do telefonu 12. Začne probíhat stahování dat pře VIA Ethernet, velikost stahovaných dat, by měla být shodná s velikostí složky map, kterou máte v počítači. Po dokončení stahování je Navigace plně funkční s aktualizovanými mapami. Níže odkaz na aktuální program, mapy ( Česká Republika, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko ) Zde stačí přeskočit body 1 až 5. http://www.uloz.to/10494117/nav3wp7-rar heslo: spirulina K původnímu odkazu není heslo. Všem co si ho stáhli se hluboce omlouvám. http://www.uloz.to/10408336/nav-v3-1321-map-q3-2011-wp7-rar - nestahovat Jinak nová verze 3.0.1321 již umí mapy aktualizovat. Chraň Vás pánbůh to však zkoušet. Telefon se chce pak aktualizovat a hodlá stahovat 2GB dat při každém spuštění aplikace. Zbavit se toho dá jedině tak, že z opakujete body č. 8 až č. 12. Telefon zahlásí, že mapy jsou aktuální a dá pak pokoj. Předpokládám, že v budoucnu takhle půjdou z aktualizovat mapové podklady. Staré mapy se nahradí v počítači novými a pak přes body č.8 až č. 12 s aktualizujeme mapy. 0

Martin7Pro

23 | 09 | 11 23:32
Lze nějak dohrát nové mapy do Navigonu, kde už mám mapy natáhlé v zařízení? Mám Navigon s EU mapama a potřebuju přidat jiný region nebo nahrát novější. Jediná cesta, kterou jsem objevil je XAP v zařízení přeinstalovat. Je něco rychlejšího než natahovat pak znovu celé 4GB map? Díky. Mně se to podařilo tak, že mapu, kterou jsem chtěl nahradit, jsem v telefonu smazal (třeba FileExplorerem nebo z PC WP Device Managerem). Pak jsem v adresáři Maps, který stáhl NavigonContent, zaměnil mapu za novou se stejným názvem. Po připojení na server NavigonContentu si Navigon do telefonu stáhne jen tu chybějící. Ale asi nestačí jen stejný název, u některých map to nefungovalo a i NavigonContent je stahoval znovu ty původní. Jak ale změnit počet map, to jsem neobjevil vůbec. 0

Martin7Pro

23 | 09 | 11 23:25
Tak bohužel se mi nedaří nahrát data do telefonu. Z XDA jsem stáhle nejnovější verzi 3.0.1321, postupoval jsem přesně podle návodu, ale při nahrávání do telefonu se mi to na 12 % zastaví a napíše to "Error has occured..." Zkusil jsem aplikaci odinstalovat, nainstalovat znovu, též nic. Když jsem zkusil upload přes WiFi, tak tam mi to chce nahrávat 2 GB dat, ikdyž mám zaškrtlých jen pár map a přes upload na kabelu ukazují jen 800 MB. Nevíte, v čem dělám chybu? Netřeba přeinstalovávat. Na PC nech jet NavigonContent server (přepni si na log, ať vidíš, co už je nainstalváno). A na zařízení mu jen klikni po pádu komunikace na OK, pak třeba na ozubené kolečko (nebo můžeš Navigon vypnout a zapnout, ale je to zbytečné) a naváže stahováním mapy, co se mu posledně nepovedla. A to samé znovu a znovu a znovu, dokud se to jednou nepovede Mně to takhle padalo hlavně na Finsku až Francii (největší mapy), ale jestli je nepotřebuješ, vyber jen potřebné. 0

IntoSZ

22 | 09 | 11 00:53
Zkousel jsem to venku. Navigace Nokia Ovi Maps mi v miste meho bydliste frci bezproblemove ( na pristroji Nokia ) takze predpokladam ze tu gps signal je dostupny. Pri odinstalovani a zkouseni nahrat znovu se mi sekla instalace map do telefonu pri 80%. takze zkusim jeste raz. Edit: podruhe vse v poradku. a opet kdyz chci zapnout navigaci na nejake misto napise : "Could not calculate route (472)". Co jsem tu cetl tak riso9994 mel asi stejny problem ... ale uz nedospal jak ho vyresil ... 0

Jindřich Lukeš

22 | 09 | 11 00:23
a zkoušel si to někde, kde se ti GPS mohla připojit k satelitum? 0

IntoSZ

21 | 09 | 11 23:33
Mam dotaz. Navigaci jsem nainstaloval podle navodu ( tim to i dekuji za navod ) bez jakehokoliv problemu. Problem se naskytl az kdyz jsem chtel zkusit zdali funguje jak ma. kdyz dam DPS info tak ukaze akurat hodiny ... ostatni hodnoty jsou na nulach ... kdyz zkusim traffic tak mi napise no gps avalible at present a kdyz vyhledam jakoukoliv adresu a chci spustit navigaci tak napise : Could not calculate route (472). Changes to the route profile might solve the problem. Tap on "Route profile" and select the following settings: -Motorways, Ferries, Toll Roads: Allow -Speed Profile: CAR" Toto jsem nastavil a stejne nic. Dival jsem se do nastaveni mobilu jestli treba nemam nak vyplou gps ale zadne takove meny jsem nenasel. Takze doufam ze mi tady nekdo dokaze poradit jestli je chyby klasicky mezi zidli a klavesnici nebo ne 0

Jindřich Lukeš

18 | 09 | 11 11:42
Neříkam, že neexistují, ale v automobilových navigacích se to moc nepoužívá, protoze je to v podstatě k ničemu. 0

19roman97

18 | 09 | 11 11:30
videl som uz aj satelitnu navigaciu... 0

Jindřich Lukeš

18 | 09 | 11 11:20
2 měsíce starou cestu skutečně v posledních mapách nenajdeš. Mapy se většinou dělají po čtvrtletích. Jinak už si někdy viděl v autonavigaci satelitní pohled? Nepleť si autonavigaci a třeba google mapy, které jsou spíše turistické, i když v autě navigovat také umí (pro Android) 0

19roman97

18 | 09 | 11 10:57
a nedaju sa nastavit satelitne mapy? este jedna otazka... instaloval som ju podla navodu co je tu na wmm... ake tam su vlastne mapy? najnovsie? lebo mi to neukazuje jednu dolezitu cestu pred bratislavou a je otvorena uz 2 mesiace.... dakujem za odpoved 0

Jindřich Lukeš

17 | 09 | 11 19:43
Ano zapnutý internet muze být. 0

Kositch

17 | 09 | 11 19:34
Tak se mi podařilo nainstalovat i mapy z Q3 2011. Konečně Navigace funguje včetně POIs. Jen dotaz - může být zaplý internet, když používám tuto navigaci? Při instalaci nesměl být a tak nevím, aby se to například nedeaktivovalo... 0

Jindřich Lukeš

17 | 09 | 11 11:30
telefon se ti jednoduše zamkl, musíš se při přehrávání na Mango držet postupu, kde je popsáno, jak odemčení zachovat. 0

19roman97

17 | 09 | 11 11:24
Nainstaloval na Nodo fungovala perfektne... Po upgrade na Mango nefunguje a pise hlasku ,,Licence beta verze PROGRAMU byla zrušena společností Microsoft. Žádáme vás, abyste produkt odinstalovali.´´ ... toto mi pise aj Turn by Turn aj ostatne aplikacie a hry ktore boly nainstalovane pred upgradom na mango... vsetko boly XAP subory... Prosim vas o radu ako to zpojazdnit... dkujem 0

Kositch

17 | 09 | 11 11:15
Tak bohužel se mi nedaří nahrát data do telefonu. Z XDA jsem stáhle nejnovější verzi 3.0.1321, postupoval jsem přesně podle návodu, ale při nahrávání do telefonu se mi to na 12 % zastaví a napíše to "Error has occured..." Zkusil jsem aplikaci odinstalovat, nainstalovat znovu, též nic. Když jsem zkusil upload přes WiFi, tak tam mi to chce nahrávat 2 GB dat, ikdyž mám zaškrtlých jen pár map a přes upload na kabelu ukazují jen 800 MB. Nevíte, v čem dělám chybu? 0

oversx

17 | 09 | 11 10:34
Sice se ptáš na banality, ale odinstalace může proběhnout ručně nebo následnou reinstalací. Mapy popisuju o několik postů nahoře. V nových verzích se stále objevuje něco navíc, až to dosáhne podobné funkčnosti jako na jiných platformách, tak to určitě ofiko vydají. Je lépe to vyladit, aby to bylo tip-top, než to vrhnout na trh jako nedodělek. 0

Kositch

17 | 09 | 11 09:41
Díky za objasnění. Někde jsem četl, že finální verze se bude značně lišit od této, tak uvidíme. Ještě se zeptám - nevíte jak staré jsou mapy a jestli je možné navi kdykoliv odinstalovat v případě, že by vyšla finální placená verze? Díky. 0

Jindřich Lukeš

17 | 09 | 11 00:33
Jak se to vezme. Navigon pro WP7 je zatím zdarma ale jen pro zakazníky Rakouského operátora. S trochou snahy se podařilo tuto ochranu obejít a používat navigaci všude na světě. 0

Kositch

17 | 09 | 11 00:23
To vypadá hezky. Jakto, že to je takhle volně dostupné? Není to náhodou warez? Nebo navigaci vypustil výrobce zadarmo?? 0

Jindřich Lukeš

14 | 09 | 11 21:07
určitě existují, prostuduj vlakno na XDA 0

Jan Suchý

14 | 09 | 11 20:59
Můžete mi prosím poradit? Existují i mapy pro USA? Ideálně jednotlivé státy? Děkuji 0

Jindřich Lukeš

12 | 09 | 11 22:51
Pravděpodobně budeš vše muset udělat ručně znovu. pokud se nepletu mapy EU mají jen 2 GB. za chvíli to je v telefonu. 0

zizalin

12 | 09 | 11 14:19
Lze nějak dohrát nové mapy do Navigonu, kde už mám mapy natáhlé v zařízení? Mám Navigon s EU mapama a potřebuju přidat jiný region nebo nahrát novější. Jediná cesta, kterou jsem objevil je XAP v zařízení přeinstalovat. Je něco rychlejšího než natahovat pak znovu celé 4GB map? Díky. 0

oversx

11 | 09 | 11 14:21
Možná nepříjdu s něčím novým, ale mám otestovanou verzi 3.0.0 build 1311 s novými mapami. Ty jsem stáhl jako Q3 2011, ale v navigonu ukazuje info Q111. Každopádně jsou to novější mapy, než které se stahují přes NavigonContent. Kousek od sebe mám již zakreslený rok a půl starý kruháč. Nová verze je klasicky na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1099662 a mapa ČR zde http://www.uloz.to/10236337/czrep-zip (zbytek je sehnatelný na fileserverech, torrentech atd.). 0

Martin7Pro

06 | 09 | 11 16:25
Zatím jsem toho moc s Navigonem nenajezdil (stále mám iGO8), ale pozice se držela po celou dobu (v domě opravdu GPS nefunguje, max. AGPS - která vyhodnocuje pozici podle BTS). Nemáš náhodou pokovené čelní sklo? Všiml jsem si, že "Pozor" oznamuje před přechodem pro chodce nebo dvojitou zatáčkou (pokud je má v databázi), o překročení rychlosti ani nemluvím. Dík za info. Pokovené přední sklo možná mám, ale u nás před domem se Navigon nechytá ani v ruce. V domě chápu, že signál moc silný není, ale ostatní GPS aplikace mi tam ukazují přesně, zobrazí změnu i když popojdu do druhého pokoje, takže jen z AGPS to nemají. Ale i u nich se GPS signál občas ztratí i venku, je to asi na reklamaci, nehledě na to, že telefon topí jak blázen, zvláště při pokusu o navigaci (odběr půl Ampéru). Můžeš zkusit Navigon offline, jestli Ti to taky spadne při slově pozor? Stačí vypnout GPS lokaci a zadat nějaký cíl, aby jel přes město, pak po chvíli Navigon nabídne, že bez GPS ukáže jen demo a pozor zřejmě opravdu hlásí u každého přechodu i u každého stálého radaru. Edit: Teď jsem zkusil offline navigaci domů z mé práce a kupodivu to spadlo až při druhém vyslovení "Pozor", takže to nepadá při každém, jen některém. Je možné, že mi to za jízdy také padalo v průměru při každém druhém až třetím, takže to možná nesouvisí se stavem GPS příjmu, ale s tím, že jezdím po Praze, kde je těch upozorňovaných míst hodně. Nikomu jinému se to neděje? M. 0

oversx

05 | 09 | 11 20:01
Zatím jsem toho moc s Navigonem nenajezdil (stále mám iGO8), ale pozice se držela po celou dobu (v domě opravdu GPS nefunguje, max. AGPS - která vyhodnocuje pozici podle BTS). Nemáš náhodou pokovené čelní sklo? Všiml jsem si, že "Pozor" oznamuje před přechodem pro chodce nebo dvojitou zatáčkou (pokud je má v databázi), o překročení rychlosti ani nemluvím. 0

19roman97

05 | 09 | 11 11:27
Ahojte. Mam Omniu 7 s WP: 7.10.7712.60 a nejde mi nainstalovat navigacia... Pristroj je unlocknuty... V Xapdeploy aj v tom original od MS mi pise chybu Deployment started NAVIGON select Connecting to device... Deployment FAILED with the following ERROR: 0x89740006... telefon pripojeny mam 0

Martin7Pro

04 | 09 | 11 15:40
Dík, tohle je přesně to, co jsem tam marně hledal (pořád jsem si nezvykl, že když někde na WP7 aplikaci posun do strany nic nedělá, hned na další obrazovce se mohu posunout na jinou stránku, aniž by tam byla nějaká šipečka či jiné upozornění, ale asi jsem si měl sehnat originální návod, že...). Teď se nepodívám, instaluji celé znovu. GPS zapnuté mám, v jiných aplikacích mi funguje a v Navigonu se mapa taky občas trefila, jen v GPS Info mi Navigon stále ukazoval nuly. A trasu skoro vždy hledal z Německa (asi demo začátek), jen jednou se mu to povedlo odsud. Horší je, že tak po hodině běhu GPS senzoru to přestane GPS souřadnice načítat ze všech aplikací a musím restartovat mobil. Mám HTC7Pro koupené z internetu třetí den (předpokládám šedivý dovoz, když to bylo levné a upravené pro SwissCom), uvažuji o vrácení bez udání důvodu a koupení jiného kusu. Edit: Vše už funguje, jak má, až na GPS Přitom když zadám jen "Zobrazit mapu", většinou se to trefí, ale "Informace o GPS" i pokus o navigaci prostě GPS souřadnice nenajdou. Máte to někdo funkční na HTC7Pro (mám WP 7.0.7004.0, ale to by na to snad vliv mít nemělo)? Ostatní aplikace mi v telefonu GPS souřadnice najdou, i když někdy také přestanou, ale to bylo jen 2x, zatímco Navigon se naopak jen jednou "chytl" správně. Doplnění: Konečně jsem se dostal k tomu vyzkoušet navigaci v autě. Prostě nic, nabízela jen demo. Nechal jsem ji zapnutou. Po čtvrthodině (!!!) jízdy najednou nečekaně naskočila a docela se držela, GPS se ztratilo až když jsem se zase vrátil a přiblížil ke dveřím od našeho domu (mám z toho dojem, že ten Navigon si nebere stejné satelitní informace jako HTC aplikace, které i v našem domě jedou v pohodě, zřejmě musí mít více satelitů na příjmu než obvykle dostačující 3). Bohužel vždy po jedné až 20 minutách se Navigon sám vypnul. Telefon jednou běžel dál, ale na něm jen dlaždice, jednou se ale vypnul i on. Nejčastěji když navigace řekla "pozor..." (myslím, že to bylo upozornění na radary, ale spíše to vypadalo jako "pozor, vypínám se"). Čím méně bylo v baterce, tím se to dělo častěji, ale i po dojezdu mám pořád přes 30%, takže prázdná rozhodně nebyla. Odběr ovšem s běžící navigací 300-600(!!!) mA, telefon přes 50°C, s vypnutou navigací 100-350 mA (!!!), okolo 35 °C. Že by to vypínání Navigonu byla ochrana před přehřátím? Pomůže tomu Mango? Pokud jsem to pochopil dobře, je v něm dořešen multitasking a odběr naprázdno, ale to není tento případ. Kromě toho by mi, pokud vím, přestalo fungovat prohlížení telefonu přes WP Device Manager, TouchXPerience, TouchExplorer, RemoveSideloadLimit a další pro mne nepostradatelné prográmky. Bez jejich nalezení a instalace bych už telefon dávno vrátil jako nepoužitelný, to se raději obejdu bez češtiny. Nebo se mýlím a s upraveným Mangem přestane fungovat jen Zune (to bych opravdu přežil)? Ještě doplnění - zkoušel jsem to teď doma několikrát v offline demu. Navigon se opravdu vypíná vždy vprostřed prvního slova "Pozor ..." a baterkou to není, jedu na síť. Bude to nějaká chybka v programu, možná chce v tu chvíli spočítat aktuální rychlost jízdy z údajů, které mu chybí (že by dělení nulou?), nebo něco takového. Za jízdy ale většinou několik těch "pozorů" přežil, než se při nějakém dalším vypnul. Tipuji, že mu třeba zrovna opět vypadly satelity a choval se tedy v tu chvíli stejně jako v tom demu. Můžete to někdo zkusit offline (nejlépe taky na HTC7Pro, ale i jinde), jestli to u Vás taky při slovu "pozor" padá? M. 0

jk001

04 | 09 | 11 15:30
spustíš navigáciu základná obrazovka v ľavo dole ikonka ozubené koliesko nastavenia manželka hovorí že kvetinka potom treba listovať do prava alebo do ľava ťahom prstom vodorovne sú tam stránky všeobecné info ,navigation ,radar, doprava, atd -jazyk nastavuješ v liste language sú tam tri možnosti nastavenia jazyk navigácie , jazyk hlasových povelov , a hlas , ja mám nastavenú slovenčinu potom czech , a hlas je len jeden český k dispozícií to všetko k otestovaniu GPS si stiahni aplikáciu GpsSatelite je free aby som nezabudol v základných nastaveniach telefónu nie navigácie setting,location,musí byť "on" 0

Martin7Pro

04 | 09 | 11 15:09
No, u mě to kromě antiviru (ten ale nakonec nebylo nutné vypínat) a firewallu nakonec byly i veškeré serverové služby (iis, apache, mssql, mysql) a Skype (stačí zřejmě odškrtnout alternativní port pro příjem). Přesto , pokud PC odpojím od internetu, tak mi tahání z NavigonSelectu do telefonu nejede. Ale tahá se opravdu z něj, tak rychlý internet nemám. Na XDA nepsali, že se musí použít sluchátka, jen že to pomůže, když to GPS nezvládá. Vy jste někdo objevili způsob, jak v naistalovaném Navigonu změnit hlas a jazyk nápisů? Nebo jste tam nahráli jen ty české? Mě se po spuštění objeví jen mapa, občas se trefí, občas úplně jiné místo. GPS Info ukazuje jen nuly, i když v tu chvíli GPS aplikace od HTC polohu najde. A když chci naplánovat trasu, začíná mi vždy v Německu ve Vursburgu, po chvíli mi to pak napíše, že nemá GPS signál a že mi pustí jen demo. I v tom demu ale pár minut mlčí a mlčí, až potom začne breptat anglicky.Neníí to tím, že mám anglickou lokalizaci telefonu a že ten jazyk navigon bere podle toho? Víc mi ale vadí, že nenajde ty GPS souřadnice, když v tu samou chvíli je HTC aplikace Satellites najde (taky ale už párkrát ne, asi mám nějak vadný kousek, ukazoval 16 satelitů a pak najednou nic až do vypnutí a zapnutí telefonu, celou dobu jsem přitom seděl na jednom místě). Edit: Tak jsem to smazal a zkusil celé znovu. Jenže hlasy se musí stejně stáhnout všechny a nápisy taky, vybrat méně mohu jen u map. Obávám se, že výsledek bude stejný. Zkouošel jsem i ten český hlas přejmenovat jako anglický, jenže Navigon ho pak chce stáhnout znovu a bez stažení se vůbec nerozjede. Takže asi smůla, pokud jde o češtinu. Snad jen mu nějak v registrech vnutit, že mám českou lokalizaci. M. 0

jk001

04 | 09 | 11 11:44
Sluchátka sú len anténa k rádiu nie GPS treba postupovať presne podľa návodu krok po kroku ja som napr musel vypnúť na PC firewal a antivir blokovali spojenie s mobilom a prenesenie súborov do mobilu dôležité v skratke na mobile vypnúť akékoľvek dátové spojenie tj. wifi aj cez mobilnú sieť . a počas prenosu súborov do mobilu vypni aj pripojenie PC na net a spustiť nainštalovaný program navigáciu v mobile (nie skôr) až po spustení bodu 3 ( prenosu súborov a máp do mobilu ) odporúčam reset telefónu a skúsiť všetko znova . 0

oversx

04 | 09 | 11 11:24
Anténa za pomocí sluchátek slouží k příjmu FM rádia. To se divím, že to na XDA neví. Navigon verze 3.0 nemá problém z českým prostředím a českým hlasem. 0

Martin7Pro

04 | 09 | 11 10:05
A co takhle radši odpovědět? Na mém počítači trvalo 2 dny, než jsem zjistil, co je třeba povypínat, aby šlo s telefonem komunikovat, proto to sem píšu, protože pár lidí mělo v diskusích stejný problém. Ale ta navigace se často nechytá, proto se ptám, jestli originlní sluchátka (nemám je u sebe) můžou fungovat jako anténa (psal to někdo na XDA). A jestli víš, jak tam dostat český hlas, místo kritiky odpověz. M. 0

premikkoci

04 | 09 | 11 08:47
Zdravím. Návood bezva, nejprve jsem musel opět povypínat skoro všechny služby Windows, neustálé pády spojení pak vyžadovaly neustálé opakování (větší mapy i 10x) a po mnoha hodinách je to v HTC7Pro. Bohužel mi nejde dostat do této nové aplikace český hlas (je v zařízení, ostatní nelze smazat, to je pak chce stáhnout znovu, ale žádný výběr není k dispozici). A WPDeviceManager mi ukazuje, že jde o Navigon verze 1.0.0, nemůže být chybička tam? Jinak gps polohu mi to najde v HTC7Pro jen pod širým nebem daleko od budov a stejně se občas ztrácí. Prý se mají vložit originální sluchátka, je to pravda? Já vsunul neoriginální a žádná změna. Spíš mám pocit, že ten můj kousek má prostě slabý příjem. A to jsem v TaMaps nastavil maximum. Tušíte někdo, jak to s tím je? Dík M. Ty jsi asi trošku mimo, co? Takovou směšku nesmyslů jsem dlouho nečetl... 0

oversx

04 | 09 | 11 07:13
Teď nevím jestli si stěžuješ nebo machruješ? Ty chytáš GPS signál na sluchátka? Jinak gps polohu mi to najde v HTC7Pro jen pod širým nebem daleko od budov a stejně se občas ztrácí. Prý se mají vložit originální sluchátka, je to pravda? Já vsunul neoriginální a žádná změna. 0

Martin7Pro

03 | 09 | 11 23:24
Zdravím. Návood bezva, nejprve jsem musel opět povypínat skoro všechny služby Windows, neustálé pády spojení pak vyžadovaly neustálé opakování (větší mapy i 10x) a po mnoha hodinách je to v HTC7Pro. Bohužel mi nejde dostat do této nové aplikace český hlas (je v zařízení, ostatní nelze smazat, to je pak chce stáhnout znovu, ale žádný výběr není k dispozici). A WPDeviceManager mi ukazuje, že jde o Navigon verze 1.0.0, nemůže být chybička tam? Jinak gps polohu mi to najde v HTC7Pro jen pod širým nebem daleko od budov a stejně se občas ztrácí. Prý se mají vložit originální sluchátka, je to pravda? Já vsunul neoriginální a žádná změna. Spíš mám pocit, že ten můj kousek má prostě slabý příjem. A to jsem v TaMaps nastavil maximum. Tušíte někdo, jak to s tím je? Dík M. 0

Jindřich Lukeš

28 | 08 | 11 18:46
Unlock jde pouze na verzi 7004. (Tedy nejde ani na Mangu ani na Nodu) 0

kul1k

28 | 08 | 11 12:03
takze ted kdyz jsem na mangu tak nemam sanci na unlock? 0

Jindřich Lukeš

27 | 08 | 11 23:12
Všechno jde, když se chce, ale budeš muset věnovat par hodin studiu celé problematiky. Budeš muset do telefonu vratit uplne poslední ROM a pak odemykat aktualizovat atd. 0

kul1k

27 | 08 | 11 22:32
zdravim pujde mi nainstalovat do omnie 7 tahle navigace? jelikoz se v WP7 ubec zatim neorentuju a telefon mam 2 dny tak se radsi ptam nez se budu poustet do ulocku mobilu, pokud samsung odemknout ubec de (mam tam Mango RTM) 0

M.Lamac

26 | 08 | 11 08:52
Mal som nainstalovanu starsiu verziu a chcel novsiu v cestine, tak som si nainstaloval do telefonu aplikaciu NAVIGON select Premium Edition xap (starsi navigon som nevymazal) a pokracoval uplne jednoducho, len zapol aplikaciu a hned ma to upozornilo, ze su tam neni mapy tak som sa pripojil k Zune. Potom asi 2 hodiny stahoval cca 2,2GB dat kde boli uplne vsetky mapy europy (chcel som vymazat pre mna zbytocne mapy, ale pri spusteni to chce natiahnut vymazane mapy inak sa neda spustit, tak tam musia vsetky ostat) a dnes pekne odskusal cestou do prace a musim povedat, ze slape skvelo a menu mam v slovencine a hlas cesky. (ak uz tento navod niekto popisal, tak sa ospravedlnujem, snazil som sa to najst, ale vsetky prispevky som nemal silu precitat a v tych co som cital, som to nenasiel) 0

LakyCT

11 | 08 | 11 22:45
Uz je vse v poradku, navigace nainstalovana v telefonu. Mel jsem ve slozce ze ktere se kopiruji soubory do telefonu svou slozku, ktera se take kopirovala do tel. Presunul jsem ji jinam, dal instalaci znovu a je to OK. 0

Jindřich Lukeš

11 | 08 | 11 22:23
zrovna jsem instaloval tu verzi, co je v članku a vše naprosto v pořádku. chyba bude u tebe v PC. zkus vše co nepotřebuješ povypínat, nebo zkus jiné PC. 0

LakyCT

11 | 08 | 11 22:12
Tak jsem zousel vsechno co je v tomto tematu a nic nepomaha, pri 51% vyskoci v telefonu hlaska? Connection failed. Pleas try again later a wlan or pc connection required to download the missing data. Vse delam pode navodu a stahnul i nejnovejsi verzi Navigonu. 0

Jindřich Lukeš

10 | 08 | 11 11:40
Je to jako na každé navigaci. Start začne při připojení k GPS a nalezení aktuální pozice. Nevím proč by to mělo navigovat z jiného místě než stojíš. Jinak pokud přidavas vice príspevku po sobe, davej to do jednoho vlakna 0

riso9994

10 | 08 | 11 10:10
ale stave neviem ako mam startovat z kosic do presova napr, nechcem aby z nemecka startovalo 0

riso9994

10 | 08 | 11 09:56
uz netreba nasiel som 0

riso9994

10 | 08 | 11 09:44
ako si nastavim svoj domov? myslim ze aby som mal svoj start trasy z domova 0

Jindřich Lukeš

09 | 08 | 11 11:53
Zkus ten postup provest jeste jednou, popř. vyzkoušej i jinou verzi Navigonu. Pokud budeš postupovat správně, vše ti bude fungovat. Težko ti v takovýhle situaci poradit. Jedině, že by se s tím už někdo osobně setkal. 0

riso9994

09 | 08 | 11 11:50
caute, mam problem, nainstaloval som navigon vsetko co malo byt a ked dam zadam trasu kde chcem ist a potom stlacim start a sa mi zobrazi chyba ze: trasu nebolo mozne vygenerovat (472) Kde je problem? 0

Jindřich Lukeš

07 | 08 | 11 00:53
Povypínej firewall a antivir, popř.i další aplikace. Projdi si celé toto vlákno. 0

Giacomo_II_I

06 | 08 | 11 13:31
(mám na mysli krok 7 návodu) 0

Giacomo_II_I

06 | 08 | 11 13:30
Mám jistý problém.. po stisku tkačítka start pro nastarotvání servru mi to vyhodí hlášku "došlo k pokusu o přístup k soketu způsobem zakazaným jeho oprávněním" a jsem namydlenej.. nevíte co s tim?! díky 0

Xantipa

01 | 08 | 11 12:01
Díky za radu! 0

oversx

01 | 08 | 11 10:06
V nastavení (settings) se musíš pohybovat doprava-doleva, což je standart na WP7. 0

Xantipa

01 | 08 | 11 09:57
Prosím JackalJackal jak jsi nastavil tu češtinu? Mě to píše v nastavení jen EU. 0

JackalJackal

31 | 07 | 11 12:50
To ano, to je, ale kdyby byla v nabídce Marketu, až bude placený, budu mít z navigace větší radost. 0

Jindřich Lukeš

29 | 07 | 11 20:48
to jen potvrzuje fakt, že se jedná o plnohodnotnou navigaci vč. lokalizace 0

JackalJackal

29 | 07 | 11 17:33
Menu je v češtině, stačí přenastavit v nastavení navigace. 0

Jindřich Lukeš

29 | 07 | 11 14:37
Vždyť to je plnohodna navigace včetně. českých map a pokynů. Jen to menu je v EN 0

JackalJackal

29 | 07 | 11 12:50
Na HTC HD7 funguje bez problémů, na vyzkoušení funkčnosti GPS čipu v telefonu, je to super software. Než bude plnohodnotná navigace v českém jazyce k zakoupení pro WP, tak testovat budu. WP7 build 7932. 0

Beatlejuice

28 | 07 | 11 18:49
tuto hlášku mi to házelo vcca 80%,tak jsem zkusil verzi 1302 http://www.multiupload.com/I1KWWSKXZH a vypnul jsem update a firewall 0

Jindřich Lukeš

28 | 07 | 11 13:19
McProjdi si tohoto vlákno, uz se to tu řešilo. Zřejmě ti to blokuje nějaká aplikace v PC 0

vaseks0001

28 | 07 | 11 12:55
Prave to co si napsal to vubec nejde. Kliknu na start spustim aplikaci a to mi hodi eror. "An error has occurred. Check the network and/or internet connection." 0

Jindřich Lukeš

28 | 07 | 11 12:49
Pokud postupujes správně, staci stisknout start. Spustit v mobilu aplikaci a potvrdit stažení dat. Co konkrétne ti v tomto případě nejde? 0

vaseks0001

28 | 07 | 11 12:29
Pri stisknuti tlacitka Start by se mel nahrat do telefonu obsah ktery tento program stahnul. Jenze kdyz stisknu Start tak se nic nedeje. Pise to jen Ready a tim to konci:-( 0

Jindřich Lukeš

28 | 07 | 11 12:14
V PC mas dole v Te tabulce "Start" ? 0

vaseks0001

28 | 07 | 11 11:52
Nevite nahodou co delam spatne? Postupuji podle navodu a pri bodu c.7 mi to nefunguje. Stisknu tlacitko Start a nic se nedeje. Porad to pise v programu NAVIGON select "Ready" ale do mobilu se nic nenahrava. Uz fakt nevim:-( 0

oversx

27 | 07 | 11 22:33
Ona už je i 1304: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=15985481&postcount=580 Nemám ji sice testlou, ale 1302 mi běží v pohodě (v témže vlákně). Nebaví mě furt dohrávat mapy atd. 0

Jindřich Lukeš

27 | 07 | 11 20:54
v 80% selhalo spojení s tel.-píše zkuste to později,a později to zase nešlo edit: pořád selhává instalace do telefonu vyřešeno instalací novější verze 3.0.1301 Můžeš sem rovnou hodit odkaz i pro ostatní? díky 0

juro77

27 | 07 | 11 20:44
tak som nahral do mobilu uplne vsetko co stiahlo a navigacia ide ale nezobrazuje mi mapu,navigacna obrazovka zobrazuje iba smerove sipky a pod. ale inak je cierna obrazovka:( tak navigacia konecne funguje korektne,zrejme je nejaky problem v mojom PC lebo po xy pokusoch som to skusil na druhom PC a islo to na prvy krat:) 0

Beatlejuice

25 | 07 | 11 18:08
v 80% selhalo spojení s tel.-píše zkuste to později,a později to zase nešlo edit: pořád selhává instalace do telefonu vyřešeno instalací novější verze 3.0.1301 0

nooba

24 | 07 | 11 19:34
A jak jste na tom s citlivostí gps v telefonu ? U mě stačí zajet do nějakého hustějšího lesa a už se signál ztrácí... Ale jinak musim říct že navigon funguje slušně. 0

Jindřich Lukeš

24 | 07 | 11 14:18
Ano, ale prosím toto vlákno se týká uplně jiného tématu, tak správně řad své dotazy. 0

nooba

24 | 07 | 11 13:39
Zkusím to, doufám že když jsem pak dal obnovu tak zařízení zůstalo odemčené... 0

Jindřich Lukeš

22 | 07 | 11 23:21
Nic se neděje, zkus to podle toho návodu na update Manga se zachováním uzamčení ještě jednou, určitě se ti to povede. 0

nooba

22 | 07 | 11 23:08
No, dělal jsem to přesně podle návodu aby se to nezamklo... Takže jsem asi udělal něco špatně... Tak se omlouvám za poplašnou zprávu. Jsem rád že mě tady za to nekamenujete za moje nevědomosti jako na nejmenovaných forech o androidu nebo ios 0

Jindřich Lukeš

22 | 07 | 11 14:44
neplaš při updatu na Mango se ti zařízení automaticky zamkne, nepujde žádná neoficiální aplikace. Musíš použít postup aktualizace Manga, který ti zabrání opětovnému zamčení. Stačilo by, kdyby sis pořádně přečetl ten návod. 0

nooba

22 | 07 | 11 13:54
Pozor, při aktualizace na mango beta přestane být navigace verze 3.0 funkční (při startu napíše navigon select has been revoked by microsoft, please uninstall it) 0

pan.peta

22 | 07 | 11 09:59
Není zač. 0

Xantipa

22 | 07 | 11 09:36
Díky, už to jde! 0

nooba

21 | 07 | 11 21:34
Tak na htc trophy proběhla instalace bez problémů, ted to jen vyzkoušet v terénu 0

pan.peta

21 | 07 | 11 12:22
V PC se proklikej do C:/Windows/System32/drivers/etc a soubor hosts vyjmi a dej třeba na plochu(já jsem ho potom vrátil).Pak by to mělo jít,aspoň mě to tak šlo. 0

Xantipa

21 | 07 | 11 11:41
Win 7 64 bit Při spuštění NavigonContentDownloader a klepnutí na Step 1: Download the content you need vyskakuje okno s hláškou: Access to the path 'C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS' is denied. Dík za každou radu. 0

mydyingbride

20 | 07 | 11 10:23
Měl jsem stejný problém. Pořád mi vyskakovala v telefonu hláška, že se nelze spojit se sítí. Zkusil jsem nainstalovat na PC s win7 aktualizace, které jsem už asi měsíc odkládal a potom to šlo.. 0

Jindřich Lukeš

19 | 07 | 11 21:56
To připojení té aplikace ti blokuje nějaká aplikace v PC. Zkus jiné PC, všechno pozavírat. Popř. nakopírovat stažené soubory ručně. Někdo tu psal, že problém způsobuje např. aplikace Teamviewer. 0

clifton

19 | 07 | 11 21:08
V kroku 7 ak kliknem na start mi vybehne tato hlaska: http://i52.tinypic.com/2lvfpuh.png Kde moze byt chyba? Mam spustene Zune, program spusteny ako spravca,odomknuty telefon s aktualizaciou Nodo Mam stejny problem (Omnia 7 verze 7.0.7392.0, Windows 7 32-bit, telefon odemknuty jako developer). Krok 3 (nakopirovani map do telefonu) mi hlasi stejnou chybu jako sssugimu vypnul jsem v Task manageru vsechno - zadny web snad nebezi, FW, fakt nevim Zazil jeste nekdo stejnou chybu?. Diky 0

Jindřich Lukeš

19 | 07 | 11 21:03
tak to skutečně vypada na chybu pouze v tvém přístroji 0

juro77

19 | 07 | 11 20:51
tak fakt neviem kde moze byt chyba,nieco podobne my robilo na google mapach. 0

Jindřich Lukeš

19 | 07 | 11 16:36
Perfektní, děkuji za potvrzení. Návod je tedy univerzální pro všechny přístroje. 0

Snowman

19 | 07 | 11 16:25
Mě to funguje bez problému na Omnii7 0

juro77

18 | 07 | 11 22:23
funguje niekomu korektne verzia Navigonu 3.0 na Omnii7? 0

juro77

18 | 07 | 11 17:26
tak som nahral do mobilu uplne vsetko co stiahlo a navigacia ide ale nezobrazuje mi mapu,navigacna obrazovka zobrazuje iba smerove sipky a pod. ale inak je cierna obrazovka:( 0

juro77

18 | 07 | 11 13:14
mam taky maly problem z verziou 3.0 a to taky ze my vypisuje nieco v zneni ze licencia je po expiracii,nestretol sa s tym niekto?vyskakuje to zakazdym ked kliknem na hocico v menu. problém bude pravděpodobně v tom, že si do telefonu nenahrál všechny stažené soubory. Resp. jediné soubory, které můžeš "nenahrát" jsou některé mapy. Všechny ostatní jako třeba zvukové povely je třeba nahrát. Tzn. doporučuji kompletně stáhanout vše co se nabízí a při kopírovaní do telefonu odškrtnout pouze mapy, které v telefonu nepotřebuješ.ok vyskusam,diki 0

Jindřich Lukeš

18 | 07 | 11 12:04
instalace ver.3.0 proběhla OK ale nějak to nenašlo satelity neví někdo co s tím ( No GPS Signál available at present) Jiné aplikace využívající GPS ti signál chytnou? Zkoušel si to venku s výhledem na oblohu? 0

Jindřich Lukeš

18 | 07 | 11 11:53
mam taky maly problem z verziou 3.0 a to taky ze my vypisuje nieco v zneni ze licencia je po expiracii,nestretol sa s tym niekto?vyskakuje to zakazdym ked kliknem na hocico v menu. problém bude pravděpodobně v tom, že si do telefonu nenahrál všechny stažené soubory. Resp. jediné soubory, které můžeš "nenahrát" jsou některé mapy. Všechny ostatní jako třeba zvukové povely je třeba nahrát. Tzn. doporučuji kompletně stáhanout vše co se nabízí a při kopírovaní do telefonu odškrtnout pouze mapy, které v telefonu nepotřebuješ. 0

Kapuc

18 | 07 | 11 11:13
instalace ver.3.0 proběhla OK ale nějak to nenašlo satelity neví někdo co s tím ( No GPS Signál available at present) vše OK problém mezi klávesnicí a židlí 0

juro77

18 | 07 | 11 01:53
mam taky maly problem z verziou 3.0 a to taky ze my vypisuje nieco v zneni ze licencia je po expiracii,nestretol sa s tym niekto?vyskakuje to zakazdym ked kliknem na hocico v menu. 0

sssugi

17 | 07 | 11 14:38
Problem nebol nakoniec vo firewalle ale bolo potrebne vypnut program TeamViewer...uz sa to kopiruje vdaka 0

Jindřich Lukeš

17 | 07 | 11 14:32
nemáš nějaký antivir, firewall? 0

sssugi

17 | 07 | 11 14:27
V kroku 7 ak kliknem na start mi vybehne tato hlaska: http://i52.tinypic.com/2lvfpuh.png Kde moze byt chyba? Mam spustene Zune, program spusteny ako spravca,odomknuty telefon s aktualizaciou Nodo 0

Jindřich Lukeš

17 | 07 | 11 02:13
návod aktualizován: http://wmmania.cz/software/gps/navigon-pro-wp7/ 0

franco

16 | 07 | 11 12:38
Navigon Select Premium Edition v 3.0.1300 WP7 (3D náhlad landscape support český hlas navigácie) viac tu http://forums.smartphonefrance.info/viewtopic.php?p=424341 plne funkčné na HD2 s WP7 Mango 0

Jindřich Lukeš

13 | 07 | 11 11:42
Tuším, že to je pouze verze 1.7 pro iPhone 0

oversx

13 | 07 | 11 11:17
Na jaké verzi ty mapy běhají? Sice mám Navigon 3.0, ale nechci to tam cpát bez doporučení. Nyní tam mám mapy, kde v mém okolí chybí dva kruháče. Poběží to? Edit: Teď jsem se podíval do toho torrentu a není tam ČR. To je celkem zásadní. 0

kanty159

13 | 07 | 11 10:28
zdravim vsechny..tady jsem vam dal torrent kde je cela evropa.. http://thepiratebay.org/torrent/6239303/Navigon_Freshmaps_Europe_24_Q1_2011_Feb ..staci torent stahnout dat ho doutorenta a zaskrtnout jaky stat chcete.. 0

Faramir

28 | 06 | 11 06:58
Navigon používám už několik měsíců, ale před pár dny jsem narazil na problém, potřeboval jsem si nastavit cílovou oblast, která nemá adresu a on mi nešel přesunout ten "připínáček", nemáte někdo tip, jak vybrat cílové místo nezávisle na adrese (prostě se přesunout ručně)? Nebo to prostě nejde? Děkuji. 0

orthodox

20 | 06 | 11 22:12
ajo to sem přehlídl tenhle bod...omlouvám se a dík 0

Jindřich Lukeš

20 | 06 | 11 22:10
a co si třeba přečíst ten návod, ke kterýmu navazuje tohle forum. Vše je tam popsano 0

orthodox

20 | 06 | 11 21:08
Díky. Akorát mám problém, že je to jeden soubor s příponou .ipa. Je nejaka možnost jak z toho dostat pouze tu mapu chorvatska? nemám v telefonu místo na celou Evropu totiž. 0

Jindřich Lukeš

20 | 06 | 11 19:10
Díky za doplnění 0

jozefg

20 | 06 | 11 13:08
Zdravim. mam v pc stiahnute mapy NAVIGON.MobileNavigator.Europe-v1.7.0 a to chorvatsko obsahuje. takze nevidim problem s tym ci je alebo nie. 0

Jindřich Lukeš

20 | 06 | 11 01:14
mapy pro jednotlivé staty jsou v tom evropském balíku zvlast, nemám ho ted ale bohužel staženy, abych mohl ověřit jestli je tam i Chorvatsko. 0

orthodox

19 | 06 | 11 21:35
Zajímalo by mě, jestli někdo nevíte, kde najít pouze mapu chorvatska. Někdo tu dával odkaz na mapy evropy ale nejsem si jistej, jestli tam chorvatsko bude...a taky nemám v telefonu kapacitu na celou mapu evropu, tak potřebuji pouze chorvatsko. Nikde jsem nic nenašel a v podstatě ani nevím co hledat přesně. Díky za ochotu. 0

Jindřich Lukeš

07 | 06 | 11 10:11
daval jsem v minulém příspevku odkaz na alternativní postup 0

prorrokrakk

07 | 06 | 11 09:09
pokial viem tak na omniu to zatial nefunguje tak ako napriklad u HTC HD7, explorer ti nezobrazi pozadovane foldre, kam mas nakopirovat mapy 0

Jindřich Lukeš

06 | 06 | 11 23:00
Zkoušel jsi zde odkazovaný postup? http://wmmania.cz/forum/183/35367/?&start=30#p400154 0

james_wp7

06 | 06 | 11 22:17
Hoši, jak mám na omnii rozchodit tu navigaci, když mi nezobrazí složku My documents, do niž mám kopírovat ty ostatní mapy?? Nevíte, jak tu složku zobrazit? 0

Jindřich Lukeš

03 | 06 | 11 13:47
určitě by Slovensko mělo být v balíku map celé Evropy nebo východní Evropy 0

LIKI

03 | 06 | 11 08:08
zdravim neviete mi niekto prosim poradit,chcel by som mapi do navigonu ale slovenske..hladal som ale nic som nenasiel 0

prorrokrakk

30 | 05 | 11 23:01
1,72 verzia a stiahol som aj 1.8 a nist 0

Jindřich Lukeš

30 | 05 | 11 12:25
Jakou konkretně verzi tech evropských map používáš ? 0

prorrokrakk

30 | 05 | 11 10:45
idu mi vsetky mapy ako hodinky, to ze mi nejde blizky vychod a amerika je jasne, je to stavane na Europu, ani rusko nemam cele. Ale preco mi nechyta finsko neviem, mate niekto podobny problem ? 0

Jindřich Lukeš

27 | 05 | 11 13:26
Bohužel nejsou. Dokonce ani mapy z Androidí verze nejsou kompatibilní. Pouze iPhone a to ještě jen nějaké verze. 0

evzik

27 | 05 | 11 11:15
Zkoušel jsem z automobilové navigace Navigon překopírovat mapu Czech Republic Q1/2011 do telefonu a bohužel mi ji nesežral. Myslíte, že nejsou vzájemně kompatibilní ? 0

Kilek

24 | 05 | 11 10:49
Po deploynutí patchované verze z návodu a spuštění aplikace Navigon select se program ukončí ještě při úvodní obrazovce. Zákys na bodu 3). Nesetkal jste se s tím někdo? 0

Jindřich Lukeš

25 | 04 | 11 22:39
co jsem zběžně koukal, tak to zatím nikdo do funkční podoby neupravil. 0

oversx

25 | 04 | 11 20:01
Zapomněl jsem, že bezproblémové bude testování v emulátoru WP7. Jde stáhnout unlock ROM a po nastartování lze do něj instalovat soubory přímo přes "Tom XAP Installer". Zkusmo jsem testnul Navigon 2.1 nainstalovat, ale při najíždění se hned ukončil. Nyní by šly provádět úpravy a hned to zkoušet najet, aniž by si rozdrbal telefon. Akorát nebude funkční GPS. 0

oversx

25 | 04 | 11 13:11
Jo stáhnout mi to šlo. Akorát bude potřeba počkat na nějakou upravenou verzi. Co jsem si četl, tak se něco řeší úpravou kódu mobilního operátora v MobileNavigator.dll přes hexa editor, protože to je blokováno na SIM od TM-DE. Také do host souboru přidávají DNS záznam na svůj lokální webserver, aby to od tama stahovalo mapy. Něco se řeší i možnou editací NaviKernelConf.ini, ale ne vše funguje (i němci mají pokyny v angličtině). Tolik času nemám, aby do toho vrtal a jsem rád, že mi to funguje aspoň takhle. Dnes jsem si dokonce vyzkoušel navigaci, akorát jsem zapomněl držák a telefon jsem měl položený na budíkách. Poloha na mapě byla trochu zpožděná a dokonce i přeskakovala. Doufám, že s novější verzí a držákem to bude lepší, pokud nebude problém v GPS. 0

Jindřich Lukeš

25 | 04 | 11 11:18
podařilo se ti xap stahnout? kazdopadně bude třeba počkat, až tuto verzi nekdo upraví i pro použití mimo sít operátora. 0

oversx

25 | 04 | 11 07:29
V adresáři s hlasy je i český (cze-CZE_ogg.nfs), akorát by chtělo pořešit jeho nastavení (přinejhorším by stačilo jej přejmenovat jako ten anglický) nebo to půjde nastavit v souboru NaviKernelConf.ini. Přes 3mktplace jde stáhnout Navigon 2.1 (místo zest musí být tmode). Akorát jsem ho ještě neinstaloval. A dočetl jsem se, že staré mapy nejedou, musí být mapy verze 1.8. http://89.29.66.22/standa/nav21.png 0

Jindřich Lukeš

24 | 04 | 11 02:15
Pravděpodobně ty fonty nebudou mít českou diakritiku. Používám stale ty původní. 0

oversx

23 | 04 | 11 20:44
Nainstaloval jsem ty dodatečné fonty, jsou větší a zřetelnější, ale mě se nezobrazují písmena, které mají háčky. Dělá to také někomu, nebo jsem osamocen. Vlastním HTC HD7. P.S. Musím pochválit zdejší fórum, načerpal jsem mnoho informací. Velké dík. 0

Jindřich Lukeš

02 | 04 | 11 14:13
Do článku doplněn návod na změnu písma: Navigon umožňuje práci s jinými *.nfs soubory. Ke stažení přikládám archiv "font.zip", který obsahuje "MapDrawerHiRes.nfs" (zvětšení písma) a "MapDrawerEgml.nfs" (lepší kontrast písma). Vybraný soubor písma (*.nfs) si stačí nakopírovat do adresáře aplikace "/ Applications / Data / 6F9CB464 ... .. / Data / IsolatedStorage / data" obdobně jako mapy (viz. níže)..... http://wmmania.cz/software/wp7/navigon-pro-wp7/ 0

Jindřich Lukeš

02 | 04 | 11 13:44
Ostatní mapy na vyzkoušení (iPhone verze 1.7): Navigon 1.7.0 Australia http://www.relink.us/view.php?id=2ca322f96d702eeb3d5535d0260078 Navigon 1.7.0 Benelux http://www.relink.us/view.php?id=3a142ddadfc102aa9da872458fe528 Navigon 1.7.0 DE AT CH http://www.relink.us/view.php?id=1a7d036656fac88df28d18b7d544b1 Navigon 1.7.0 Eastern Europe http://www.relink.us/view.php?id=2b5d383dd7a771e764d08549bb349a Navigon 1.7.0 Europe http://www.relink.us/view.php?id=06cf2ff8fc4807383d7404316d7164 Navigon 1.7.0 France http://www.relink.us/view.php?id=6fd29bcd764cbc93bd7f8e99634e69 Navigon 1.7.0 Greece http://www.relink.us/view.php?id=a4b2275e734996260f6b458719a38f Navigon 1.7.0 Iberia http://www.relink.us/view.php?id=65ec9d6a4381935e273af7a60ab182 Navigon 1.7.0 Italy http://www.relink.us/view.php?id=570b64ddbb9fa7fb0dfbae3e126f95 Navigon 1.7.0 Italy Navigon 1.7.0 Mexico http://www.relink.us/view.php?id=45104ada7639a97c5813debdd71773 Navigon 1.7.0 North America http://www.relink.us/view.php?id=ab1065e50932413916122afc26876c Navigon 1.7.0 Scandinavia http://www.relink.us/view.php?id=a3b199e089e39bbb7039c0eed835d9 Navigon 1.7.0 Turkey http://www.relink.us/view.php?id=2cc3c9b22361a49553d9e1e5ddbe40 Navigon 1.7.0 United Kingdom & Republic of Ireland HESLO: "navitotal" nebo " gorilla" 0

Jindřich Lukeš

02 | 04 | 11 13:30
Tak jsem si také stáhl na vyzkoušení mapy Severní Ameriky a bohužel také mi nejdou. Zřejmě to bude blokováno jen na Evropu, ale je to divné. 0

Jirka L950

01 | 04 | 11 03:51
Jasne ze mam.Mozna jsem na to mel upozornit,ale prislo mi to logicke.Vsechny jsou ve slozce maps (po rozbaleni). Vim,ze jsme chybu nikde neudelal a postupuji presne dle tveho navodu.Prenest do zarizeni,zkopirovat,vlozit tam kde to ma byt a prejmenovat do originalu.Procitam a zkousim co muzu a uz se s tim drbu vice nez tyden. 0

Jindřich Lukeš

31 | 03 | 11 16:01
potřebuješ soubory typu .map tzn vybalit ten ipa soubor, to máš? 0

Jirka L950

30 | 03 | 11 22:29
Ja vim,diky za navod.Ale mam stazene tri verze map pro IPhone (*.ipa).Za dve z nich jsme dokonce zaplatil. 0

Jindřich Lukeš

30 | 03 | 11 22:24
návod je 100% funkční a odkaz na otestovanou mapu ČR jsem daval do článku. Pokud nahrávaš jiné mapy a nevidíš je, zřejmě máš špatné mapy. Potřebuješ mapy pro iPhone. 0

Jirka L950

30 | 03 | 11 22:16
Vyzkousel jsem vse mozne a porad nic.Jsou videt jen mapy puvodni.Verze Navigonu je 1.4. Zkousel jsem mapy (severni amerika) verzi 1.2 , 1.4 , 1.7 . Neni nutne v zarizeni prepsat ci dokopirovat i jine soubory (jako treba MapDrawer)? 0

jahcure

25 | 03 | 11 22:45
bezi wpoho........zatim je to jedina navigace tak jsem spokojen 0

Bobby

21 | 03 | 11 14:53
Tak jsem tu navigaci zkoušel venku, v autobuse i v jiným městě a nic, pořád mi to hlásí že není GPS signál, nemůže to být absencí připojení k internetu ? 0

Jindřich Lukeš

19 | 03 | 11 01:08
Aha, tak to je potom jiná. Máš tedy telefon zakoupený v zahraničí? Zřejmě je tam jiná verze aplikace. Můžeš je nějak zkusit porovnat, nebo napsat, jakou máš verzi? Ta verze co zde máme my je trochu upravená, je možné, že do té oficiální nepůjdou, popř. bude nutné nějaké odemčení apod. 0

ilina

19 | 03 | 11 00:19
To Nemecko je original,bylo uz v mobilu,ceskou jsem chtela pridat. 0

Jindřich Lukeš

19 | 03 | 11 00:01
Pokud jde Německo, musí jít všechno. Máš tu mapu správně staženou, popř. se podívej po jiném zdroji nebo jiné verzi mapy. 0

ilina

18 | 03 | 11 23:58
Ceskou mapu jsem si pridala podle navodu,ale nejde. .Nemecko atd. jde normalne. 0

Jindřich Lukeš

18 | 03 | 11 22:04
A zkoušíš to venku, kde máš výhled za oblohu? (resp. po určitém čase, kdy se ti GPS zafixuje?) 0

Bobby

18 | 03 | 11 21:50
Mám tam původní i českou, bezproblémů mi to najde adresu, ale když dám naplánovat trasu tak mi to vyhodí chybu že není GPS signál 0

premikkoci

18 | 03 | 11 20:58
Máš tam české mapy? 0

Bobby

18 | 03 | 11 20:30
Tak pánové raďte, mám povolenou my location pro aplikace, ale nejde mi navigace, hlásími to že není přístup k GPS. Možná je problém mezi židlí a klávesnicí, ale mám HD7 jen dva dny. 0

mellalen

17 | 03 | 11 15:15
diky autorovi ) 0

pikis

11 | 03 | 11 16:54
vlayer: vyzkousej to pres advanced explorer http://advancedexplorerwp7.codeplex.com navod jak to zprovoznit je na strankach, strucene: staci v omnii nastavit ip tvojeho PC a pak tu mapu nakopirovat do slozky UploadRoot a v omnii se preslidujes do remote, das copy a vlozis kam je potreba:) 0

vlayer

09 | 03 | 11 17:39
takze software/wp7/touchxplorer-pro-wp7/ nefunguje na Samsungu - znamena to ze nerozchodim navigon an me Omnii 7? diky moc ! 0

Jindřich Lukeš

05 | 03 | 11 01:44
Ještě malý OT: vyzkoušel jsem CoPilot 8. Navigace je velice propracovaná ale ty mapy (alespoň poslední co jsem našel, tuším, že z prosince 2010) jsou min. 2 roky staré. 0

JackalJackal

22 | 02 | 11 17:40
Já vím, to jsem četl na XDA, ale nikdy nevíš v jaké fázi to bloknou. Jsem rád, že zatím to běží. 0

Jindřich Lukeš

22 | 02 | 11 17:38
Ten update zatím není NoDo. je to jakýsi "předupdate", který by měl připravit telefon pro bezproblémové nahrání první aktualizace. 0

JackalJackal

22 | 02 | 11 16:00
Včera jsem provedl upgrade vypuštěný MS a bál jsem se nefunkčnosti Navigonu, ale i po upgradu, jde telefon odemknout, tak Navigon zase jede. 0

Jindřich Lukeš

22 | 02 | 11 15:28
Už jen dořešit ty hlasové povely v CZ 0

juro77

22 | 02 | 11 15:20
včera som otestoval Navigon pre WP7 a super doviedol ma presne na miesto.Myslim ze plne postacujuca navigacia pre presun z bodu A do bodu B.A hlavne sa nemusim preklikavat v menu cez kopec veci,nastavim kam chcem ist a hotovo:) 0

pecen

22 | 02 | 11 08:59
tohle jsem neskousel ale pouzivam tez CoPilot 8 a jsem moc spokojen je jednoduchy a hlavne hodne rychly. 0

JackalJackal

20 | 02 | 11 12:53
Souhlasím. Jsou to plně funkční navigace, ale poměr nastavení k cenám je poměrně opravdu slabý, oproti CoPilot Live 8. 0

Jindřich Lukeš

20 | 02 | 11 12:49
CoPilota jsem nezkoušel zatím (chystam se) ale co se týče Sygic, Navigonu, NDrive a iGo pro Android, tak uroveň poměrně nízká. 0

JackalJackal

20 | 02 | 11 12:35
No malinko nesouhlasím. Mám ještě koupený CoPilot Live 8 v nejnovější verzi a program je neskutečně propracovaný. Co se týče nastavení, dá se nastavit i ten nejmenší detail. To je ale vyjímka. Jinak Navigon je slabý, ale plně funkční. 0

Jindřich Lukeš

20 | 02 | 11 12:30
Obecně navigační sw i pro Android jsou docela jednoduché. Časy iGo pro WM jsou asi pryč. Jsem rád, že ten Navigon funguje, není to nic extra ale použít se to dá. 0

JackalJackal

20 | 02 | 11 09:21
Zkusil jsem Navigon pro WP7 a není to špatné, funguje bezvadně, ale je poměrně jednoduchá. Podobné jako u Androidu, kterou mám zakoupenou. Postup na fóru je přesný a přehledný, děkuji. 0

Macin13

01 | 02 | 11 15:23
Přiznám se, že o tom vypnutí na Letadlo jsem nevěděl a díky za to, ale i tak to nejde, protože je PC v podnikové doméně,i když tedy internet běží, nespojí se. Uvidím večer doma. 0

Jindřich Lukeš

01 | 02 | 11 14:35
předpokládám, že půjde o sdílení internetu do telefonu a to je možné pouze kdyz připojíš telefon v modu letadlo, pak by si mel mít v telefonu internet sdílený z PC a stahnout mapy by neměl být problém. 0

Macin13

01 | 02 | 11 11:51
Zdravím všechny, měl bych jen dotaz, jakým způsobem se Zune přihlašuje do sítě. Všechno jsem nastavil, ale nemohu najít, jestli se dokáže spojit přes proxy server, aby se stáhla sada map. Pokud jsem to pochopil správně, že ke stažení má dojít touto cestou. Díky. 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 22:29
no je to navigon, ten je i pro Android, tak ho mužeš zkusit. (Zatím jsem neměl příležitost vyzkoušet v autě) Každopadně navigace nabízí pouze zakladní funkce. Prostě podobné navigacím na Androidu, které se také s WM nedají srovnávat. Mno já používám Sygic mobile maps 10 a ta je multiplatformní - používal jsem na WM i na Androidu, takže se dle mého názoru srovnávat dá a navíc je podle mého super Každopádně díky za tip na navigaci na WP7 coz o to, srovnávat se dá, ale kdyz porovnáš cokoliv vs. iGo8. Všechno prohraje na plné čáře. Navigace pro Android nesahají iGo8 ani po kotníky. Ale o tom více v jiném vlaknu. u WP7 mužeme být radi za to co zatím je. Další navigace urcite budou, ale chce to cas. Zatím to není pro autory aplikací příliš lákavé, systém se musí nejdříve rozšířit. 0

silent64sk

31 | 01 | 11 22:05
Chcelo by to u mňa kúpiť ešte jednu HD2ku, aby som bol schopný všetky tieto veci vyskúšať Vidieť, že WP7 si ľudí dosť získal a nové fičúrky a aplikácie pribúdajú ako huby po daždi, neviem ako to MS vyrieši, keďže Chevron po aktualizácii systému prestane fungovať a všetky tieto veci, čo systém posúvajú na "použiteľnú" úroveň, stratia zmysel. Dúfam, že sa to nejako vyrieši,či už oficiálne alebo neoficálne. Navigon som ešte neskúšal, keďže preferujem Sygic(na androide), ale vyzerá celkom použiteľne a je dobré, že ľady sa pohli aj v tomto smere. Vývoj WP7 je na dobrej ceste a to ma teší. 0

hd2rocks

31 | 01 | 11 21:55
no je to navigon, ten je i pro Android, tak ho mužeš zkusit. (Zatím jsem neměl příležitost vyzkoušet v autě) Každopadně navigace nabízí pouze zakladní funkce. Prostě podobné navigacím na Androidu, které se také s WM nedají srovnávat. Mno já používám Sygic mobile maps 10 a ta je multiplatformní - používal jsem na WM i na Androidu, takže se dle mého názoru srovnávat dá a navíc je podle mého super Každopádně díky za tip na navigaci na WP7 0

bagio

31 | 01 | 11 21:43
To doufám,chtěl bych tu navigaci používat. 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 21:17
Pro Samasung snad nekdo brzo vytvoří file explorer 0

bagio

31 | 01 | 11 20:45
Bohužel,na Omnii7 nefunguje TouchExplorer a tím pádem nemůžem kopírovat mapu kam chceme,takže smůla pro majitele Omnie.Jinak program funguje. 0

opecko

31 | 01 | 11 19:42
Takze je to totozna navigace jak Navigon pro Android. Mam dojem, ze jsem ho jiz drive mel a nijak me nezaujal. 0

warflyer

31 | 01 | 11 19:20
Mám ho teď na Androidu. Spokojenost. Prověřeno v autě. Nicméně IGO8 na Woknech 6,5 byla luxusní. 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 19:15
no je to navigon, ten je i pro Android, tak ho mužeš zkusit. (Zatím jsem neměl příležitost vyzkoušet v autě) Každopadně navigace nabízí pouze zakladní funkce. Prostě podobné navigacím na Androidu, které se také s WM nedají srovnávat. 0

opecko

31 | 01 | 11 18:48
A co se tyce jeji "plnohodnosti"? Napriklad srovnani s Sygic, CoPilot, IGO 8 (WM)? 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 17:30
Tak že 100% funkčnost potvrzena na HD7 i HD2. 0

premikkoci

31 | 01 | 11 17:11
Otazník tam neni . Takže oznamuji. 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 17:03
to se ptáš nebo oznamuješ? 0

premikkoci

31 | 01 | 11 16:56
Funguje to.. 0

Jindřich Lukeš

31 | 01 | 11 15:32
První automobilová navigace pro Windows Phone 7, kterou vydala společnost Navigon pro rakouského operátora. Tento software však umí pracovat s mapovými podklady pro iPhone, a proto nic nebrání využití i v ČR. Jedinou vadou na kráse je chybející podpora hlasových povelů v mateřském jazyce. http://wmmania.cz/software/gps/navigon-pro-wp7/ 0

Mohlo by vás zajímat

AKCE: Bezdrátová nabíječka Nokia DT-910 za 299 Kč

Jindřich Lukeš | články 26 | 10 | 17

WMM Jízdní řády zpět na Storu

Jindřich Lukeš | software 27 | 09 | 17

Virtuální operátoři lákají na výhru 250 000 Kč a na data i volání zdarma

Co je to virtuální operátor? Proč využít služby právě od něj? A kteří virtuální operátoři jsou v Česku k mání?

Jindřich Lukeš | články 14 | 09 | 17

Windows 10 Insider Preview v. 16241 pro PC a 15320 pro telefony

Nové Fast Insider sestavení, které pro PC přináší několik vylepšených funkcí a pro telefony především opravy chyb.

Jindřich Lukeš | články 14 | 07 | 17

Dnes končí oficiální podpora Windows Phone 8.1

Jindřich Lukeš | články 11 | 07 | 17