Nejlepší aplikace pro Windows Phone (12) – dlaždicové poznámky

V tomto několikadílném seriálu si představíme nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Tento díl je zaměřen na aplikace týkající se dlaždicových poznámek.

V tomto několikadílném seriálu si představíme ty nejlepší (české i zahraniční) aplikace pro operační systém Windows Phone. Do tohoto seriálu byly vybrány aplikace podle svých kvalit a zaměření, nikoliv podle hodnocení a počtu stažení na Storu. Dnešní díl je zaměřen na aplikace vytvářející dlaždicové poznámky, které se hodí pro zaznamenání všech informací a úkolů, které chcete mít na úvodní obrazovce ihned na očích.

TIP: Zajímají vás výběry nejlepších aplikací i z dalších kategorií? Naleznete je v tomto přehledu.

 

Pin Notes

Popis: Pin Notes je z představovaných aplikací ta nejjednodušší, a proto ji využijete hlavně pro rychlé krátkodobé poznámky, které nechcete mít dále uložené. Nadpis a text poznámky píšete rovnou na „poznámkový lístek“. Je možné měnit barvu pozadí, styl písma, velikost textu, zarovnání a můžete přidávat odrážky a obrázky.

Jazyk: angličtina

Cena: zdarma (prémiová verze 25 Kč)

Recenze: Pin Notes – poznámkové lístky na úvodní obrazovce

Stažení: Store

 

Sticky Tiles

Popis: Stejně jako předchozí aplikace, i tato je opravdu jednoduchá. Její výhodou je možnost využití obou stran dlaždice. Navíc lze jako pozadí vybrat i libovolný obrázek z vaší galerie – pro zdůraznění významnosti poznámky tak např. celá zadní strana může být pouze obrázek vykřičníku.

Jazyk: angličtina

Cena: zdarma

Recenze: Sticky Tiles – Praktické poznámky v dlaždicích

Stažení: Store

 

Dark Note

Popis: Dark Note je propracovaná aplikace, která oproti předchozím nabízí více funkcí, jako je např. vyhledávání v poznámkách, pokročilejší možností úprav textu a především synchronizace s OneDrive účtem. Poslední jmenovaná funkce je placená, ale lze si ji zdarma vyzkoušet na 20 dní.

Jazyk: angličtina

Cena: zdarma (prémiová verze s OneDrive synchronizací 25 Kč)

Recenze: připravujeme

Stažení: Store

 

Instant Notes

Popis: Instant Notes potěší především ty, kterým dělá problémy angličtina – celá aplikace je totiž v češtině. U vytvořené dlaždice je možné změnit styl písma, jeho velikost či barvu pozadí. Navíc lze přidat termín splnění a nastavit si upomínku, takže se nemusíte obávat, že něco důležitého zmeškáte.

Jazyk: čeština

Cena: zdarma

Recenze: Instant Notes – skvělé poznámky pro Windows Phone

Stažení: Store

Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

jklejna

23 | 03 | 16 05:27
jen bych ještě doplnil: http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/40077-skype-predstavuje-nove-funkce-aplikace-skype-pro-web#josc464537 0

Mohlo by vás zajímat

2Day – Jeden z nejlepších správců úkolů pro Windows 10 (Mobile)

V tomto článku si představíme jeden z nejlepších a nejpokročilejších správců úkolů pro Windows 10 (Mobile), který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Jindřich Lukeš | software před 18 hod.

Recenze: Lenovo Yoga Book – netradičně řešené zařízení 2v1 nejen pro kreativní uživatele

V této recenzi se podíváme na netradiční koncept zařízení od Lenova, které kombinuje tablet a unikátní dotykovou klávesnici/plochu v podobě konvertibilního řešení Yoga. Slepá ulička, nebo budoucnost ultramobilních notebooků?

Jindřich Lukeš | recenze včera v 00:26

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Zajímavý koncept Surface Phonu vytvořený na základě nedávno schválených patentů Microsoftu

Jindřich Lukeš | články 20 | 01 | 17

Jaká je aktuální nabídka datových balíčků? (sponzorovaný článek)

Široká nabídka od mobilních operátorů umožňuje být online vždy a všude každému. Stačí si jen zvolit, kolik dat měsíčně potřebujete a kolik peněz jste ochotni do stálého připojení k internetu investovat.

Jindřich Lukeš | články 18 | 01 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím